Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 46717 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 12 z 1168 (komentarze od 441 do 480):

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 21:52

@alexis1908 napisał: "Havertz by dzisiaj siadł za Eze a Eze na skrzydle"
Wydaje mi się że lepiej jakby Havertz na napadzie był to byśmy jakąś glebie ataku zyskali, bo tak to jak piłka nie jest podana do Saki to piłka stracona.

A Gyo ani pojedynków siłowych ani szybkościowych i tak nie wygrywa, może jakby z ławki na styranych piłkarzy Atletico wyszedł to by mu się udało wygrać jakiś pojedynek fizyczny.

Obecnie gramy niestety dwoma Martinellimi w ataku, z tym że jeden jest wolniejszy i gorszy technicznie

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 21:49

@Elastico07 napisał: "Eze na ławke i to najlepiej na dłużej a zacznijmy brać nwanerim bo gość ma niesamowity potencjał a za chwilę nam gdzieś ucieknie gdzie będzie grał"
Dobry mecz gra, więc czemu miałby na ławkę siąść?

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 21:48

Przydałby się ktoś z przodu prócz saki kto by umiał utrzymać przy piłce

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 19:56

serio olympiakos strzelil gola ale gwizdneli karnego dla olympiakosu? XD

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 19:19

@wajktor1998 napisał: "gdzie tak powiedzial?"
Na kanale sportowym

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 18:35

Borek mowi ze Arsenal to druzyna max na cwiercfinal LM xd on chyba dalej mysli ze mamy 2011 rok i barca najlepsza na swiecie

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 17:07

2:0 dziś, 2x Merino gol głową po rożnym.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 13:46

@Artetaballer napisał: "No i fajnie, powrócą w końcu szybcy napastnicy i Martinelli będzie bawił się w Salaha ;p

Już widzę te nogi wystawiane, żeby nie było spalonego i cwaniactwo napastników.

Profil obrońcy też trochę ulegnie zmianie.. już przez ostatnie lata szybkość stała się bardzo ważna, ale po tych zmianach, to będzie jeszcze istotniejsze szczególnie w topowych drużynach."

A moim zdaniem w ogóle tak nie będzie, tylko więcej drużyn będzie grało mniej ofensywnie, będą grać niską obroną. Przecież obrońcy i trenerzy to nie są bezmózgi co się do tych zmian nie dostosują. Ta zmiana to po prostu zabicie pułapek ofsajdowych i wysokiej obrony. Obrońcy będą musieli grać bardzo nisko więc będzie betonoza bo to się po prostu będzie najbardziej opłacać.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 13:30

@Amadi napisał: "czemu na papierze to "tragiczna decyzja"? Jak dla mnie to podczas akcji złapanie tej pozycji spalonej obrońcom będzie bardzo nieinstynktownie, ale będzie więcej bramek, więc chyba nieźle, pro ofensywnie"
No ale mi się nie podoba pomysł upośledzania gry tylko po to by więcej bramek padało. Ja lubię to, że obrońca ma znaczenie w tej grze. Teraz to sprawi że gra wysoką obroną taką jak my gramy będzie bardzo nieopłacalna, lepiej będzie siedzieć blisko pola karnego obrońcami.

Moim zdaniem ta zmiana nie sprawi, że gra będzie bardziej ofensywna a wręcz przeciwnie.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 12:22

@krzykus1990 napisał: "IDĄ ZMIANY! Prawdopodobnie SPALONY WENGERA wejdzie w życie na mundialu 2026!

Piłkarze mieliby znajdować się na pozycji spalonej, tylko i wyłącznie, kiedy całe ich ciało znajdzie się za linią, którą wyznacza piłka (bądź ostatni gracz).

Ostateczna decyzja FIFA zapadnie w marcu 2026 roku, podczas tradycyjnego kongresu

Cadena SER"

Na papierze brzmi to jak tragiczna decyzja w imię niczego.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 11:50

@vitold napisał: "CHŁODNE PRZYWITANIE NA EMIRATES!

Jak donosi The Athletic, po wczorajszym treningu Atletico na Emirates Stadium przed dzisiejszym meczem Ligi Mistrzów... zabrakło ciepłej wody

Brak ciepłej wody dotknął obie szatnie. Usterka została naprawiona w ciągu 40 minut od momentu jej zgłoszenia - czyli jeszcze przed planowanym końcem treningu Atletico, jednak Diego Simeone postanowił zakończyć go wcześniej i wrócił z piłkarzami do hotelu.

Klub z Hiszpanii zgłosił sprawę do UEFA, a Arsenal oczywiście przeprosił za niedogodności. Co ciekawe, zgodnie z przepisami Ligi Mistrzów, klub musi zapewnić ciepłą wodę w szatniach jako jeden z podstawowych wymogów... podczas rozgrywania spotkań. Wcześniejsze treningi na obiektach rywali nie są objęte tymi przepisami.

Niesamowity przypadek"

Arteta pewnie osobiście w tym palce maczał xd

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 10:31

@vitold napisał: "Ufff, jak dobrze, że kupiliśmy jednak Gyokeresa. Przestali o mnie pisać."
Arteta wie, że są ludzie co by go chcieli usunąć, ale to jest poważny dyktator, ma cel i go realizuje mając gdzieś opinie ludzi co kierują się emocjami.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 10:17

@Nicsienieda napisał: "Też myślę, że słaby pomysł. Może po 45 z Mosquerą?"
Jakby był gotowy pograć 60 min to by było spoko, wtedy tak by można zrobić jak piszesz, ew Timber by te 30min z groszem zagrał.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 10:10

@Nicsienieda napisał: "Trzeba dać odpocząć Timberowi i Calafioriemu."
Ale po takim czasie niegrania wystawiać White na 90 min też nie byłoby za dobrym pomysłem, jeśli zacznie to pewnie zostanie i tak zmieniony w trakcie meczu.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 09:37

Zinczenko nie miał szans grać w powaznym klubie na środku pomocy bo byl zbyt mało odpowiedzialny często tracił piłkę a potem średnio miał ochotę ją odzyskiwać.

Skelly też trochę czasem gra nieodpowiedzialnie i pewnie dlatego Arteta go tam jeszcze nie wystawił.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 09:15

No niestety Gyokeres wygląda obecnie jak Squillaci napastników. Więc nie ma co się dziwić że ludzie w szoku że gra aż tak słabo. Bo można było się spodziewać że nie od razu się wpasuje ale nikt się chyba nie spodziewał że będzie wyglądał jak oldboy.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 09:03

@miki9971 napisał: "Nie zapominaj o Xhakce i Havertzie. Bo to chyba największe kozły ofiarne Kanonierzy.com..."
A wcześniej Mustafi, Gervinho, Squillaci

Zawsze tak było, że piłkarze którzy się wyraźnie na minus odznaczają byli powodem narzekań.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 21.10.2025, 00:13

@alexis1908 napisał: "mimo wszystko bardziej ufam merino niż twoiej ocenie i twoich informatorów z szatni xD"
Nie bronię Ci nawet ufać politykom przed wyborami :)

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 20.10.2025, 23:16

@alexis1908 napisał: "merino się nie zna wszyscy widzą jak drużynie ciężko gra się z Gyokeresem"
Nie no, wiadomo że jakby Gyokeresowi nie szło to Merino pierwszy by leciał do mediów na niego narzekać więc musi mu iść wspaniale bo go chwali.

Komentowany temat: 3. kolejka Ligi Mistrzów: Arsenal vs Atletico Madryt 20.10.2025, 23:07

Arteta pokaże Simeone jak się powinno grać Haramball.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 22:56

@GunnerKaspi napisał: "Niektórzy tutaj chyba lekceważą Atletico i jutrzejsze rozgrywki. Czytam o Hincapie w 1 składzie, który nie zagrał nawet 10 minut, czy duecie Nwaneri - Norgaard w środku pola. Guys, Atletico potrafi się spiąć na mocnych rywali, rok temu skończyli na 5 miejscu w tabeli ledwie punkt za nami. Musimy wyjść najmocniejszym składem i ewentualnie rotować po 60 minucie, a nie na dzień dobry wystawiać obronę, która ze sobą nie rozegrała pełnego meczu w tym sezonie."
Ludzie mogą pisać co im się podoba, a 11 pewnie wyjdzie podobna jak z Fulham, ew Merino w podstawie wyjdzie za Eze

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 21:48

@alexis1908 napisał: "co do Yldiza i Gyokeresa się nie zgadzam ;) Ale przyznam że Thiago mi się bardzo podoba i właśnie wsadził brameczke ;)"
W następnej kolejce przeciwko LFC też pewnie strzeli.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 21:16

@Artetaballer napisał: "Każdy z nich ma to coś w czym jest wybitny, na czym może opierać seryjne zdobywanie bramek.. A taki Thiago jest bardzo zależny od pomocników i brakuje mu tego czegoś. To 9tka dość podobna do Gyokeressa, lepszy jest w grze bezpośredniej"
Moim zdaniem Thiago jest szybszy, zwinniejszy, lepszy technicznie i silniejszy od Gyokeresa.

Benteke był bardzo dobrym zawodnikiem, dziś by pewnie za niego 80+ mln wołała Aston Villa jakby miał 25~ lat.

Yildiz to moim zdaniem zawodnik o którym za 5 lat ludzie sobie będą przypominać "a tak, był taki, ciekawe co u niego" i będzie gdzieś grał w jakiejś Atalancie, podobnie wydaje mi się że zakończy się kariera Endricka.

Nie wiem czy Thiago jest w stanie cały sezon prezentować taki poziom jak teraz ale jeśli tak to moim zdaniem warto się nim zainteresować.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 17:31

@vitold napisał: "Patrzę na tabele i bilans i sobie teraz przypominam pewnych Panów stąd po meczach w okresie przygotowawczym xDD"
Za rok też tak będzie tu ludzie mają tak przeżarte tiktokami mózgi, że jak w meczu przed sezonowym drużyna nie gra tikitaki to rwą włosy, że sezonu to w zasadzie nie ma po co rozgrywać, bo nic nie ugramy.

Klasyczek.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 17:27

@Artetaballer napisał: "To jest zawodnik na United, a nie dla mistrza Anglii. Już lepiej Semenyo przestawić na 9, który ma idealne warunki do tego..."
A czemu? Moim zdaniem za bardzo się sugerujesz hajpem wokół zawodników.

Co jest na tyle słabe u Thiago, że nie pozwoli mu się wznieść na wyższy poziom?

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 16:51

City wygladaja troche jak Liverpool w zeszlym sezonie, gra wyglada lipnie ale maja goscia co jak mu sie poda pilke to strzeli bramke.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 15:56

https://www.youtube.com/watch?v=aJ0hWw_2pmo

Regen Benteke, ma 24 lata, szybki, silny, ze zmysłem do gry kombinacyjnej, nic tylko brać.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 15:50

@alexis1908 napisał: "ja chciałem Alvareza jak odchodził z City ;) to mi tu niektórzy mówili że to 2 jesus a nawet ma gorsze liczby ."
Igor Thiago do obserwacji, wygląda fizycznie dobrze, udało mu się już zaistnieć w lidze, ciekawe jak sobie poradzi w pozostałej części sezonu.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 15:08

Ależ by @alexis1908 wychodził z siebie jakby tu ludzie traktowali Gyokeresa tak jak on traktuje Havertza.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:53

@alexis1908 napisał: "chciałeś powiedzieć zasymulował karnego ;)"
Ręce Ci uschną za podnoszenie ręki na chlebodawcę, to jest jeden z naszych najważniejszych piłkarzy niezależnie od tego czy go lubisz czy nie.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:48

Hincapie będzie w składzie na Atletico.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:28

@Barney napisał: "No niestety oby szwed odpalil bo przy tej rozbudowie stadionu mozemy zacisnac pasa.
Tak praktycznie za rok wydamy geube siano za LS i więcej nie trzeba ,utrzymac sklad i tyle"

Moim zdaniem tak nie bedzie, to juz nie te czasy zeby trzeba zaciskac pasa nawet mimo kosztu rozbudowy stadionu. Całe Emirates kosztowalo 390mln funtow, to tyle co 1 okienko transferowe obecnie. Ile rozbudowa może kosztować, 100? 200mln? A to jeszcze jeśli będzie trzeba to zostanie pewnie rozsmarowane na 20 lat tak że tego klub w ogóle nie odczuje

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:26

@alexis1908 napisał: "Ciekawe z jakich rozgrywek nas w tym roku Havertz wyrzuci hmm ? Ale przynajmniej dochodzi do sytuacji to się liczy"
Z Ligi Mistrzów ale dopiero po wygranym finale.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:24

@thegunner4life napisał: "I tutaj wchodzi cały na biało Gabriel Jesus"
Dla mnie to jest sytuacja równie ciężka do uwierzenia jak to że Gyokeres nagle zacznie klepać z kolegami, wygrywać pojedynki fizyczne i walić bramki.

Ale trzymam kciuki żeby obaj mnie w tym sezonie zaskoczyli. Napewno będą mieć wiele okazji jeśli zdrowie dopisze.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:12

@Barney napisał: "Obecny gyokeres jest za slaby ,ale Kai rowniez , żeby grac w takim klubie na napadzie."
No tak, ale innych napastników nie mamy i trzeba korzystać z takich co już tu są.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 14:06

@vitold napisał: "poczekajmy z tym osądem do spotkań z Kaiem, bo równie dobrze może być tak (a może tak nie być), że chłop po kontuzji zapomni jak się gra w piłkę i będzie jeszcze gorszy niż Gyo obecnie zdaniem kibiców xd"
No ale przecież Havertz już zdążył zagrać kilka meczów w Arsenalu i udowodnił swoją wartość, z nim na boisku wszystkim ofensywnym piłkarzom gra się łatwiej.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 13:39

@ozzy95 napisał: "Jak nam te dziwne decyzje sędziowskie spowszedniały i nie wzbudzają już tak bardzo emocji :P"
Ja już przywykłem do tego że Arsenal jest nadzwyczaj często ruchany przez sędziów a potem Webb mówi że wszystko spoko zaprzeczając jednocześnie sobie samemu sprzed tygodnia. Już to nawet moich emocji nie wzbudza, przyjąłem to jako część tej gry.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 13:37

@songoku95 napisał: "Myślę, że należy trochę zluzować z tego pocisku na Victora. Owszem oczekiwania są duże ale realnie prócz Ekitike i Woltemade żaden z napastników nie dojeżdża.
Natomiast ja cały czas uważam, że 15 goli w BPL w tym sezonie to jest takie oczekiwanie, które założyłem dla niego i sądzę, że może z tym dojechać mimo wszystko."

Ja go porównuję tylko do tego co mamy w klubie, i nie jest na ten moment najlepszym napastnikiem w klubie, jest jedynym zdrowym.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 11:07

@Be4Again napisał: "Jednak fakt jest taki i mecz z Fulham to potwierdza, że znowu jesteśmy łatwi do neutralizacji nawet dla przetrzebionego kontuzjami Fulham... Poza cornerem tak naprawdę nie stworzyliśmy sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Ok, karny powinien być, ale to znowu stały fragment gry..."
Bzdura, Arsenal nie miał potrzeby strzelić za wszelką cenę. Tworzyliśmy sobie okazję mimo to po prostu nieskuteczność sprawiła że nie było wyższego wyniku.

Arsenal nie ma potrzeby strzelać za wszelką cenę większą ilość goli gdy może zneutralizować przeciwnika i na spokojnie grać spotkanie nie meczac zawodników, okazję i tak się pojawiają ale nie ma przy tym żadnego ryzyka.

Komentowany temat: VAR znowu odwołuje rzut karny! Fulham 0-1 Arsenal 20.10.2025, 11:02

@SunTzu napisał: "Od tego on jest. Po to byl sprowadzony. Slaby argument"
No ale on tych błysków kolegów jednak przeważnie nie wykorzystuje, to nie jest tak że jak on na 15 meczów strzeli gola z karnego wywalczonego przez kolegę, dostanie podanie do strzału na pusta i strzeli i raz sam wypracuje sobie okazję strzelecką i strzeli gola to już jest robota zrobiona, nie ma problemu ze nie pomaga kolegom w rozegraniu bo strzelił 3 takie gole jak wyżej napisałem

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady