Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 46738 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 178 z 1169 (komentarze od 7081 do 7120):
@Rafson95 napisał: "Faworyzowanie Havertza widać po tym, że gra on a nie Trossard.
Trossard miał lepszy ubiegły sezon, lepszy presezon, lepiej wygląda w obecnym sezonie a mimo to gra same ogony."
Havertz daje wzrost + nie gra złych meczów wbrew temu co niektórzy piszą. Podejmuje dobre decyzje, nie traci piłki, szuka gry, walczy efektywnie w obronie, Arteta nie ma za bardzo na co narzekać jak na to że dopiero pierwsze mecze gra u niego.
@Ech0z napisał: "Pierwsze plotki że Premier ligę po Viaplay przejmie Amazon Prime. Amazon zrobił specjalną cenę dla Polaków 49zl rocznie."
A jakieś źródło?
@fabregas1987 napisał: "Licze dzisiaj na Zine w pierwszym i Havertza na ławce, a w ataku Trossarda chociaż przeczucie mówi, ze Niemiec wybiegnie w XI"
Na Crystal Palace Havertz bankowo wybiegnie, potrzebujemy fizyczności z nimi.
@Be4Again napisał: "Nie zrozumiałeś. Nie mówię, że GM jest na sprzedaż. Chodzi o to, że każdy zespół z topu ma 3-4 zawodników z statusem "nietykalnych". Cały skład nie może mieć takiego statusu bo przecież rynek transferowy by nie istniał. Wszystko zawsze jest kwestią ceny."
Nie no z tego co ja wiem to na rynku transferowym jest więcej klubów niż Arsenal więc myślę że by istniał. Martinelli ma w Arsenalu obecnie status nieprzedawalny, wszyscy piłkarzy pierwszego składu taki status mają. Arteta musiałby zechcieć sam siebie sabotować żeby dać Edu zielone światło na wytransferowanie któregoś z podstawowych zawodników.
Do niesprzedawalnych należy każdy kto robi świetną robotę w podstawowym składzie i nie ma równorzędnego rywala który może być długoterminowym rozwiązaniem.
@Be4Again napisał: "Lubię Gabiego, ale oceniać sytuację obiektywnie to uważam, że jakby jakiś klub się na niego uparł i zaoferował nam jakąś rekordową kwotę to Arsenal by ją rozważył. Saka zaś ma taki status w klubie, że nawet oferty 200mln+ by niczego nie zmieniły. Jednak to tylko moje subiektywne odczucia."
Jeszcze rok temu ludzie by tu Sakę za 100 mln sprzedali, Martinelli jest nie do sprzedaży. Chyba zapominasz o tym, że my nie jesteśmy małym klubikiem, który potrzebuje pieniędzy bardziej niż wyników sportowych.
Arsenal nie będzie sprzedawał swoich podstawowych piłkarzy, takie rzeczy nie wchodzą w grę.
@ArekKanonier napisał: "Wydaje mi się że Arteta wyznaczył sobie za zadanie zbudować Niemca na nowo i będzie na niego stawiał do czasu aż stanie się wybitnym zawodnikiem."
On daje Artecie dodatkowe możliwości więc za każdym razem gdy będzie chciał z nich skorzystać to Havertz będzie grał w podstawie.
@Reamoner napisał: "Arsenal jutro ostatnia szansa na ratowanie mojego FPL
Saka(C) , Martinelli, Saliba."
Wszyscy ich mają więc za bardzo to wyników nie podreperuje :P
@Lamoreaux napisał: "Myslicie, że Mudryk dobije do 50 występów w CFC i zrobi chociaż 5g&a?"
W całej karierze czy w tym sezonie?
@Artu napisał: "nie dziel skóry na niedzwiedziu"
Moje pisanie niczego nie zmieni i tak :P
Widać, że w piłkę kopać potrafią, ale to był archaiczny West Ham który do momentu obronionego karnego wyglądał fatalnie. A potem sie psycha piłkarzom Chelsea posypała. Dobre drużyny(takie top 10 premier league z zeszłego sezonu) powinny sobie radzić z Chelsea.
Arsenal jeszcze meczu nie zagrał w tej kolejce a już mamy 3x więcej punktów niż Chelsea, nieźle.
jutro po meczu będziemy jednym z trzech zespołów z 6 pkt w tym sezonie.
Caicedo MOTM
XD
Ciekawe czy to po wślizgu, podobnie jak Timber wślizg kolanem w buty zrobił z tym że Timber bezpośrednio w korki.
West Ham gra tragicznie, Moyes nie wytrwa do 10 kolejki
@lordoftheboard napisał: "Wcześniej oddali nam Artete za pół darmo."
Wtedy 10 mln to nie takie półdarmo było, topowi piłkarze na świecie chodzili po 30-50 mln
Z Rivaldowego na polski zawsze to 6-10h
@RahU napisał: "a Lacazette'a z 21 golami pominąłeś z jakiegoś konkretnego powodu? Ogólnie liczby z dupy, nie zgadzają się z tym co można znaleźć w necie pod "top goalscorers 2023" np https://www.football365.com/news/top-goalscorers-2023"
Rivaldo i tak będzie udawał, że ten komentarz nigdy nie istniał żeby nie psuć sobie vibe'u, wyprze go :P
@ArsenalChampion napisał: "Arsenal tez by mógł dostać horrendalne pieniądze za niego i to mógłby być problem jesli Arsenal by mu blokował mozliwość zarabiania takiej kasy."
Jeśli Arsenal byłby klubem z kartonu to by się pewnie zgodził na horrendalne pieniądze, ale na szczęście nie jest i nie ma szans na taką transakcję.
@ArsenalChampion napisał: "Ale z drugiej strony jak się upra są w stanie kupić każdego nawet takiego Sake czy Martinelliego."
Nie są, do takiej transakcji trzeba zgody trzech stron. Jeśli którakolwiek z trzech stron się nie zgodzi to do transakcji nie dojdzie.
@Ech0z napisał: "Niestety Kopenhaga rywalem Rakowa czyli raczej nici w Polskiego klubu LM. Rywal poza zasięgiem"
Niby czemu? Jak najbardziej w zasięgu.
niezła dogrywka :D
XD a jednak karne będą
@GreKa napisał: "Hahah , dobrze że Piotrka nie.ma"
Nie no, za wyobraźnie nikt nie kara, każdy może sobie wyobrażać to co mu się podoba, a że za kilka miesięcy ludzie tu się będą cieszyć z gry Havertza to inna sprawa. Ja po prostu poczekam, bo to kwestia czasu.
Dobry ten Joaquin zaprezentowany przez Edu i Artete? Ktos go widzial w akcji?
Umówmy się, gdyby to były kwalifikacje o to by grać w Saudi Arabia League to ta wygrana Rakowa miałaby jakieś znaczenie a tak to nie ma żadnego.
@gregory3213 napisał: "Mo Salah has reportedly authorised Saudi Arabian representatives to open negotiations with Liverpool over a potential transfer THIS summer.
@alkasschannel
To byłoby duże osłabienie Liverpoolu jęli to prawda."
To się nie wydarzy, nie puszczą swojego najlepszego zawodnika jeśli nie mają żadnego legitnego zastępstwa.
@darek250s napisał: "Będzie kwas, bo jeden i drugi będzie chciał grać pierwsze skrzypce."
Albo nie będzie i będą się wzajemnie wspierać znając swoje role w zespole.
@Simpllemann napisał: "Taki z Ciebie fan ligi arabskiej i nie wiesz, że Firmino gra w Al-Ahli Dżudda a nie w Al-Hilal?"
Może od Firmino czuć wibracje Al-Hilal?
@kwiatinho napisał: "i w formie ciekawostek będą pojawiały się informacje kto strzelił kto asystował i tyle będzie z całej tej ligi"
Zgadnij kto te ciekawostki będzie pisał :P
@Mastec30 napisał: "Ale trzeba obiektywnie stwierdzić że to będzie dobra parka"
No jest duży potenciał, ale tam jest taki chaos w zarządzaniu klubem i zespołem, że ja się niespecjalnie obawiam Chelsea.
@gbn napisał: "Al Capone pretendentem do tytułu."
Podobno ma jakieś probemy z FFP, może mieć odjęte punkty.
@Mastec30 napisał: "Owen stwierdził że Enzo i Caicedo może być najlepszą kombinacją w pomocy w Premier League."
Owen to jest troszkę mniej bystry angielski Tomasz Hajto, jego opinii zwłaszcza o LFC się nie bierze na serio.
@RIVALDO700 napisał: "Gwarantuje Ci że za 3 lata napiszesz tak ,, ale dziś mecz Al Ahi vs AL Szabab, 11 obu drużyn jak za czasów Real vs Barca prime"
Zobaczysz jeszcze. Czuję te same wibracje gdy odkryłem kryzys 9. To się stanie."
Za 3 miesiące tylko ty będziesz tu ludziom przypominał o tym że coś takiego jak liga arabii saudyjskiej dalej istnieje i że Al Hilal vs Al Szabab wolisz sobie obejrzeć od meczu w lidze mistrzów.
@Rynkos7 napisał: "Ale udało się w City i Newcastle. PSG zresztą stało się najbardziej utytułowanym klubem we Francji i już raz grało w finale LM, więc to nie jest tak, że projekt PSG to jedna wielka porażka. Chiny to zupełnie inna historia."
No ale kluby w premier league są medialne głównie dlatego że grają w premier league a nie że zostały zbudowane za pieniądze szejków. Liga jest na bardzo wysokim poziomie, zespoły grają w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie.
Nie wątpię, że któryś z arabskich klubów dzięki takim transferom może stać się najbardziej utytułowanym klubem w tej lidze, zwłaszcza że liga istnieje niecałe 50 lat. Ale nikogo w europie nie obchodzi najbardziej utytułowany klub w arabii saudyjskiej.
@RIVALDO700 napisał: "No patrz jakie głupie te telewizję, że wykupują prawa jak szalone."
Prawa są pewnie bardzo tanie bo lidze arabskiej obecnie nie zależy na zarobku an na promocji a zawsze będzie co w TV puścić Kowalskiemu.
@RIVALDO700 napisał: "Widzę że tu jeszcze spore wyśmiewanie trwa z Arabii. Do czasu."
Do czasu aż wszyscy zapomną że taka liga istnieje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Rynkos7 napisał: "Cała reszta? Martinelli spokojnie widzę jak odchodzi za 100-150 mln, w Brazylii jest cała wylęgarnia takich talentów jak on, w krótkim terminie spokojnie zastąpić go może ktoś taki jak Trossard."
To jest mit, gdyby tak było to każdy klub w premier league miałby skrzydłowych strzelających 15 goli w lidze w sezonie. Nie da się od tak zastąpić Martinellego.