Komentarze użytkownika NicolasJover
Znaleziono 526 komentarzy użytkownika NicolasJover.
Pokazuję stronę 5 z 14 (komentarze od 161 do 200):
Będą dzisiaj karne ktoś się orientuje ?
Słaby ten gyokeres. Trzeba było iść po sesko.
@Alffik napisał: "15 min xd GRUBO"
Czego się spodziewałeś, on jest po jednym treningu z drużyną.
@vitold już doszedł
Jest bestia
Dawać zmiany machen. Chce zobaczyć bestie.
@majormati napisał: "Bawi mnie to zesrańsko, ludzie to jest sparing, im więcej wyjdzie teraz baboli tym lepiej xD"
Jakie zesrańsko. Po sezonie i koniec. Top 4 to będzie cud. Trzensem siem i bojem siem.
@silvano95 napisał: "Oj meczarnie w tym sezonie beda niesamowite"
Oj dokładnie tak będzie. Top 4 to będzie cud. Arteta OUT.
O cie chu....
@Marzag napisał: "I nowego napastnika bo 30 min mecz trwa a Gyokeres bez gola"
FLOP.
Mamy po sezonie. Pozostaje nam drżeć o top 4 ;(
@Goooner1 napisał: "chłopie nazywałeś Edu „prawie legenda”.
Twierdzisz, że zostanie zapamiętany bo dokonał czegoś wielkiego. Podważałeś zarzuty, które ujawniał James McNicolas. Cała winę zrzucałeś na Sanllehiego. Piszesz, że jego ambicja są pieniądze dlatego odszedł z Arsenalu do niżej notowanych klubów. Więc się teraz nie wypieraj, że pchałeś Edu na piedestał.
A co do moich finansów to raczej nie narzekam.
Jak już pisałem mam 42 lata. Pracuję w Oslo 14 lat. Posiadam mieszkanie w Lublinie, warte conajmniej 500 koła PLN. Do tego z żoną na spółkę posiadam mieszkanie w Oslo kupione 3 lata temu za 13 mln nok, wiadomo że mamy na nie kredyt. Razem z żoną wyciągam 100k nok miesięcznie. Więc możesz sobie darować takie powiedzenia bo finansowo daje radę."
Chłopie od wczoraj nawalasz w tego Edu. Obejrzałeś jeden podcast i próbujesz zabłysnąć powtarzając to samo przez dwa dni. Już wszyscy wiemy co chciałeś przekazać, czego więcej oczekujesz ? Poklasku ?
Chwalić się zarobkami też nie musisz, bo na nikim to wrażenia nie robi, i nic nie wnosi do tego tematu.
@FlameDood napisał: "Gdyby to faktycznie była kwestia jednego meczu to spoko, jednak jeśli to się przedłuży, a w niedalekiej przyszłości czekają nas mecze z Liverpoolem na Anfield, City u siebie i Newcastle wyjazd to już taki spokojny nie będę. Kiwior nie raz pokazał, że potrafi zagrać super spotkanie, ale nie jest poziom Gabriela w dłuższej perspektywie czasowej. Choć raczej nie zakładam, że jego powrót będzie się aż tak dłużył."
Z newcastle w poprzednim sezonie też dowiózł. Z live słabo pamiętam więc się nie wypowiem (oglądałem na %%% ;) ).
Wiadomo, zdrowy Gabriel to najpewniejszy punkt naszej obrony, a Kuba raczej takiego poziomu nigdy nie osiągnie, ale damy radę ;)
@FlameDood napisał: "Ciekawe, kiedy Gabriel i Timber wrócą do treningów. Do startu sezonu pozostało jeszcze trochę ponad dwa tygodnie, ale dobrze byłoby, gdyby przynajmniej na Emirates Cup zdążyli wrócić. Wejście w sezon bez nich może od razu przynieść negatywne skutki – szczególnie odczuwalny może być brak Gabriela, choć White powinien sobie poradzić nawet przy nieobecności Timbera."
Gramy bez Gabriela od początku kwietnia. Jakoś jestem spokojny o to, że kiwior dowiezie formę z zeszłego sezonu i da radę z mułami ;)
@Szogun napisał: "Oby u Kepy coś drobnego bo to bardzo solidny bramkarz który może powalczyć o pierwszy skład." @Dziadyga napisał: "Raya bardzo dobre mecze przeplata babolami i kompletnie niezrozumiałymi decyzjami,więc według mnie jak najbardziej do posadzenia."
XDDD
Raya to obecnie najlepszy bramkarz w lidze.
@arsenallord napisał: "Zmień słowo dyrektor na trener i Edu na Arteta. Bo kto wie czy to nie podobna sytuacja."
Też sobie o tym pomyślałem pisząc ten komentarz. Póki co ja jestem 100% za Artetą, ale czas pokaże.
W ogóle to Edu był dobry na tamten etap, czyli lata 2019-2024. To nie jest dyrektor na topowy klub. To jest tak jak z piłkarzami typu jesus, zina itd. Na tamten moment byli okej, ale poszliśmy do przodu, weszliśmy do czołówki, i czas wymienić na kogoś lepszego.
Można mieć faktycznie zastrzeżenia do Edu za poprzednie okienko, ja osobiście uważam, że powinien odejść z klubu rok wcześniej.
Mimo wszystko pełen szacunek za robotę, którą odwalił.
@Gunnerrsaurus napisał: "niczym wielkim nie zachwycił, dobrze że odszedł, a my mogliśmy ściągnąć prawdziwego dyrektora, a nie byłego piłkarza, który chciał założyć garnitur i robić biznesy."
Niby niczym wielkim nie zachwycił, ale finalnie każdy krok, który wykonał doprowadził nas na szczyt. Teraz sobie możemy gdybać i oceniać, ale wszystko co zrobił było po coś i do czegoś konkretnego doprowadziło. Nie wiemy jak by się to wszystko potoczyło z kimś innym u sterów. Także szacunek dla Edu, i w dupie mam zarzuty, tym bardziej, że nie mają one żadnego znaczenia na ten moment.
@Goooner1 napisał: "zgadzam się, że nas przeprowadził. Ale zwinął się z klubu przed osiągnięciem celu, który razem z Arteta sobie wyznaczyli. A zrobił to, ponieważ mu Marinakis zaproponował dużo większą kasę."
I co z tego że się zawinął ? Tym bardziej, że na papierze jest to dla nas upgrade. Nie bardzo rozumiem, do czego pijesz ? Raz mówisz, że edu nie zasługuje na uznanie bo był słabym dyrektorem, później że nie zasługuję bo się zawinął. Skoro był słaby twoim zdaniem to chyba nie powinieneś przywalać się do niego że się zawinął.
@Mastec30 napisał: "Oba na promce na black Friday"
Nie no na pierwszą kolejkę chciałbym mieć nową koszulkę. Akurat oglądamy z kumplami na mieście, trzeba jakoś wyglądać, a że po drodze mam urodziny to akurat świetnie się składa żeby sobie prezent zrobić (co roku to samo :D).
@Mastec30 napisał: "Arsenal's 25/26 Third Kit will be officially announced THIS WEEKEND on Sunday, August 3rd
Dużo przecieków ostatnio z 3 kompletu. Zbilza się prezentacja. Fajnie by było jakiś sparing w niej zagrać"
Podoba mi się ten trzeci komplet, czekam aż wyjdzie z podjęciem decyzji czy zamawiać 1szy czy 3ci. Drugi jakoś mi nie siedzi.
Ja osobiście uważam, że dopóki będziemy konkurencyjni w lidze, nie wypadniemy z ligi mistrzów, a topowi zawodnicy sami będą chcieli do nas dołączać to Arteta ma pewną posadę. Żadne drugie miejsce kolejny raz pod rząd tego nie zmieni.
@Be4Again napisał: "No widzisz, a ja z reguły nie lubię się porównywać i to, że sąsiadowi psuje się nowe BMW nie jest dla mnie żadnym pocieszeniem, że mój VW też się psuje i w sumie zawodzi oczekiwania, ale trochę mniej niż sąsiada :D"
Raczej nie chodziło o porównywanie się do sąsiada, bo też tego nie lubię, tylko o fakt, że kupiłem coś lepszego za mniej pieniędzy ;)
@Be4Again napisał: "Tym bardziej nienawidzę tłumaczenia naszych błędów/niepowodzeń wtopami konkurentów. Spadek formy/kiepskie zarządzanie wśród rywali powinno być przez nas wykorzystywane jako szansa do wygrywania na polu sportowym, a nie jako próba "odwrócenia" uwagi od naszych niepowodzeń i swego rodzaju "normalizacja" porażki... "Przecież oni wydali więcej i udupili bardziej, więc póki co nie jesteśmy najgorsi". Równanie w dół, a nie w górę..."
To chyba nie tyle porównywanie się i celowanie w dół, co wyciąganie wniosków z błędów naszych konkurentów. Porównywać zawsze trzeba się do najlepszych, i chyba tak robimy, bo raczej większość osób porównuje nas do city i live.
@Be4Again napisał: "To tak jakby pocieszać miał mnie fakt, że droższy samochód sąsiada psuje się częściej niż mój..."
To akurat słabe porównanie, bo mnie by takie coś cieszyło, że tańszy samochód okazał się finalnie lepszy.
Mimo wszystko rozumiem do czego pijesz ;)
@kamo99111 napisał: "Co więcej, najdroższy z dotychczasowych transferów – Zubimendi – to jeszcze robota Edu"
Edu odszedł w listopadzie 2024. Plotki o naszym rzekomym dogadaniu się z zubim pojawiły się w styczniu. Jesteś pewny, że to robota Edu ?
Pamiętam jak na początku czerwca domagałeś się transferów. Wtedy mówiłeś, że zubi nie pewny bo nie potwierdzony. Teraz twierdzisz, że był rok wcześniej przyklepany ? ;)
@Mastec30 napisał: "Zawsze może zostać w Palace. Jakoś nie odniosłem wrażenia że jest zdesperowany odejść. Po prostu jak wypali to byłby chętny na Arsenal. A ewentualne fiasko może się skończyć nawet nowym kontraktem z CP"
Też mi się tak wydaje, że albo Arsenal albo zostanie. Mam nadzieję, że uda się go tutaj ściągnąć. Liczyłem na niego już rok temu. Ten sezon mógłby się całkiem inaczej potoczyć gdybyśmy sięgneli po niego w poprzednie lato.
@Marzag napisał: "Kolejne transfery dopiero gdy Arsenal sprzeda kogoś więc nie wiadomo czy Eze będzie czekał"
Pytanie czy ma jakieś inne sensowne opcje ? Tottenham chyba odrzucił (chyba że coś mylę), chelsea bierze simonsa.
@GunnersFan9 napisał: "Igor Paixao ciekawy zawodnik na lewe skrzydło. Gorszy od Martinellego i Trossarda nie będzie. Fajnie kręci, szybki, nie boi się pojedynków jeden na jeden, dobry strzał z dystansu."
Paixao to może być ciekawy dla takiego Brighton. My jednak powinniśmy szukać kogoś lepszego.
Niestety kariera Calafioriego w arsenalu zaczyna przypominać karierę tomiyasu. Jeśli ten sezon znowu spędzi w szpitalu to trzeba się go będzie pozbyć. Szkoda, myślałem że całkiem inaczej się to wszystko potoczy.
@krzykus1990: @pioafc: Chyba nie załapaliście żartu ;)
@Ranczomen napisał: "Zmniejeszenie dystansu na przestrzeni ostatniego sezonu, wzmocnienia kadry, szerokość kadry, rozwój kadry, Palmer, reakcja na przebieg sezonu w trakcie zimowego okna transferowego, przeczucie. Chelsea będzie w tym sezonie bardzo mocna."
Jeśli chodzi o zmniejszenie dystansu - stawka była tak wyrównana, że równie dobrze można tutaj podać nottingham jako przykład, bo przecież byli tuż tuż za nami.
Szerokość kadry to fakt, natomiast jej rozwój... już tak nie bardzo. Chelsea dużo kupuję zawodników z potencjałem, i czasami faktycznie ktoś odpali jak Caicedo czy Palmer, jednak większość nie notuje u nich progresu, a wielu nawet zalicza spory zjazd - Havertz, Nkunku, Mudryk, Felix - tych przykładów można wymieniać w nieskończoność.
Sam Palmer też zaliczył lekki zjazd w poprzednim sezonie.
Moim zdaniem nic tu nie przemawia za chelsea. Można powiedzieć, że teraz fajnie się wzmocnili, ale czy dla nas były by to wzmocnienia ? Już widzę jaki tu by był ból dupy gdybyśmy zamiast gyoka kupili delapa czy pedro. Dla Hato też nie mamy miejsca w składzie.
@Ranczomen napisał: "Obawiam się, że możesz przegrać ten zakład, przynajmniej w zakresie miejsca w tabeli."
Jakieś konkretne argumenty za tym przemawiają ?
Dla tych, którzy tak jak ja zapomnieli o karnych i wyłączyli xd
https://streamain.com/en/lIKZ9STwS1DQqH3/watch
@sWinny napisał: "Dowman robi wrażenie, Chłopak powinien iść na dobre wypożyczenie, gdzie będzie miał sporo minut żeby się pokazać.
Zostawianie go na ten sezon w składzie wydaje się bez sensu."
On ma tylko 16 lat. Gdzie on ma grać na tym wypożyczeniu ? Jak niby się zmarnuje ? To że jeden Yamal zaczął grać w takim wieku to jest wyjątek. Trzeba takich piłkarzy wprowadzać z głową. Zobacz jak skończył Fati.
Ale piłeczka kiwior ;D
@kamo99111 napisał: "Jak mozna oceniać zespol po pierwszym sparingu? xD nie ogarniam tego. Zresztą w ogole jezeli mowimy o sparingach to prawdopodobnie w sezonie bedziemy grali inaczej. Sparingi sa od tego aby przetestować pewne rozwiązania czy sprawdzić pewne konfiguracje. Dodatkowo zawodnicy teraz pewnie dostają wpiernicz na treningach. W zasadzie to jak zespol jest przygotowany bedzie mozna ocenic po pierwszym meczu z United... to bedzie tak na prawdę pierwszy poważny sprawdzian tej drużyny i pomysłu Artety na ten sezon."
Nie wierzę :O Ty i podejście z chłodną głową do tematu ? :D
@sidtsw napisał: "chyba ten Madueke bedzie częściej na lewym niz na prawym biegał"
Tak mi się wydaję, że jest szykowany na LS. Patrząc na to kogo kupujemy typowo na ławkę (doświadczeni zawodnicy w niskich pieniądzach), oraz na to jak bardzo Arteta go chciał nie wierzę, aby miał być tylko rezerwowym dla Saki, gdzie Saka będzie grał 90% czasu.
Po wczorajszej ekscytacji transferem Gyo, dzisiaj już wracamy do normalności na kanonierzy.com.
Narzekanie na brak stylu, męczenie buły i beton artety za 3...2...1 ;)
@pawlo12 napisał: "Ma ktoś jakiś link do meczu?"
Betclic, superbet
@polishbrigadesx napisał: "Kalafior i zina w podstawie jeśli się dobrze pokaza moze ktos ich kupi zwłaszcza zina"
Dlaczego niby Calafiory miał by być na sprzedaż ?
@Dziadyga napisał: "Jak masz profil u buka superbet,to tam każdy towarzyski będzie w tym nasze."
Skąd info ? Na slahscore jest info, że transmisja na żywo w betclic i sts.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czy po tych 15stu minutach bestii na boisku możemy już nazywać ten transfer flopem ?