Komentarze użytkownika NicolasJover

Znaleziono 1186 komentarzy użytkownika NicolasJover.
Pokazuję stronę 4 z 30 (komentarze od 121 do 160):

@sidtsw napisał: "trzeba sie ostro zająć lewym skrzydlem, moze nawet dwoch tam trzeba kocurów"
Rogers + Godts

@sidtsw napisał: "dokladnie skoro go ceni Tuchel i Arteta to cos musi w nim byc skoro gra na poziomie repry, ale eksperci k.com twierdzą , ze nie potrafi w piłkę"
Eksperci z k.com twierdzą, że Alvarez to patałach, i Gyokeres>Alvarez.
Widocznie w sztabie realu też banda debili pracuje, bo za drewniaka Alvareza 150 baniek rzucili. Może opylmy im Gyokeresa za 200 skoro lepszy niż Alvarez ?

@Moczyknur napisał: "Z tego co patrzyłem to Madueke nie zagrał złego meczu. nie wyszedł mu strzał na pusta, ale ładnie zrobil bramkarza."
Też oglądałem, dobrze wyglądał, fajnie się zachował w tej akcji tylko ten nieszczęsny strzał.

@Mastec30: A jeśli trochę popracuję nad głową, to te liczby mogą być lepsze, bo umiejętności niewątpliwie ma.
Jednak ludzie zapominają, że nad tymi transferami pracuje cały sztab specjalistów, to samo z powołaniami do kadry narodowej. Widocznie coś w tym chłopaku jest, że ściągnął go Arteta i gra w repce u Tuchela.

@Czeczenia napisał: "A co się przejmujecie Madueke. Obrońcy tego transferu argumentowali, że nawet będać niewypałem, jest młodym graczem z niską tygodniówką.

Nie będzie problemem go sprzedać. Nie będzie problemem, prawda?"

A dlaczego mielibyśmy go sprzedawać ? Kosztował 50mln, status HG, godzi się z rolą rezerwowego, jest jeszcze młody.
Nie wiem kogo innego mieli byśmy ściągnąć w jego miejsce za te pieniądze.

@Mickeylo: Też warto spojrzeć na te poyebane ceny w Anglii. Pytanie czy te 50 baniek za Madueke jako zmiennika Saki, ze statusem HG to nie jest fair cena. Porównując np. do takiego Elangi to zrobiliśmy dobry deal.

@WygramyTo napisał: "a nie całe 0 pkt?"
Nie, dały nam pkt w meczu z Evertonem i Fullham.

@WygramyTo napisał: "skubaniec specjalnie dodał z LM bo go bołalo, ze był kluczowy w lidze."
No tak średnio kluczowy, bo jego gole dały nam pkt w zaledwie dwóch meczach.

@alexis1908 napisał: "Ale że Kai jest wychowankiem?"
Saka jest wychowankiem. Przypomnij sobie jaki pojazd był jak dziennikarze podkręcili że niby spina jest między Gyokiem a Saką. Oczywiście wtedy Saka był be bo nie podaje do biednego viktorka.

@WygramyTo napisał: "nie no wymienic Sake, a nie Gyoka to naprawde XD"
Ty jesteś niesamowity XD

@alexis1908 napisał: "no strzelił w finale ale setkę po podaniu Ode też zmarnował złym przyjęciem ;)"
Teraz ja bym ci odpisał, że przynajmniej do tej sytuacji doszedł, czego nie można powiedzieć o gyokeresie, bo jedyne sytuacje które on sobie potrafi wypracować to te z drużynami grającymi na poziomie polskiej ekstraklasy.
I tak to kółko się toczy. Po Kaiu jechaliście jak po burej suce, od samego początku jego transferu, a nad Gyokiem jest rozłożony jakiś parasol ochronny. Wolicie wywozić na taczkach naszych wychowanków niż partacza Gyokeresa.

@mistrzu973 napisał: "Ale ten Mikel dziwny, jednego z MOTM półfinału posadził na ławie w finale"
Myśle, że tu już nawet najtwardsi obrońcy Gyokeresa widzą, że z Kaiem po prostu gramy lepiej. Jeszcze przed finałem były śmieszki, że Kai na pewno zmarnuje 10 setek, ale Niemiec szybko zamknął mordy.
Ostatnia ostoja broniących Gyokeresa to albo trolle, albo piłką nożną interesują się od dwóch tygodni, albo po prostu nie potrafią się przyznać do pomyłki.

@Barney napisał: "Jakby Kai tak zagral to bym go chwalil naprawde jak dla ciebie gyo zagral slabo z Atleti to jestes zwyklym hejterem i nic wiecej."
Gdzie ja napisałem że zagrał słabo ?
Szkoda że tak ciężko tutaj filtrować komentarze, bo by się tych kwiatków nazbierało jaki był pojazd po Kaiu. Tak to nikt nie ma czasu żeby scrollować.

@WygramyTo napisał: "Gyokeres jeden z MOTM dwumeczu z Atletico"
A to już tylko twoje urojenia.

@WygramyTo napisał: "bo był jednym z lepszych w tym dwumeczu.

I przestawiał obronę o górne pilki jak chciał."

@alexis1908 napisał: "z Atletico to Gyo zagrał dobry mecz mnóstwo walki rozbijanie obrońców wywalczony i wykorzystany rzut karny można go oceniać jak się chce ale te 2 mecze miał dobre"
I to pokazuje jak sezon z Gyokeresem obniżył wszystkim oczekiwania.
Nie wyobrażam sobie żebyście rok temu chwalili Kaia po takich występach.

@alexis1908: Tak szczerze fajny grajek, ale jak go tak ciągnie do tej barcy to niech sobie go biorą. Bez sensu wywalać fortunę jak gościu będzie myślami ciągle w kataloni.

@WygramyTo napisał: "Alvarez był jednym z najsłabszych grajków dwumeczu Afc-Atletico"
I o czym to świadczy ? W starciu z naszą obroną fatalnie wyglądał w tym sezonie m.in Kane, Olise, Dembele, Kvara, Doue ... można by tak wymeiniać bez końca. No ale w twoim świecie oni pewnie też są słabsi od Gyokeresa.

@WygramyTo napisał: "to raptem gość z 8 golami w lidze jest Goatem?"
Jak się mecze ogląda na flashscore to pewnie nie.

@Barney napisał: "druga polowe sezonu mial dobra"
Zajebistą wręcz, GOAT, kandydat do złotej piłki.

@Barney napisał: "Dajcie szwedowi zagrac 2 sezon, a nie placzecie ja tam nie chce"
Nikt nie płacze, chcemy dobrze dla klubu któremu kibicujemy.

@mistrzu973 napisał: "Ten z evertonu? To nie"
Dokładnie tego miałem na myśli. Normalnie bym go nie rozważał, ale taka posucha na LS ...
@WygramyTo napisał: "Przecież Julian Alvarez jest słabszy od Gyokeresa."
XDD
A to ci się udało, nawet śmieszne

Panowie, a co sądzicie o Ndiaye do nas na LS ? Kto za, kto przeciw ?

@Theo10 napisał: "Jakby dali tyle co daliśmy za Gyo rok temu, to Jesusa bym im dorzucił w promocji 1+1."
Ale niestety to się nie wydarzy. U nas nie ma opcji że Gyok zostanie odpalony po jednym sezonie. W takim city to by już w zimowym okienku sprowadzili jakieś zastępstwo, a gyok by już murawy nie powąchał.

@bizooon napisał: "Atleti nie potrzebuje go bo ma Sorlotha"
Już nie ma, Sorloth do juve niby. Griezmann odszedł, Alvarez też pewnie odejdzie, może byśmy im opylili Gyoka w duecie z Jesusem ? 80 mln niech sypną i jak dla mnie deal.

@WygramyTo napisał: "Ciekawe jaki atak stworzy co by nie było topowa drużyna w Europie - Atletico jeśli Sorloth odejdzie do Juve, Alvarez zabierze zabawki, a Griezmann właśnie odszedł do USA.

Tam się robią nawet od razu 3 wakaty."

Możemy im Jesusa opylić ;)

@losnumeros napisał: "Mam gdzieś że niektórzy mają beke odnośnie teorii spiskowych"
Ja np. nie mam beki z samych w sobie teorii spiskowych. Bawi mnie raczej to, że za każdym razem zachowujesz się, jakbyś odkrył jakąś głęboko ukrytą, tajemną wiedzę. Wplatasz je do niemal każdego komentarza, jakbyś chciał podkreślić, jak bardzo jesteś „oświecony”, podczas gdy w rzeczywistości większość z tego, o czym piszesz, jest znana pewnie dla jakiegoś 80% społeczeństwa.

@alexis1908 napisał: "w następnym sezonie Gyo minimum 22 gole w samej lidze bo mam taki zakład o 5 stówek"
Ciężko będzie, żeby trzeci napastnik tyle strzelił, ale w sumie wszystkim tego życzę, niech tak się stanie.

@WygramyTo: Na ten moment Liverpool musi ściągnąć minimum PS + LS + 2x ŚO + LO do rotacji + ŚP/ŚPD do rotacji.
4 zawodników na już do pierwszego składu.

@WygramyTo napisał: "Przecież tam w większości w ofie biegaja młode chłopy.

Po prostu nie jest łatwo być na poziomie Mane-Salah-Firmino prime gdzie 2 z nich była nawet parę razy w top 15 ZP"


Tutaj sam sobie odpowiedziałeś. Te młode chłopy są kilka półek niżej niż trio, które wymieniłeś. Dodając do tego braki na innych pozycjach, szczególnie w obronie można stwierdzić, że przespali zmianę pokoleniową. Chyba największy błąd to nie ściągnięcie Guehiego rok temu. Dwa lata temu mocno walczyli o zubiego - nie udało się, trzeba było pójść po kogoś innego, oni odpuścili. Te dwie pozycje wymagały wzmocnienia już na wtedy, teraz te problemy się spiętrzyły.

@WygramyTo napisał: "Kai na moje to już będzie szklanka które nie wytrzyma większość spotkań w PL."
Kai będzie rotował z Kroupim tak jak teraz rotował z Gyokeresem.
Jesus OUT, a jego miejsce zajmie Gyokeres (z tym, że będzie więcej grał niż Jesus bo ma lepsze zdrowie).

@Piotrek_175 napisał: "no wiesz, tam miała być dominacja za Moyesa, VanGaala, Mourinho, TenHaga i Amorima. Nie wierzę jakoś specjalnie w Carricka ;)"
Dominacji nie będzie. Wydaje mi się, że Carrick to nie jest trener do walki o najwyższe cele, natomiast nie można powiedzieć że tej drużynie brakuje jakości wśród piłkarzy.

@songoku95 napisał: "Natomiast należy mocno obserwować LFC bo oni mają duże braki kadrowe, ale jeżeli znowu pójdą ostro to będą niebezpieczni."
W zeszłym roku też mieli duże braki kadrowe, poszli ostro, i te ich problemy się tylko pogłębiły. Ta ekipa potrzebuje 2-3 okienek na odbudowanie się. Kompletnie przespali zmianę pokoleniową, którą city przechodzi od dwóch lat.

@WygramyTo napisał: "A Gyok się nie zatrzymuje. Kolejny gol.dla Szwecji."
Dobrze będzie mieć takiego gościa jako trzeciego napastnika gdy już ściągniemy Kroupiego.
Kroupi/Havertz do pierwszego składu
Gyokeres na mecze z dołem tabeli/w pucharach na mniej wymagających rywali/do wejścia w 70min gdy mamy wynik.

@WygramyTo napisał: "Przykładowo Chelsea kupuje Vlaho za Delapa i ta drużyna jest już 2 levela lepsza od poprzedniego sezonu."
Dokładnie, w końcu Vlaho to gwarant jakości, prawdziwy gamechanger ;)

@Piotrek_175 napisał: "tzn Real to sobie może chcieć xD"
No w sumie, może i real chce faktycznie, a skończy się jak z Salibą ;)

@Norbert27 napisał: "Real chce kupić Rice dobre mam informacje ?"
Nie masz dobrych informacji.

@pablofan napisał: "Wrzucam jakby ktoś chciał powspominać dobre momenty ;)"
Wytrzymałem 50 sekund. Po całym sezonie nie jestem w stanie wytrzymać dłużej.

@WygramyTo napisał: "Praktycznie cały of do wymiany ale AFC 2 miejsce, bo wina Gyokeresa

XD"

Gdzie tak jest napisane ?

@sidtsw napisał: "o szansach to pogadamy pod koniec sierpnia, teraz to wrozenie z fusów"
Wiadomo że tak, ziomek luźno zarzucił temat żeby forum rozruszać. Nikt nikogo z tych predykcji nie będzie rozliczać ;) O czymś gadać trzeba w przerwie międzysezonowej ;)

@alexis1908 napisał: "Właśnie w Liverpoolu trzeba dodać że odchodzi Salah"
No fakt, salah odchodzi o tym zapomniałem.
Oni muszą 6-7 zawodników ściągnąć, z czego większość do pierwszego składu. Trudno im się będzie odbudować w jedno okienko. Poprzednie okienko w ich wykonaniu pokazało, że nawet ściągnięcie sprawdzonych nazwisk nie jest gwarancją. Ciekawe jeszcze jaki budżet przeznaczą na transfery po wydaniu fortuny rok temu.
Moim zdaniem Iraola przypudruje nieco braki Liverpoolu, ale nie będą nawet blisko walki o mistrzostwo.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady