Komentarze użytkownika Nicsienieda
Znaleziono 2305 komentarzy użytkownika Nicsienieda.
Pokazuję stronę 58 z 58 (komentarze od 2281 do 2305):
No to sie robi ciekawie. Dokad pojdzie Jovetic? xD
@pauleta19
Daj Pan spokoj. Stwierdzil jedynie ze strzelil wiecej goli niz te dwie legendy, dlatego argument ze jego pierwszy sezon jest slaby wydaje sie nie na miejscu.
Natomiast stwierdzenia takie jak Twoje, ze sie wywyzsza i porownuje do gwiazd, sa niezwykle plytkie i nie na miejscu. To tak samo jakbys stwierdzil ze sie porownuje do legend bo twierdzilby ze ma podobne wlosy do Scholesa. Juz ludzie, dajcie spokoj.
@benekjuve88
Dokladnie. Niedawno zmienili tytul newsa. Wczesniej brzmial tak: "Beznadziejny Arsenal pokonuje Newcastle". Nie ma to jak polaczkowy pesymizm.
Cienkinson? Hahahahahaha
@Redzik
A ty to psujesz. Nienawidze takich ludzi.
To jest najgorszy mecz jaki widzialem w zyciu, przeciez to jest jakis absurd. Brak jakiejkolwiek taktyki, chaotyczna gra, Sagna najgorszy zawodnik jaki kiedokolwiek gral.
@NineBiteWolf
Tak, dzieki wielkie.
@NinteBiteWolf
O, dzieki. Jak ja tlumaczylem, to to wlasnie byl jeden z tych linkow. Pamietam, ze byl tez drugi. Moglbys go podac?
Moglby mi ktos powiedziec, skad te wszystkie newsy sa brane i tlumaczone? Zbliza sie okienko, i chce byc na czasie :)
Wydaje się, że przeszedł do Chelsea. Co przypuszczalnie oznacza, że już Hazard tam nie przejdzie. Czyli City albo Utd. Stawiam na City, ale kto wie.
Warto do tego wspomnieć, że klauzula wynosi 100 mlnów.
@David92
Człowieku, oglądając program w TV nie możesz stwierdzać takich rzeczy. Oglądając "Matura to Bzdura" również załamać się można. A ludzi faktycznie zdających maturę można uznać za "elitę" polskiego społeczeństwa. Kretyni są wszędzie. A media tylko ich pokazują. Warto wspomnieć, iż uczelnie w USA są najlepsze na świecie.
9 czerwonych kartek QPR jest aż zaskakujące. Prawie dwa razy więcej niż druga drużyna pod tym względem.
Odchodzi jako legenda Chelsea. Chyba odpowiedni moment.
Czemu cztery drużyny? Albo mam jakiegoś face palma albo wyliczyliście ManUtd, ManCity i Chelsea... A jak dla mnie to trzy drużyny.
Ile się mniej więcej czeka na wyniki? Bo planowałem się dzisiaj uczyć....
Poszło, pewnie się nie uda, ale warto było spróbować. Chociaż obędzie się bez wyrzutów sumienia :)
Do kiedy mamy wgle czas?
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak dla mnie Benteke na rezerwowego napastnik nadawalby sie dobrze. Mlody, mozna by go jeszcze podszkolic. Oczywiscie oprocz niego trzeba by kupic jeszcze Higuaina bo Benteke to dobra inwestycja na przyszlosc.