Komentarze użytkownika Pitu88
Znaleziono 2336 komentarzy użytkownika Pitu88.
Pokazuję stronę 12 z 59 (komentarze od 441 do 480):
@ArsenalChampion: hehe, chyba tak to w przypadku takich gości wygląda :D co go obchodzi, czy są w stanie spełnić obietnice, czy są one realne :D ważne, że fajnie obiecują :D naprawdę, dziecinada :D
@danielosik: łatwo sobie pisać takie utopijne hasła, jak "poprawić służbę zdrowia" Czy "zrobić miejsca pracy". Musisz to podpowiedzieć politykom podczas kampanii wyborczej.
Ale JAK to zrobić, to już drugorzędna sprawa
@Be4Again: trzeba by zapalić stosy
@danielosik: ale tu też wchodzisz z butami w czyjąś wolność. ktoś sobie stworzył stronke, ma na niej swoje regulamin i wcale cię nie zmusza, byś na niej siedział. Dlaczego nie może cię zbanować? To jego stronka, jego prawo, jego wolność
Chłopy, w tym kraju możecie prawie wszystko. Jedynie przestrzegajcie ustalonego prawa.
Więc mówienie, że Polska wam się kojarzy z brakiem wolności, to jakaś abstrakcja
@Alffik: @danielosik: to powiedzcie mi, jaki jest sens waszej wypowiedzi. Cenzura na fb jest zła, ale jak zacznę wyzywać ciebie i twoja rodzinę, to przypadkiem nie powinenem zostać zbanowany? Czy to już łamanie mojej wolności?
@danielosik: ale gdyby każdy miał inna definicję wolności, to w jaki sposób miałbyś pogodzić społeczeństwo? No właśnie ustalonymi normami, prawem. Prawo w Polsce jest takie, a nie inne. Będąc obywatelem Polski o żyjąc tu MUSISZ godzić się z naszym prawem.
@danielosik: uuu, ale mnie wyzywasz od boomerów? :D
Dorośnijcie wreszcie i zrozumcie, że wolność to pojęcie względne. Rozumiem, że ja mogę ci dać w pysk, bo tak mi się podoba, tak rozumiem wolność, no kto mi będzie ją ograniczał jakimś ustalonym przez władzę prawem, nie podążajmy ślepo za władzą ;D widzisz już, jakie te wsze argumenty o wolności są śmieszne?
@jurasmolas44: ten alffik to jakiś dzieciak, może nawet troll. On chyba nie mówi na serio. Życie w cywilizowanym świecie wymaga pewnych restrykcji i nawet najwięksi ignoranci to widzą. Ale jak ktoś pisze, że jego wolność jest ograniczana, bo nie może sobie robić to, co mu się żywnie podoba, to ogarnia mnie śmiech.
Fajnie, że niektórzy myślą, ze się podzielą na tych, co chcą i na tych, co nie chcą walczyć :D razem się w okopach spotkacie :D
@Dziadyga: ale ty wiesz cwaniaku, że w przypadku wojny nikt się ciebie prosić nie będzie, tylko pójdziesz na front i koniec? ;D i razem zakasamy rękawy. Chyba że staniesz się dezerterem tj. przestępcą.
@lordoftheboard: nie wiem, czy to dobrze, czy źle. A jeśli to faktycznie jest ruska propaganda celem sprawdzenia reakcji NATO, a NATO... Udaje, że nic się nie stało? Ehh, oby tak nie było
@Alffik: brzmisz trochę, jak ten papież Franciszek, który usprawiedliwiał ruskich, że zaatakowali Ukrainę, bo NATO szczekało pod drzwiami rosji. Teraz mówisz, że dwoje Polaków zginęło, ale to w sumie mogliśmy się spodziewać, bo Polska się za bardzo pcha w wojnę? Dla nas to korzystne, że wojna toczy się na terytorium Ukrainy i inne kraje też to rozumieją, dlatego wola wspierać Ukrainę, niż żeby się ta wojna rozlała po Europie. Ale niektórzy woleliby odwracac głowę i udawać, że nic się nie dzieje. Historia zna już takie przypadki i nigdy dobrze się to nie kończyło.
@Alffik: co za durne gadanie, że Polska się w te wojnę pcha. Akurat Polska prowadzi odważna politykę przeciwko ruskim, a ty byś pewnie chciał, żebyśmy chowali głowę w piasek, co?
@jumanji: o, kolega z Prudnika, Nysa pozdrawia ;)
Macie jakiś stream?
@damianARSENAL: aa ok, nie skumalem, ale żart przedni :)
@damianARSENAL: graliśmy na SB
Ale to, jak dzisiaj grał Xhaka... I to jego boiskowe cwaniactwo, jak na samym końcu urwał parę minut, gdy udało mu się jakiegoś smerfa sprowokować :D z uśmiechem na ustach :D Granit, chapeau bas
@Rynkos7: nareszcie ktoś to zauważa :D
Dość słaby mecz, ale wygrana się liczy. Choć piłkarze Zurycha się tak zachowywali , jakby przegrali tylko o włos, a Arsenal miał kupę szczęścia. Przypominam, że ich najlepsze akcje były spalone.
Gdzie oglądacie streamy?
Zarówno Auba, jak i Ozil, to takie mendy, że pomimo dobrych momentów zburzyli swój pomnik i okazali się zwykłymi najemnikami. Teraz to sobie agent Ozila może mówić o nim, że nie zagrałby dla innego klubu bla bla. Zarówno on, jak i Aubameyang wystawili środkowy palec całemu Arsenalowi i jego kibicom.
@Slaviola: tytaniczny Jesus :D gdzieś to już było :D
Ale Partey dziś to król środka pola. Dla mnie motm
Hej, ktoś zna się na tv tak, żeby mi doradzić, jak go naprawić? Włączam sobie aplikacje w moim smarcie i co chwile mi go cofa do menu głównego, jakbym klikal ciągle back. Próbowałem już wszystkiego, łącznie z resrartowaniem i wyjmowaniem baterii z pilota, pomocy
To pierwsze miejsce w grupie gra dwa mecze mnie później? Tzn zaczynają od 1/8 , a nie 1/16?
@Ashburton: a ty co, kibic junajted, że nam umniejszasz? Czyli wg ciebie nasze pierwsze miejsce w lidze to wsumie dzieło przypadku, a nie dobrej gry chłopaków?
Kurde... Wiedziałem, że kolejka za dobrze się ułożyła. Co dziś poszło nie tak? Nasi przecież grali dobry mecz..
@ArsenalChampion: chłopie, nie przetłumaczysz ludziom, którzy po 9 miesiącach tej wojny wciąż mają wątpliwości, czy ruscy zaatakowali, czy są zbrodniarzami i czy ta wojna ma wpływ na Polskę. Nawet nie próbuj, olewaj trolli i ruskie onuce.
Dla takich ludzi najważniejsze to "business as usuall"
Gdzie tego ronaldo do nas... To dopiero byłoby zgniłe jabłko. Nie po to się pozbywaliśmy ozilów i abumejangów, żeby teraz mieć kolejny problem i rozwalaną od środka szatnie. Niech rozwala szatnie memczesterów
@domino178: tu chyba nie chodzi o pozycję, bo zobacz, facet nawet za piłka nie biega , jak ja traci. Może słaby mental, może leń
@arsenallord: Tierneya niby ktoś robił, jak chciał? Takie były dziś ewidetnie założenia, że grał ofensywnie , więc w obronie grał mniej. Ty jesteś oczywiście uprzedzony do Tierneya, więc pewnie napiszesz, że to poziom drugiej ligi
Fajny mecz. Tradycyjnie najsłabszy Lokonga, reszta super
@BacarySagna3: wracaj na stronie kurakow czy tam memczesterow
@Kowalczyk11: mam dokładnie to samo wrażenie co do Nketiaha. Takie gwiazdorskie dreptanie
@gbn: a znając życie pewnie i tak ****si coś wciśnie i to wygra
Ależ szkoda tego meczu z memczesterem, nasi powinni ich wtedy rozbić...
Czy mi się wydaje, czy ten bezjajeczny pilkarzyna takim wywiadem próbuje wymóc na Mikelu pewne decyzje... Oj, coś czuje, ze Arteta sobie z nim pogada
Kuzwa zrobiłem sobie kawkę, wszedłem poczytać komentarze o piłce na kanonierach, a tu jakaś burza od wczoraj o elektrogadżetach... Nuda..
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@danielosik: to, że życie nie jest aż tak proste