Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10635 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 72 z 266 (komentarze od 2841 do 2880):

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 20:50

Jeszcze nie byłem w takiej sytuacji na drodze, ale wydaje mi się, że gdybym zobaczył na moim pasie ruchu bijące się stado patologii, to zatrzymałbym się w dość bezpiecznej odległości i czekał aż zwolnią drogę.

Nawet jeżeli tam faktycznie doszło do próby otwarcia drzwi, to nadal sytuację tę sprowokował kierowca autobusu, bo wjechał w nich na początku i potrącił przynajmniej 1 osobę. Więc dla mnie tu nie jest nawet logiczna jakaś "obrona własna" skoro to kierowca autobusu pierwszy wykazał się agresją (przez to potrącenie) w stosunku do tej grupy na drodze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 20:33

@FabsFAN:
Spodziewam się, że będzie taka wymówka ale ja tego nie kupuje.
Trzeba by było zobaczyć film z kabiny, bo na tym tylko widać jakby pojedyncze szarpnięcie drzwiami na chwile przed ruszeniem.
Ale:
1. To że ktoś próbuje otworzyć drzwi do autobusu to nie jest dla mnie wystarczający powód, żeby rozjeżdzać inne osoby będące na drodze
2. Przed całym tym zdarzeniem, na samym początku już dochodzi do potrącenia przynajmniej 1 osoby, bo autobus nie zatrzymał się w porę i uderzył w dziewczyne. Potem kilka sekund stoi i rusza w reszte.

Oni się znikąd na tej drodze nie pojawili, więc autobus jadąc tą drogą powinien chyba ich widzieć wcześniej i się zatrzymać w porę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 20:25

UWAGA 18+ filmik Autobusu z Katowic
https://www.youtube.com/watch?v=EUyaLnQSyIM&ab_channel=UWAGAJANUSZ

Dla mnie kierowca to morderca i powinien dostać zarzut zabójstwa. To że ktoś się znajduje na drodze w miejscu niedozwolonym to nie jest powód żeby z premedytacja tych ludzi rozjeżdżać. Jakby chłopak nie uciekł to by był drugi, na szczęście popisał się niezłą sprawnością fizyczną.

Zatrzymał się, ludzie przed nim stali, miał czas żeby się rozejrzeć i podjąć decyzję, po czym w nich wjechał. Ja bym mu przyklepał 25 lat

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 17:44

@Garfield_pl:
Jakbym łyknął to bym chyba nie pytał o źródło.

Ale zanim to napisałem to pewnie niejeden

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 17:10

@Marcinafc93 napisał: "Mikel Arteta: "W mediach pełno jest śmiesznych komentarzy co do wzrostu Bena White, przewijają się rożnie informacje, a to 182 cm, a to 185 cm, a także mówi się o 189 cm. Otóż podczas testów medycznych dokładnie sprawdziliśmy metrem wzrost Bena i wyszło 184 cm"

Źródło?

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 15:00

Nie wiem czy zwróciliście uwagę.

https://ibb.co/XzGFdBN

Była ręka zawodnika USA na plecach zawodnika Dominikany tuż przed finiszem i na finiszu. Nie mam pojęcia co chciał zrobić Amerykanin - czy go przewrócić, czy przepchnąć przez metę.
Ale mam wrażenie że takie coś jednak nie powinno mieć miejsca podczas biegu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 14:18

@darek250s:
Aubameyang przeszedł do Arsenalu kiedy klub był jeszcze uznawany za topowy w Anglii, mieliśmy pierwszy sezon poza Ligą Mistrzów (brakło 1 pkt) i nikt nie spodziewał się, że z takim hukiem wylecimy z czołówki. Dodatkowo trenerem był Wenger.

Obecnie nasza gra wygląda najgorzej w historii Premier League, naszym szkoleniowcem jest Barista, cały sezon bujamy się w okolicach 10 miejsca i nikt poważnie nie wróży nam powrotu do Top4.

Arsenal w momencie transferu Auby był całkowicie na innym poziomie niż obecnie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 13:26

@Thoneick napisał: "Mamy kolejny potężny transfer. Mike Biereth kanonierem :D"
Oczywiście w życiu go nie widziałem, ale patrząc na staty.
W Premier League u-18 w zeszłym sezonie 21 goli i 13 asyst grając 1834 minuty. Na papierze wygląda imponująco

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 12:44

A Partey faktycznie wygląda na to, że poleciał typowo na kasę. No ale nie każdy taki jest

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 12:44

@Garfield_pl:
No ok, ale jednak myślę, że Lautaro mógłby przejść do zespołu, gdzie dostanie pieniądze podobne jak w AFC + Ligę Mistrzów, poważnego trenera i znacznie wyższy poziom sportowy. My mamy tylko 1 argument żeby go przyciągnąć, inni mają ich więcej. @ArsenalChampion napisał: "To samo co Parteya rok temu i Aube 3 lata temu" @ArsenalChampion napisał: "To samo co Parteya rok temu i Aube 3 lata temu"
Jak przychodził do nas Auba to my byliśmy zespołem realnie liczącym się w walce o Ligę Mistrzów więc to zdecydowanie nie taka sama sytuacja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 31.07.2021, 12:10

Nawet jeżeli Arsenal dogadają się z Interem odnośnie kwoty odstępnego.

Co miałoby przekonać Lautaro, do przejścia do AFC?
Świeżo upieczony mistrz Włoch, gra w lidze Mistrzów, zainteresowane pewnie byłyby inne topowe kluby, a on miałby chcieć grać w Arsenalu? xd

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 30.07.2021, 23:55

@Marcinafc93 napisał: "Lautaro zarabia obecnie 2,5 mln euro w Interze, gdzie Arsenal może mu dać od 6 do 8 myślę, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie dalej, ale widać że chcą nowego napadziora"

Ozilowi płaciliśmy 20mln euro rocznie więc myślę, ze jak będzie potrzeba to dla Lautaro będziemy w stanie zaproponować znacznie więcej niż te 6-8 ;p

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 30.07.2021, 17:57

Edu wg premierleague com ma 185cm xd

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 16:54

@illpadrino napisał: "Kolegę ciśniesz i się produkujesz, a post dotyczył całkiem innego zarzutu..."
A w którym miejscu ja mu pocisnąłem? Co ty taki wrażliwy się zrobiłeś? xd

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 15:36

@kajkaj21:
I tu się przyda trochę taktyki i logiki piłkarskiej.

Otóż czemu Xhaka ma taki super wynik podań do przodu? A no bo gra niezwykle cofnięty, często niemal wchodząc między środkowych obrońców. Stamtąd większość podań jest progresywnych i bardzo łatwo nabijać sobie tę statystykę.

Jak zawodnik gra wyżej, jest bardziej naciskany, przez co częściej musi oddawać piłkę do boku/tyłu.

Wiesz kto będzie miał największy % zagrań progresywnych? Bramkarze :) Bo oni praktycznie każdą piłkę grają do przodu. Czy to znaczy że są najlepszymi rozgrywającymi? Niekoniecznie.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 15:29

@kamo99111 napisał: "To zdjęcie jasno pokazuje, że White ma ponad 174cm wzrostu (Arteta), ale mniej niż 191cm (Edu)."
Edu nie ma żadnych 191cm wzrostu.

Premierleague.com podaje 185cm

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 12:55

Dla Amerykanów najważniejsze rozgrywki na świecie to NBA. Mistrzostwa Świata i Olimpiada mają dla nich drugorzędne znaczenie.
Po Play Offach wielu zawodnikom się po prostu nie chce jechać na takie IO i grać z jakimiś ogórami z Japonii czy Iranu i wolą jechać na wakacje.
Dlatego zwykle mają taką "przeciętna" jak na swoje mozliwosci kadre

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 12:50

Ja zacząłem postpandemiczną redukcję jakieś 2,5 tyg temu bo ulałem się jak wieprz ;/

Przykro az mi sie patrzy w lustro.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 12:37

@Ech0z: Znam te mechanizmy i zdaje sobie sprawę z tego, że pewne zmiany mogą w ten sposób zajść.

Dlatego w swojej wypowiedzi użyłem sformułowania że niemożliwe jest "efektowne schudnięcie". Bo żadnego efektu WOW się w ten sposób nie uzyska

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 12:09

@Gunerxxx:
Musiałeś zmienić w diecie/życiu coś więcej niż tylko zwiększyć ilość spożywanej wody.
To niemożliwe żeby samo zwiększenie podaży wody spowodowało jakieś efektowne schudnięcie

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 11:39

@ZielonyLisc napisał: "Ta cała ekipa z tą lampucerą wersow na czele to jedno wielkie frajerstwo i kopia zachodnich youtuberów czy tam tych całych infuencerow, Wardęga jedzie z nimi ostro i wyjaśnia na każdej płaszczyźnie."

Ja to wczoraj widziałem na YT i ja to mam beke z Wardęgi.

Stare chłopisko a nie może przeżyć ze dziala w sieci jakas ekipa i zachowuje sie jakby jego celem zyciowyn nr 1 bylo ich zniszczyc xd

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 10:11

@ArsenalChampion:
https://www.youtube.com/watch?v=QriTZ0k98oY

Przecież to Ty zacząłeś przedstawiać jako niezaprzeczalne fakty jakoby Kroenke pompował od momentu przejęcia władzy Arsenalu grube pieniądze w klub i od tego wzięła się cała dyskusja.
Ja na to dałem Ci Swiss Ramble mówiące, że NIC takiego się nie dzieje i Kroenke nie dokłada żadnej forsy od siebie.


Potem sam tłumaczysz co to jest niby to pompowanie @ArsenalChampion napisał: "Tacy ludzie maja olbrzymie zdolności kredytowe i pompowanie pieniędzy w dany klub najczęściej odbywa się poprzez zaciąganie kredytów w banku. Czy to jest Chelsea,United,Arsenal."
A za chwile się unosisz jak to można się wypowiadać na jakiej zasadzie to działa bez wymaganej wiedzy. @ArsenalChampion napisał: "A skąd ty wiesz na jakich zasadach przykładowo taki Abramowicz pompuje w Chelsea pieniądze, przeciez zadłuzenie tego klubu w ostatnich latach drastycznie się zwiększyło. Przecież Abramowicz zaciągając kredyty w bankach na transfery również może cześć tej kwoty przenosić na klub. Przecież to juz wymaga ogromnej wiedzy i wglądu w informacje których w interniecie prawdopodobnie nie ma."

To może sam sobie zadaj to pytanie zanim zaczniesz przedstawiać jakieś pierdy o wielkim pompowaniu pieniędzy Kroenke.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 09:43

@GunnerKaspi: Numery ze sparingów są niewiążące. Gabi nadal może mieć 35 w rozgrywkach

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 09:12

@Taki:
A jeden z de*ilpage.pl tutaj kilka dni temu twierdził, że Arsenal ma podobne wydatki netto do United ;d

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 08:58

@amiapsycho: @Garfield_pl:

Kłucą się o poprawną polszczyznę, a obaj robią błędy haha.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 08:16

@ArsenalChampion:
Ja jednak myślę, że to znów Ty nie do końca rozumiesz. @ArsenalChampion napisał: "Tacy ludzie maja olbrzymie zdolności kredytowe i pompowanie pieniędzy w dany klub najczęściej odbywa się poprzez zaciąganie kredytów w banku."
Ogromne zdolności kredytowe to mieliśmy jeszcze przed pojawieniem się Kroenke - bo zaciągnęliśmy wg różnych źródeł 350-400mln funtów na budowę Emirates i to było z 10 lat zanim Kroenke przejął większościowy pakiet. A te kredyty Partejowo-coviowe które podobno wzięliśmy za Kroenke są w porównaniu do tamtego śmiesznie niskie. Więc nie uważam, żeby w tym była jakakolwiek zasługa Amerykanina i że bez niego byśmy sobie nie poradzili.

Nawet jeśli to całe pompowanie pieniędzy opierałoby się na kredytach, to zasadniczą kwestią jest - kto jest spłaca. Klub czy właściciel ze swoich prywatnych pieniędzy. Otóż w City, swego czasu w Chelsea czy PSG koszty takich operacji ponosili właściciele z klubów finansując to ze swoich niezwiązanych z piłką biznesów. I dlatego do klubów trafiały pieniądze zewnętrzne. I to jest pompowanie i na tej zasadzie działa to w mniejszym lub większym stopniu w większości klubów np BPL. U nas tego nie ma, bo u nas Kroenke NIE inwestuje swoich prywatnych pieniędzy w klub w żaden sposób.

@ArsenalChampion napisał: "To nie działa w ten sposób że właściciel przyjeżdża z workiem pieniędzy."
Nie wiem jak teraz - na początku w CFC właśnie to tak działało.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 30.07.2021, 07:20

@caliero913:
W końcu głos rozsądku. Szczególnie, że EK przy Kroenke to golas hehe

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 22:45

Może jakaś gala k.com MMA?

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 21:33

@rreddevilss napisał: "I co wam daje to lanie "mulow" 2 razy?"
Bekę, że najgorszy Arsenal odkąd kibicuje temu klubowi, z Barista-Parodysta na czele jedzie na Old Trafford i klepiemy drugi najbardziej rozrzutny klub w Europie ostatniej dekady jak jakichś uczniaków xd

Po prostu bekę

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 15:45

Wg Swiss Ramble Kroenke w latach 2010-2020 zainwestował w Arsenal 15 mln funtów. Więcej jedynie od Tottenhamu, Norwich, Newcastle i Burnley.

https://www.themag.co.uk/2021/05/premier-league-clubs-how-much-each-owner-has-financed-their-club-2010-2020-newcastle-united/

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 15:41

@ArsenalChampion napisał: "od moementu gdy Kroenke w Arsenalu ma 100% udziałów to mocni inwestuje w Arsenal, i to jest fakt nie zaprzeczalny."

Że co proszę? Przecież od momentu jak Kroenke przejął Arsenal to latami nie inwestował żadnych swoich pieniędzy, a pierwsze poważniejsze plotki (ale nadal bez oficjalnego potwierdzenia), jakoby wrzucił swoją prywatną kasę w Arsenal to przy transferze Parteya, 9 lat po objęciu sterów w AFC.

Nie wiem skąd Ci się wzięły mocne inwestycje Kroenke xd

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 14:31

Kroenke stał się większościowym udziałowcem i przejął faktyczną władzę w Arsenalu w 2011 roku.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 12:18

Nie moge się doczekać aż w 1 kolejce nowego sezonu zobaczę w ataku trio Auba Nketiah Willian.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 11:16

@Jacek1s:
Szkoła Marka Papszuna. Ja pisałem tu już, Kamil poszedł za 5 mln z Rakowa, za kilka lat będzie wart 5x tyle albo więcej

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 29.07.2021, 00:34

@XandeR:
W sumie cenna uwaga, mając kilka podejść do tej apki zawsze większość par łapałem w ciągu kilku pierwszych dni a dalej już zdecydowanie mniej.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 28.07.2021, 23:54

Tinder to niestety patologia ;/
Ładna dziewczyna praktycznie co przesunie kogoś w prawo to ma parę. I naprawdę na spokojnie jest w stanie w 2 tygodnie zrobić sobie kilkaset par.

Jaka jest szansa, że wśród dziesiątek albo setek wiadomości które dostaje wybierze do pisania/spotykania się akurat Ciebie? No cóż, jak się nie jest jakimś gościem 9/10 albo nie ma ciekawych zainteresowań uwiecznionych na dobrych zdjęciach to bardzo mała.

Jak korzystałem z tindera i matchowało mnie z jakimiś ekstraklasowymi laskami 8/10 i wyżej to mniej więcej:
- 45% nie odpisało w ogóle
- 45% odpisało kilka wiadomości i koniec
- 10% były jakieś dłuższe rozmowy.
- z dwoma się spotkałem
- jedną się spotykałem ok 2 miesiące, ale w pewnym momencie się nagle skończyło - nie mam pojęcia czemu, pewnie znalazła sobie na tinderze kogoś innego.


Po stokroć wole nawiązywanie nowych znajomości w klubach. Po pierwsze jak podchodzisz do dziewczyny i nie podziękuje od razu za rozmowę/taniec to już się jest na etapie spotkania 1:1 czyli na etapie który przez tindera cięzko osiągnąć. Po drugie nierzadko są pijane a jak powszechnie wiadomo d*pa pijana = d*pa sprzedana.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 28.07.2021, 16:43

Za 2 tygodnie zaczyna się liga, a my ani nie mamy poważnych wzmocnień, ani nie zagraliśmy żadnego meczu podstawowym składem, który powinien wystąpić w pierwszej kolejce.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 28.07.2021, 09:07

@arsenallord napisał: "Błagam nie Lautaro. Chłop przepadnie w Premier League."

Twoje błagania zostaną wysłuchane i spędzimy kolejny sezon z Aubą na szpicy :)

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 27.07.2021, 20:09

@Paul77: TO maddisona też weźmiemy na raty ;d Większość klubów tak zresztą kupuje

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 27.07.2021, 19:58

@solszan:
@solszan napisał: "Napisałem że boostujecie Odegarda"
No właśnie i pisanie nieprawdy = prowokacje.
Jedna osoba ledwie dyskredytowała Maddisona w stosunku do Ode a ty uzywasz liczby mnogiej insynuując, jakoby to był jakiś głos strony, a nie pojedynczego, odosobnionego w swoim zdaniu użytkownika. @solszan napisał: "nikt go nie prostuje więc ja to robię."
Kolejna nieprawda - arsenallord od razu wszedł w dyskusję. @solszan napisał: "Może tym że Arsenal nie kupi Maddisona? No raczej nie, bo musielibyscie się pozbyć całego szeptu który wam zalega. Żeby zwolnić na pensje i mieć coś na transfer."
Od zimy zwolniły się pensje Luiza, Ozila, Mustafiego, Sokratisa co daje oszczędność około 650 tysięcy funtów tygodniowo przy czym zakontraktowaliśmy jedynie Lokongę i Tavaresa którzy łącznie dostają 100-150, więc mamy spokojne pół miliona funtów rezerwy tygodniowo, a ty piszesz o jakiejś konieczności zwalniania pensji xd A co do kwoty transferu to od lat praktycznie co sezon kupujemy jednego zawodnika w kwocie 50mln i więcej więc też nie wydaje mi się aby w tym sezonie coś takiego miałoby się nie wydarzyć. Więc jak takie masz argumenty przeciwko podpisaniu Maddisona przez Arsenal to ty chyba nie masz pojęcia o piłce nożnej i o tym co się dzieje w Premier League

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady