Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu

Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 30.07.2021, 17:27, Patryk Bielski 4324 komentarzy

Stało się! Saga dotycząca transferu Bena White'a na The Emirates właśnie dobiegła końca. Oficjalna strona Kanonierów potwierdziła przejście obrońcy Brighton & Hove Albion do Arsenalu.

23-letek jest jednym z najlepiej zapowiadających się angielskich defensorów. Latem był włączony do kadry reprezentacji Synów Albionu na Euro 2020. Sezon 2019/20 spędził na wypożyczeniu w Leeds United, gdzie walnie przyczynił się do awansu swojej drużyny do Premier League po 16-letniej nieobecności. W poprzednich rozgrywkach wrócił na południowe wybrzeże i z miejsca stał się kluczową postacią Brighton.

Swoją karierę Ben rozpoczynał w młodzieżowym zespole Southampton, zanim jako 16-latek przeniósł się do Brighton. Czynił szybkie postępy i już dwa lata później zadebiutował w pierwszej drużynie. Zaliczył także epizody na wypożyczeniach w Newport County i Peterborough United.

Dyrektor techniczny klubu Edu powiedział: - Ben był naszym kluczowym celem tego lata. Ma wiele cech, które sprawiają, że jesteśmy bardzo podekscytowani tym transferem. To młody angielski gracz, przed którym świetlana przyszłość. Jest bardzo silny w defensywie, dobrze utrzymuje się przy piłce i świetnie podaje. Cieszymy się, że podpisał kontrakt i nie możemy się doczekać jego dalszego rozwoju.

Z kolei Mikel Arteta stwierdził: - Ben znajdował się na szczycie naszej listy życzeń i wspaniale jest móc wreszcie podpisać z nim umowę. Swoje ostatnie lata uczył się w dobrych klubach, Brighton i Leeds. Świetnie wykorzystał ten czas i pokazał, że ma duży talent.

- Ben jest inteligentnym obrońcą, który bardzo komfortowo czuje się z piłką przy nodze, a jego styl świetnie do nas pasuje. Oczywiście jest wciąż młody, więc jego wiek i profil odpowiadają temu, co tutaj budujemy. Chcemy, by Ben był centralną postacią w długoterminowym budowaniu naszej przyszłości.

White będzie występował z numerem 4 i natychmiast dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny, jeszcze przed niedzielnym meczem towarzyskim z Chelsea w ramach The Mind Series.

Ben WhiteTransfery autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
lordpat komentarzy: 336602.09.2021, 16:41

Cedric ponoć dzisiaj walnął 2 bramki XD

EZ_22 komentarzy: 124927.08.2021, 23:22

United ściągnęło Ronwldo, Sancho, Varane.
Według neta, to wydaliśmy więcej

Xd

mel75 komentarzy: 72807.08.2021, 13:28

@Er4s napisał: "No ja jestem za zachodem tylko czemu niby mamy nie przejąć stanowiska (...) Francji"
Wymień w takim razie 3 dużych polskich producentow samochodów lub ewentualnie jednego dużego producenta samolotów cywilnych/ wojskowych a potem porównaj gospodarkę Polski i Francji. Faktycznie jesteśmy na tym samym poziomie.

Garfield_pl komentarzy: 2923307.08.2021, 12:44

Myślałem że Martinelli choć na ławce i że włączę finał, ale nawet tam go nie ma.

Garfield_pl komentarzy: 2923307.08.2021, 12:32

@call_me napisał: "A miałem Cię za rozsądnego. xD
Właśnie się dowiedziałem, że to Polska i kraje Europy Środkowej są spoiwem i kołem zamachowym rozwoju UE. xD"

To tylko moje gdybanie po prostu, ale poniekąd dzięki nam kręci się gospodarka zachodu. Ja tam z Unii Europejskiej wychodzić nie chcę, ale niektóre wały jak słynny gazociąg bardzo mnie irytują, tak samo jak zachowanie w stosunku do tego co robi np.Rosja. Inna sprawa, co widzę od jakichś 2 lat, to to, że Holandia już ma problem z pracownikami, zarówno sezonowymi jak i takimi na stałe, którzy pochodzą m.in z Polski. Nie jest tak, że jesteśmy tańsi, zarabiamy mniej niż holendrzy, bo nie jest tak ( o ile nie dyma ludzi agencja), ale cenią nas za pracowitość, elastyczność itd. Coraz mniej ludzi przyjeżdża, biorą rumunow, którzy nie nadają się do niczego i mają teraz firmy problemy z wyrobieniem się z zamówieniami, czy rozwojem. Unia nie upadłaby bez Polski itd., ale odczułaby brak rąk do pracy, więc poniosłaby koszty większe. Może inaczej, UE nie zależy, żeby kraje jak Polska odkuły się i standard życia się podniósł, bo wtedy stracą na tym bardzo dużo. Na tą chwilę wciąż część ludzi wyjeżdża, bo w pl lipa, ale już i tak jest coraz mniej chętnych. Jedni drugim są potrzebni, i oby tak zostało, bo mimo swoich wad, korzyści z członkostwa mamy dzięki UE więcej. Mogliby jedynie odpuścić sobie takie decyzje jak nazwanie ślimaka rybą itp ;)

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 12:29

@Dziadyga napisał: "Mów za siebie,Ja sie nie zobowiązałem do niczego,nie głosowałem,bo nie miałem prawa głosu jeszcze wtedy"

W ten sposób można wiele tłumaczyć. Czy ktoś się Ciebie pytał czy kościół powinien mieć możliwość nabywania ziemii za 1% wartości? Pewnie nie

Czy ktoś się Ciebie pytał czy chciałbyś żeby w Trybunale Konstytucyjnym zasiadali politycy?

Czy ktoś się Ciebie pytał czy chciałbyś żeby Paliwo było po 6 zł?

Przecież takich pytań może być milion i wybierzesz takie które będą dla Ciebie wygodne

Patriko komentarzy: 534107.08.2021, 12:28

@narcyzEZ: ja też, i tak się przypadkiem składa, że właśnie skończyłem pracę xd

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 12:26

@Dziadyga:
Nie 5 urzędników tylko wolą demokratycznej większości narodu było wstąpienie do UE. Podpisanie dokumentów zobowiązało nas do przestrzegania przepisów związanych z członkostwem nie 5 50 czy nawet 500 urzędników.

Dziadyga komentarzy: 850807.08.2021, 12:25

@Threeth napisał: "Odnoszę wrażenie, że dla niektórych ludzi faszyzmem jest egzekwowanie na Polsce obowiązków, do których Polacy sami się dobrowolnie i demokratycznie zobowiązali"

Mów za siebie,Ja sie nie zobowiązałem do niczego,nie głosowałem,bo nie miałem prawa głosu jeszcze wtedy.

narcyzEZ komentarzy: 8007.08.2021, 12:19

kocham piwo

Threeth komentarzy: 2407.08.2021, 12:13

Odnoszę wrażenie, że dla niektórych ludzi faszyzmem jest egzekwowanie na Polsce obowiązków, do których Polacy sami się dobrowolnie i demokratycznie zobowiązali

Threeth komentarzy: 2407.08.2021, 12:08

@Dziadyga napisał: "że trzeba się na wszystko zgadzać trzeba,bo taką wolę wyraziło np 5 urzednikow w tym przypadku unijnych"

polecam przeanalizować jak wygląda proces podejmowania decyzji w Unii Europejskiej, jak również procedura ustawodawcza i procedura zmiany traktatów itp. Kto może ją inicjować i w jakich sytuacjach, w jaki sposób może zostać zatwierdzona itp. W UE nie ma czegoś takiego, że jakiś urzędnik coś może komuś kazać, niemalże wszystkie decyzje UE są podejmowane przez organy przedstawicielskie (Rada UE -> szefowie rządów państw członkowskich, każdy ma jeden głos; Parlament Europejski -> organ przedstawicielski, wybierany w wyborach w każdym kraju, każdy ma ilość przedstawicieli proporcjonalną do ludności w kraju [i nawet jest hardcap, żeby jedno państwo nie zdominowało], Rada Europejska -> ministrowie rządów krajowych; Komisja -> po jednym komisarzu z każdego kraju,; TSUE -> po jednym sędzi z każdego kraju)

Naprawdę jeśli ktoś mówi, że Unia Europejska coś komuś każe, albo Unia wymusza, to po prostu nie rozumie w jaki sposób ta struktura działa. Unia to państwa członkowskie Unii, to one podejmują wszystkie decyzje; Unia nie posiada praktycznie żadnych struktur które są oderwane od państw członkowskich (jedynie Komisja Europejska, ale ona ma jedynie kompetencje kontrolne i sama nie może niczego nikomu narzucić);

Gadanie, że ktoś narzucił traktat lizboński jest niedorzeczne. Gdyby wszystkie kraje nie wyraziły na niego zgody to nie został by wprowadzony i tyle, był ratyfikowany w procedurze krajowej tak samo jak każda inna umowa międzynarodowa, trochę wcześniej nie została wprowadzona tzw. Konstytucja Europejska, bo kraje członkowskie nie wyraziły na to zgody (ale jak to tak nie wyraziły zgody, przecież reżim totalitarny UE by narzucił)

Porównywanie do ZSRR, faszyzmu itp. jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzie którzy mówią takie rzeczy kompletnie nie rozumieją jak UE działa;

call_me komentarzy: 272707.08.2021, 11:45

@Dziadyga napisał: "Ja oczekuje po prostu zdrowego rozsądku i przeciętny europejczyk również."

Zgadzam się.

@Dziadyga napisał: "bo taką wolę wyraziło np 5 urzednikow"

A to już takie typowo polskie, szlacheckie! Wszyscy dookoła mówią "źle", ale mi, Polakowi mówić nie będą! A jak im się nie podoba to "heeej szable w dłoń"

Dziadyga komentarzy: 850807.08.2021, 11:42

@kwiatinho

Tak,nie mam w tym momencie konkretnego pomysłu,a że należymy do jakieś organizacji to też nie znaczy,że trzeba się na wszystko zgadzać trzeba,bo taką wolę wyraziło np 5 urzednikow w tym przypadku unijnych.Ja oczekuje po prostu zdrowego rozsądku i przeciętny europejczyk również.

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 11:40

@call_me:
Pewnie i przed i po

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 11:39

@grzegorz1211:
Polityka zagraniczna opiera się na dojeniu kasy.... Pan Ryszard C. potrafił brać kilometrówki jeżdżąc autem które było zezłomowane kilka lat wcześniej.....

To że Polak potrafi wyklepać to już przywyklem ale że aż tak ?!

call_me komentarzy: 272707.08.2021, 11:37

@Er4s napisał: "też jesteście osobiście takimi grzecznymi pieskami"

Pomijając, że takie wpisy są żałosne bo większości z nas nie znasz osobiście i nie wiesz co i w jaki sposób osiągnęliśmy.
UE jak wszystko na tym świecie ma swoje wady. Ciekaw jestem czy Twoje "szczekanie" jest już po tym jak znajomi, miasto, wieś itd. wyciągnęło już z tej złej UE pieniądze z różnych dotacji, czy przed?

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 11:36

@Dziadyga:
Czyli krytyka dla krytyki? Już myślałem że masz jakieś super pomysły. Nie wszystko jest idealne i nie wszystko jest zero-jedynkowe czy tylko czarne i białe.

Ale będąc częścią czegokolwiek ma się prócz przywilei również obowiązki i zobowiązania a wcześniej ustalonych reguł należy przestrzegać i wywiązywać się z umów. Inaczej sam sibie spychasz na margines

grzegorz1211 komentarzy: 1032307.08.2021, 11:35

@Er4s napisał: "No próbujemy być inaczej ale na to procesowi Polacy jak Wy krzyczą "jak tak można!? Przeciwstawiać się Unii!"
Być inaczej ??? Przecież cała Europa ma na nas wy.ebane. Polityka zagraniczna Pis to dno sięgające mułu. Politycy Pis tylko szczekają na UE, a unia ich punktuje wyrokami TSUE, Turowem, czy blokowaniem kasy.

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:33

@Er4s: to się nazywa biedo populizm

call_me komentarzy: 272707.08.2021, 11:32

@Garfield_pl napisał: "gdyby kraje Europy środkowej wypięły się na UE i stworzyły alternatywę. Stara unia bardzo by oberwała, bo być może straciłaby tanią siłę roboczą w wielu gałęziach gospodarki"

A miałem Cię za rozsądnego. xD
Właśnie się dowiedziałem, że to Polska i kraje Europy Środkowej są spoiwem i kołem zamachowym rozwoju UE. xD

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 11:32

@Er4s napisał: "Na zachętę już teraz mogę Ci rzucić hasło że gdybysmy byli traktowani w Ue równo to jutro o 9:00 możemy zająć miejsce takiej hiszpani czy Francji bo mamy do tego wszelkie argumenty. Za tuska byliśmy traktowani jak cyganie którzy mają przez najbliższe 60 lat dziękować że ue postanowiła wyciągnąć do nas rękę"

Musisz doprecyzować. Piszesz że Polska ma wszelkie narzędzia żeby być partnerem w wyimaginowanej wspólnocie? Żeby wieszali szmaty przy każdej okazji utożsamiając się z partnerami?

Upolityczniając sądy i rezygnując z Trójpodziału Władzy sami siebie pchamy w drugą stronę a wiesz kto jest po drugiej stronie. Jeżeli na 6 letnią kadencję TK nominowany przez Prezydenta jest Prokurator Stanu Wojennego a Prezesem TK jest odkryciem towarzyskim prezesa partii rządzącej to mimo wszystko chętnie podyskutuję ale może zabraknąć Ci argumentów.

Dziadyga komentarzy: 850807.08.2021, 11:31

@kwiatinho

Nie mam pojęcia.Ja pieniędzy z budżetu jak oni nie biorę i nie mam obecnie pomysłu co by mogło byc obecnie lepsze czy gorsze.

Er4s komentarzy: 327207.08.2021, 11:30

Mam nadzieję, że w życiu prywatnym też jesteście osobiście takimi grzecznymi pieskami którzy o wszystko muszą 3 razy, poprosić, dac łapę, uśmiechnąć się, pójść na wszystkie zaproponowane pseudokompromisy żeby dostać to czego chcecie jeśli tego wymagacie od swojego kraju. Nam się po prostu ze względu na historię, przemysł, geolokalizacje, poziom wykształcenia części społeczeństwa i kilka innych czynników pewne rzeczy należą jak psu kość i nie musimy o nie błagać przed jakims Von Bibensztajnem który jedyne co w życiu widział to swój śmierdzący bliźniak pod bruksela w którym pcha się ze swoim transchłopakiem.
Każdy ma swoje zdanie. Miłej soboty.

Ech0z komentarzy: 1044807.08.2021, 11:29

Dlaczego każdy kto nie pije alkoholu wtrąca to praktycznie do każdej wypowiedzi :p

timiiiii komentarzy: 200207.08.2021, 11:28

@grzegorz1211 napisał: "Ale oprócz Hakimiego wszyscy przyszli za darmo"

hmm. a czy czasem pilkarzowi ktory przychodzi jako "wolny agent" nie placi sie wielkich pieniedzy za podpis i nie daje duzo wiekszego kontraktu?

czy czasem poza kwota transferu nie wlicza sie na strone wydatkow ich wielkich pensji, prowizji dla agentow, innych oplat o ktorych Kowalski nawet by sobie nie pomysla ze sa?

czy to wszystko w ogole nie wplywa na rozliczenia FFP?

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:27

@Er4s: jeśli cokolwiek znasz sytuację geopolityczna to dobrze wiesz że nie mamy jak się równać... Myślisz że dogoniliśmy ich od lat 90-tych? Myślisz że my się rozwinęliśmy a oni nie XD ? Porównaj sobie siłę budżetu, PKB, francja kontroluje spory kawałek Afryki i Pacyfiku (chyba nie wiesz co tam się dzieje), do tego posiada bardzo silna armię i jednostki zamorskie, i na koniec nie widzisz różnicy że Francja jest w strefie euro ? No to powodzenia

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:25

@Er4s: nie chodzi o to... Też uważam że polska nie potrafi walczyć o swój interes, ale to co robi pod to jest idiotyczne samobójstwo podkoloryzowane populistycznymi haslami

Er4s komentarzy: 327207.08.2021, 11:24

@Deithwen:
O nieee :D
Wiesz, świat jest inny dziś, wiesz?
2k21 to już nie 95

Dziadyga komentarzy: 850807.08.2021, 11:23

@Theo10 napisał: "A może się zdecyduj w końcu? Wiesz że z założenia faszyzm był wrogi wobec komunizmu?
Przecież Ty kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Powtarzasz jakieś zasłyszane popagadowe teksty, nawet nie rozumiejąc pojęć, którymi operujesz. W ten sposób jedyne co możesz osiągnąć, to zrobić z siebie błazna."


Jakbys zauważył dokładniej,to Unia jest mixem tych tworów własnie,dlatego nawet ciezko mi okreslic ich dokładnie.

Działają jak typowi bolszewicy,niby nie mają jednej partyjki jak wtedy,ale i tak mają w d**ie zdanie ludzi którzy mają tam troche inna opinie(jest ich garstka) wszystko jest forsowane na siłe bez konsultacji z krajami członkowskimi a jak juz niby jest "konsultacja" to z góry narzucona + skrajnie czerwone poglądy na wszystko co nas otacza typu : energetyka,zrowie,bezpieczenstwo,wszystko skrajne czerwone,ciul tam,że za 5 lat przecietny europejczyk zamarznie we własnym domu,najwazniejsze,że uratujemy swiat przed globalnym o***eniem! :D 5% emisji w Europie..o innych przykładach szkoda komentowac.

Natomiast faszystowskie podejscie do podporządkowania się tym ich rozkazom,bo inaczej będzie kara jak dla tubylców w okupowanych panstwach podczas wojny.Wprowadzenie wczesniej wspomnianego sanitaryzmu,narzucenie praw we własnym kraju itd.Ja wiem,że faszyzm to był kojarzony ze skrajną prawicą i akurat Ci na stołkach unijnych nie mają z tym teoretycznie nic wspólnego,ale w działaniu jak najbardziej.

Bo to jest po prostu hybryda jak pisałem na samym początku.Pomieszane z poplątanym najgorsze dziadostwa jakie były na tym swiecie.Brakuje jeszcze obozów dla niepokornych,to mam sie z tego powodu cieszyć?

Er4s komentarzy: 327207.08.2021, 11:23

@grzegorz1211:
No próbujemy być inaczej ale na to procesowi Polacy jak Wy krzyczą "jak tak można!? Przeciwstawiać się Unii!?"

domino178 komentarzy: 246707.08.2021, 11:21

@Garfield_pl: kraje tzw. starej Unii mają zbyt wiele interesów u nas, żeby odpuszczać. Wystarczy przypomnieć, że z całych subwencji, które dostaję Polska, z każdego euro wraca ok 90 centów do krajów UE.... Dlatego prędzej pro unijne partie zorganizują noc długich noży w PŁ niż wyrzuca nas z UE.
Co do buntu i podziału, nie wydaje mi się aby to nastąpiło. Tak po prawdzie tylko Polska, Węgry, trochę Słowacja i Litwa trzymają się razem, ale jak przychodzi co do czego, to każdy pilnuje swojego interesu.

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 11:20

@Dziadyga:
Jak Wyobrażasz sobie jakąkolwiek wspólnotę bez części wspólnych.... każdy chu.... na swój strój?

W jaki sposób miało by to działać i w jaki sposób miałoby to być kontrolowane czy egzekwowane. Oczywiście wszystko to również tyczy się traktatów

Jestem ciekaw pomysłów

grzegorz1211 komentarzy: 1032307.08.2021, 11:20

@Er4s napisał: "Za tuska byliśmy traktowani jak cyganie"
A teraz jak jesteśmy traktowani???

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:19

@Er4s: no właśnie nie mamy XD jakim cudem mamy równać się z Francją która jest jedną z największych gospodarek świata ? XD

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:17

@Dziadyga: XDD właśnie o porównywaniu unii do faszyzmu, które z merytoryka ma tyle wspólnego co ZSRR z demokracja... Traktaty lizbońskie są faszystowsko narzucone ? No stary poleciałes teraz jak prawdziwy politruk armii czerwonej xD

Er4s komentarzy: 327207.08.2021, 11:17

@kwiatinho:
Możemy podyskutować prywatnie albo przy piwie bo tutaj płoć rzuci nam się do gadeł. Dla większości polityka w Polsce to tylko albo Kaczyński albo Tusk. Na zachętę już teraz mogę Ci rzucić hasło że gdybysmy byli traktowani w Ue równo to jutro o 9:00 możemy zająć miejsce takiej hiszpani czy Francji bo mamy do tego wszelkie argumenty. Za tuska byliśmy traktowani jak cyganie którzy mają przez najbliższe 60 lat dziękować że ue postanowiła wyciągnąć do nas rękę. Nie było tak? Skoro znasz się na polityce na pewno wiesz że strzelam od lewej w Niemczech, Francji, Holandii odchodzą dużo większe walki korupcyjne i skandale niż w Polsce i są przez PE zmiatane pod dywan w sobotę zanim nadjedzie rumba a Polska ciągle pod fleszem reflektorów... Wytłumacz im to jak mawiał Pezet...

Theo10 komentarzy: 837907.08.2021, 11:15

@Dziadyga napisał: "faszyzm czy bolszewizm,co kto woli."

@Dziadyga napisał: "faszystowskiej Unii"
@Dziadyga napisał: "smierdząca Unia niczym nie różni się od ZSRR"

A może się zdecyduj w końcu? Wiesz że z założenia faszyzm był wrogi wobec komunizmu?
Przecież Ty kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Powtarzasz jakieś zasłyszane popagadowe teksty, nawet nie rozumiejąc pojęć, którymi operujesz. W ten sposób jedyne co możesz osiągnąć, to zrobić z siebie błazna.

Naburator komentarzy: 278407.08.2021, 11:14

@grzegorz1211 napisał: "Ale oprócz Hakimiego wszyscy przyszli za darmo"

Nie ma transferów za darmo. Tutaj nie poszedł poprostu hajs z klubu do klubu. Jednak zawodnik zawsze wtedy dostaje lepszy kontrakt, jak i premie razem z menadzerem.

cieniak14 komentarzy: 173007.08.2021, 11:14

@Dziadyga: a to nie jest cel Unii, żeby dążyć do ujednolicenia w krajach czlonkowskich? Jak Polska dolączala to chyba to bylo do przewidzenia XD

Dziadyga komentarzy: 850807.08.2021, 11:08

@Deithwen napisał: "ojezu ktos tu albo trolluje albo naczytał się strasznych głupot pisowskiego prof. Żaryna"

O czym? @Theo10 napisał: "Weź sobie typie poczytaj definicje faszyzmu i się zastanów (jeśli jeszcze jesteś do tego zdolny) kto tu jest faszystowski, zamiast pieprzyć farmazony zasłyszane w propagandowych „prawicowych” i rządowych mediach (co jest elementem faszyzmu tak btw.)."

Narzucanie na siłe swojej ideologii wszystkim panstwom,traktakty lizbonskie itd czy teraz sanitaryzm wskazuje jak najbardziej na faszyzm czy bolszewizm,co kto woli.

Michu komentarzy: 171107.08.2021, 11:08

Jako scout domowy xd uważam, że dwa najpiękniejsze nazwiska dla Arsenalu to: Pedro Neto i Pedro Goncalves od prawie roku to trąbie tutaj. Nie piję alkoholu, ale jakby jakiś z nich kiedyś do nas trafił to łiskacza sobie walne :)

Michu komentarzy: 171107.08.2021, 11:06

Oglądałem wczoraj mecz Sportingu z Vizelą co wyprawiał na boisku Pedro Gonzalwysz ;D Jak ja tego gościa lubię od 2 sezonów staram się śledzić Lige NOS i on jest Alexisem naszym dawnym :) Marzenie go do Arsenalu hehe.

Theo10 komentarzy: 837907.08.2021, 11:04

@Dziadyga napisał: "Polska jest jeszcze w faszystowskiej Unii ;)"

Weź sobie typie poczytaj definicje faszyzmu i się zastanów (jeśli jeszcze jesteś do tego zdolny) kto tu jest faszystowski, zamiast pieprzyć farmazony zasłyszane w propagandowych „prawicowych” i rządowych mediach (co jest elementem faszyzmu tak btw.).

Elastico07 komentarzy: 1258907.08.2021, 11:02

@darek250s napisał: "To masz:

Ktoś odejdzie, ktos przyjdzie.

darek_bbc"

Blyskotliwe

arsenallord komentarzy: 29925 newsów: 11707.08.2021, 11:01

Krążą plotki że Arsenal sprzedał kiedyś jeszcze jakiegoś piłkarza

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 11:00

@Dziadyga: ojezu ktos tu albo trolluje albo naczytał się strasznych głupot pisowskiego prof. Żaryna

kwiatinho komentarzy: 1314007.08.2021, 10:59

@Er4s:
Na prawdę tak myślisz czy to jest po prostu beka dla funu? Interesuję się polityką od ładnych kilku lat i tak się zastanawiam o czym Ty piszesz?! Polska ma być partnerem mocarnych w UE? Na jakiej zasadzie? Przy takiej polityce międzynarodowej mają być równorzędnym partnerem w rozmowach o gospodarce?

Chętnie wymienię się przemyśleniami o ile Twoje argumenty nie będą rodem z Wiadomości na TVP

Kiedyś chyba podczas kampanii wyborczej wyliczałem wpadki i kompromitacja partii rządzącej. Post miał ze 30 pkt może trochę więcej. Tylko od tamtego czasu mógłbym grubo rozszerzyć moją listę.

Żeby nie było zawsze punktuję władze jaka by nie była i z jakich literek by się nie składała. Z tym że PiS przebił wszystkie poprzednie i to wielokrotnie

grzegorz1211 komentarzy: 1032307.08.2021, 10:59

@timiiiii napisał: "PSG podpisuje w jednym okienku Hakimiego, Wijnalduma, Ramosa, Messiego i Donnarumme"
Ale oprócz Hakimiego wszyscy przyszli za darmo

Deithwen komentarzy: 16207.08.2021, 10:58

@Er4s: ale dlaczego uważasz że jesteśmy jakims europejskim Kongo ? Mamy spore znaczenie z UE i dostajemy za to benefity - mamy największy finansowy bilans dodatni z wszystkich krajów UE (transfery - składki członkowskie) - no to czy nie o to nam chodziło ? Bo mi się wydaje że dokładnie o to. UE nie jest wspaniala i idealna, ale główna jej rola jest w pełni dla nas spełniana - dzięki unii gospodarczej błyskawicznie się rozwijamy

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29