Komentarze użytkownika Ranczomen
Znaleziono 13760 komentarzy użytkownika Ranczomen.
Pokazuję stronę 1 z 344 (komentarze od 1 do 40):
Tylu fajnych zawodników do środka pola w tym okienku dostępnych a u nas Zubimendi slota trzyma :X
Greenwood w Arsenalu? Zawsze wierzyłem w resocjalizację.
Chłopaki z Bundesligi lubią sobie niewypalić. Nawet taki Marmoush ostatecznie okazał się nietrafiony.
Panowie, z pomocą znajomego hakera z polecenia Pszemka Rudzkiego dotarłem do tajnej listy zawodników ścisle obserwowanych przez Arsenal, których HandOfArsenal celowo nie wymienia z imienia i nazwiska.
https://www.transfermarkt.pl/chelsea-fc/startseite/verein/631
Ale utrzymajcie to w tajemnicy, bo jak pójdzie w świat to może pokrzyżować nasze plany transferowe.
Ludzie się jarają klonem Matełusza Guendouziego z Maroka, bo 3 razy kopnął celnie piłkę na mistrzostwach, gdzie MLS wywoził w tamtym sezonie Real z pozycji lewego obrońcy, a w tym mocno zakończył sezon w pomocy, grając w wyjściowej 11 w finale LM, nie wspominając jakie ma doświadczenie w PL, a jest jedynie rok starszy. To jest talent Panowie.
Uważam, że za to co zrobił dla nas Moyes promocja jest nawet wskazana. 18 i jesteśmy kwita :P
@Wojakus napisał: "@sidtsw: i kto za niego?"
Tonali/Fernandes (WHU będzie musiało i tak zejść z ceny) + MLS ofc.
Czy Mateus Fernandes to Declan Rice?
Bestia znowu ukąsiła.
Get French Football News
Exclusive | PSG are not in for Bournemouth forward and Arsenal target Eli Junior Kroupi (19), Get French Football News understands.
@Garfield_pl napisał: "Arsenal have had a bid worth around €60m rejected by Lille for Ayyoub Bouaddi (18), according to exclusive information obtained by Africafoot. Lille want at least €70m. [@Africafoot_com]"
Babbadi srabadi. Przecież to Matełusz Guendouzi tylko się trochę opalił.
Panowie ten Barcola to nawet nie jest 1/10 prime Theo Walcotta.
@bizooon napisał: "No ale umówmy się jak widzieliscie że podchodzi Gabriel do 5 karnego a nke Timber czy Zubi to ilu z was wierzyło"
No ja jak zobaczyłem, że idzie Gabriel to zacząłem powtarzać "Proszę traf to w bramkę", czułem że może pójść w trybuny.
Oczywiście, że za karne nie ma co ich winić, natomiast bardzo szkoda, że to zawsze my musimy być tymi, którzy na końcu nie trafiają.
Trochę to się tak kończy, jak się ma w zespole miękkie faje do karnych i najważniejszego musi uderzać obrońca.
Mam nadzieję, że moje dzieci doczekają zwycięstwa.
Szpaku już psychologów duńskich cytuje, Panowie wygrajcie to!
https://sport.tvp.pl/93369007/paris-saint-germain-arsenal-na-zywo-transmisja-finalu-ligi-mistrzow-online-live-stream-30052026-gdzie-ogladac
Ściągajcie Wojtasa z emerytury!
Mam kolkę od siedzenia, nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego xD
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PO CO TEN ZUBIMENDI!!!!!!!!!!!!!
Oni są straszni dziurawi w obronie, tylko naszym plączą się nogi.
Mamy lepszych zmienników, oni nie maja kogo wpuszczać.
Panowie jestem spocony i mam nogi z galarety xD
Ściągaj Mosquere bo będzie czerwona zaraz.
Nie mam siły Panowie po tych 45 minutach xD A teraz te "gorsze" :D
Sędzia idiota.
Musimy trochę dłużej trzymać piłkę, nie da się tak grać 90 minut.
Grajcie na bramkarza, ON JEST CIENKI!
ROZKŁAD JAZDY ZNANY!
@XandeR napisał: "Strasznie smutny jestem jakiś od rana. Mam nadzieję ze to nie będzie zły zwiastun i że chłopaki dadzą nam powód do dumy i radości kolejny raz e tym sezonie."
Cholerny Liverpool, też mnie poruszyło, że zwolnili Szopa.
Wjeżdżamy w nich dzisiaj, jak ZielonyLisc między pośladki innych mężczyzn pod prysznicem na siłowni!
Presja była również w ostatnich kolejkach PL. MLS był gamechangerem.
Niech zrobi Gyokeresa i strzeli nawet członkiem.
@Fabri4 napisał: "i jak nastroje?"
Jestem smutny, zwolnili dzisiaj mojego ulubionego trenera.
"woli spędzać czas grając na pianinie i bawiąc się ze swoimi psami w koszulkach Arsenalu. "
To jeszcze Kai Havertz, czy już Alexis Sanchez xD
Niezła ma opinię o kolegach z szatni :P
Arne Arne Slot Arne Arne Slot xD
Oby Stanowi się spodobało i żeby chciał to powtórzyć xD
Cholerna Marsylia nie miała kiedy de Zerbiego zwolnić.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@arsenallord napisał: "A co myślicie o "From"? Dziś był 9 odcinek. Ten sezon zawód lekki, ale może ostatni odcinek odda."
Ostatnie dwa sezony były dla mnie jeszcze większym rozczarowaniem. Tak naprawdę tylko pierwszy dowiózł oczekiwania. Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że twórcy rzeczywiście mieli dobrze przemyślany początek i zakończenie, ale nie do końca wiedzieli, czym wypełnić środek historii i niestety bardzo to widać.
Pierwszy sezon wprowadził wiele istotnych wątków, których później nie rozwijano. Kolejne dwa sezony były mocno przegadane, a większość odcinków niewiele wnosiła do głównej fabuły. Bohaterowie kręcili się wokół własnej osi i jakiekolwiek odpowiedzi dostawaliśmy dopiero w dwóch finałowych epizodach.
W tym sezonie był powrót do istotnych wątków z 1 sezonu, co jasno wskazuje, że zbliżamy się do finału i uważam, że dopiero ostatni sezon naprawdę dowiezie, więc zasadniczo serial można by zamknąć w trzech treściwych sezonach zamiast pięciu.