Komentarze użytkownika Ranczomen

Znaleziono 13748 komentarzy użytkownika Ranczomen.
Pokazuję stronę 2 z 344 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 22:29

Ojejku Cherki sie popłakał, jak mi przykro. Nie no co wy żartuję, dobrze mu tak :D

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 22:26

MAMY TO KRUWA DSADL:AKSJMDL:JK"
ASKDl;
'asl;k'a
DSS

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 22:22

Oj nerwy puszczają. Te Cherki zacznij sobie żonglować ****u.

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 22:19

Boorks ty sieroto xD

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 22:11

Panowie jeszcze chwila :D

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 21:54

Dobrze Trufel.

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 21:53

Stresowałbym się jakbyśmy grali z CP. Dzisiaj jest chillera.

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 21:17

HOOOOOOOOOLDDDDDDDDDDDD!

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 21:11

MUSIMY KUPIĆ ZAWODNIKA, KTÓRY DA NAM MISTRZOSTWO!

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 20:50

Kupmy tego Kroupiego, proszę.

Nie mam siły. Niech Bournemouth to zamknie jutro.

@Szogun napisał: "Żeby piłkę przytrzymać."

Zobaczysz przytrzymaną piłkę, jak niekoszerne zwierze niebo.

Po co ten Zubimendi!!!!!

Ależ to będzie nerwówka, jeszcze z 8 doliczy.

@vitold napisał: "Jaa wale, ranczomem mi zgliczował telefon"

:*

Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego. Arteta nie wpuszczaj Zubimendiego.

Bez kartki? xD

Nawet zawodnicy Arsenalu nie uwierzyli, że można tak spudłować jak Havertz xD

Patrząc na ten skład nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Mikel Arteta na koniec sezonu przypomniał sobie, że w tej mosznie, którą nosi między nogami znajduje się para jąder.

Kasztan hiszpański oczywiście nie mógł tak zagrać z tottenhamem.

Pierwszy, jak Arsenal na koniec sezonu.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:34

Dajcie mi ***** żyć, mam tego dosyć, dzwonie po karetkę xD

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:16

Klątwa przełamana, Trossard strzela w kluczowym meczu xD

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:53

Trzeba dziś Dowmana. Holowanie Odegaarda nic nie da.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:39

Cudownie, Arteta został zakładnikiem własnej zmiany, bo nie chce skrzywdzić Zubimendiego xD

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:28

Declan Rice został honorowym Tomaszem Imprezą sezonu 2025/2026. Gratulacje!

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:26

Nie no Panowie zachowujcie się, jeśli ktoś lota to Zubimendi. Facet nie dojechał. Dopóki MLS grał z Ricem w środku pola to wszystko funkcjonowało. Hiszpan to ciało obce.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:23

Strasznie mi ten mecz przypomina spotkanie z AV na Emirates w końcówce sezonu swego czasu, bodajże 2 sezony temu. Też w pierwszej połowie dominacja, Trossard nie zdobywa bramki z 3 metrów, a później w tyłek.

Po prostu strzelajmy na bramkę PSG, ich bramkarz to ręcznik, dajmy mu popełnić błąd. Ostatnim razem Donnaruma odegrał bardzo istotną rolę w awansie do finału w meczu przeciwko nam. Teraz stoi tam gość kilka klas słabszy.

Niech zstąpi Miles Lewis-Skelly twój i odmieni oblicze pomocy, TEJ pomocy.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:35

Zróbmy ten ostatni krok, niech oni się wszyscy zesrają i klękną przed potężnym Artetą xD

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:23

@praptak napisał: "A gdy warto, to i moszną poturla zawżdy."

Niechaj kibicowie wżdy postronni znają, iż Kanonierzy nie gęsi, iż swą armatę mają.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:13

@praptak napisał: "No i czasem to się dzieje - przecież strzela często, niekiedy. Jak chodzi o hazard - każdy wie że Vitold wciąż ma ogromne szanse. Gyok jeszcze nieraz wierzgnie haluksem i czupryną"

Jak trzeba to i nawet prąciem.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:06

White i Trossard dojechali, brak Zubimendiego, Rice na 6. Tak trzeba żyć.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:03

Pięknie. Teraz nie spartolmy tego w finale, proszę.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 22:41

Trossard dziś dojechał.


PS To kiedy te czerwone w końcu są xD

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 22:31

Luis Skali Luis Stali a komentatorzy się na****li.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 22:26

Luis Skali Luis Stali.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 20:46

Mikel Arteta, jak ty mnie zaimponowałeś w ten chwili w szczególności tym MLSem).

Najważniejsze, że już nie musimy strzelać 40 bramek xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady