Komentarze użytkownika Rynkos7
Znaleziono 8409 komentarzy użytkownika Rynkos7.
Pokazuję stronę 182 z 211 (komentarze od 7241 do 7280):
Teraz ładnie pomódlmy się aby Conte zrobił sobie wakacje do stycznia, bo jak Arteta nie wypali (a wiemy na 100% że do grudnia na pewno zostanie) to będziemy mieli mega zastępstwo o ile on sam byłby zainteresowany.
@Slaviola:
Ale mrówki wiedzą o istnieniu człowieka. Więc czemu my nic nie wiemy o UFO? Człowiek nie ukrywa się przed mrówkami xD
@Slaviola:
To już jest mega teoria spiskowa. Co ma "destruktyzm" do ukrywania? Przecież tutaj nie mieszkają, a my nie mamy technologii aby ich zaatakować, ba nawet nie dowiedzielibyśmy się "gdzie mieszkają". Bez sensu.
@drewniane_krzeslo:
Strefa 51 może być miejscem odpowiedzialnym za nowe technologie i inwestycje militarne, to chyba oczywiste, że nie wpuszczą do takich miejsc dziennikarza i nie powiedzą publicznie co tam się znajduję. To samo w innych miejscach. Każde państwo ma coś do ukrycia, czym nie chcę się dzielić, więc tego nie robią.
"Mosad, czyli izraelski wywiad, wykrył, że w administracji rządowej USA jeden z pracowników z oddziałów agencji odpowiedzialnej za poufne dane, był hakerem rosyjskim zajmującym się zbieraniem informacji wywiadowczych o zagranicznych celach."
Na szybko znalezione. Fakt jest, że siatka szpiegowska Rosji względem USA i USA względem Rosji jest potężnie rozbudowana. Rosja już nawet dzieci szkoli do szpiegostwa, którzy urodzili się w USA, tam ponoć wysyłane są rodziny, które mają osiedlić się na terenie USA, założyć rodziny i wiadomo za pokolenie albo nawet dwa pokolenia, któreś z nich być może skończy jako szpieg dla Rosji. Temat mega ciekawy :D
@Slaviola:
Uważam, że może w innych galaktykach istnieję jakaś cywilizacja. Galaktyka jest zbyt ogromna, aby z przekonaniem stwierdzić, że nie ma gdzieś tam życia, ale nie uważam, że ktoś nas odwiedza i jednocześnie się ukrywa. Jakby rzeczywiście nas odwiedzili to raczej jakkolwiek byśmy się o tym dowiedzieli. Przy obecnej dostępności do informacji, szybkości przekazywania informacji, internet, telewizja nie ma opcji aby coś takiego nie zostało dostrzeżone przez kogoś.
@cubensis90:
Z reguły to USA-Rosja. Wystarczy poczytać ilu agentów CIA zajmuje się samym tematem Rosji i ilu tajnych agentów pracuję na terenie USA jako obywatele tego kraju. To jest naprawdę szeroki i bardzo ciekawy temat.
@Slaviola:
Gdyby ich technologia była taka super, albo to że mogę pokonywać barierę dźwięku bez gromu dźwiękowego i gdyby ogólnie byli tak zaawansowani technologiczne to nie było by powodu, żeby mieli się ukrywać i milion osób już by ich zobaczyło. Do tego w UFO nie leżą w interesie żadnego państwa, więc czemu i one miały by to ukrywać? Te teorie spiskowe o UFO są na takim poziomie mentalnym jak te, że piramidy stawiali kosmici.
@Slaviola:
Głupi dron potrafi wykonać różne akrobacje. Wg. mnie wszystkie UFO to są jakieś pojazdy/urządzenia/nowe technologie szpiegowskie stosowane przez inne potęgi gospodarcze świata. Dziwnym trafem tylko USA dokumentuje UFO, bo dlaczego Rosja, albo Chiny miały by szpiegować Estonię albo Finlandię? Te obiekty również nie mogą przypominać standardowych pojazdów co by nie zostały od razu sklasyfikowane jako znane urządzenia i żaden z krajów nie został posądzony o szpiegostwo. Nie jest tajemnicą, że największe inwestycję mają miejsce w działach militarnych w większości krajów, dopiero potem, gdy powszechnieją przechodzą do powszechnego użytku w cywilu. Tak było z GPS, dronami itd.
@Slaviola:
Niektórzy to muszą sobie codziennie ponarzekać i pohejtować. Chyba źle ze swoimi starymi żyją i muszą gdzieś dać "upust" swoim emocjom :D
@Rafson95:
"Patologie zewnętrznych pieniędzy".
Czy wiesz, że co najmniej 50% ludzi tutaj płacze, że Kroenke nie dorzuca się ze swoich pieniędzy do transferów właśnie jak Romek? xD
@XandeR:
Mamy już pomysł na biznes! A co gdyby stworzyć perfumy o zapachu fabryki, smrodu i ciężkiej roboty? Wtedy nawet prawnik i księgowy będą mogli pachnieć jak "prawdziwy facet". Będą z tego miliony. :D
Tuchel, Tuchel, Tuchel, Tuchel, Tuchel, Tuchel, Tuchel, Arteta, Arteta, Arteta.
Tuchel > Arteta, Arteta dno, Tuchel super, super trener, Arteta Out, Arteta Out. Tuchel, Tuchel, Tuchel, Tuchel.
Cofnijmy się w czasie i zatrudnijmy Tuchela, Tuchel, Tuchel bóg.
Już? Wystarczy? Mam nadzieję, że wyczerpałem limit tego słowa na tej stronie. Ile jeszcze dzieci będziecie płakać?
@Reamoner:
Dokładnie o tym wspomniałem dużo wcześniej. Jaki Jorginho słaby, stary itd. To samo teraz z Aouraem bo miał zjazd, reszta to samo lipa, lipa, tylko Grealish xD Śmiać się chce.
@Simpllemann:
Masakra. Willian, Partey, Pepe, Gabriel, Luiz. Wszyscy mogą patrzeć wstecz i oglądać sukces swoich nie tak dawnych klubów. Ciekawe co czują i jak na to patrzą z obecnej sytuacji.
Jak wg. was wygląda sprawa Złotej Piłki po tym meczu? Jak dla mnie na ten moment Lewy vs. Kante to jakieś 50:50. Kante odniósł ogromny sukces z drużyną, miał wielki wkład w ten triumf jednak osiągnięcia indywidualne Lewego są kosmiczne. Ewentualnie sukces Francji na mistrzostwach Europy może przechylić szalę na korzyść Kante.
@FabsFAN:
Jak dla mnie maszyna. Potrafili atakować, bronić, grać z kontry. Każdy aspekt wydawał się funkcjonować bezbłędnie. PSG to idealny przykład drużyny naszpikowanej gwiazdami, mający ogromny potencjał w ataku, jednak zwodząca w wielu innych aspektach i nie tworząca jedności/kolektywu.
W meczu z PSG drużyna City wyglądała na maszynę, którą raczej nikt nie zatrzyma przed triumfem w LM, wydawała się drużyną kompletną, jednak wydaję się, że chyba zbyt wcześnie zaczęli świętowanie po zdobyciu mistrzostwa kraju i gdzieś uszło trochę tego powietrza.
@Simpllemann:
Zauważyłem, że za dużo bazujesz na statystykach. To że Giroud nastrzelał się w fazie grupowej to nie znaczy, że miał większy wpływ na sukces od Harvetza. Dużo osób ma ogólnie rację co do Giroud. Więcej szczęścia niż umiejętności, co oczywiście nie znaczy, że jest piłkarzem słabym, ale można wymienić mnóstwo wybitnych napastników, którym nie dane było osiągnąć tyle co Francuz, gdyż jak wiadomo nie każdy wybitny piłkarz ma szansę zdobyć mistrzostwo świata. Ronaldo i Messi nigdy nie zdobyli tego trofeum, a raczej nie są gorsi od Francuza. Aczkolwiek szanuję go za ciężką pracę i wkład w grę.
@thegunner4life:
To ogólnie głupie, bo Fulham ma takie samo prawo wejść do topu i napisać piękny kawałek historii tak samo jak my. Nie jesteśmy ani gorsi ani lepsi od Fulham. Różnią nas tylko zasoby finansowe i wartość marketingowa.
@thegunner4life:
Aczkolwiek również bardzo w to wierze.
@thegunner4life:
Nottingham Forrest wygrał 2 Puchary Europy, Aston Villa także go zdobyła. Nie wrócili do "topu", więc nie byłbym pewny tego rychłego powrotu.
@thegunner4life:
Aha no tak. Arsenal nie ma lokalnych kibiców xD To że jego marketing i wpływy wykraczają poza te Fulham to nie znaczy, że jest to jakiś komercyjny klub dla komercyjnych kibiców. Gdzie ty żyjesz xD
@majormati:
Kibic sukcesu, to taki, którego trzyma tu lub gdzie indziej wizja sukcesu, w niedalekiej lub dalszej przyszłości. Każdy inny scenariusz to HEJT, opluwanie trenera i piłkarzy co ma tutaj miejsce i co nie do końca jest ok. Jak ktoś niżej napisał, nikt nikogo tutaj na smyczy nie trzyma.
@thegunner4life:
A gdybyś spojrzał w magiczną kulę i ujrzał iż Arsenal nigdy, przenigdy nie wygra Ligi Mistrzów to dalej byłbyś kibicem tego klubu? Bo wygląda na to, że tylko kwestia sukcesu w przyszłości ciebie tu trzyma. A co jak nigdy nie wrócimy do Top-u?
@thegunner4life:
To zaakceptuj to. Kibic Fulham nie płacze, że nie wygrał Ligi Mistrzów.
@NineBiteWolf:
To była ironia.
A i jeszcze jedno, kibice sukcesu, wykażcie się chociaż minimalnym szacunkiem do klubu, który wspieracie. Nie jesteśmy mistrzami Europy jak Chelsea, ale to nie znaczy, że jesteśmy zerem, albo frajerami. Jak się tak wstydzicie czerwonych barw to zawsze możecie zmienić koszulkę, zdjęcie na fejsie, cokolwiek tam was łączy z Arsenalem. Serio, apeluję o minimum rozwagi. Nie każdy może być najlepszy i zaakceptujcie to i wspierajcie mimo wszystko ten klub.
Zapomnijcie już o tym Tuchelu. Nie wiem w jakim celu płakać nad mlekiem, które już się rozlało. Jesteście jak załośni faceci co spuszczają się nad zdjęciem swojej crush girl i wyobrażają sobie jakieś scenariusze, które nigdy nie nastąpią. Dajcie już spokój Tuchel jest w Chelsea i temat jest zamknięty po co o tym dyskutować.
Bardzo ciekawy jest temat Jorginho i tego jak bardzo wybrzydzano nim na k.com w letnim oknie transferowym kiedy łączono go z transferem do Arsenalu. Strasznie to przypomina temat Aouara, który również z tego co widzę ma niezbyt dobrą opinię tylko dlatego bo ostatni jego sezon był słabszy co nie czyni go słabym piłkarzem.
@XandeR:
Trust the process :D
@XandeR:
A jakie ty transfery byś przeprowadził? Mbappe czy Haaland? Nie wiem czego oczekujesz, serio. Nie gramy w przyszłym sezonie nawet w Lidze Europy, skład wymaga totalnej przebudowy, kupno jednego gracza za 80mln to automatycznie zignorowanie pozostałych pozycji, które również wymagają solidnych wzmocnień. Klopp po przyjściu do Liverpoolu ściągał takich piłkarzy jak Mane, Salah, Wijnaldum, którzy na tamten moment wcale nie mieli jakiejś super reputacji, byli raczej solidnymi ligowymi grajkami. Milner również odszedł z City z łatką piłkarza, który lata świetności ma za sobą, a w Liverpoolu odpalił. Wszystkie plotki transferowe wydają się być raczej sensowne, a gracze tacy jak Buendia, Bissouma raczej dobrze rokują na przyszłość. Sterlinga również z przyjemnością bym przywitał w Arsenalu.
Za 10mln to mogą kupić Elnenyego co najwyżej.
Strasznie dużo tych domniemanych transferów #Out co jest oczywiście dobre bo pozbywamy się przeciętnych graczy, jednak kto będzie ich uzupełnieniem, jakoś ciężko sobie wyobrazić 8 transferów #IN. No ale zobaczymy.
Nie rozumiem problemu z Alonso i oczekiwań niektórych z was. Zawodnikiem pierwszego wyboru jest Tierney. To oczywiste, że szukamy zmiennika dla niego i nie należy się spodziewać tutaj transferu za 30mln+
@filo94: Gdzie to przeczytałeś?
Poziom absurdu na tej stronie sięgnął zenitu xD Użytkowniki k.com mają większe wahania nastroju jak kobieta podczas okresu. Teraz nagle Emery wspaniały trener xD
Mój wymarzony scenariusz "na jutro" to Arteta odchodzący do innego klubu np. do Barcelony i odnoszący tam sukces. Wtedy biorę michę popcornu, jakieś dobre piwko i czytam komentarze na k.com bo to jest kabaret :D
#EmeryIN
@Gofer999:
Kiedy przez cały sezon nasza przednia formacja grała piach poza Saką to trudno nie rotować składem i próbować w końcu znaleźć tych odpowiednich piłkarzy. W tym sezonie mimo słabszej końcówki tylko Saka prezentował się solidnie. Laca, Auba, Willian, Pepe (mimo dobrej końcówki) wszyscy grali bardzo kiepsko, po ewentualnym dobrym meczu przychodziło kilka kolejnych beznadziejnych. Gdy nie rotował to był płacz, że cały czas stawia na tych samych piłkarzy mimo iż grają kiepsko, jak już ich zmieniał z nadzieją, że ktoś inny odpali to płacz, że za często rotuje.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 0 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@triumphst666:
Mnie krew zalewa jak oglądam mecz Premier League, Ligi Mistrzów lub inny i widzę jak piłkarz np. boczny pomocnik mając dużo czasu na przyjęcie, przygotowanie piłki, rozejrzenie się nie potrafi precyzyjnie dośrodkować piłki w pole karne. Gość zarabia 100k euro tygodniowo a nie potrafi nawet w tak prostej sytuacji piłki dograć w pole karne. Aż się gotuje wtedy :D