Komentarze użytkownika SMTX

Znaleziono 2140 komentarzy użytkownika SMTX.
Pokazuję stronę 18 z 54 (komentarze od 681 do 720):

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 03.12.2020, 20:13

@Simpllemann: Wg niektórych nie można odwrócić retoryki z tym, że Laca ma cięzej bo Arsenal gra słabo. Może to po prostu Laca gra fatalnie, przez co Arsenal gra słabo.

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 03.12.2020, 19:19

@Barney: Wiem o tym, ale odnoszę się do niby rzekomych komentarzy wielbiących Giroud.

@Sandbead: Nie wiem do kogo odnoszą się twoje słowa, ale ja uważam, że Giroud był trochę lepszy mimo, że zawsze był uważany za drewno, a Laca za dobrego technicznie gracza. Jeśli ciągnąć dalej ten wątek, to uważam też, że Giroud był generalnie pożyteczniejszym graczem. Niektórzy rozpisują się o "tytanicznej" pracy Alexa, ale z tego nic nie ma. Giroud pamiętam, że strzelił dla nas dużo ważnych bramek, a i w obronie przy stałych fragmentach często pomagał.

Tak podsumowując. Żwira zapamiętam jeszcze przez długie lata, Lacazette prawdopodobnie wyparuje z mojej pamięci miesiąc po opuszczeniu Arsenalu.

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 03.12.2020, 18:48

@Sandbead: Ja przeczytałem ostatnie kilkadziesiąt komentarzy i widzę tylko ciśnięcie po Żwirze albo porównywanie go z Lacazettem. Tak na prawdę widzę więcej obrońców Laci niż rzekomych wielbicieli Giroud, co jest dziwne bo Laca obiektywnie w PL mniej zwojował i grał słabiej.

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 02.12.2020, 01:02

@AlexVanPersie: Wydaje mi się, że Arteta za mało stawia na młodych. U Emerego Martinelli, Saka i Guendo grali bardzo dużo. Teraz męczy tego Aube i Williana do bólu. No i oczywiście gra tym nieszczęsnym Xhaką. To jest główny rak tej drużyny jeśli chodzi o piłkarzy.

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 02.12.2020, 00:28

@AlexVanPersie: Rzadko się z tobą zgadzam w 100%, ale tak jest tym razem. Wymówka pokroju brakuje nam zawodników, żebyśmy grali dobrze nie ma racji bytu. Wzmocniliśmy skład dosyć sensownie, a w tamtym sezonie graliśmy lepiej. Może nie super, ale lepiej.

W grudniu mamy 6 meczów, ale moim zdaniem jeśli w 3 następnych nie zdobędziemy 6 punktów to pora zmienić trenera, tak żeby nowy miał czas zapoznać się z kadrą i dokupić\odrzucić kogoś w styczniu świadomie.

Na początku byłem nieco sceptyczny co do Artety. Niektórzy widzieli jakiś magiczny jego dotyk, pojawiało się pełno pochlebnych opinii, ale gra była średnia, tyle że były wyniki. Potem pojawiły się trofea i przyznam szczerze, że trochę mnie Arteta oczarował. Uznałem, że skoro przejął klub w takiej rozsypce i zdobył dwa trofea, grając przeciwko mocnym drużynom to jest dobrze. Niestety, ten sezon to bliźniak późnego Emerego. Zawodnicy grają skrajnie do dupy i prawdopodobnie pogrążą też Artete,

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 01.12.2020, 12:47

@Naburator: Prychłem srogo, ale bardzo prawdziwe to jest. Jakby ich połączyć, to powstałby ktoś idealnie neutralny. Nie wiem, Simple?

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 30.11.2020, 00:46

@illpadrino: Może przed samym dośrodkowaniem mógł być lepiej ustawiony, ale czepianie się Leno, że nie stał na środku bramki przy dobitce to absurd. Bernd w tym momencie był po prawej stronie bramki, bo próbował bronić strzał, który leciał w tamtą stronę. Brama Luiza, który nagle z dupy zmienił krycie i trochę Ceballosa, który nie wykazał odpowiedniego zaangażowania przy powrocie.

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 30.11.2020, 00:38

@Simao12: No, ale to teraz rozmawiamy o zaangażowaniu czy skillsach, bo ja myślałem że o tym drugim. To, że zawodnicy grają z niskim zaanagażowaniem to oczywiście też jest ich wina, ale tak samo wina trenera, który albo powinien ich zmotywować do tego, żeby zapieprzali albo wywalić na ławę.

Co do Xhaki się nie będę wypowiadać, bo moim zdaniem to jest dzban, nienawidzę sposobu w jaki gra i mógłbym być nieobiektywny, nawet we własnym mniemaniu. Co do Williana i Ceballosa, to na pewno da się jeszcze dużo z nich wycisnąć, ale najwyraźniej Arteta tego nie potrafi zrobić.

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 30.11.2020, 00:33

@Rafson95: No tak choćby w tym momencie nie było innych powodów dla których gramy słabo, tylko Leno który średnio w co 3 meczu jest najlepszym graczem xD

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 30.11.2020, 00:21

@Simao12: Lol. Nie napisałem, że u nas wszyscy są super, tylko że indywidualnie Ci zawodnicy nie są tacy źli, żebyśmy grali tak słabo.


Luiz któremu odcina prąd?
Mało ogarniający Bellerin?
Wóz z węglem Xhaka?
Wyżej sram niż dupe mam Ceballos?
Jestem średniakiem z młodzieżówki Willock?
Przyszedłem na emeryturę Willian?
Drużyna gra ujowo Auba?

Uważasz, że jakieś wafle typu Podence czy Neto to lepsi zawodnicy od Auby czy Williana? Albo Bellerin czy Ceballos gorsi od jakichś gostków z Leeds, którzy spędzili większość swojej kariery w niższych ligach?

Jeśli tak, to zapewne jesteś jednym z tych, którzy parę miesięcy temu się zachwycali dosłownie tą samą kadrą która ugrała FA Cup.

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 29.11.2020, 23:59

@Simpllemann: My tak zawsze graliśmy xD Jak nie było Girouda to były wrzutki, a jak się pojawiał to graliśmy więcej w rozegraniu. Just Arsenal

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 29.11.2020, 23:56

@silvano95: W punkt, tylko dalej będą tutaj pojawiać się głosy, że mamy ciulatych grajków i potrzeba 5 okienek, żeby coś zmienić. Kurde, mamy stosunkowo mocną kadrę, a gramy taki piach, że szok. Mi to wygląda jak sytuacja z Emerym, gdzie nagle z dupy, po ponad roku trenerki, jakieś ogóry z dołu tabeli oddają po 20 strzałów na naszą bramkę. Ta sama ekipa, która tylko przez własne frajerstwo nie zrobiłą top4 i LE. Teraz indolencja jest w ofie

Smutna jest dziejsza rzeczywistość fana Arsenalu. Jako wieloletni kibic z bólem serca muszę przyznać, że frajerstwo było wpisane od czasów post Invincibles w charakterystkę Arsenalu. Różnica jest taka, że kiedyś na prawdę uważałem, że mieliśmy pecha, bo jakiś Forster czy inny knut grali mecz życia, albo Dean robił sobie z nas jaja sędziując jak łyżwiarz. Uważałem też tak, bo graliśmy ładnie, często nieskutecznie, niezbyt konsekwentnie albo ktoś się wylewał w obronie. Teraz oglądanie Arsenalu po prostu męczy. Czasami aż na serio mam ochotę powiedzieć "ale by teraz siadło takie Stoke z West Bromem".

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 28.11.2020, 11:39

@wojtek1256: Douszne czy dokanałowe?

@Marcinafc93: JBL akurat nie jest jakimś wyznacznikiem sluchawek z dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 27.11.2020, 00:50

@ZielonyLisc: Ta jasne, zaraz idziesz w kimę. Pewnie siedzisz i szukasz jakiegoś streama na kolumbijskich stronach xD

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 26.11.2020, 23:33

@kanapka: Szczerze powiedziawszy odnoszę odwrotne wrażenie, bo po prostu mam problem taką drużynę wymienić. Najbliżej to United z Fernandesem.

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 26.11.2020, 23:29

@ZielonyLisc: Ale wrzuciłeś niepewny mecz na koniec. Na początku w ogóle nie wiedziałem skąd ten typ wytrzasnąłeś, ale patrzę w H2H na flashscorze i widzę, że ostatnie 5 pojedynków to remisy. No cóż, powodzenia, ale na moje Aguilas to ugrają, jakby się sugerować formą.

Polsat ma jakiegoś hejta do Arsenalu czy ki ..uj. Mam delte, a w tym sezonie nie mogłem zobaczyć ani jednego meczu Arsenalu w LE, bo albo nie puszczają albo puszczają na kanale 5 lub 6 gdzie zazwyczaj najgorsze mecze lecą i na delcie ich nie ma.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 25.11.2020, 00:59

@Kiepomen: Pewnie, żeby miało co na tym kuponie u****ć xD

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 24.11.2020, 00:46

@Slaviola: Wydaje mi się, że jeśli @Dancer zadaje takie pytanie na kanonierach, to raczej nie szuka słuchawek za 6 kafli, chyba że ma nieograniczony budżet. Fajnie jakby chłopina napisał ile maksymalnie chce wydać, to możnaby wtedy rzucać propozycjami.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 24.11.2020, 00:20

@Joker_224: Nie cierpię tego dzbana Xhaki. Słabo gra, ma słaby mental, a od kiedy gra u nas to jest podstawowy zawodnikiem. Na prawdę wolę już Mustafiego, który przynajmniej ponosi konsekwencje swojej słabej gry, a nigdy też nie stwarzał takich problemów jak Xhaka i nie był takim waflem.

Komentowany temat: Kibice wracają na stadiony od 2 grudnia! 24.11.2020, 00:14

@Elastico07: Zysk może będzie, ale tak niewielki, że jeśli kluby zdecydują się wpuszczać kibiców to tylko ze względow PRowych. Trzeba rozplanować miejsca, uruchomić sprzedaż biletów opłacić ochroniarzy, których de facto musi być podobna ilość co zazwyczaj. Słabo to wygląda, spokojnie mogłoby wejść z 10 tys kibiców na taki stadion jak The Emirates.

Komentowany temat: "Czy na pewno potrzebujemy Williana i Pepe?" 24.11.2020, 00:07

@arsenal159: Prawda jest taka, że u nas cała ofensywa leży od kilku meczów. Brak formy czy dobrego rozgrywającego to jedno, ale nie wierzę, że tak klasowi zawodnicy tyle meczów z rzędu grają piach z przodu.

Na pewno potrzeba jakiegoś resetu. Rozbicia układu. Chociażby zaryzykowania gry młodymi, na rozegranie ustawić Williana, albo spróbować z Lacą jako podwieszonym napastnikiem. Aubie w sumie też by się kubeł zimnej wody na łeb przydał, bo gra dramat w tym sezonie.

Komentowany temat: Negocjacje kontraktowe z Balogunem wznowione 23.11.2020, 14:54

Na pewno powinien zacząć mecze w LE, a jeśli trafi się ktoś słaby to i w FA CUP. Nie rozumiem dlaczego od kilku lat jest u nas takie dmuchanie i chuchanie na młodych. Kiedyś Wenger nie bał się wprowadzić na boisko, nawet w meczach BPL 16 latków, a teraz okazuje się że chłopaki po 20 lat mają jeszcze czas i muszą się ogrywać w kadrach u19 i u23. Nonsens.

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 03:27

@FabsFAN: To kupiłbym tam gdzie najtaniej na rtv(ole ole), x-kom albo morelach. W sumie raczej bez większego znaczenia jeśli jest gwarancja producenta, a taka zazwyczaj jest.

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 00:23

@FabsFAN: Szczerze powiedziawszy to tam gdzie najtaniej, o ile jest to w miarę znany sklep. Zależy Ci na ratach czy gotówką płacisz?

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 00:16

Drugi

@bocian18: Równie dobrze mógłbyś zapytać co polecamy do jedzenia na kolacje :)

Komentowany temat: Wymiana na linii Arsenal – Inter? 17.11.2020, 22:49

@coooyg11: Eriksen i Xhaka mają tyle samo lat, więc średni wiek składu się nie zmieni. O tym, że 29 lat to jeszcze nie starość nie ma co się rozpisywać, bo trochę z tym popłynąłeś.

Ta transakcja ma prawie same plusy. Może nie jakieś wielkie, ale jednak ma. Gość sprawdził się w PL. Potrafi kreatywnie rozgrywać i strzelać z dystansu, nie tak jak nasz szwajcarski beton. No i przedewszystkim pozbylibyśmy się Xhaki. Jednego z symboli degrengolady w Arsenalu.

@Rafson95: Tzn ja też nie popieram hejtu tylko z tego powodu, że gość opuszcza Arsenal, ale jeśli chodzi o jego problemy z nauką języka to mówi się o tym od dłuższego czasu i akurat większość wtedy też zwracała uwagę, że to słabe z jego strony.

Komentowany temat: Powrót Chambersa w wygranym meczu U-21 z Gillingham 11.11.2020, 18:01

@metjuAFC: Prawda jest taka, że gdyby nie status HG już by go dawno z nami nie było. Jak dostaniemy za niego 10mln od jakiejś ekipy z dołu tabeli to będzie dobrze.

@Brejna: Wiesz co, jeśli ktoś ma dobrą pracę, wsparcie pracodawcy i nie jest w stanie ogarnąć obowiązków które dostał, pomimo tego że nie są zbyt wyśrubowane, to albo jest leniem albo nie jest zbyt bystry.

@Rafson95: Cóż, może nie wypada obrażać, ale ciężko pochlebnie wypowiadać się o gościu, który przez 2 lata, z pomocą specjalistów, nie ogarnął języka na poziomie komunikatywnym.

@TheDiamant: Chyba jesteś odosobnionym przypadkiem. Mam do czynienia z obydwoma językami. Angielski znam dosyć dobrze, niemieckiego dopiero się uczę kilka miesięcy. Nie mogę się zgodzić co do tego, że niemiecki jest rzekomo łatwiejszy.
W angielskim nie odmienia się przez osoby (nie licząc 3os lp) ani przypadki. Rodzajniki nie mają większego znaczenia, a ich stosowanie jest dużo łatwiejsze. Nie występują czasowniki rozdzielnie złożone. Czasów i tu i tu jest dużo, ale w praktyce wystarczy, że znasz 4-5.

@Simpllemann: Bo na Kanonierach 90% zawodników to okręgówka. No chyba, że przyrównujemy ich do zawodników drużyny której nie lubimy, to nasi to kocury. No albo gdy zaczyna się sezon, to okazuje się że mamy pakę na majstra. Śmieszne są te skrajności.

@Axinus: Trafne spostrzeżenia. To prawda, że w Arsenalu wszystko jest spieprzone i Arteta po prostu tak jak Emery ma problem to dźwignąć. Arsenal to na prawdę słabe miejsce na zbieranie trenerskich szlifów.

Pierwsza rzecz, która musi się stać w lato( a być może już w zimę) to sprzedaż Ozila, Mustafiego i Xhaki. To są symbole obecnego marazmu Arsenalu i trzeba się od nich odciąć.

Druga rzecz to Arteta powinien odważniej grać rezerwowymi i młodymi. Nawet Auba powinien sobie czasami odpocząć w lidze przy takiej formie.

Komentowany temat: Niechciana osiemnastka Unaia Emery'ego 11.11.2020, 11:24

@Dawid04111: Jeju, typowy płacz i wywyższanie zawodników tylko dlatego, że nie grają.

Martinez nie był niechciany przez Artetę. Chcąc być uczciwym wobec Emiego, nie miał wyboru.

O Ozilu to szkoda się w ogóle rozpisywać, bo wszystko zostało o nim napisane na tej stronie już z tysiąc razy. Sam nie jestem fanem sposobu w jaki go potraktowano, bo to swoisty ewenement, ale nie róbcie znowu z Ozila leku na całe zło. Gość dorzuciłby asystę co kilka meczów, a tak to by człapał.

Guendo zaczął odwalać i kubeł zimnej wody na łeb mu się przyda. Czy decyzja o wypożyczeniu była dobrym wyborem, tego się raczej nie dowiemy. Być może jest opcja przerwać wypożyczenie w zimę.

Odnośnie Sokratisa, to na pewno zaliczył on regres, bo jak przychodził to był dla mnie naszym najlepszym obrońcą. Insynuowanie, że jest nim teraz to gruba przesada. Moim zdaniem powinien być wpisany do składu zamiast Mariego, który i tak jest kontuzjowany i grać w pucharach.

Skille Saliby zostały przehajpowane na stronie, ale tutaj ciężko się nie zgodzić, że Arteta dał dupy nie wpisując go do żadnych rozgrywek.

Komentowany temat: Rasistowski skandal w FA. Prezes rezygnuje 11.11.2020, 00:37

Mogą ciulać, brać łapówy, wprowadzać idiotyczne zasady i ze stołka ich nie ruszysz, ale jedna niepoprawna politycznie wypowiedź i elo. Co za skur.... świat.

Komentowany temat: Niechciana osiemnastka Unaia Emery'ego 11.11.2020, 00:07

Nie widzę za bardzo jakiejś bardzo złej decyzji o odpaleniu, któregoś z zawodników. Jedni byli słabi, inni starzy, jeszcze inni wiecznie kontuzjowani, a Ramsey za dużo chciał. Obiektywnie, najbardziej bezsensowne odpalenie gracza, to oddanie Monreala za psi ch...

@jurasmolas44: Czy ja wiem. Wenger po sobie też nie zostawił jakiejś super przygotowanej drużyny. Też była rozbita po ciulatym sezonie i utopionym LE. Emery miał o tyle lepiej, że miał całe okienko żeby przepracować. Z tym, że Arteta teraz też je miał i zaczynamy od niego wymagać.
Na moje,zarówno u Emerego jak i u Artety problem leży w sfrze mentalnej drużyny. Obawiam się, że ten aspekt może też pogrążyć Artete w dłuższej perspektywie czasu, bo znając życie zaczniemy znowu grać dobrze, żeby spieprzyć końcówkę sezonu i wszystko zaprzepaścić. Kibicuje Artecie, ale w Arsenalu musi zajść rewolucja, a do tego potrzeba kogoś, komu zarząd zaufa w pełni i da władzę podobną do Wengera. Obowiązkowo trzeba pozbyć się Ozila, Xhaki czy Mustafiego.

Występuje u nas klasyczny problem Arsenalu. Przed sezonem sklejanie magicznych drzewek, z rzekomo jednym z najlepszych offów w lidze, pisanie że teraz tylko kozak do środka pola i jedziemy, a potem rzeczywistość weryfikuje- brak formy z przodu, brak kreatywności w środku i elektryczność z tyłu. I tak karuzela powodów kręci się i niestety stawiam, że jeśli Arsenal Artety w następnych meczach jakoś magicznie zacznie grać, to po kolejnych kilku meczach z niewiadomych powodów wróci do tego marazmu i zaprzepaści dobre wyniki.

Btw, United to aktualnie taki sam przypadek jak my.

Komentowany temat: Po kolejne trzy punkty w LE: Arsenal vs Molde 05.11.2020, 21:22

@Szogun: Guya Fawkesa*

Faken Polsat, Faken Delta. Tydzień temu nie puszczali naszego meczu, teraz nas wywalili na Polsat Sport 5 który nie działa. Macie jakiegoś dobrego streama?

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady