Komentarze użytkownika Spejsik

Znaleziono 3666 komentarzy użytkownika Spejsik.
Pokazuję stronę 82 z 92 (komentarze od 3241 do 3280):

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 30.01.2020, 22:47

@Naburator: Zgadzam się z tobą w 100%. Ludzie sami się nakręcają. Gadają o jakimś strasznym zaniżaniu zachorowań przez rząd chiński, o zwłokach na ulicach miast itp. Niektórzy to chyba po prostu lubią się bać :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 30.01.2020, 22:25

@fabregas1987: Co chwilę pojawiają się podobnie wiadomości odnośnie PL, że ktoś się zgłosił ale go nie chcieli przyjąć itp, tylko miasta się zmieniają :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 30.01.2020, 10:33

@NineBiteWolf napisał: "Zupełnie przestali go wspierać kiedy tylko wpadł w kryzys strzelecki. Nic dziwnego, że teraz odchodzi."
Dokładnie. Milan zachował się jak małe dziecko któremu znudziła się zabawka i chce nową.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 29.01.2020, 21:14

@kylo100: Kanał sportowy

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 29.01.2020, 21:07

@RIVALDO700: A ja nie będę zdziwiony. Tworzą nowy kanał gdzie sami mówili, że będą tematy nie tylko piłkarskie więc za pewne swoje zainteresowania KSW i boksem będzie mógł rozwijać. Poza tym już prowadzi na Etoto program o takiej tematyce. Mają 70 tys subskrypcji, a jeszcze nie nawet zaczęli więc może wskazywać to ma to, że zainteresowanie ich działalnością będzie wysokie. Nie zdziwię się, że mają w planach, w przyszłości, rozpocząć walkę również o różne prawa do transmisji. Myślę, że ten projekt wypali i jedynkę kto będzie stratny to Polsat za to, że nagle zachciało im się walczyć z internetem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 29.01.2020, 17:15

@Arsenal4Ever14 napisał: "ziomek jeszcze nie zagral dla nas meczu a juz ludzie są zawiedzeni, nieźle."
No ok, też uważam, że nie ma co go na starcie skreślać ale rozumiem również rozczarowanie ludzi ponieważ na samym papierze nie daje gwarancji poprawy gry naszej obrony. @Arsenal4Ever14 napisał: "necz z chelsea tez mu wyszedl mimo to, ze zawalil przy bramce."
Według mnie to się wyklucza.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 29.01.2020, 16:50

@Arsenal4Ever14: Czyli gdyby przyszedł Paweł Brożek to też byś się cieszył?

Komentowany temat: Awans do 5. rundy FA Cup: Arsenal 2-1 Bournemouth 27.01.2020, 22:21

Martinez nie mógł już patrzeć na grę Mustafiego więc postanowił go "skasować" :D

Komentowany temat: 1/16 FA Cup: Bournemouth vs Arsenal 27.01.2020, 19:46

@Barney: Kupowanie nowej Fify to tak naprawdę przedłużanie abonamentu ponieważ nie jest to nowa gra. Nie wiem czemu nie zrobią tego na podstawie dodawania dużego patcha co roku i wykupownaiu subskrypcji na grę.

Komentowany temat: 1/16 FA Cup: Bournemouth vs Arsenal 27.01.2020, 18:48

@Barney: W ustawieniach sterowania ustawa Trener Fifa na Ukryty.

Komentowany temat: Bruno Guimaraes jednak w Lyonie 27.01.2020, 12:56

@Szogun napisał: "Ludzie którzy kłócą się w necie gdzie kto był i co ma."
Ale kto się w ogóle o to kłóci?

Komentowany temat: Bruno Guimaraes jednak w Lyonie 27.01.2020, 11:43

@Elastico07: Musi mieć smutne życie :/

Komentowany temat: Bruno Guimaraes jednak w Lyonie 27.01.2020, 11:39

@Arecky78 napisał: "Bardzo prymitywne mam życie... We wrześniu były wakacje w Indonezji, a za 4 dni Sri Lanka. W październiku prawdopodobnie Mauritius. W międzyczasie jakieś miasto w Europie, no i może uda się wypad na nasz kochany Arsenal. Jakoś żyje się bez rozumu. :D"
I teraz pytanie czy to troll czy rzeczywiście musi się tak dowartościować? :D

Komentowany temat: Bruno Guimaraes jednak w Lyonie 26.01.2020, 20:26

@Elastico07: Wiem. Śmiałem się ponieważ wątpię żeby to była kwestia dlaczego on do nas nie przyszedł :)

Komentowany temat: Bruno Guimaraes jednak w Lyonie 26.01.2020, 19:50

Już nawet zawodnicy wolą iść do OL niż do nas :D

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 26.01.2020, 19:48

@Piotrek95 napisał: "Aube, Sokratisa czy Gabiego zastąpimy ukraińcami za 20 mln z Szachtara"
To w sumie wychodzi na to, że będziemy kupować droższych zawodników ponieważ Sokratis przyszedł chyba za 16 mln, o Gabim już nie wspomnę :D

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 26.01.2020, 19:44

@TheNojs: Tak, był spoko opcją transferowa w któreś tam Fifie.
A tak serio to patrząc tylko na statystyki z tego sezonu nie wygląda źle: 6 bramek i 13 asyst.

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 16:33

@Nomad napisał: "No tak ale ty podajesz argumenty o końcu tego sezonu a podpisał kontrakt rok wcześniej (jak również podajesz powołując się na swój link z dnia 7 lipca 2017 roku). Więc nikt nie mógł przewidzieć drogi The Reds w ówczesnym czasie."
Masz rację, wcześniejszy sezon skończyli na 8 miejscu więc, mogę jedna się zgodzić z teorią, że nie byli wtedy jeszcze klasową drużyną. @Nomad napisał: "Z Fatim wciaż uważam, że dostał wystarczająco czasu na udowodnienie swojej wartości. Został włączony do pierwszej drużyny po długiej drodze w La Massi więc to bardziej logiczne, że gdy się sprawdził już (podkreślam już) podpisał nowy kontrakt (po 6 latach w akademii)"
Ja nadal uważam, że kontrakt został podpisany żeby odstraszyć inne klubu ale ok. Każdy przecież może mieć swoje zdanie :D

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 16:29

@ArekKanonier napisał: "Prymitywni ludzie zawsze zostaną prymitywnymi." @ArekKanonier napisał: "Widzę , że tu dalej banda gówniarzy, których matki nie nauczyły szacunku próbuje udawać dorosłych."
Najpierw obrażasz, a później oczekujesz szacunku od innych. "Dorosłość" pełną gębą.

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 13:57

@Nomad napisał: "To żaden argument (o Guendouzim) ponieważ nie ma wielkiej konkurencji. Gdybyśmy mieli ekipę naszpikowaną wartościowym towarem to siedział by z Xhaką na tych fotelach Ferrari co to je Wenger fajnie zorganizował na ławce oczekujących.."
Też uważam, że by siedziała na ławce ale nie siedzi. Zresztą sam zauważyłeś, że nie mamy wielkiej konkurencji więc nie możemy sobie pozwolić na to, że przy zwyżce formy takiego zawodnika, przyjdzie x klub i od razu nam go zabierze, ze względu na jego pensję bądź klauzule. @Nomad napisał: "Fati jest w Barcelonie od 2012 roku więc oni o nim wiedzą dużo więcej. Nie jest to piłkarz z półrocznym bagażem doświadczeń. Poza tym u nich.. jest przetasowanie pokoleniowe. Tam polityka klubu jest o niebo rozsądniejsza niż nasza.."
To dlaczego podpisali dopiero po tym, jak zrobiło się o nim głośno? Według mnie, żeby odstraszyć potencjalnych zainteresowanych. @Nomad napisał: "Nie wiem do końca jak to jest z Arnoldem. Chętnie przeglądnę te Twoje argumenty o 11 meczach w linku.
Patrząc jednak na jego karierę w L'poolu to się to chyba dziwnie rozkłada.."

http://www.lfc.pl/66759/alexander-arnold-z-nowym-kontraktem @Nomad napisał: "i jeszcze jedna myśl apropos Arnolda...
W momencie gdy zakładasz iż podpisywał ten kontrakt (czyli sezon 16/17 lub 17/18) L'pool nie był już tak topowym produktem jak obecnie a wspominałem cytuję:"

A ja uważam innaczej. Zajeli 4 miejsce w lidze, a w sezonie 17/18 dotarli do finału LM. Dlatego, według mnie w tamtym okresie byli topowym klubem.

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 12:50

@Nomad napisał: "Przykładów jest mnóstwo jak choćby Theo Wallcott w jego wieku lub 2-3 lata starszy. Zapowiadał się mega. kończyć nie trzeba..."
Wallcott sezon 07/08: 40 spotkań, 7 bramek, 7 asysty
Martinelli sezon 19/20: 20 spotkań, 10 bramke, 3 asysty, więc ma podobne liczby co anglik w jego wielku tylko o połowę mniej spotkań dlatego można sądzić, że może być lepszym zawodnikiem. Zresztą to jest takie gdybanie, może nie wypalił, a może wypali. @Nomad napisał: "W poprzednim roku wielu z nas myślało w podobny sposób o (uwaga!) Guendouzim. Też był podobny temat o nowym kontrakcie. Gdzie jest teraz młody Francuz?...
Oczywiście ja osobiście darzę go wielką sympatią i podoba mi się jego wola walki, gra, wizja etc.. (zarówno jednego jak i drugiego, pomimo spadku formy)"

Przy pierwszej drużynie. Prawie 2 tys minut w styczniu chyba nie jest najgorszym wynikiem. @Nomad napisał: "Nie nam decydować ale w topowym klubie taki dany jeden delikwent musiałby na taki kontrakt zapieprzać ze 2 sezony i w tym upatruję mój "problem"."
Fati przedłużył kontrakt z Barceloną w grudniu na mocy którego wzrosną jego zarobki, Alexander-Arnold po rozegraniu zaledwie 11 spotkań w Liverpoolu również podpisał nową umowę.

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 07:25

@Nomad napisał: "Moim zdaniem on wciąż nie jest pewniakiem. Gra tylko dlatego, że Laca jest pod formą i nie mamy szerszego zaplecza..."
Obecnie nie gra za Lace tylko za Auba i nie zdziwię się, że zastąpi francuza w podst składzie jak Auba wróci z zawieszenia.

Komentowany temat: Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu 25.01.2020, 01:01

@Nomad: Nie przychodził jako pewniak do pierwszej 11-stki więc tygodniówki też nie ma za dużej. Spokojnie.

Komentowany temat: Arsenal poznał cenę za Kurzawe 24.01.2020, 13:01

@DoomSlayer: Tylko Saka jest skrzydłowym, a nie obrońcą. Gra na tej pozycji z konieczności.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 17:20

@Marcinafc93: A tyle było gadania, że przyjdzie do Górnika :D

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 14:59

@Naburator napisał: "gdzieś widziałem statystykę z jego stworzonymi sytuacjami i czymś tam jeszcze to miał lepsze od pozostałej dwójki, ale nie mogę jej teraz znaleźć :/"
To aż tak się nie zagłębiałem w jego staty :D

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:48

@RIVALDO700: Podobno Milan chciał go ale dopiero latem, a sam piłkarz najchętniej dołączył by do RB i w sumie nie ma co mu się dziwić.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:46

@Naburator: 7 asyst, 0 bramek więc znacznie gorszej od wspomnianej wcześniej dwójki, chociaż gra w najgorszym klubie ale raczej nie jest to jeszcze czas dla niego aby wejść do klubu top 6.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:38

@fabregas1987: Ale przecież ja podałem przykład Firmino odnośnie do teorii, że napastnik ma strzelać bramki więc asysty, w tym wypadku, mnie nie interesują.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:31

@gabilondo: Według mnie dużo mniej niż Leicester za Maddisona, a statystyki ma lepsze

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:19

@RIVALDO700: Czyli problemem są skrzydłowi, a nie napastnik :D

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:16

@fabregas1987: 9 bramek w 32 spotkaniach to chyba nie jest dobry wynik na napastnika który przecież jest od strzelania ?

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 23.01.2020, 11:04

quote]@Dominik11 napisał: "Fajnie że Laca zasuwa na boisku , ale jednak od napastnika wymaga się goli. Bo od tego jest."
Firmino out z Liv. Napastnik jest od strzelania bramek.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 22.01.2020, 11:58

@GunnerKaspi napisał: "Mustafi - to co odwalił kosztuje mnie zbyt dużo nerwów, więc o tym nie będę mówić, jego niecelne podania to jest dramat, zgubione krycie przy golu na 2-1, jest to po prostu poziom 2Bundesliga. Jedyne co potrafi, to zamknąć oczy i przywalić pustą banią w piłkę z całej siły tak żeby wyekspediować ją poza pole karne i to rzeczywiście w tym meczu mu wielokrotnie się udawało."
Nie obrażaj 2 bundesligi. Grają tam o wiele lepsi piłkarze niż ten pan.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 22.01.2020, 09:52

@TomekO napisał: "super strzelił masę bramek ale my ich masę tracimy. A tracimy bo nie ma kto bronić. Lepiej grać na zero z tylu A nie liczyć że strzelamy więcej bo to nam nie wychodzi."
Jak byśmy mieli dobra obronę to było by narzekanie, że super, że ma kto bronić ale nie ma kto strzelać i błędem było kupienie Koulibaly ponieważ lepiej wygrać 3 - 2 niż ciągle remisować 0 - 0. @TomekO napisał: ": A i jeszcze jedno popatrz się na bilans bankowy nasz odejmij z 20 bramek straconych i co było by lepiej ?"
Równie dobrze odejmij 15 od bramek strzelonych (gole i asysty Aubameyanga ) ;)

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 22.01.2020, 09:41

@TomekO: Ja można mówić, że błędem było kupienie napastnika, który dla nas w 91 spotkaniach strzelił 57 bramek i ratował nam skórę wielokrotnie.

Komentowany temat: Osłabiony Arsenal remisuje z Chelsea 2-2! 22.01.2020, 09:38

@jarod77 napisał: "Mavropanos poszedł w tym tygodniu na wypożyczenie?"
Poprzednim tygodniu do Nurnbergi.

@Nomad napisał: "Jeden z lepszych klimatów jest na Fulham gdzie są wciąż drewniane ławki i podesty a kibice tupią w nie nogami...
Niesamowicie to brzmi w tym kwadracie trybun"

Z zewnątrz też jest super, nie wspominając o jego położeniu. Dla mnie drugi najlepszy stadion w Anglii.

Co by nie mówić, mamy jednych z najgorszych kibiców domowych z TOP 6.

Komentowany temat: Przyjazd rewelacji rozgrywek. Arsenal - Sheffield United 18.01.2020, 12:31

@kamilo_oo napisał: "Tottenham dzisiaj 3 porażka z rzędu i Mourinho out xd"
A pamiętam jak po pierwszym meczu część osób go zachwalała :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady