Profil użytkownika StoneMoss

offline

zarejestrowany
02.06.2022
(746 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Artur Guzik

miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
22.11.1995

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Ronaldinho

zainteresowania
-
dodanych komentarzy:67
ilość komentarzy dziennie:0.09
miejsce w rankingu komentujących:3819
procent wszystkich komentarzy:0%
otrzymanych plusów:186
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:680
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com 1 2