Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 31388 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 390 z 785 (komentarze od 15561 do 15600):
Wczoraj widziałem jego grę i całkiem fajne zastępstwo dla Rosy.
Jeżeli drugą część sezonu pociągniemy nieco lepiej to będziemy mieć około 60 pkt a mistrz ponad 80 więc różnica jest ogromna i niedługo bliżej Nam będzie do strefy spadkowej niż pozycji lidera
To jak gramy z tzw czołówką siedzi w Naszych głowach i co prawda Wenger nie zawinił ze zmianami bo były w miarę przemyślane to jednak ustawienie zespołu i brak wykorzystania atutów oraz brak odpowiedniej motywacji na grę z czołówką można zwalić na karb jego niekompetencji,Jeśli nie potrafi zmotywować Naszych niech zatrudni jakiegoś psychologa sportu który wbije Naszym do głowy to,że mogą wygrać albo pokaże im klip "Jesteś zwycięzcą.Walczysz.Nie zginiesz."
EkEl Może się uspokoisz z tymi epitetami bo tak kozacz sobie do ludzi na żywo a szybko ktoś Cię sprowadzi na ziemię.
Jesteśmy żenujący. Nie wiem jak można tak zepsuć końcówkę grając z przewagą. Z gry remis to dobry wynik ale znów pokazujemy brak taktyki i charakteru i nie możemy wygrać nawet z najsłabiej dysponowanym i Live i MU.
Czerwona ale nie można tego wykorzystać i Merte przegrywa ze Skrtelem pojedynek główkowy.
Pięknie kurde.
Monreal więc Theo nie zobaczymy ale słusznie tym razem. Żeby tylko spokojnie wyszli z kontratakiem.
Borini dzięki.
Joel strzel na trzy.
Co Alex gra dziś?Te straty Nas właśnie kosztują takie sytuacje.
Giroud dziś MoTM ładnie grał z klepki i po golu też zapoczątkowywał akcję.
Jest Conq i czekamy na Theo.
Zawał.
Giroud i mówcie,że Welbeck jest lepszy :D
Ja też mam numer na meczach.
To sie pokazał Szczęsny.
Szybka odpowiedź chodź nic na to nie zapowiadało.
Środek pola to jest absolutna bolączka. Zero kreacji i zero destrukcji.
Pięknie dajemy ciała.
Nasz środek i brak DP wygląda koszmarnie.Tam tracimy większość piłek i wychodzą ze strat groźne akcje.
Jak w pierwszych 20 min nic nie wpadnie do Naszej siatki to powinniśmy wygrać.
Jak dla mnie nie musi być czarny aby pomógł wymiernie Naszej obronie i to nie moje pieniądze więć niech wydają na kogo chcą żeby był tylko dobrym w parze z Jackiem i Ramseyem chodź sądziłem,że możnabyło by drapnąć go nieco taniej.
Ja nie lubię Samsungów (miałem i pociągnął 4 lata) bo wolę Panasonica a teraz mam wziąć jego starszego i cieńszego brata UHD z 3d żeby widział bezprzewodowy dysk i można było coś na nim obejrzeć bez ciągania przewodów. Ich stopień awaryjności w wypadku Vieiry to około 2 procent więc tego się będe trzymać.
Jesli ktoś zamierza kupić w przyszłości zewnętrzny dysk to z całego serca polecam brzprzewodowy western digital.Kopiuje na niego mnóstwo danych i korzystają z niego 3 urządzenia a do tego dostęp do danych mamy z każdego miejsca na świecie i możemy spersonalizowac sobie część dysku gdzie nikt Nam nie zajrzy jednym ruchem.Rewelkq
bmwz To tyle ile mnie mniej więcej.Jesteśmy równolatkami.
Ja zaledwie 2404 dni na str.
Mozecie zlozyc za niego oferte 50 mln i jeden funt.
Akurat On jest takim typowym rozbiaczem akcji a gra w obronie MU jaka jest każdy widzi. Z tym,że powinni zainwestować także w obrońcę.
Świetny grajek ale za około 30 mln lecz z nim skład MU będzie jeszcze lepiej zbilansowany.
Stadion nie powinien nosić imienia Wengera bo to tylko jeden z wilu trenerów.Owszem jest człowiekiem który zrobił wiele dla klubu ale nie wiemy co przyniesie przyszłość i może kolejny albo jeszcze kolejny po nim trener będzie równie wielki i poukłada lepiej tą drużynę bo w tej chwili Wenger dużo traci ze swego blasku.
Panowie pochodzenia Semickiego się chyba nawet nie wkurzyli a poprawność polityczna już przekracza wszelkie granice i jeśli nie możemy powiedzieć murzyn na czarnego a mosiek na Żyda to jest chore bo są to określenia raczej używane w celu ubarwienia a nie wykpienia rasy. Bambus,asfalt,winyl to określenia rasistowskie a w przypadku Żydów wszystkie słowa zaczynające się na je albo pier i dalej Żyd a żeby czarnego posądzić o antysemityzm to chore.
Nie wiem kto zarabia w UK 125 na tydzień.Może ktoś przez agencję i to nie w pełnym wymiarze godzin bo jak powiedział słusznie kolega kiedyś za sprzątanie wiecej dostawałem a w tej chwili nie mam co się skarżyć na Królową.
Myślę,że przez trójkę z BvB a później Glika i Krychowiaka oraz Naszych znakomitych bramkarzy oraz teraz Milika skauting zagranicznych klubów w Polsce powinien się zwiększyć i tego Nam tylko brakuje bo wraz ze skautami szkółki także pewnie zatrudnią profesjonalistów bo czym lepiej rokujący młodzian tym za większe pieniądze będzie można o kupić. Może w końcu nadejdą złote czasy dla polskiej piłki.
Gryzek Rewelacja.Jaki przylizany Francuzik który nie potrafi dobrze się zaciągnąć
Ja w ogóle nie rozumiem wędkarzy.Stać z kijem nad wodą trzeba lubić. Ja wolę sobie rybe kupić a jak chcę wypić piwo nad wodą to wezmę psa i pójdę z dziewczyną wypić piwo i najwyżej później kija zamoczę. W innym temacie sprawiłem sobie świetny prezent świąteczny bezprzewodowy dysk 4tb WD do którego można się dostać z każdego miejsca na świecie i ściągnąć lub wysłać dane. Świetna sprawa.
Gdyby Katarczycy przejęli KFC byłoby mało fajnie i moglibyśmy wypaść z walki o top 4 a co gorsze zająć miejsce za nimi. Oby tak się nie stało.
Moja lista 1.Van Basten 2.Berkamp 3.Henry
youtube.com/watch?v=rxUts7gAWGQ
youtube.com/watch?v=Wftn0C2W5g8
Dokument krótszy o Berkampie i długi o Henrym.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Po co?? To człowiek który tylko może grać na DP ale nie jest def pomocnikiem i przekwalifikowanie go na tą pozycję będzie tworzyło kolejne dziury w obronie i straty w środku pola. Potrzebujemy kogoś kto przytrzyma piłkę i zainicjuje atak lub uspokoji grę.