Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 395 z 861 (komentarze od 15761 do 15800):

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 14:10

Ale wpakował.Wooow

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 14:04

Mimo,że pod wiatr to brawo Bojan.

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 25.12.2015, 21:36

Nie ważne ile i nie ważne jak aby wygrać bo Leicaster pewnie jutro zremisuje.

Komentowany temat: Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! 25.12.2015, 00:52

Camillo Rosetta Stone jest rewelacyjna bo angażuje wszystko. Widzisz i musisz mówić poprawnie do mikrofonu oraz przez powtórzenia łatwo się nauczyć.

Komentowany temat: Piękniejsza strona Londynu 23.12.2015, 18:10

Bardziej przez Berkampa niż Henryego w zasadzie.

Komentowany temat: Piękniejsza strona Londynu 23.12.2015, 18:09

Nas, sympatyków Kanonierów, z pewnością sprowadziła do klubu jedna osoba – Arsène Wenger. Cóż ja Arsenalem zainteresowałem się za Grahama i Wrighta kiedy jeszcze z za granicy dostawałem literaturę o tym klubie a później nie przez Wengera zacząłem z uwagą śledzić jego poczynania ale przez Henryego,Pettita i Overmarsa. Stwierdzenie,że nie byłoby arsenalu bez Wengera też jest niepoważne. Można by napisać nie byłoby Arsenalu jaki dizś znamy. Całość czyta się jednak dość miło.

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:54

No przy takich brakach kadrowych to zwycięstwo cieszy podwójnie.

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:43

Przetrwać 8 min

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:41

No to jest tak jak się pudłuje w dogodnych akcjach.Trzeba wyprowadzić jakiś skuteczny atak

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:26

Co ten Ramsey odpierdziela i jeszcze Gibbs wchodzi?.

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:16

Powinno być dwa razy po meczu.

Komentowany temat: Sprawić kibicom świąteczny prezent: Arsenal vs Man City 21.12.2015, 22:03

No ładnie.Ładnie Wam powiem. Ozil rządzi środkiem aż miło a u nich bardziej widać brak Kompanego niż u Nas i tu zaczęłoby się wymienianie.Gramy tak jak wtedy kiedy wygraliśmy właśnie 2:0

Komentowany temat: Sprawić kibicom świąteczny prezent: Arsenal vs Man City 21.12.2015, 20:49

Wile tracimy bez Sancheza.Szkoda,że nie wystąpi lecz trzeba wierzyć w przebudzenie Walcotta i jakiś błysk Joela bo ławka rezerwowych nie istnieje.

Komentowany temat: Sprawić kibicom świąteczny prezent: Arsenal vs Man City 21.12.2015, 17:12

Ja w pełni rozumiem bo nowe GW w końcu spełniają oczekiwania i wszystko trzyma się kupy. Jest tak jak ma być . Dobrze opowiedziana historia oddająca też hołd starym częścią trylogii. Jak dla mnie lepiej być nie mogło.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 20.12.2015, 16:37

No to Liverpool popłynął.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:49

Everton.Jeszcze jeden

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:30

wiziwig2.com/online-football-live/22555-everton---leicester-city

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:30

Lisy jednak pokazują,że aspiracje mają wysokie.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:28

singu Tutaj nie jestem pewien czy był kontakt bo jeśli nawet był to nie spowodowałby jego upadku.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:26

Naciągany ten karny jak dialogi w Modzie na Sukces.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:24

Karny dla Lisów.Kurde Felek

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:16

Kanarki spot on ;)

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 17:04

Kurcze zobaczcie jakie zespoły na szczycie albo ocierają się o niego Watford,Crystal,Leicaster. Każdy typowałby je raczej przed sezonem do spadku a tu takie niespodzianki.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 16:44

KFC się rozpedza coś mi mówi,że to oni będą pod koniec w TOP4.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 16:41

Co do skuteczności podań to pogoda za oknem utrudnia ten element gry.Jest cholernie mokro i duży wiatr więc w takich warunkach nie gra się najlepiej.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 16:38

Linki: wiziwig2.com/online-football-live/22555-everton---leicester-city

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 18.12.2015, 01:18

mar Nie zawiedziesz się. Są mega . Dawno nie widziałem nic lepszego i nie tylko jako maniak GW.

Komentowany temat: Srna łączony z Arsenalem 17.12.2015, 23:48

On jeszcze żyje?? Świetny żart. Trzeba zainwestować w kogoś młodego jak Michy Batshuayi albo Icardi.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 17.12.2015, 23:27

Saviola W Odeonie w Sheffield.Warto isc bo duzo lepsze od tej nowej serii.Ba.Porownywalne ze starymi.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 17.12.2015, 23:21

Tak juz po i poza jedna kwestia jestem zachwycony ale coz umiera stare przychodzi nowe ;)

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 17.12.2015, 23:17

Psze panstwa nowe GW sa rewelacyjne.Lepiej byc chyba nie moglo.

Komentowany temat: Rozmowy w sprawie nowego kontraktu dla Özila 16.12.2015, 23:13

Fajnie gdyby podpisał nowy kontrakt bo to taki gł dowodzący Naszą drugą linią ale wiadomość jest z The Sun więc nie ma co się nad tym rozwodzić.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 22:51

JaniK Jutro będę około 19 czasu PL po obejrzanym seansie bo to najwcześniejszy bilet jaki mogłem zabukować. Reszta wyprzedane. Tu będzie szał. Ludzie poprzebierani itp.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 21:58

new_star Denis i Ozil to inny rodzaj zawodnika chociaż Ozilowi inteligencji piłkarskiej odmówić nie można ale Berkamp to co robił to magia. Każde jego dotkniecie piłki było magiczne a podania i gole niesamowite.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 21:56

Kyrtap Wypluj te słowa. Atak Klonów i Mroczne Widmo można tylko obejrzeć ze względu na to iż istnieją pod szyldem GW. Dopiero Zemsta Sithów łączy dobre efekty ze scenariuszem a z tego co wiem w filmie będzie mnóstwo odwołań do starej serii wiec jestem dobrej myśli.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 21:54

arsenallord Dlatego z graczy których pamiętam On i Van Basten zawsze są najlepsi bo grali dla zespołu a nie tylko dla swojej chwały.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 21:51

Ja już nie mogę się doczekać. Dzisiaj już premiera ale dostałem bilet na jutro bo wszystkie z nocy wyprzedane. Czuję,że kliamatem może być nawiązanie do starych GW.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 21:35

Na pytanie kto jest najlepszym graczem z którym grał Henry odpowiedział oczywiście,że Denis Berkamp. Ten gość mimo,że odszedł był zawsze oddany klubowi i zawsze był i będzie prawdziwym kanonierem.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 17:17

Jutro idę na premierę GW. Kurcze myslę,że będzie dużo lepiej niż z Mrocznym Widmem.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 17:13

kanapka To dość proste jeśli wstawisz zamist Shreka Boga. Obaaj tak samo prawdziwi.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady