Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 32580 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 452 z 815 (komentarze od 18041 do 18080):
Welbecka na dwa już widziałem a na jeden??
Ok drugiego już zobaczyłem teraz jeszcze ten pierwszy.
Tego sie nie spodziewałem i dołączam do prośby o gole a z kim grali niech jeszcze ktoś powie bo nie w temacie jestem??
Donie Brasco jeden z moich ulubionych filmów.Rewelacyjny gangsterski który można porównać chyba tylko do Chłopców z Ferajny.Świetna rola i Pacino i Deepa.
Trenerowi Obywateli do dyspozycji pozostali tylko Edin Dzeko i Sergio Agüero. Dla zespołu którego gł napastnikami są Giroud i Welbeck i jeden z nich jest kontuzjowany to stwierdzenie to płachta na byka albo czysta abstrakcja.
DanyWelbeck Ale jest jego trzecia żona ma córkę z którą przyjaźni się moja dziewczyna więc z tego co mi wiadomo jest ;)
Co do Dzeko za Jovetica. Cóż Dzeko jest nieco bardziej statyczny więc gra nie będzie tak płynna ale City i Chelsea ma bardzo wyrównane ławki a i Aguero wciąż będzie zatruwać Nam życie.
Jovetic rozkręcił się dość ale może ruch z nie zakontraktowaniem nikogo wyniknął z tego,że ffp dość siadło na Obywateli lub mają kogoś na oku kto będzie dostępny za grubszą gotówkę.
Ja mieszkam dość blisko Manchesteru i tutaj czegoś takiego nie słyszałem.
Jak już Liverpool to nie trzeba powtarzać dwa razy tego samego ale jak Arsenal to można powiedzieć chyba,że Londyn czy już komuś wypadnie mózg jak usłyszy coś takiego??
Ja nie rozumiem chodź jestem fanem Arsenalu od dawna dlaczego uważacie,że Arsenal Londyn jest jakieś mocno niepoprawne przecieć to jest zespól z Londynu więc spokojnie moim zdaniem można użyć tego sformuowania tak samo jak Chelsea Londyn.
peciakk Ja mam ten samochód i jestem bardzo zadowolony. Gra i buczy i nie spala za dużo
autocentrum.pl/dodge/caliber/
Ta bramka Welbecka przeciwko KFC piękna.
No w końcu gramy jak trzeba z takim przeciwnikiem.
Rozkręcili się chłopaki.
Jak my gramy?? Przecież to Giblartar?? W rankingu Fifa to są chyba gdzieś w ogonie
wodky Tak
Czeczeniec Bądź mądry nie krzywdź siebie będąc z kobietą której nic nie pasuje bo wcześniej czy później to się rozpadni a jeśli gada na Ciebie to znaczy,ze traktuje Cie jako odskocznie lub tymczasowy związek więc w nie angażuj się i spokojnie poczekaj aż trafi się inna bo nie ma co się bawić w coś co nie ma żadnej przyszłosci. No chyba,że jest nezła w łózku to możesz rostanie nieco przeciągnąć
Bravo Girl
Tam nie ma ani jednego kibica na stadionie???
Iniesta 89 :D
Nawiąże do wczorajszego Mam Talent bo poziom tego programu już wyrasta nie za dużo ponad powierzchnie a niedługo będzie totalne dno. Nie wiem jak można w jednym programie zmieścić niezbyt dobrze tańczace chodź ładne Panienki które pachną tanim klubem ze striptizem, dziecko przebrane za szlachtę i recytującego wierczyk (no sorry jaki to talent,że jest się dzieckiem i recytuje Inwokacje) i gościa któremu umarła mama i bierze Nas na tani sentymentalizm bo jest nieszczęśliwy a w dodatku kolesia który nawiązywał do homoseksualizmu Augustina w swoim występie co samo w sobie nie było takie złe ale nagromadzenie tych wszystkich faktów zrobiło tak żenujący w swoim poziome program,ze się w głowie nie mieści a miało być tak pięknie.
sorry miało być pod gł
Nawiąże do wczorajszego Mam Talent bo poziom tego programu już wyrasta nie za dużo ponad powierzchnie a niedługo będzie totalne dno. Nie wiem jak można w jednym programie zmieścić niezbyt dobrze tańczace chodź ładne Panienki które pachną tanim klubem ze striptizem, dziecko przebrane za szlachtę i recytującego wierczyk (no sorry jaki to talent,że jest się dzieckiem i recytuje Inwokacje) i gościa któremu umarła mama i bierze Nas na tani sentymentalizm bo jest nieszczęśliwy a w dodatku kolesia który nawiązywał do homoseksualizmu Augustina w swoim występie co samo w sobie nie było takie złe ale nagromadzenie tych wszystkich faktów zrobiło tak żenujący w swoim poziome program,ze się w głowie nie mieści a miało być tak pięknie.
Xander To naprawdę fajny film ale ten lektor jest beznadziejny i PL dystrybutor powinien podłączyć mu do akumulatora kilka części ciała. Tak samo kiedyś widziałem źle przetłumaczone Gwiezdne Wojny. Jak do licha ciężkiego mozna film który znany jest od pokoleń źle przetłumaczyć. Powinno się ich wieszać na rogatkach za zbrodnie przeciw X muzie.
Jeśli komuś wpadnie do głowy żeby zobaczyć naprawdę fajną komedię Forgetting Sarah Marshall z pl lektorem. Błagam.Nie róbcie tego bo to modelowy przykład jak można zepsuć w sumie niezły film kijowym i strasznym czytaniem czegoś o czym nie ma się zielonego pojęcia więc jak macie chęć zobaczyć to tak jak producent przykazał w wersji oryginalnej z napisami. Ubaw jest przedni ale lektor zabija wszystko w tym filmie.
TakKrzysiu
Trzymaj mały filmik poglądowy i zgadzam się z tym na 100 procent. Ja już odwykłem nieco od Polskiej mentalności i po 10 latach ciężko nawet dyskutować z zaściankowymi poglądami.
.youtube.com/watch?v=xk6BwSJaqtw
TakKrzysiu Nie wiem gdzie to widziałeś w mojej wypowiedzi w której jest napisane dokładnie odwrotnie a reszta znaczy,ze każdy może w swoim domu lub w zakresie własnej prywatności robić co się mu podoba.
TakKrzysiu Co mi tam do tego?? Przecież mnie nikt w tyłek zapinać nie będzie. Chyba,że upijemy się i pojedziemy z Panną na ostro wtedy kto wie co noc przyniesie ;) Nawoływanie do tolerancji jest zawsze w cenie a tak to nie mój cyrk i nie moje @@
Zawalista reklama. Dawno nie widziałem lepszej z chłopakami
/paczto.pl/pacz/11293 ;)
Excuse moi.Wiec do kolegi niżej.
Matti Spróbuj Lenovo bo dobry i niedrogi.
Mnie osobiście Labirynt totalnie nie przekonał i po 20 minutach wiedziałem z dokładnością do 80 procent jak się skonczy. Co do polecenia Tożsamość ta z Cusackiem, Podziemnyy Krąg, Tajemnice Los Angeles,W sieci kłamstw,Gra (pewnie widziałeś a jak nie to świetny),Przekręt,12 małp i nieśmiertelna Gorączka
Teraz z obyczajów:Wszyscy mają się dobrze,Małe Dzieci, 50/50 (komediodramat świetny)
Trequista Ja znam więcej Kurdów i nie chce się mieć z nimi do czynienia bo to strasznie zawistni ludzie którzy trzymają się razem chociaż nie jak Polacy. Miałem z nimi problem w jednej firmie to załatwiliśmy to za pomocą kolegii i 3 Rosjan inaczej by nadal mieli do Nas jakieś wątpliwości.
huffingtonpost.co.uk/2014/09/05/mario-balotelli-kicks-wolves-player-substituted_n_5772008.html
Tutaj o Mario
According to Vantage News, he is reported to have kicked out in frustration when the ball had been played away and got a stern talking to from the referee. Balotelli was substituted straight away and stormed off to the dressing rooms
beznazwy To napisałem na dole ;)
simpleman Oczywiście,że pochodzi i wszędzie są na to dowody. Po całym świecie masz rozsiane. Żeby ewaluować i nauczyć się np prawidłowego funkcjonowania kciuka oraz zrzucić owłosienie potrzebowaliśmy setek tysięcy lat a teraz możemy komunikować się przez małe plastykowe puszki i dyskutować o pochodzeniu w internecie.
Chyba,że jesteś kreacjonistą to wtedy nie mam pytań.
Tutaj macie przykłady dość rozsądnych zachowań zwierząt:
.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2771
Czasem lepiej jest oddać dziecko dobrej parze homseksualnej (zwłaszcza lesbijką bo to jednak kobiety) niśli zostawiać je w rodzinach patologicnych gdzie nie mają na ch podstawowe potrzeby a co dopiero mówić o książkach lub ubraniach albo pascie do zębów. Rozumiem,że nie będzie to książkowa rodzina i dziecko może być obiektem drwin ale umówmy się dzieci zawsze znajdą sobie coś aby wyszydzić swojego rówieśnika. Uważam też,że para powinna być jednak w sformalizowanym związku (tego w PL nie ma i raczej nie będzie) gdyż wtedy trudniej go przerwać i dla dobra dziecka oboje rodziców trwa z sobią i dzieckiem. Sytuacja materialna takiej pary zaszwyczaj jest dobra i jej członkowie są muszą być zwłaszcza w Naszym kraju bardzo zdeterminowani żeby dzienko uzyskać więc duże jest prawodpodobieństwo,że będą po prostu to dziecko kochać. Nie jest to więc standardowy model rodziny ale czy gorszy nie mogę powiedzieć a Boga i różnych takich guseł lepiej w to nie mieszać bo On nie pomoże w żaden sposób i równie dobrze można zwrócić się o pomoc do słupa telegraficznego.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dzięki ładne bramki.Teraz przydałoby się jemu dogrywać podobne piłki