Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 448 z 861 (komentarze od 17881 do 17920):
Lukaku stosunek jakości do ceny jest bardzo nieadekwatny do jego umiejętności.Live według mnie ma 75 procent szans na pozytywny wynik ale liczę na niespodziankę.
Punktów miało być lecz niezawodne T9
Jeszcze 13 kolejek i jeśli zdobędziemy w nich 26-32 oktawę powinniśmy sie uplasowac na miejscach od 2 do 4.
Ja lubie Swietych i zaskakuja forma i regularnością.Zasłużyli na swoje miejsce w tabeli bo potrafią zagrać z każdym.
W Realu i BvB w lato moze byc niezla wyprzedaz i szkoda byloby nie skorzystac.
Przynajmniej AM daje rade i utrzymuje poziom.
Odpina,Giroud i Welbz na plus a reszta wyglądała tragicznie.
No i mogą się Z Nas śmiać.Jak jeszcze byliby wyżej w tabeli na koniec to koszmar.Chaos i brak ambicji w tak ważnym meczu.Źle wykorzystaliśmy założenia taktyczne a Ramsey i Coq nie radzili sobie z nikim.
Nie wiem jak można się nie zmobilizować na taki mecz.
Jak można tak grać w takim meczu.Wstyd
I w dupę.
Jest Theodore
Powinni to strzelić.
Gdzie Theo?
W takim meczu jeśli nie potrafimy się spiac to nieco wstyd
Rosa do boju.
Będzie Flam?Bronimy się?
Jak on to wyjal?
Trzeba szybciej piłkę przekazywać i pressingiem pograc
Zaraz dostaniemy kolejnego jak tak będziemy grac
Na to się zanosiło od dłuższego czasu
Kolejny raz ręka w polu karnym
Trzeba jeszcze jedna wpakować i liczę na Giroud
Strasznie to wyglądało ale dobrze,ze wygrywamy.Trzeba koniecznie strzelić druga.
Strasznie to wyglądało ale dobrze,ze wygrywamy.Trzeba koniecznie strzelić druga.
Teraz dobrze Anglik w obronie
Welbeck mnie wqrza.Jedna dobra sytuacja i 10 strat
Trzeba uspokoić grę bo tak stapany po cienkim lodzie
Bellerin w ogóle się pozycji nie trzyma
Nie podoba się mi obrona dziś i straty Welbecka.Zbyt chaotycznie gramy.
Ręką zagrał tam
Co to za krycie?
Mesut tak trzymać.
Giroud ładnie się zastawia i walczy o piłkę a Welbeck jakby nie wiedział co tu robi?Nie ma krycia po kontrze.
Co piszą na twiterach?
Już dawno takiego napięcia nie odczuwałem przed meczem.Liczę na fantastyczne widowisko i wygraną Naszych. Niech odstrzela łeb kurczakom.Naprzód ARSENAL
Theo może sobie coś nadwyrężył na treningu i nie można go jeszcze tak eksplatować więc może będzie ostre wejście Rosy i Theo. Wolałbym ustawić ich jako Welbz na skrszydle i Giroud cofnięty albo 4-4-2.
Welbeck na skrzydle?? Theo nie gra. Taki mały strzał w stopę. Nie będzie szybkości
Came4Fame Dzisiaj będzie rozdarty............ czy jeść kurczaka w sosie ostrym czy czosnkowym ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Gdybyśmy grali co 3 dni to po 4 miesiącach trzeba byłoby sięgnąć po młodzików bo tyle kontuzji się by namnożyło