Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 31403 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 455 z 786 (komentarze od 18161 do 18200):
Co ma Di Maria do Cavaniego?? Teraz ktoś tej dwójce będzie miał piłki zgrywać a PSG nie musi się liczyć z milionami a jak mówił szejk odpowiedzią na kare FFP był zakup Luiza.
Javi Martinez świetny byłby ale tu własnie pojawia się problem większy niż z Samim bo On już zarabia 8 mln i został kupiony za 40 więc obniżka nie wchodzi w grę a nie sądze,że dostanie jakieś gigantyczne pieniądze i zapłacimy za niego krocie skoro już zakupiliśmy Sancheza ale abym się mylił bo gracz to pozyteczny i wszechstronny.
Mądrego to i dobrze posłuchać i warunki na DP też ma idealne bo przy 87 kg i 1.89 wzrostu dałby radę absolutnie na tej pozycji i zdaje się,że tak czy inaczej na niej wystepował (wiem box to box i to nie jest DP) a jak dla mnie to nie jest burak zwykły niepasteryzowany,ze nie zrozumie zaleceń taktycznych trenera.
Mowa była chyba o o sumie od 8-10 mln więc załóżmy dolną granicę jeśli funtów 8 mln to około 160 tys. Pewnie jeśli uznać,że fiskus zabierze mu dużo mniej to chłopina mógłby się zgodzić na jakieś 130 tys jeśli do gry o niego oczywiście nie wkroczą The Blues bo wtedy szanse są nikłe.
TakKrzysiu Nie krępuj się. Do boju.
Trudno mnie urazic wiec jesli to nie sarkazm to mowie,ze tak czy inaczej przy mojej profesji trzeba iec albo twarda skore albo dupe.
Szpakowski jestem pewien,że jutro będzie piał o świetności Maradonny i Di Mariana którzy musieliby mieć wielkie szczęście zeby wygrać z Niemcami którzy taktyką biją ich na głowe i jestem przekonany,że wszystkiego jeszcze nie pokazali. Szanse na jutro 64 do 36 procent dla Niemiec.
Ahhh Rooben nurek Zgoda lecz jesli mamy sędziować z duchem gry to trudno wychwycić kiedy udaje więc te 70/30 sytuacji właśnie zostaje odgwizdane a dalej rozważając każdy aspekt z jeśli miałby zostać podyktowany bardzo dyskusyjny karny to załużmy byłoby 3:2 i tak wygrana Holandii jakby surowo na to nei spojrzeć Brazylia była słabsza i tyle.
Ja tylko dwa słowa. Jeden wiążący błąd sędziego liniowego to przy tym drugim golu minimalny spalony. Poza tym te niby wolne Brazylii przy polu karnym. Nie wiem czy tam był kontakt lecz śmię wątpić a Brazylia nie przegrała tego meczu 1 czy dwa do zera ale trzy więc nawet jeśli w tych pomyłkach sędziowskich było 50/50 to mecz skończyłby się i tak 3:1 dla Holandii przy jej fatalnej grze w obronie i niewykorzystanych wolnych które mogły dać jakąkolwiek nadzieję na korzystny rezultat. Brazylia nie zasłużyła nawet na ten półfinał.
Można się cieszyć. Powtórka z Herosów chyba urządze teraz. Brawo chociaż z trzeciego miejsca.
Była szansa na jeszcze jednego gola.Szkoda,że źle rozegrali kontrę.
3:0 :DDD
Maciek Bo nurki Brazylii są w większości odgwizdane a Holandii nie.
Maciek Co Ty bierzesz?? 2 niby faule na Oskarze bez kontaktu i jeden na Maiconie także bez i jedyny bezdyskusyjny to za faulu na Ramiresie. Wiem,że swoim tonem zaczepno-mentorski masz zamiar udowodnić,że sędzia sędziuje przeciwko gospodarzom ale tak nie jest.
Już 4 niesłuszny wolny dla Brazoli i wciąż nie wykorzystany
A ja powiem,że nie ma co się zastanawiać tylko jak najszybciej go zgarnąć.
Oscar już drugi dyskusyjny faul i wcześniej Maicon. Najlepiej chyba gre Kanarinios obrazuje piosenka Ścięte Drzewa.
Co ta obrona Brazyli gra?? Chyba dwaj najdrożsi obrońcy na świecie a tu taka padaczka.
Najlepszy w ofensywie Brazylijczyków jest Maicon.
Szybko poszło :D
Czerwo jak nic powinno być
Holandia na każdych mistrzostwach i nie ważne kogo by miała a jutro Niemcy.
Dancer No to blisko.Ten sam dzień i miesiąc.
To u mnie wyszło czyste s/f. Di Maria Juve 79 mln :D
Co to znowu jakiś test??
Aż się boje pomyśleć ile ludzi na środek i jakiej jakości:Ozil,Khedira,Sanchez,Walcott,Ramsey,Jack,Flam,Rosa,Santi i Poldi. Dziesięcioro graczy na 5 pozycji podczas meczu.
Muller to jeden z najlepszych pomocników na świecie. Z nim nie trzeba by szukać napastnika gdyż gość może grać na obu skrzydłach napadzie i CAM a jak przyjdzie potrzeba nawet na CM więc to niesamowicie wszechstronny gracz i potrafi się znaleźć w sytuacjach bramkowych. Wziąłbym go nawet kosztem Cazorli. Marzenie.
Bajecznie.Jakiś mały robaczek wszedł sobie pod ochronkę dzilącą mnie z ekranem i tam sobie chodzi i ani go wyjąc anie zabić i będzie sobie tak chodził aż zdechnie a przy okazji doprowaszi mnie do furii.
Właśnie pokazują markę jednych z najbardziej znanych szwajcarkich scyzoryków i nazywa się Wenger.
Żeby człowiek wiedział co teraz wie to by nie przeżywał tak odejścia Fabsa i Songa a RvP wyzywałby od różnych za wczasu.
Nie chwaląc się ja żem to uczynił. Jak powiadał zagłoba :D
Sezonowcy przychodzą po wygraniu pucharu lub transferze zawodnika z górnej półki.
Zarejestrowałem się dużo wcześniej ale musiałem długo obserwować :D
Mój najstarszy komentarz do którego się dokopałem i podobno pierwszy wystawiony po Naszym meczu z Romą w roku 2009 brzmiał:
25.02.2009; 08:13
Dla mnie ten mecz był pokazem nieskuteczności i marnowania okazji.Szczególnie nasz duński przyjaciel po raz kolejny pokazuje iz nie potrzebnie się na niego stawia i powinno się go sprzedać.Gdyby nie gol R V Persie Roma pewnie jeszcze by przycisnęła i kto wie jakby to sie skończyło.Jestem pełen obaw przed rewanżem.Z taką grą będziemy musieli ostro się napocić aby zagrać w LM w przyszłym sezonie.
A jaki był Wasz o Najstarsi??
Nie podoba się mi z wyglądu ale za to bardzo podziwiam jej entuzjazm i za to wielki plus. Świetna babka.
Mangala jest dobry.Kapitalnie czyta gre i jest jak na obrońce bardzo szybki.
Kurcze bardzo chciałem tego zawodnika u Nas ale za 40 m to można wziąć i Hummelsa.
Nierealne-sam bym chciał grać na napadzie, realne-Benzema (tylko przez nazwę drużyny)
TomSi Pokaż no to to w BBC. Bardzo bym chcial ale nie sądze,że jest to możliwe.
afckonrad Tak to jedyny człowiek który radzi sobie z presją i potrafi wyprowadzić piłkę i zagrać coś sensownego w meczach z tzw wielkimi drużynami a to,że w tym meczu był niewidoczny nad tym musi Wenger popracować bo dość często mu się to w tamtym sezonie zdarzało.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeśli Wenger uzna,że potrzebny mu Khedira wtedy znaczy,że chłopak się przyda i to z pewnością bardziej niż L Bednder którego bym wziął jako opcję awaryjną bo nie dość,że ma do Samiego podobne cechy to jeszcze dużo mniejsze doświadczenie i umiejętność gry pod presją.