Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 458 z 861 (komentarze od 18281 do 18320):

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 20:59

Xender Rozwaliłeś mnie z tym komentarzem z devilpage. Wow. Ktoś widzę wciąż sypia z misiem w świeżo wytapetpowanym pokoju gdzie jeszcze czuć klejem.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 17:49

Mówiłem 2 lata temu o nim to było,że jest słaby i nie dałby Nam dużo.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 17:20

Ja też lubię Owsiaka.Gość jest bardzo dobry w tym co robi i ma dużą umiejętność zarażania swoją pasją ludzi.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 17:18

1wszy Heiter którgo Alexisa??Alexis norambueny z Beuchatowa?? Nie dziwie się nawet bo cieńki jest.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 16:22

W końcu dobry mecz w którym prowadziliśmy od początku do końca i mogliśmy wygrać jeszcze wyżej.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 16:17

Ładnie się gła układa ale wykończenia nie ma.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 16:09

Spalony więc Rzeźnicy nie strzelili jeszcze nic.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 15:41

Dobra już wiem.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 15:40

Sanchez która to już bramka??

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 15:40

Giroud świetnie pracuje. Bardzo dobrze zgrywa piłki.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 15:39

Giroud świetnie pracuje.Zbiera piłki aż miło.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 15:32

Flam właśnie sobie kamienie wsadza w podkolanówki i będzie się działo w dugiej połowie.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 15:14

Crouch powinen teraz w trąbe zarobić.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 15:12

Jeden mecz ze Stoke i połowa zawodników wyleci.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 15:05

Sanchez.Woooow.Koks, pogrzaniec,węgiel i inne synonimy materiałów ciepłowniczych nie są w stanie oddać jak dobry to zawodnik.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:46

Ale blisko.W końcu wykorzystujemy szybkość zawodników.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:44

Długo nie pogra.Widać usztywniają i bardzo ostrożnie znoszą Francuza.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:42

Źle to wygląda. Nie rusza się za bramką Debuchy.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:38

Pires i Henry.Na boisko a nie się opierdzielają na trybunach.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:38

Może nie bezpośrednio po rzucie rożnym ale gol konsekwencją rzutu rożnego.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:37

Gol ze stałego fragmentu. Cuda cuda ogłaszają

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 14:36

Blisko Tomaszek. Czym starszy tym lepszy.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 13:50

Więc jest potwierdzenie głupoty i cwaniactwa Wojtka.Za tą pokorę i taką normalność właśnie lubiłem Fabiana.

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Stoke 11.01.2015, 13:48

Ławka robi wrażenie.Powiem wręcz woow.Jakbyśmy mieli w meczu jeszcze lepszych graczy niż Ci na ławie byłoby pięknie.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 13:12

DzejCoop Mylisz się ostatnie mecze zebrał dobre noty i wraca do swojej wysokiej dyspozycji.Miał słabszy okres ale od trzech meczów gra coraz lepiej.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 11.01.2015, 13:10

Dobrze City robi tak jak Bawarczycy w Niemczech kupują najlepszych ze swojej ligii i dzięki temu będą niepokonani.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 10.01.2015, 01:20

Moebius czytałem książke gdzie było kontinuum Moebiusa gdzie można było nim przejść do różnych wymairów.Bodajże Nekroskop Lumleya.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 10.01.2015, 01:16

Ja wczoraj zabrałem się za Odwróconych i ogladałem prawie całą noc i dziś zdechły w pracy byłem ale wróciłem i skończyłem.Rewelacja serial.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 10.01.2015, 00:49

Midga Podobno Hotel Budapest jest dobry więc dzisiaj się zabieram za oglądanie tego i dużo o nim dobrego słyszałem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 10.01.2015, 00:48

Midga Podobno Hotel Budapest jest dobry więc dzisiaj się zabieram za oglądanie tego.

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 10.01.2015, 00:40

Oby tytuł nagłówka się sprawdził.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 09.01.2015, 19:02

Skoro haxball powoduje agresje to pewnie Islamiści wziąź w niego grają.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 09.01.2015, 17:57

Dokładnie weszłem jak nie było mnie krótko i poszłem jak tylko na chwilkę a tak w ogóle to On chyba lepiej wie co zrobił :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 09.01.2015, 17:57

Dokładnie weszłem jak nie było mnie krótko i poszłem jak tylko na chwilkę a tak w ogóle to On chyba lepiej wie co zrobił :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 09.01.2015, 16:43

United Ozil miał niezły start ale teraz jakby czuł się zagubiony i pewnie obaj nie spełniają pokładanych w nich nadzieji lecz w tym sezonie nie ma nawet kogo porównywać gdyż Mata jest zdrowy a Niemiec praktycznie nie grał. Dla mnie gracze o nieco innych właściwościach lecz ich pożyteczność oceniam na równo.

Komentowany temat: Wenger o ataku na Charlie Hebdo 09.01.2015, 16:38

Jakim pustym i głupim człowiekiem trzeba być aby wierzyć,że zabójstwo kogoś innej wiary da Ci przepustke do raju gdzie będzie czekało na Ciebie 40 dziewic. Żadne morderswo nie jest dobre a Allah mówił,że powinno się przebaczać więc złe interpretacje Koranu dają takie efekty. Dla mnie tych ludzi którzy maja jakiegolwiek kontakty ze sskrajnym Islamem oraz jeżdżą do Palestyny a później do Francji i UK trzeba obserwować i wysiedlać tam gdzie oddadzą się swojemu ulubionemu zajęciu czyli pasaniu kóz.

Komentowany temat: Wenger o ataku na Charlie Hebdo 09.01.2015, 14:10

Tak to jest, że kraj daje im pieniądze i warunki do życia a oni będą sikać na pomniki ofiar zamachów tych których sami zabili i planować kolejne morderstwa.To chorzy ludzi. Chorzy na brak tolerancji i do szpiku kosci źli. Trzeba jak najszybciej coś z tym zrobić.

Komentowany temat: Wenger: Sanogo zostanie wypożyczony 09.01.2015, 14:07

Bardzo dobrze się stanie.

Komentowany temat: Podolski krytycznie o Wengerze 09.01.2015, 13:51

Poldi ma żal do niego i wygląda na to,że nie został poinformowany za dobrze nawet,że odchodzi i trener jako menadżer mu tego nie powiedział. Nie mam słów jakie to nieprofesjonalne ze str Wengera.

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Gündogana? 09.01.2015, 12:08

180 cm i 76 wagi niby wystarczająco chodź wolałbym kogoś innego t zdolny zawodnik lecz czy taki którego potrzebujemy i uspokoi Nam grę w środku pola?? Z penością nie i jeszcze te jego kontuzje. Nie sadze,że będzie je łapał częściej niż w BvB bo oni pod tym względem też są nieźli ale pewnie tak samo często czyli będzie grać jakieś pół sezonu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady