Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 32824 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 469 z 821 (komentarze od 18721 do 18760):
carlosv Porównywanie ich nie ma zupełnie sensu bo Bendner przenigdy nie był brany jako pierwszy napastnik i siedział tam na ławie a nie grał więc porównywanie go do ludzi którzy jednak grają regularnie w zespołach nie ma żadnego sensu,
Wielu z dobrych zawodników miało charakter i czasem też zachowywało się niekonwencjonalnie i jeśli Ballo odpali takie zachowania nikomu nie będą przeszkadzać wręcz stworzą legendę piłkarza.
Wiadomo gdzie jest i dlatego uważam,ze to zmarnowana szansa na ściągnięcie dobrego gracza.
shark Do tego ma dobrą technikę, potrafi się przepchać co w lidze angielskiej jest neizbędne,dobrze bije wolne i strzela karne (też trzeba umieć), wychodzi do prostopadłych piłek więc ma dość dobrą szybkość, potrafi dograć piłkę o czym świadczy duża liczba asyst i do tego jest tani i bardzo utalentownany więc ja wierzę,że bedzie z niego jeszcze świetny piłkarz.
Ps Teraz zostaliśmy bez napastnika więc lepiej chyba mieć Ballo za drobne niż zostać z niczym.
shark Ciekaw jestem jak zachowałbyś się widzac go twarzą w twazr pewnie poszedłbyś z maślanymi oczkami i ołowkiem żeby zgarnąć autograf mówiąc jaki jest zajefajny a Ballo ma wszystko żeby stać się świetnym zawodnikiem i jak pisał ktoś ze str Milanu jeśli są z nim problemy to tak drobne,ze o nich nie słychać a jestem przekonany,że z pomoca Live tych bramek w pierwszym sezonie będzie więcej.
Także stosunek jakość-cena jest lepiej niż zadowalający
Yahoo Dlaczego?? Giroud jest w pełni rozwiniętym zawodnikiem i lepszy już nie będzie. Może być gorszy a Ballo może być dużo lepszy więc to jest jak najbardziej na miejscu jeśli chodzi o porównanie tylko tych zawodników.
carlosv Co ma piernik do wiatraka .Mówiliśmy o tych dwóch zawodnikach. Tak samo mówienie,że to debil jest niepoważne a niech sobie nawet nie potrafii czytać i pisać byle by bramki strzelał
shark Cieszę się,że tak znasz stan psychiczny Ballo i jesteś władny żeby to ocenić a jest lepszym typem napastnika od Giroud. Spójrz gdzie był Nasz model w tym wieku i ile bramek strzelał.
To jest ostatni rok kontraktu Joela więc albo będzie grać albo odejdzie za darmo.
Tak cieszcie sie z remisu.
Dancer Nie w tej chwilii z jakiegoś twettera ale na dole też kilku gości o tym mówi,że to ma być jeden z trzech transferów a pierwszym podobno Di Maria za około 60 mln.
BREAKING NEWS: Man Utd made new & improved offer for Vidal today. Personal terms between player and club are agreed. Just Fee left. #MUFC
carlos Kilka dni przed transferem Sancheza do Nas też ktoś wypowiadal się,że nigdzie nie idzie i z wieloma graczami już tak było.
Gośc pisze o Vidalu i Di Mari. To byłoby bardzo poważne wzmocnienie.
Angel Di Maria will be the first of 3 new players to arrive at Manchester United in the next 7 days.
Trudno powiedzieć czy błąd sędziego był błedem w obronie ale przy pierwszym golu krycie było okrutne.
I po napastniku ale go pierdyknal
To jeszcze jeden.
Jeszcze jeden.
Jest Joel
Sedzia jest wk..... Gwizdze wszystko, nawet jak nie ma faulu
Ja Cie pieprze no ile mozna nie strzelić w bramkę
Blisko Giroud. Już mógł mieć dwie
Jack gra okrutnie.
Jack mógł już wylecieć równie dobrze.
Zdawało się,że cofnął i nie dostał w ręke.
Geniusz taktyczne Wengera daje o sobie znać. Zmiana bez komentarza. Czemu nie za Jacka??
Flam sam nie daje rady. Tam nie ma w ogóle asekuracji.Jedno podanie i zawodnik Evertonu jest sam na sam z brzmkarzem
Spalony był
Tak się Nas rozklepuje. Gdzie jest DP i gdzie obrona??
Jak dla mnie powinien wejść Cambpell lub Rosa za Jacka i Ramsey do Flama a Ozil na środek.
Są zaczątki gry takiej jaką pamiętamy w satrym i dobrym Arsenalu ale musimy popracować nad pressingiem,kryciem strefowym przy dośrodkowaniach i strzałami z za pola karnego.
Kurde Alex i Ozil niech idą strzały potrenować
Te szanse sa ale brakuje dobrego strzału
Mieliśmy fuksa jak nie wiem. Trzeba uważać na te podania za linie obrony bo to załatwia u Nas wszystko.
Kurde gdzie tam było krycie?? Zabrakło Jacka lub Flama przy Colemanie
Jak Jack to przyjął??Mógł strzelać od razu i blisko AoC.
Szybko wyprowadzane są w końcu te ataki.Nieważne,że niecelny teraz ale bardzo szybko poruszamy się między liniami.
Mnie tam się te koszulki wszystkie w tym sezonie podobają.Dobrze w nich zawodnicy wyglądają
I to na prawym skrzydle jeszcze. W repce grał na lewym.
Ciekawostka tworząc gdziekolwiek na pulpicie win folder i nazywając go trybboga.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} Mamy z jednego miejsca dostęp do wszystkich ustawień windows w Boskim Trybie
Lewe skrzydło zdaje się AoC a prawe Ramsey albo odwrotnie a Ozil na środku
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Młody z Francji nie jest wart nawet 18 mln a co dopiero 24 a priorytetem są dwie pozycje napastnik i DP.