Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 32602 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 603 z 816 (komentarze od 24081 do 24120):
Tak jasne Sanogo,Apkom i czekaj jak temu czwartemu bo zapomniałem w każdym razie mają jakość i pewnie zrobią różnicę przeciwko KFC bo jak powiesz słowa Watalcot w ataku to zabije kota sąsiada.
Nie potrzeba transferów w ofensywie bo Nasi napastniczy sztuk jeden który jeszcze nie złapał kontuzji spisują się znakomicie.
Gdyby został krok miałby łatwiejszą sytuację ale widać,że chce koniecznie strzelić a taka pazerność na gole to tylko zaleta.
Wydaje się,ze grają na luzie.Jakby niać nic złego się stać nie mogło.Fajnie bo przyda się taki mecz przed rzeźnią z KFC.
Ramsey znowu :D Kolejne trupy lecą
Wierzę jednak,że Legia awansuje i w końcu zobaczymy "Polaków" w LM.
kowalski 2 miesiące max.
No ławka nie wygląda aż tak tragicznie jak w poprzednich meczach. Rosa,Kościelny,Ryo i niewiadoma w postaci Sanogo.
Eto do Chelsea.Czy to oznacza koniec domniemanych starań o Rooneya??
Po tym meczu Nasi tzw negocjatorzy w koncy beda mieli co robic i te 6 dni mam nadzieje,z uplynie na rozmowach z zawodnikami i ich klubami. Wlasnie mamy ostatni dzwonek zeby kogos zakontraktowac bo jak do tej pory ani dzialania ani wypowiedzi Wengera nie sa obiecujace.
Optymista nie ma co.
Za tą kolejkę jakoś około 60 pkt. Może coś się ruszy w porównaniu do ostatniej.
Nudny ten mecz Chelsea i Maty jeszcze w tym sezonie na boisku nie widziałem.
sebasz Pisząc z tabletu zatrzymuj str po dodaniu wpisu bo będzie powtarzało komentarz jak niżej.
ragnarokk A kto Ci zagra w ataku bo ja widzę tylko Giroud. Walcott jest za słaby i mimo chęci gra jako środkowy zupełnie mu nie wychodzi a Poldi przesunięty na środek niknie z oczu i traci wszystkie atuty więc potrzebujemy napastnika jak kania dżdżu.
Dla mnie nie zakupienie zmiennika dla Giroud to czysta niczym nie skrępowana głupota bo nie można przerobić tylu meczów ile mamy w kalendarzu z 1 słownie jednym napastnikiem. Więc albo Wenger troluje a mam taką nadzieję albo postradał zmysły.
Jeses idiotą naprawdę wtrącasz ten klub w przeciętność i takimi słowami udowadniasz,że nie potrafisz nic więcej niż walczyć o 4 miejsce a ta walka będzie coraz trudniejsza.Brak słów na takie bzdury człowieka który na piłce zjadł zęby a teraz totalnie nie wie na jakim świecie żyje.
Przemuto.
img.bazarek.pl/257944/15594/2308648/4319116914e90290d087be.jpg
to,że jak widzisz można zawsze sobie coś wykopać
Bo nie ma kim więc jest to teraz naprawdę trudne.
MaciekGoooner Wyzywasz mnie na pojedynek czy co,że honoru wołasz.Szpady bladym świtem.Nie mylić,że szpdalami to nie wykopki :D
Marzag Takie dogadanie na słowo chonoru wiesz ile jest warte.KFC było tak dogadane z Wilianem a My z Matą i Alvarezem łczy Alvaresem jakkolwiek się zwie ten gość z Interu więc póki nie ma ani jednego transfery póty wszystko się może zdarzyc jak śpiewała jedna ładna Pani z dość niezłym głosem.
Marzag W tym czasie czyli 5 dni do końca większość dobrych piłkarzy znajdzie nowe kluby a ten będzie biadolić. KFC nie gra w lidze mistrzów a jakoś potrafii.
Już mam dośc tego Wengera kurcze jego w tyłek zawszona mać.Najlepsi mu z przed nosa uciekną a On wciąż będzie twierdził,że nie ma klasowych graczy na rynku. Tak było z Van der Vartem a teraz z Ljalicem.Chłopak ma wielki potecjał który już wykorzystuje i byłby kapitalnym wzmocnieniem i do tego dość łatwo go wyciągnąć.Nie Wenger oczywiście z własną wizją świata która jak narazie ogranicza się do mocego średniaka który jeszcze do Nas nie przyszedł czyli Cabaya i nie wiadomo kogo Sanogo. Sorry za łacinę.
No dzisiaj to już zdaje się tylko tydzień. Więc to ruszanie dupska musi być połączone z jego spinaniem i to w trybie natychmiastowym a do tego mamy jeszcze we wtorek mecz (na szczęscie u siebie).
Cabaye,Di Maria i napastnik całkiem nieźle mogłoby być ale co zamierza Wenger zrobić z tą luką w obronie to wie tylko On.Chociaż należy się modlić o 2 transfery bo w tej chwili Nasz skład to samobójstwo.
Szkoda,że to tylko plota bo to absolutny top bramkarski.
Ja jednak sądze,że to nie za dobrze jeśli gracze z tzw topu nie chcą u Nas grać i wolą grzać ławę w RM.
CFC Bóg się na Ciebie nie gniewa ale bez h t t p i w w w
Jeszcze tylko tydzień i dzień do końca okienka i wtedy będzie można troszkę powyklinać. Pamiętam jak w tamtych okienkach transferowych liczyliśmy na Matę,Hazarda czy innych tuzów ale Wenger swoimi ruchami szybko sprowadził Nas na ziemię. Tak pewnie będzie i w tym sezonie.Ktoś przyjdzie bo sam trener wie,że mamy za krótką ławkę ale ten ktoś to raczej drugoligowy Samoańczyk niż gwiazda światowej piłki.
Te ceny są z kosmosu.Nie mówię,że tyle nie jest wart ale skoro RM chce się go pozbyć to można zacząć negocjację od 18 mln a nie od takich kwot więc jak patrzę na tę sumę to wiem,że to plota.
Jest Sanogo :D Zobaczymy co potrafi.
Może jeszcze ktoś z młodych wejdzie ale żeby nie zaczęło się robić teraz nerwowo.
Podolski 2 piłki = 2 gole.
Kurde szkoda tego podania.Mogłoby być 3
Podolski.Nie widać go ale gola strzelił :D
sorry Walcott
Kude mać ale Wallcot się spóźnił z podaniem.
No to teraz będzie nerwowo.
Ja mówiłem w zeszłym sezonie,że trzeba dać chłopakowi trochę czasu a teraz po tej przerwie widać zgrał się z drużyną i bardzo dobrze pracuje.
Teraz ładnie Wojtek.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No to - Podolski.A Girud z pewnością pociągnie te 50 meczów bo co to dla niego i Sanogo zapomniałem przecież to On zapewni Nam walke o mistrza.