Komentarze użytkownika Sztofort
Znaleziono 2635 komentarzy użytkownika Sztofort.
Pokazuję stronę 11 z 66 (komentarze od 401 do 440):
Jak myślicie, po takiej przerwie gdzie może być różna forma obu drużyn, uda nam się wygrać z City i to jeszcze na Etihad?
Btw, polecam serial o Obywatelach na Amazonie, wg mnie pochłaniający i w ciekawie sposób zaprezentowany.
No jak najbardziej jestem za, tylko co w przypadku kontuzji? Chcą dobrać kogoś nowego? A jak tak, to jak? Jak o Parteya jest już miesięczna przeprawa bo hajs.
Coś czuję że będzie jakiś mecz pożegnalny którego nie było
Normalny, inteligetny facet, a takich juz brakuje w swiecie pilki. Ja zaluje ze odszedl i ze nie gral czesciej od 1szych minut, no ale coz. I milo ze Lukasz sie z nami utozsamia :)
Moim zdaniem Ozil najlepszej formy w Arsenalu nie miał, bo najwyższą miał w RM. Tak czy inaczej Ozil nie pasuje do siłowej angielskiej piłki to inna sprawa
Wielkie dzięki za te historyczne wpisy :)
@mallen: Na szczescie Lucas to nasz robocop. I oby jak najdluzej
@Mickeylo: http://cyclingentertainment.stream/events/2020/portsmouth-vs-arsenal/
O ludzie, ja myslalem ze Portsmouth sa w Championship a oni sa nizej i dodatkowo teraz porownalem sklad z tym ktory grali ostatni swoj ligowy z Rochdale, to jest 50% na 50% 1szy sklad wymieszany z rezerwami. TRAGEDIA
Gramy na poziomie Portsmouth..
I akurat nie moglo na kogos trafic innego tylko akurat na Lucasa, ktory bedzie nieodzowny w meczach z topem.. Ech. gg
A czlowiek myslal nad biletem do Gdanska, czy na Emirates poleciec, koszulke kupic z tego roku.. Nie warto *****, ani zlotowki, na tych patalachow (oprocz Auby/Gabiego/Lucasa).
Ale jestem zdenerwowany ojojoj... Grali na stojaco caly mecz jakby grali z jakas druzyna z eklapy i sie zemscilo..
Jak nie on to kto.. Jedyny world class zawodnik w tej druzynie
@Traitor: Najlepsze ze czlowiek i tak wtedy psioczyl na niektore mecze i wyniki. Czlowiek za cholere by nie pomyslal ze tak beda grac po tamtych latach
W ogole moze mi ktos tez powiedziec, czemu Xhaka ogolnie gra za Artety a nie Torreira z Cebula? Bo ja jego "fenomenu" nie rozumiem juz 3 rok i dalej nie wiem co w nim widza wszyscy po kolei trenerzy
I **** z tego jego dryblingu jak to nic nie przyniosło. A Lacazette to juz wiem czemu nie gra w kadrze, gdzie kiedys mnie to dziwilo
Jest statystyka live gdzieś, celnych i niecelnych podań?
Co wy z tymi zmianami. Na razie to sie dogrywka klei, a jest 60min. Ochloncie
Lacazette linii spalonego trzymać nie potrafi choć obrona stała?
Grają tragicznie.
@sWinny: Bierz śmiało, ja oglądam na mi boxie podpiętym do tv i śmiga jak ta lala, jedynie piłka przy podaniu ma tak jakby input laga minimalnie (przynajmniej na moim tv 120hz). Jakość b. Dobra (4k niestety brak)
@cvp: Brecht z tego miałem srogi xdd
Pięknie :)
Auba z bani po dośrodkowaniu = :o
Jak Arsenal przegra to będzie Arteta musiał się grubo tłumaczyć: Dani za Xhake/Ozila a nie za Torreire, Ozil? Czemu nie Auba na szpicy gdzie najlepiej mu idzie i Gabriel na skrzydło. Tak czy inaczej wierzę w decyzje.
Mnie to willock w****ił tym meczem, wszedł na 30min a panienka chodziła i truchtała i w ogóle nie pokazywał się do gry. Wzbudza we mnie niechęć ten zawodnik
Generalnie od jakiegoś czasu jak oglądam na c+ te mecze co komentuje Nahrony to już co jaki czas ma akcje jak Szpaku
@Arsenal4Ever14: To samo miałem napisać. Nahorny *
Tak jak z ndidim o kante w 1 połowie
O ironio mam wrażenie że w 11 byśmy dostali
A swoją drogą niech budują zespół wokół niego i Lucasa. To przyszłość i poziom Arsenalu.
Wow, szczęście się uśmiechnęło do Arsenalu pierwszy raz od nie wiem kiedy
Przez te coś dodatkowo Luiz out na 3 mecze gdzie jednak ostatnio coś tam grał
@Wojtek1988: że Tobie ljungberg się nie nudzi robić tych dymow w komentarzach po remisach / porażkach :D
Przerwał równo z czasem *
Sędzia jak mieliśmy akcje pod koniec 1 to przerwał z gwizdkiem. Tutaj już po 94 i kontynuuje...
Red Auba niestety
Lucasa nie ma, pewnie uraz, ale lippaaa
Nie wiem czy zauważyliście ale zaczęli grać już na pamięć z 1. Czyli blisko i będą już znaczące automsthzmy w grze
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 9 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sancho powinien wygrać