Komentarze użytkownika Topek
Znaleziono 14519 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 118 z 363 (komentarze od 4681 do 4720):
Ja muzykę z chomików pobieram albo słucham przez spotify. Chomik mało hipsterski, ale cóż.
Ja nie mówię, że sam fakt posiadania lepszego napastnika stawia jeden zespół nad drugim. A Mandzukić mega zapi*rdala i też strzela. To nie jest Inzaghi.
Chelsea będzie tracić, bo połowa ich zawodników się dusi przy murarce. Od obrony się zaczyna, ale moim zdaniem jeśli chodzi o atak, to podstawą jest środkowy napastnik, bo już minęły czasy "dostaw nóg". Wszystkie akcje przechodzą przez napad i jak jest tam kaleka, to będzie stopował. Tak jak Giroud w zeszłym sezonie, mimo że w pomocy też nie byliśmy najgorsi. A nie da się tam nikogo przerzucić, jak na skrzydle.
A23, trochę się pozmieniało. Poza tym, żeby chociaż któryś zrównał wynik Gudjohnsena, bo nawet do tego się nie biorą.
Jeśli nikt z napastników Chelsea nie zaskoczy, to będzie im bardzo ciężko walczyć o mistrzostwo czy LM. To jest podstawa.
Pardew posadził Ben Arfe, bleh.
a i w takim razie powinni chyba Aguero dać asystę.
Nie mam Howarda, więc i tak można cieszyć mordę.
Tak, Zabaleta będzie miał asyste w FPL.
Naismith co za kolo. Jeszcze trzeciego z buta
Nawet niezły meczyk. Everton z kontry, ale są groźni. Jeszcze będą gole.
Negredo i Lukaku po hattricku i wygrywam FPL, joł.
A Murarz dalej z Torresem.
Z sci-fi polecam Dicka, dobre knigi.
A23, kogoś z AFC, Everton przerżnie. Pozdro pińcet.
_DB_, wiadomka, że zawsze można dostosować skład taktycznie do konkretnych spotkań. Chociaż też sama fizyczność, to trochę upraszczające w przypadku Flaminiego. Nasza gra z nim wygląda płynnie, nie tracimy futbolówki na etapie DP. No i przede wszystkim Mathieu lepiej ogarnia typowe łatanie dziur. Arteta świetnie przewiduje jak akcja jest przed nim, ale jeśli musi gonić, to zaczynają się schody.
_DB_, no tak, jeden musiał hasać do przodu - tylko nigdy nie powinien być to Flamini. Uwielbiam gościa, ale klepanie na małej przestrzeni przy polu karnym przeciwnika, to nie jego bajka. Mikel utwierdził mnie w przekonaniu, że może już grać tylko i wyłącznie jako ostatni - czyli w składzie albo on, albo Flam. A Francuz moim zdaniem aktualnie daje nam dużo więcej.
KingOfLoyal, nie podobało mi się to, że Arteta miał taką kotwicę w tyłku, że jak zrobił dwa kroki w przód to tylko po to, by odegrać do Pera z większej odległości. Nie kumam dlaczego Mikel nawet przy Flaminim siedzi tylko z tyłu. Mathieu był kilka razy w polu karnym i robił wjazdy jak ŚPO, a przecież się do tego nie nadaje. Robimy b2b z typowego DP, a Hiszpan szura dupskiem koło środkowych obrońców. Z Ramseyem typowo w środku to lepiej działa (mimo że wtorkowy mecz był bardzo dobry).
Podobał wam się układ Flamini - Arteta z wtorkowego meczu? bo mi nie.
Na razie średnio mamy problem bogactwa i możemy go nigdy nie mieć. Na kadrowym foto, to już kiedyś byliśmy silni.
Na teraz to moim zdaniem Arteta czy Jack by się nie łapali do pierwszego składu przy zdrowej kadrze
---Flamini----Ramsey----
----------Ozil-------------
-- Theo ---- Giroud---- Santi
Flam udowodnił, że jest życie bez Mikela. I to życie z dynamiczniejszą formacją i minimalnym spadkiem jakości rozgrywania.
Druga połowa na spokojnie, ale tak miało być. 90 minut pod kontrolą.
Ładnie klepiemy, dobre akcje :)
Swoją drogą, Arteta ma niezłą kotwicę, że Flam musi wychodzić tak wysoko.
Jednak ma kto strzelać :D Żaba pięknie kręci
Przecież Mata w pierwszym składzie.
Arteta musi grać do przodu przy Flaminim, albo wypad na rezerwę.
Gnabry jest skrzydłowym, AOC też. To, że Wenger zmienia pozycje to inna sprawa.
Ciekawe czy będzie miał kto dzisiaj bramki strzelać. Trochę obawiam się zaklepania na śmierć.
Co się tak ludzie na Eriksena rzucają, nie miał być przereklamowany?
Ale ssiecie te derby Kairu. Bekowo było, kiedy pierwszy raz poszło, ale teraz sucho.
A23, zawsze wierzyłem, gdzie hejterzy. Dajesz po TOP4.
pauleta19, mam to samo :) Mam go od początku i za każdym razem myślę "a jest za bardzo cofnięty, nie będzie strzelał regularnie". Przybywaj złoty bucie.
Dobrze rozegrany mecz. Poza nerwową końcówką, defensywnie było bardzo dobrze. W ataku czasem niedokładnie, ale udało się skleić 3,4 ładne akcje. Oby kontuzjowani powrócili jak najszybciej, póki jeszcze wszyscy dają radę.
Dużo niedokładności z obu stron, szkoda, że nie mamy kim postraszyć z ławki. Może samuraj...
maciekbe, wiadomo, że nagle nie staną się średniakiem. Za mocny skład na samych nazwiskach. Ale ustawienie Mourinho mi się nie podoba, zaciąga hamulec świetnym zawodnikom.
A23, myślałem, że na początku Judasz będzie ich ciągnął za uszy. Peszek, że coś tam złapał. Poza tym, Moyes nie ogarnął okienka. No ale trzymam przy swoim :) Chelsea jest słaba.
A23, nie będę wymieniał składu co kolejkę :P
Chociaż uważam, że City się jeszcze rozbuja. Pellegrini musi wyniuchać odpowiedni balans w składzie. Gorzej z United, bo mają okrojony skład.
Do tego FPL nie ma kogo brać. Chelsea do dupy, City do dupy. Tylko nasi punktują!
Biedny Moyes nie ogarnia wszechświata.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja to wszystkiego we FLAC nie ściągam, bo bym nie pomieścił. Przy ponad stu albumach na dysku nawet przy 256 nie wyrabiam.