Komentarze użytkownika Topek
Znaleziono 14364 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 2 z 360 (komentarze od 41 do 80):
@Damper: wiem, dlatego musi się nauczyć wyciągać coś z tych przepychanek.
Dobrze że chociaż nie nurkuje jak Havertz
Dużo miejsca dzisiaj na pewno nie było. To nie WHU Pottera tylko muł Nuno, który nawet nie myślał żeby dzisiaj atakować inaczej niż stałymi fragmentami. Szwed przegrywał pojedynki, ale swobody dzisiaj nie miał.
Trochę nie kumam czemu Arteta nie zmienia Gyo na Merino. Juz pomijając jakość piłkarską, to Szwed zagrał 3x90 minut w tydzień. Mamy jakieś opcje na ławce, a gnieciemy go równo.
Gyo miał fizycznie rosnąć, a wygląda jak oklapła dętka. Gra dużo, pewnie więcej niż Arteta zakładał, ale nie tak to powinno wyglądać. Oby się ogarnął.
Zubi za to szef totalny. Transfer roku.
Wielka szkoda Ode chociaż te ustawienie z Eze wyglądało średnio. Za duża dziura między Ricem a resztą.
Gyo niestety kupsztal na razie. Dawaj chłopie bo cię Sesko przegoni.
A co z teorią że Ode grał słabo bo mu dziecko nie dawało spać? Może się w końcu wyspał chłop.
@Be4Again: myślę że to pewniaczek że Eze wyląduje na lewym skrzydle. Powinno to nieźle działać. Ethan wtedy faktycznie jako zmiennik Ode, problem dla niego w tym że Norweg jak jest zdrowy to raczej z boiska nie schodzi.
@Mastec30: myślę że Mikel widzi więcej i pewnymi rzeczami można przekonywać bez meczów. Inna sprawa że zimą, jesli nie będzie pucharów krajowych i kontuzji, to można pomyśleć o wypożyczeniu Ethana.
Nwaneri podpisał kontrakt więc nie ma takiego ciśnienia na jego minuty. Wydaje się też że od końcówki zeszłego sezonu nie jest w najwyższej formie, zresztą podobne problemy miał Skelly. Przy aktualnej kadrze Ethan nie będzie miał łatwo, a my mamy za dużą presję na trofea żeby ryzykować.
Niektórzy piszą tak jakby Havertz gnił na ławce, a Mikel grał swoim nieślubnym synem ze Szwecji. Tylko na tej pozycji na razie nie możemy rotować, a Gyo pewnie też by nie zaszkodziło jakby wszedł kilka razy w 70 minucie na zgnojenie fizyczne rywala. Oby Niemiec wrócił jak najszybciej to rywalizacja powinna być niezła
Te partaczone akcje strasznie kłuły w oczy. Jak będziemy tak nonszalancko grać z dołem PL, to będzie słabo.
Cieszy dobry występ Ode. Wygląda że złapał formę i sama dynamika jest na odpowiednim poziomie. Gyo niby bez gola ale mi się podobał. Znowu nieźle sklejał akcje. Bramki muszą przyjść
Webb wymyśla sobie zasady na poczekaniu. Jeszcze niedawno mówili że kontakt z piłką nie wystarcza do braku faulu, teraz okazuje się że lekkie tracenie niweluje wszystko co było przed i po. Absurd.
Wychodzi jeszcze druga sprawa. Po udostępnieniu nagrania VARu wychodzi że to Darren England w zasadzie zadecydował za głównego co ma robić. Po co więc ta cała weryfikacja na monitorze jak głównego instruują co ma myśleć. Tam nie powinno być żadnego komentarza.
@krzykus1990: to nie jest puchar ligi.
Wychodzimy mocną jedenastką i w razie dobrego wyniku robimy szybsze zmiany kluczowych zawodników.
Chelsea ma w ogóle jakichś środkowych obrońców na LFC? Czy wyjdą dwoma 19 latkami?
Timber chyba jeszcze nie zagrał słabego meczu w tym sezonie. Mega stabilna forma.
Jedyne co mnie czasem wkurza że w wielu meczach dostaje takie piłki an wybieg i minięcie obrońcy i nawet to robi, ale później zamiast coś zagrać w pole karne to przekłada na drugą nogę i szuka skrzydłowego. Niby nie ma z tego strat, ale mam wrażenie że White robi trochę więcej pożytku z takich akcji. No ale i tak Holender top
Eddie Howe “Ödegaard introduction changed it for them (Arsenal). He started playing penetration passes through us”
Ode naprawia bark i wraca do gnojenia rywali
Merino jest idealny na takie wejścia jak dzisiaj. Drugi napastnik, perfekcyjna gra głową w polu karnym. Byle daleko od pomocy.
@Be4Again: moim zdaniem wypadł o wiele lepiej dzisiaj niż z LFC i MU. W tamtych meczach znikał i w ogóle nie brał udziału w ataku pozycyjnym. Tutaj był pod grą, chociaż oczywiście nie wszystko wychodziło i miał ciężko z obrońcami.
Poza tym, powinien mieć wywalczonego karnego i pewnie gola (zakładam że by strzelał jedenastkę). Nie tak źle,
@kacciq: nie należał się karny bo poszło po nodze Gabriela. Za to nam należał się na 100 procent i mówią o tym wszyscy komentatorzy. Także słabe wejście z tym komentarzem.
Te meczybuły od stylu już chyba miały przygotowane komentarze przed meczem, bo dzisiaj to jest lekka kompromitacja rzucać takie rzeczy. Pierwsze pół godziny to totalna dominacja Arsenalu, dużo sytuacji. Później nerwówka po golu i od drugiej połowy znowu ofensywnie tylko Sroki już robiły murarkę od początku więc nie było miejsca. I tak stworzyliśmy sporo, nie tylko ze stałych fragmentów. Newcastle zagrało jak Stoke i było w tym obrzydliwe, jeszcze sędzia dołożył swoje.
Dzisiaj nie ma co narzekać na styl, jak na wyjazd z Newcastle zagraliśmy mega ofensywnie.
Gyokeres jeszcze sporo przepychany ale ogólnie zaczyna być widocznym elementem układanki. Powinno być dobrze
Parszywe Newcastle w końcu w dupe. Gabriel mega rehabilitacja
Gabriel też powinien dostać po łbie. Już raz tak straciliśmy bramkę z Newcastle,, gdzie pchnięcie było dużo mocniejsze, a on się kładzie bez sensu.
Musimy zresetować głowy, chociaż znając tą skorumpowaną pacynkę, to jeszcze coś wymyśli w drugiej połowie
Musimy wrócić do płynności pierwszych 30 minut bo było bardzo dobrze.
No ale tu powinno być 1:1, a mamy najgorszą możliwą sytuację
Obrzydliwy wał. Odechciewa się oglądać te ligę
Ciekawe że Mosquera. Spore wyzwanie przed nim. Ogólnie spoko składzik, zero wymówek
Niezależnie od składu, to nie będzie piękny mecz. Szarpanina, kopanie i prowokacje. Howe już pewnie szkoli swoją pomoc, jak uderzyć Odegaarda żeby kontuzja powróciła. Trzeba będzie to mocno wywalczyć, ale musimy się w końcu przełamać.
Mam nadzieję że Eze wyjdzie w pierwszym, bo musimy być mocno kreatywni żeby ich przełamać
Wirtz z 007 to jednak uzasadniona lekka szydera. W końcu wszystkie wady LFC przełożyły się na wynik. I jeszcze ten żenujący Salah. Arteta musisz.
Eddie agencie piękny
To ten mityczny mental. Mental ręką
Doliczamy 10 minut i gol dupskiem po trzech rykoszetach
Przydałaby się jakaś czerwona dla Pałace bo ciężko idzie
Mikel Arteta on Martin Odegaard's fitness ahead of Newcastle on Sunday:
“Martin will be training with us the next two days, so hopefully he will be available for the game.”
Może się uda bez magicznego tercetu Zubi-Rice-Merino
Swoją drogą, mega jestem ciekaw jak będzie wyglądała nasza maszyna po kilku meczach z Ode, Saka i Eze w pierwszym składzie. Eze wydaje się świetnym nabytkiem, który będzie kręcił dobre liczby, a nie tylko robił „wiatr” jak Madueke. Jako taki wolny elektron lewej strony będzie nam dawał dużo opcji. Jaram się, ale pora pożegnać kontuzję, zmęczyć Newcastle i rozbujać ten taran.
Jak graliśmy ze Sportingiem to Gyo potrafił przestawić Salibe i pobiec na bramkę, więc jak dla mnie on jeszcze nie jest w topowej dyspozycji fizycznej. Poruszanie się po boisku też powinien poprawić. Arteta podciągnął w tym i Havertza i Merino, a tutaj powinno być łatwiej.
Można mówić że Szwed to był transfer „na już” i trochę rozczarowuje, ale moim zdaniem jeszcze wskoczy poziom wyżej.
Saka potrzebuje minut, bez przesady. Skład całkiem niezły żeby nie kusić losu.
Stara gwardia pokazała że jeszcze będzie walczyć o pierwszy skład. I super. To jest moc dużej kadry.
Zubi zmieni nasze życie. Totalny szef.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ładnie Chelsea gniecie łysego. Oby bez czerwonej.
Isak patyczak przestawiany przez Neto, główka w trybuny. Merino by to trafił