Komentarze użytkownika Topek
Znaleziono 14236 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 250 z 356 (komentarze od 9961 do 10000):
Po stałym fragmencie?! sz-sz-szok! Ogólnie koncert nieporadności obron. U nas tylko Koscielny funkcjonuje, reszta padaka. Trzeba liczyć na ofensywę.
Nasze boki obrony to totalna kompromitacja.
Ramsey klepiesz ich!
Per powinien to zgarnąć...
Dawać Jenkinsona :|
Djourou już wiatrak...
michalal, prawie każde. Każde byłoby przy wyjeździe :P
Gramy z City u siebie w CC :|
Mi się śniło, że wygraliśmy pierwszego seta.
Subs: 46 Jamal Blackman, 34 Ryan Bertrand, 4 David Luiz, 6 Oriol Romeu, 16 Raul Meireles, 15 Florent Malouda, 18 Romelu Lukaku.
Może Song trochę oszczędzi kompromitacji Johanowi, ale prawa strona będzie tykającą bombą.
#cfc team: cech - bosingwa, terry, ivanovic, cole - ramires, lampard, mikel - sturridge, torres, mata
#afc team to play: szczesny - djourou, mertesacker, koscielny, santos - arteta, song, ramsey - walcott, van persie, gervinho
Zobaczymy czy się potwierdzi.
Vermaelen is on the bench for #afc against #cfc
człowiek z LeParisien
J-j-jenkinson?
Yossi nie jest dopuszczony do tego meczu przez formę wypożyczenia. Tak odnośnie możliwości w środku pola.
Skład dobry i najchętniej taki właśnie bym widział. Ramsey na wyjazdach często wysiada, ale innej opcji nie mamy. Pytajnik tylko przy Vermaelenie - czy wyjdzie od początku.
MajsterLM, nie może.
Pomocnicy niech zaczną przede wszystkim wykonywać dużą liczbę otwierających podań. Trójka z przodu poradzi sobie ze strzelaniem goli (a Aaron spokojnie może swoje dokładać). Nikt statów Fabregasa i tak nie wykręci.
To już dawno przestało być śmieszne.
To, że nie powinniśmy opierać pomocy na 20-sto latku nie jest niczym dziwnym, ale też nie odbiera mu potencjału. Z Ramsey'a jest jeszcze wiele do wyciągnięcia, sprzedaż w tej chwili nie miałaby sensu.
Co nie znaczy, że nie jest Kanonierem...jeszcze.
"Van Persie jest obecnie jedynym Kanonierem, który wygrał trofeum z klubem"
Przecież Almunia wygrał to samo.
Oczywiście nikogo od Usmanova nie zaprosili.
W sumie jak przeglądam relacje, to nic ciekawego. Trochę gadania o jakości, o wierze w klub i zapewnienia, że wszystko będzie dobrze. Jedyna konkretna informacja to ta, że rozpoczęły się negocjacje nad kontraktem Robina.
Jak dla mnie to najważniejsze, żebyśmy trafili na meczu u siebie. Na wyjeździe z każdym będzie problem, a z czołówką wręcz nierealnie.
marcin04c, wczoraj był świetny, on nie traci formy. Klasa jest permanentna. Jak dla mnie wszystko zależy od treningów. Szczerze mówiąc jeśli wystąpił po trzech dniach treningów w meczu, który był rozgrywany w mocnym tempie, to nie widzę większych przeciwwskazań, żeby wystąpił z Chelsea. Szczególnie, że potrzebujemy go. Djourou na RB, to będzie porażka.
#afc boss Wenger says Vermaelen felt a tight calf and 'was adamant he couldn't carry on.' Seems as if he's a doubt for Sat
:|
Mam nadzieję, że ta zmiana to zapowiedź występu Thomasa z Chelsea.
To ciekawe jak wiele niektórzy wyciągają z kilku słów o meczu.
Facet przynajmniej nie boi się strzelać i wie o co chodzi w grze napastnika.
Druga bramka też po rajdzie Arszawina. Wydaje się dobry mecz Rosjanina.,
damian, no podałem. player.arsenal.com i po lewej zakładka 'live text'. To flash - inaczej nie podam.
Na player.arsenal.com można śledzić też relację tekstową. Dosyć aktywna.
Normalka przecież. Arsenal.com nie ma praw do transmisji live. Video pójdzie jako retransmisja.
Nie wypuścimy Koscielnego na kolejne 90 minut po jednym dniu, pewnie nie wypuścimy nawet Djoruou z myślą o Chelsea. Może rzeczywiście zagra Vermaelen i postara się utrzymać jakoś formację dzieciaków, a głównie skupimy się na ofensywie.
Pamiętajmy, że mieliśmy tylko jeden dzień przerwy od meczu ze Stoke. Będę zaskoczony jeśli ktokolwiek z niedzielnej, pierwszej jedenastki pojawi się od pierwszych minut.
Xdkarol, 13 - Watt, ostatnia - Boateng.
Wiem, że przydałoby się pomieszać młodość ze szczyptą doświadczenia, ale dajmy wreszcie pograć temu Ryo. Mógł dawno śmigać na wypożyczeniach, a my sobie nim ciułamy w rezerwach, albo na ostatnie minuty CC. Na co, po co?
Arsenal_1886, się zobaczy. Moim zdaniem, w miarę możliwości powinniśmy unikać Djourou na prawej. Z klocami ze Stoke siedzącymi na własnej połowie sobie poradził, ale skrzydłowi Chelsea go zniszczą.
Szykować go na Chelsea. W weekend dobrze by było wyjść zestawieniem obronnym Laurent- Per - Thomas - Andre. Djourou objadą.
that sounds just... gay.
Jak już to niech się z Baciem kąpię i radzi.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zwód pokraki ahah xD