Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10560 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 138 z 264 (komentarze od 5481 do 5520):
@pierre_afc
Ja wiem, przekazuje tylko dzisiejsze plotki z GFFN
@Mihex
Przechodził już w czerwcu! :D
@mallen
Get French Football News
@GFFN
8 min.8 minut temu
Więcej
Manchester United in advanced talks for Ivan Perisic – French reports
Oni po wszystkich idą :P
Czy to 3-5-2 i piszczek so?
Czekaj, ja tu widze 4-4-2 i jest rybus, a nie ma perisica?
@Marcinafc93
Luuz, tez nie jestem jego fanem. Jeszcze pamiętam, jak LvG go chciał za grubą kase do United
@Marcinafc93
Pytam z ciekawości? Po co się rzucasz?
Whu wyda więcej kasy niż my?
Nie no zagrał spoko mundial, ale on grał póki co tylko w Sampdorii. Wyluzujcie troche, bo robienie z niego już jakiegoś Kante czy innego kozaka jest śmieszne. Poczekajmy, aż troche u nas pogra.
Już niedlugo
Sampdoria 0:0 Juventus
wp.pl - N I E S A M O W I T E!!! POLACY zatrzymali W I E L K I E G O RONALDO
sport.pl Genialne zawody Polaków. Ronaldo chce wracać do Realu!!
Finalista LM wzmacnia się szrotem ze Stoke?
Ronaldo, jak ja Cie szanuje. 33 lata i kolejne wyzwanie w karierze, ja to na 100% już bym zalany w trupa z Rooneyem w stanach leżał, no typ jest cyborgiem i najwybitniejszym sportowcem w mojej ocenie.
Muller to zagrał świetny mundial i 0 krytyki na niego spada
@mercol7
Propsy za avatar :D
A na moje taki news powinien być na głównej. Znaczna część użytkowników wchodzi i przegląda tylko newsy bez wchodzenia w komentarze, a to wiadomość warta uwagi dla każdego fana AFC, a w dodatku poprzedni news wisiał już dość długo.
youtube.com/watch?v=w0R7gWf-nSA
Ulubione wspomnienie z Jackiem
Ja tam Campbella lubilem, gral na 110% zaangażowania, ale miał widoczne braki. Mówienie, że Wenger go zniszczył to jakiś żart
Jak po 2 kolejkach będziemy mieli więcej niż 1 pkt, to bede bardzo zadowolony
Po tym jak Januzaj dostał 11 po Giggsie, to nawet 10 u Welbza by mnie nie ruszyła
Zapomnialem o PEA, to 11 moze byc dla Welbza
14 dla welbza, plz xD
@kanonier204
Bym wyslal fote, jakbym wrocil do legendarnej konfy na fb
@Kanonier204
Jakby Francja grała to oczywiście, musiałbym oglądać ukochanego OG
@Kanonier204
Kurła, po partnerke jade dopiero jako pasażer i na telefonie siedze xd
@Womanizer
To było nawiązanie do tego, że poważne kluby też były nim zainteresowane w przeszłości. W 2014 bodajżę Atletico chciało go sprowadzić w miejsce odchodzącego Costy.
@hot995
Przecież pierwszy i trzeci cytat to żart, nie bądź taki poważny.
I jeszcze żeby było co tu czytac jak wrócę to statystyka:
Giroud na obecnych mistrzostwach świata strzelił 3 gole mniej, niż Lacazette w całej reprezentacyjnej karierze.
3majcie sie xD
Ok wyruszam na wesele, obym na parkiecie był żywy jak auba, trzymajcie sie xd
@Mihex
Właśnie to próbuje napisać, to żaden wielki przeskok jakościowy. Różnice w napastniku widać, odkąd przyszedł Auba - dla mnie kompletny napastnik. Lacazette póki co nic wielkiego nie pokazał, ale życze mu, zeby mnie zaskoczył pozytywnie
@TheBestGooner
No też nie kumam, fajne robi sobie celebracje i jest dobry w fifie, ale bez jaj
Wy serio uważacie Lacazette za napastnika klase wyżej od Giroud? Ja tak postrzegam Aubameyanga, ale Laca póki co to dla mnie zbliżony poziom do Oliego :| Nic takiego wielkiego nie zrobił, żeby go tu gloryfikować. Strzelać zaczął, jak nasze spotkania zaczeły wyglądać jak sparingi przedsezonowe, gdzie nie biliśmy się o nic
A Girouda ściągnął Conte do Chelsea, no wow gorzej niż Atletico, które swego czasu też było nim zainteresowane :)
@FabsFAN
Z giroudem na szpicy top 4, z Laca liga europy xD ale to jednak oli był symbolem przeciętności
Aubameyang póki co zaznaczam wygląda tak, jak każdy oczekiwał rok temu, że będzie wyglądał Lacazette. Szybki, genialnie ustawia się w polu karnym i jest killerem. Po pół roku oglądania go stwierdzam, że jest pewnie lepszy od Oliego, ale Lacazette nie dał mi żadnych podstaw ku temu póki co i stawiam go niżej w hierarchii napastników, ale to moja subiektywna opinia.
A Giroud może nawet jednej sobie nie strzelić i zostać mistrzem świata, swoje na boisku robi i Deschamps to widzi. Asysty już ma, Francja strzela w fazie pucharowej min. 2 bramki na mecz, to czego chcieć więcej?
Laca gubi się w polu karnym, nie wie gdzie się ustawiać, przy Aubameyangu/Giroud w tej kwestii wygląda blado. Dodatkowo nie jest tak szybki, jak wszyscy uważają(widać to przy PEA). Dobry zawodnik, ale po co go tu gloryfikować na siłe? Niech swoje pierw udowodni
@hot995
Końcówka sezonu powinna rozwiać? W kanadyjce ma mniej niż drewniak w pierwszym sezonie, a okresy, że ładował co mecz to nawet OG miał. Mecz z Atletico ma zadecydować o tym, że jest lepszy? Bo mało ci Giroud sam wygrał spotkań? Zresztą czym się jarać tym dwumeczem z Atletico, gdyby Laca zagrał tak wybitnie jak to opisują wszyscy to gralibyśmy w finale z Marsylia, był bardzo aktywny i super zagrał zgadzam się, ale luźno mógł strzelić więcej. Niech Alex pierw zapracuje na swój status, a później będziemy go oceniać jako lepszego/słabszego zawodnika od Oliego, który swój staż już odbył. Jeżeli on stał się symbolem przeciętności, to nie mam pytań.
Hazard kdb lukaku dzis poezja i fele ofc
Ja tam 2dyszki na belgów dziś - analiza: nie lubie Neymara
@mistiqueAFC
Nie chodziło mi o Fabsa, go kocham. Generalnie często pojawiają się komenty, z których wywnioskować można, że Hazard to zawodnik na poziomie jakiegoś Lingarda
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Alexis to najlepszy piłkarz AFC od czasów Fabsa/V.Persiego i nawet z tym nie handlować