Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 139 z 268 (komentarze od 5521 do 5560):
Tak szczerze, to Cech byl najlepszy na boisku chyba, nie wiem o co ta nagonka - oprócz tego epickiego podania
Ej Laca to na jakieś treningi strzeleckie, bo stara się i jest aktywny, a w bramke trafić nie potrafi. Mkhitaryan? Nieporozumienie
Żałoba na k.com, wszyscy włączać tryb nocny
Wtf lacazette jprdl
70 minut za pozno zmiana
70 minut za pozno zmiana
Xhaka zajebiste krycie
Napastnik za napastnika
A mkhitaryan? Tez dno
Szczerze Panowie, Denilson to byl profesor jak patrze na nasza 34
Jak xhaka przegrywa pojedynek glowkowy z bernardo silva to czego tu oczekiwac
Giroud do zmiany i xhaka
Miki na boisku?
Mahrez sterling to sa skrzydlowi, a nie ten szrot Mkhitaryan
XdDdDdD
Xhaka co za zeeer9
Jak zobaczyłem Xhake w pierwszym to przełączyłem na tryb nocny k.com
Kur** dajcie im zagrać, a pozniej krytykujcie. Mi się skład oprócz Xhaki bardzo podoba, mamy Lace z ławki od 60min, bd ogień. Bardzo mi się podoba, ze nowy mop w 1 po b. dobrym okresie przygotowawczym
Fajny ten tryb nocny k.com, uzywam se go w srodku dnia #thuglife
Ehh, zeby sie nie mieszało z trybem incognito ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wreszcie mecz! Jedziemy z nimi!
Że on ma czelność się wypowiadać
Sarri zrobił przyjemność dla Rudzkiego i wpuscił Hazarda na 15min, by mógł się troche ponapalać
@Witowo95
Nie ma lepszego zawodnika xD
@gnabry_
Widze, ze gra gorzej, ale i tak lepiej niz Miki.
Mam pytanie - Jeśli ktoś uważa Mkhitaryana za lepszego piłkarza niż Alexis i jest pełnoletni, to warto wgl wchodzić w dyskusje?
No 6-8 goli w sezonie tragedia, ale game-changer Mkhitaryan z 7 bramkami przez 2 pełne sezony w premier league jest spoko, dobranoc
@hot995
I napisałem, że obrazujesz ich jako "średniaków, przeciętniaków" przez wytykanie wyłącznie ich wad, więc gdzie widzisz problem? Piana w ustach, jak ktoś ma inne zdanie niż Ty?
@hot995
Napisałem o Willianie, że idzie to wywnioskować z Twojej wypowiedzi, skoro mówisz, że strzela 5-8 goli w sezonie i jest chimeryczny.
Dobranoc, jak cos jutro odpisze
@hot995
Dodam jeszcze, bo znowu to się pojawiło z Twojej strony, że nie musisz mi ciągle tu jechać jakimiś chamskimi docinkami typu "Znowu dostałeś piany w ustach jak tylko zobaczyłeś, że wyśmiewam Twojego guru Girouda." Skoro pretendujesz do miana jakiegoś Guru czy bożka na tej stronie, to wystarczy tylko klasyczna dyskusja, serio
@hot995
Nie dostałem piany w ustach, że wyśmiewasz "mojego guru" Girouda, tylko z tego, że piszesz takie durnoty. Nazywając np Mkhitaryana(po tym co dotychczasowo pokazał) game-changerem, Williana średniakiem - to idzie wywnioskować z Twojej wypowiedzi, a na Moracie wieszasz psy(miał gorszy sezon od Lacazette, który też miał średni, ale to tylko Francuz ma już prawo odpalić, tak?)
Ok z tottkami troche odlecialem, wybaczcie
@Papaciok
A tottenham nas od kilku lat, hmm
Hahahahaha, tutaj "Aubameyang, Lacazette, Özil, Mkhitaryan i Ramsey są w stanie ponieść całą ofensywę.", ale Hazard, Willian i spółka obrazowani są jako jacyś średniacy, przeciętniacy, hahahaha. Mkhitaryan typ co gra 1 mecz dobry na 20, ozil bez formy od 2 lat, Ramsey chimeryczny i ułomny taktycznie jak mało kto, Lacazette - strzelajacy tyle goli co "symbol upadku" Giroud w 1 sezonie no i Auba, ktory gra tu pół roku i nie mozna się do niego doczepić
Haha, jak on chce wiecej niz 200tyś to szerokiej drogi
epoznan.pl/news-news-87741-Poznaniak_usunal_sobie_penisa_i_jadra._Teraz_ma_problemy_zdrowotne_i_zbiera_na_leczenie
cooo xD
Ja tam nie wiem jak mozna gdzies Xhake ustawiać. Gdyby koleś przyszedł za 2mln to by siedział z Asano na wypozyczeniu w stuttgarcie
Mnie tam Ramsey zachwycił tylko w 13/14. Sprzedałbym bez żalu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I tak lepiej cech podaje niz Xhaka XD