Komentarze użytkownika XandeR

Znaleziono 10833 komentarzy użytkownika XandeR.
Pokazuję stronę 72 z 271 (komentarze od 2841 do 2880):

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 28.03.2022, 13:31

@enrique:

Tez duzy wplyw ma fakt, ze zona Willisa to gupia pipa, ktora miesiacami go zdradzala, do czego przyznala sie na wizji i wspolnie odwalali jakies rozgrzeszenie publiczne, generalnie maja nasrane w glowach i Will i Ona, chociaz na ekranie takie z nich slodziaki.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 14:21

@Naburator:

Tez ostatnio bylem i chcialem kupic wlasnie buty, nie znalazlem zadnych ciekawych. Pewnie wina Ukrów.

Ewentualnie tego typa co kupil ostatnie porzadne za 1200zl

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 25.03.2022, 13:59

Nie bylbym w stanie walczyc gdyby Ruscy zaatakowali, kraj niszczony latami od srodka, zawistni smutni ludzie, gleboki socjalizm, utrzymywanie nierobow moim kosztem i mialbym ginac w wojnie bogaczy o surowce i o to kto ma wiekszego siusiaka?

Chyba jakbym sie z lujem na lby pozamienial.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 24.03.2022, 13:30

Co nie pozwola? 1 tel do Wengera i teraz zaraz aktualizuje przepisy ze mozna jak wszyscy sa zdrowi.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 24.03.2022, 13:06

-----------------------Ramsdale----------------
Tomiasu- White-Saliba-Gabriel-Tierney
---------------------Partey-------Xhaka--------
Saka ------------------- Ode------------ESR
-------------------------Gabi------------

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 20.03.2022, 20:41

@Patriko:

Właśnie taki gameplaj chca ludzie i taki się sprzedaję. Ludzie chcą nawaleni z ziomami odpalić męcza inse szczelac 5:6 Manu. Nikt nie sprzeda gry gdzie akcje będzie się budowało minute, bo wtedy kupi tylko hardkor, a zarabia się na dzieciach i prostych graczach.

Symulacji nigdy nie będzie

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 18:22

W ogóle nie zauważyliście że Xhaka rozgrywa swój najlepszy okres w karierze klubowej. Odgrywa z pierwszej pod presją, nie traci głupio, w obronie robi co musi. Wystarczyło go odrobinę do przodu przesunąc i jest bardzo dobrym SP.

Szok że ja to musiałem napisać, bo obok Ozila to tego typa nie trawie najbardziej

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 16:46

Piękne chwilę po końcowym gwizdku jak każdy całował Leno :D

Fajnie byłoby mieć napastnika. Może kiedyś.

Hymn LM słychać z każdym dniem głośniej

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 11:40

Szybka czerwona do 14 minuty dla Xhaki i mamy odpowiedź

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 11:39

Ciekawe czy wygra klasyczny Arsenal i damy ciała, czy Arczi pokaże klasę i zainspiruje chłopków. Dziś najważniejszy mecz marca. Albo odskoczymy na 4 pkt i damy sobie margines błędu, albo będziemy musieli o zgrozo... obawiać się żałosnego MU

Naszym nadal odcina myslenie jak gramy z Topem w problemowym momencie, dopoki bylo 0:0 i mieli Plan Arcziego, to grali, ale juz pozniej kisiel w gaciach, Odee ma quality zeby wykonczyc taka akcje jak wczoraj, ale brakuje jescze ogrania w wielkich meczach, ktore ma cala ofensywa LFC, grajaca ze soba juz kupe lat

Manury graja dopiero 2 kwietnia, teraz albo nadrobimy i odskoczymy, albo odwalimy klasyczny Arsenal. Wczorajszy mecz byl najmniej wazny w tym miesiacu.

Ważne że Manure gra dopiero w kwietniu i teraz jest ten moment gdzie musimy odskoczyć

Ramsdale dziś pierwszy błąd który kosztuje nas punkty

TYTANICZNE jak zawsze

Cedric zagrał połowę życia.

Gabi dziś dokładny i nie irytuje.

Oby ugrać punkty!

Piszę to powoli bo nie wiem jak szybko czytacie.

Podoba mi się ta drużyna.

Zaraz TYTANICZNE spotkanie.

TYTANICZNY remis biorę w ciemno

@GunnersFan9:

Ale sprawdzales juz tych rywali? Wiekszosc z nich musi grac z Arsenalem, a to pewna strata punktow bo sa TYTANICZNI!

Lajcik, wszystko inne niz top2 to porazka

Zatrzymac nasz moze tylko Manchester City!!

.. lub dwie kontuzje i nie bedziemy w stanie wystawic skladu bo mamy kadre jak w lidze 6vs6 na orliku

... ALE TO SA DETALE, JESTESMY TYTANICZNI!!

Przeciez takie spotkania jak dzis live czy pozniej 2x Czelskie to jest lajcik z naszym supermanem na lawce i TYTANICZNYMI zawodnikami

@GunnersFan9:

Jaki terminarz? Widziales co musza grac rywale? Mamy wlasnie super terminarz i zapas zaleglych spotkan plus 1 pkt.

@Kiepomen:

Bo to inne gatunki, Nolan zrobil film sensacyjny, a nowy to kryminal.

Ja stawiam na rowni z Nolanowska pierwsza czescia trylogii, gorszy niz druga czesc i lepszy niz trzecia.

Bardzo mi sie podobalo ze dostalismy zuuuupelnie cos innego, nude zaczalem czuc dopiero przez ostatnie, przeciagniete 30-40 min.

Ale bylby lament gdybysmy dzis ograli Live, czerwonka by plakala, Manu juz w ogole czarna rozpacz, Tottenhamy ryk, jedynie w City byloby slychac takie UFFFF

Widzlei juz nowego Gacka?

Nowy Batman, czy Batman Nolana?

A moze jakis inny?

Silownie sa dla leszczy, trzeba tyrac 25kilowy miecz jedna reka i ciac spadajace z wodospadu bale drewna.

Ciekawe czy jutro bedziemy walczyc, czy odpuscimy i zostaniemy zjedzeni jak w drugim meczu pucharu.

Nie wiem jak mozna wspierac ta bande oszustow z Liverpoolu na czele z burackim Menago, zero klasy. Oby nie dogonili City

@GunnerKaspi:

Przecież dopiero co daliśmy dupy z Watfordem w końcówce xD Lisy były bezzebne, ale fakt, nasz stadion zaczyna rzeczywiście być nasz

Z tych zaległych 3 spotkań 3 punkty biorez ucałowaniem ręki, ale im więcej tym lepiej.

@illpadrino:

Bo Gabi to nie poziom Saki.

Saka się wraca po piłkę na połowę, omija dwóch rywali i dopiero kaleczy, a Gabiemu trzeba podać na dobieg żeby mógł kopnąć w rywala

Wtedy cały blok defensywny gra lepiej

Co z tego że Leno bronił skoro nie było u niego widać radości i zżycia z resztą drużyny?

Bramkarz musi mieć osobowość

Ale mało komentarzy jak na mecz.. Wstyd

Martinelli jest tak irytujący...

Musimy wepchnąć druga bo Lisy coś strzela, za słabo bronimy.

Esr za Gabiego i gramy

@illpadrino:

Przecież tam jedyny kontakt to jak się odpychają rekoma, nogami się nie zetknęli nawet, po prostu Czelsuch był silniejszy.
Też nie lubie Cfc ale nie ma co przesadzać

@Marcel90:

To Ramsdale spokojniejszy i ja też, ale różnie bywa. Może Tielemans będzie chciał nam pokazać jaki byłby u nas dobry i strzeli 3 bramki

Dzisiaj ważny mecz. Vardy oby tam dupa cicho. Ciekawe czy Ode będzie kontynuował swoją świetna passę i będziemy mieli drugiego Fabsa.

CoYg

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 14:54

Złoto

BREAKING: Arsene Wenger has made a £40 million + £1 bid to buy Chelsea football club.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 10.03.2022, 16:05

@Be4Again:

Bo prawdziwy i jedyny seks to taniec umysłow, a tu gwałca psychike, nie ciało.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady