Komentarze użytkownika ZielonyLisc
Znaleziono 20872 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 197 z 522 (komentarze od 7841 do 7880):
@KapitanJack10 napisał: "Sonda: Kto w tym meczu wypada najgorzej?
a) Niles
b) Willock
c) Wichniarek na komentatorce"
Ozil jak zawsze bo niewidoczny.
Tak na poważnie to młodzież dzisiaj zawodzi, szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak złego obrotu spraw.
XDDDDDDDDD Ozil? Ozil w takich spotkaniach znika razem z resztą drużyny.
LJUNBERG OUT
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cebula od 45 min.
@Ranczomen: Oficjalnie OUTem jestem po meczu z Sheffield choć już wcześniej zacząłem wbijać szpileczki w Emery'ego.
@afrojohn: Szczególnie w 2 ostatnich sezonach Wengi... wtedy nasza gra wyglądała identycznie albo i gorzej (np. porażka 2:1 na ES z jakimś nam skandynawskim klubem założonym w 1996 roku).
Zero progresu po Wengerze, to wygląda identycznie.
A ja dałem 1/+1,5, zobaczymy
Wszystko dlatego, że nie gra Ozil! Bo Ozil gra w Fortnite! !!
XDDDDDDDDDDD
@kwiatinho: jeśli to cie uszczęśliwi, to napiszę.
Zobaczymy co pokaże Torreira
@Topek: dokładnie
@ares765: gdyby było #OzilOUT to dałbym plusa
Ozil nie gra bo trzyma kredens.
Ozila odpoczywa i regeneruje siły na Crystal Palace, proste.
@Reamoner: to wszystko po meczu z Sheffield ;)
@FabsFAN: + Xhaka
@PrzeArs napisał: "Gdzie jest ozil ?????????????????!!!!!!!!!!"
Gra w Forntine.
FABSFAN plusik
Ljunberg też widzi miejsca w składzie dla Ozila.
LJUNBERG OUT!!!!111oneone
@madej: Myślę, że trzeźwo myślący zarząd powinien zwolnić Emeryego nawet po awansie do LM (przykład Chelsea).
@berno90: okres masz?
xD14
@berno90: Ja pierwszy krytyk Piła? Co za brednie. Gdy wszyscy jechali po Ozilu sezon temu to ja byłem w gronie nielicznych, którzy go bronili. Nie udało Ci się tym razem.
@thegunner4life: albo Madison Ivy 8)
@thegunner4life: Polarna
Ozil to największa gwiazda, która została wykluczona i przez to gramy przeciętnie? lol
@Bednar: Dokładnie tak jest.
Ciekaw jestem czy w tym sezonie w lidze będziemy mieli przyjemność obejrzeć zestawienie takie jak poniżej, z tym że z inną linią ofensywną tzn. Pepe Łaca Auba
@lordpat: widzisz, już nie zalewa
@madej: Oczywiście, że jest adekwatny bo czemu nie?
Problem jest taki, że Ozil nawet nie podaje!! Nie wywiązuje się z podstawowych zadań naturalnych mu nadanych. Przecież w poprzednim sezonie gry grał dużo również zawodzi i znikał niczym pod peleryną niewidką.
Nie wiem o co tu się rozchodzi, nagle po porażce z Sheffield do łask wrócił Ozil?
Emmanuel Petit: "Wyobrażasz sobie, co Vieira robiłby w poniedziałek na boisku? Krzyczałby na wszystkich kolegów z drużyny, pytałby 'Co wy k***a robicie?!'. Nie wyobrażam sobie, aby Granit tak reagował. Inaczej jest z Guendouzim. Jako jeden z niewielu w drużynie pokazuje, że chce wygrać każdy mecz. Walczy jak lew"
"Emery bardzo polega na Guendouzim, ponieważ pokazuje on gniew na boisku. Nienawidzi przegrywać meczów. Widać po nim, że jest gotów walczyć o każdą piłkę. Zna swoje mocne strony i bardzo dobrze je wykorzystuje,"
"Czy ktoś mi może powiedzieć, co jest najlepszą cechą Xhaki? Nie mam pojęcia dlaczego został wybrany kapitanem drużyny. On nie ma żadnych cech przywódczych."
Prawie każdym klubie (oprócz PSG) jest pewna chierarchia, do której wszyscy się dostosowują. Piłkarze podlegają trenerowi, trener podlega zarządowi. Skoro trener wymaga ode mnie czegoś nowego to zaczynam się z tego wywiązać. Koniec końców to i tak trener będzie odpowiadał za całokształt poczynań drużyny na boisku ale jeśli dany zawodnik nie wywiązuje się że swoich nowych obowiązków to trener ma prawo go odsunąć od gry.
Poza tym przymknął bym oko na boiskowe lenistwo Ozila w momencie, w którym czarowałby w ofensywie, a on nawet tego nie robi!!!!
@madej: słowa Ozila mają się nijak do jego poczynań. Z porównaniem do EX nawiązalem do sytuacji jaka obecnie panuje na stronie tzn. Wcześniej Ozil był tu jechany, na każdej płaszczyźnie, a teraz nagle stał się zbawcą Arsenalu.
Przychodzi nowy trener i wymaga ode mnie robienia wslizgow? Okej, skoro tego wymaga to zaczynam to robić.
Mój nowy pracodawca wymaga ode mnie żebym zaczął robić coś czego wcześniej nie robiłem? Okej, on tu dowodzi więc zaczynam robić. Zostal zwolniony? To on odpowiadał za całokształt więc poniósł za to odpowiedzialność.
@miki9971: Nie, nie napisałem tego z autopsji.
Z Ozilem jest tak jakbyście chcieli wrócić do swojej EX. Rozsraliscie się już jakiś czas temu bo ona kompletnie się nie angażowała w związek, była strasznie obojętna i stwarzala jedynie pozory, że jej na tobie zależy. Minął jakiś czas, ty jesteś nadal samotny, nie udało Ci się znaleźć nowej dziewczyny i sobie myślisz: hmmm, to lepiej mieć taką dziewczynę, nijaką ale jednak, no uj tam niech będzie.
@Simpllemann: oczywiście, że tak. Jeszcze nie tak dawno Emery był chwalony za to, że ma twardą rękę do piłkarzy i nie boi posadzić się nikogo na ławce, że skończyło się głaskanie po główce itp, a teraz nagle o co chodzi? Ozil ma nagle zbawić Arsenal? Ozil który nie bez przyczyny zawitał na stałe poza wyjściowym składem. Od dawien dawna tutaj była jazda na Ozil, że człapie, że nie angażuje się w defensywie, że znika na boisku i nic nie wnosi.
Kompletnie tego nie rozumiem.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Na Emirates banery EMERY OUT
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72727810_2435385903183517_1405130891990138880_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeFxBOMRIkRlQifilNtVSJ_py3SU_B4vm_ydUE2MyltL8wuT3NERsreUz66PDL5pyV2lVV-k4t39WNKn2Z90UBupjmodIIU1pWq895K0mesnNg&_nc_oc=AQmht8-azZXCrO3T1yWYWtVpAaeohnPH9bHbUfDk1C0WELGucdFv1kdIi_dim8Pxdfg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=93127790c2104725b5f6a30a430c2d61&oe=5E63E283