Komentarze użytkownika adaminho77
Znaleziono 3352 komentarzy użytkownika adaminho77.
Pokazuję stronę 16 z 84 (komentarze od 601 do 640):
To dobrze dla obu stron. Vela jest za słaby na Premier League. Pokazal to na wypożyczeniu w WBA. Za to w La Liga świetnie się spisuje.
Ja tam bardzo chciałbym powrotu Songa. Odszedł tak nagle. Niby nie zaproponowano mu nowego kontraktu, ale sam się później wypowiedział, że Barcy się nie odmawia. Dziwna sprawa. Mimo wszystko tak dla Song'a w Arsenalu. Jednak jakoś w to nie wierzę.
Moim zdaniem najlepiej byłoby:
Stroje domowe:
http://s3images.coroflot.com/user_files/individual_files/original_347771_2t7Ozg7nNj4gtsTC4f3HGBY05.jpg
Mogłyby być bez tych fikuśnych szlaczków, ale nawet z tym są naprawdę ciekawe i nawiązujące do historii. Jeśli nie to te z artykułu, bo reszta wymienionych przez
SunTzu to jakiś ponury żart. :P
Wyjazdowe:
static.tlcdn1.com/data/11/pictures/0213/02-08-2013/p17isgr8ukq4iq8e1kcf41f6rg3.jpg
Z tym, że z granatowymi spodenkami. Zawsze podobały mi się granatowe stroje wyjazdowe. Zwłaszcza te z sezonu 2004/2005.
Świetne koszulki. Dużo lepsze niż te z obecnego sezonu.
Pasuje do Interu. Niech tam idzie. Inter to straszna składanka niezgranych zawodników. Dla nas jest za słaby.
Trochę niespodziewany transfer. Liczyłem, że Angha powalczy o zaistnienie w Arsenalu. Jednak jako boczny obrońca u nas miałby baardzo ciężko się przebić. Podobna sprawa jak kiedyś z Nordtveit'em. Też liczyłem, że zaistnieje, a tak się to potoczyło, że trafił do Gladbach.
Kosa to nasz najlepszy obrońca. Musi zostać!
Toulalan ma przecież już siwe włosy. Hmmm...
Gervinho zaszokował. Widać u niego większą pewność siebie już od kilku spotkań. :)
Szkoda, że nie gra Jenkinson, bo przynajmniej potrafi wrzucić, a nie to co Sagna.
Rosicky co słabizna. -.-
Widziałem go jedynie w meczu z nami w fazie grupowej LM. Wtedy zagrał genialne spotkanie i obok Belhandy bardzo wpadł mi w oko. Jednak podsumowując z tej dwójki wolałbym Belhandę.
Szkoda, że kontuzje tak bardzo pokrzyżowały mu karierę, bo pamiętam te czasy, gdy pokładaliśmy w nim wielkie nadzieje.
Porzućcie dawne urazy.
Jak najbardziej na tak dla powrotu Song'a !!! :)
Hehe dałem się nabrać. :D Jednak z tym Reyesem już coś mi nie pasowało. ;)
No nie. Bez jaj. Bramki na wyjeździe są ważniejsze i to jest super. Wenger w odwrotnym przypadku, gdyby to Bayern przegrał w dwumeczu 3:3 słowem by nie pisnął. Przesadza...
Ale ten Toni jest bezczelny. :D
"Jednak nie Arsenal, gdyż ten klub nie jest lepszy od Fiorentiny."
Chyba na starość mu się pomieszało. ;)
O Sambie marzę już od czasów Blackburn. Czujecie obronę: Samba-Koscielny. To byłoby coś. :)
Loic'a też chętnie widziałbym w naszych barwach. Myślę, że u nas miałby zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych aniżeli w QPR i pokazałby swój potencjał.
Jak najbardziej na tak dla Belhandy.
Już nie pamiętacie jak zajebiście grał przeciwko nam w fazie grupowej zeszłosezonowej edycji LM?!
Posiada ogromny potencjał i pod skrzydłami Wengera może się rozwinąć jak niegdyś Nasri.
Cieszy to, że Borussia świetnie trafiła. Nie sugeruję, że Malaga nie am szans, ale BVB będzie zdecydowanym faworytem dwumeczu.
Wkurzyło mnie jak Real przyfarcił. Chciałem znowu 'Gran Derbi'. No, ale cóż.
PSG-Barca. Ciekawa para ze względu na osobę Zlatana,który za wszelką cenę będzie chciał pognębić Barcelonę.
Bayern-Juve. Już przed losowaniem chciałem, aby te 2 kluby zagrały ze sobą. Zapowiada się bardzo wyrównana rywalizacja i po meczach z nami nie można powiedzieć, że Bayern będzie faworytem. Juventus ma bardzo duże szanse na awans.
Real przyfarcił. : / Do boju Drogba !!! ;)
Dobrze wybrał. W kadrze Ghany ma szanse zaistnieć. :)
PS. A tak btw to bardziej pasuje Frimpi. :)
Quake85-->Dokładnie. Pomimo pochwał od Wengera za postawę na treningach w meczach Fabian był nerwowy i przy wrzutkach zawsze stał na linii. To powinna być jego ostatnia szansa.
HSV to imho najodpowiedniejszy klub dla Bendtnera. Tam mógłby pokazać w pełni swój potencjał, ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy i nie ma się co łudzić.
Tylko Suarez mógłby nas wzmocnić. :)
Kupmy Songa i jeszcze Rooney'a. Przynajmniej wtedy bylibyśmy kwita z United. :)
Wiem transfer bez szans skoro SAF nawet specjalnie sprzedał Berbatova do Fulham, żeby przypadkiem nie trafił do rywala z TOP4. jednak pomarzyć można... ;)
Ja jestem na tak. Teraz przynajmniej będzie pewne, że od nas nie odejdzie, bo zasmakował już gr(z)ania w klubie jak to powiedział 'któremu się nie odmawia'. Z początku czekałaby go ławeczka i pełna mobilizacja do powrotu do skladu. Jednak teraz nie miałby już tak łatwo o wyjściowy skład jak przed odejściem, bo Jack eksplodował. :)
Do tego 7mln to okazja, ale to ploty. Zostanie na dłużej w Barcy, albo odejdzie do PSG.
Wrighty dobrze gada. Prawdziwy Kanonier. :)
Ja też nie mogę tego zrozumieć. Taki koks na obronie by się przydał. :) Vertonghena też mogliśmy kupić...
Jakoś mnie ta informacja nie ucieszyła. Z jednej strony uwolnilibyśmy się od skąpca Kroenke'ego, ale z drugiej strony jakoś nie przepadam za arabskimi rządami w klubach. Zdecydowanie bardziej wolałbym Usmanov'a. Jakoś mu ufam. Dziwnie wyglądałby Arsenal pod takimi rządami jak w City.
Pokładam wielkie nadzieje w Joel'u, ale szkoda, że o czasie nie dostał pozwolenia na pracę. Szanse musi u nas dostać, bo potencjał ma spory.
Na dodatek takie wymówki jak: "Dodatkowo, ludzie zapominają, że graliśmy przeciwko drużynie, która w ciągu 3 ostatnich lat dwukrotnie wystąpiła w finale Ligi Mistrzów." już chce się rzygać. Sory za hejt, ale Wenger już stracił kontakt z rzeczywistością. Nie jest w stanie ponownie sprawić, aby Kanonierzy byli wielcy. Mam nadzieję, że gdy uronił łzę na meczu z Bayernem w końcu po sezonie zrezygnuje.
Kur.. jaka jakość. W meczu z Bayernem graliśmy strasznie nerwowo. Wenger nie potrafi zmobilizować i zmotywować zespołu jak SAF. W naszej grze nie ma jaj. Spójrzcie na Bayern. Grali sobie na luzie a my... Ostrożnie, żeby nikt przypadkiem źle nie podał i nie padła po tym bramka. Brakuje odwagi w naszej grze. Za Wengera będziemy zawsze grali nerwowo, a podniecanie się co jakiś czas wysokim zwycięstwem już mnie nie cieszy.
Ciągle upadamy i się podnosimy i tak na okrągło. Można się czuć jak na karuzeli. Już mnie to wszystko wkur... Potrzebne są cholernie istotne zmiany: więcej akcji Usmanova i Wenger out! dopiero wtedy mamy szanse na trofea. Do tego czasu czeka nas dno, dno i jeszcze raz dno.
Jednak zawsze i niezmiennie...
GO GO GUNNERS!!!
Odpadniemy z LM i całe pucharowe napięcie z nas spadnie (jak co roku). Wtedy rzeczywiście jest szansa, że zaczniemy wygrywać, więc Villas-Boas mądrze prawi. :)
Wenger nie potrafi już od dawna zmotywować drużyny. Ocenimy jednak po sezonie, bo jeszcze została LM. :)
***** jak mogliśmy przegrać z takimi ciotami jak Blackburn. Słabiutko grali. Dawno nie graliśmy przeciwko tak słabej drużynie. Cały mecz dominacji i porażka. To samo co roku. Odpadliśmy już z wszystkich pucharów krajowych jak co roku przed fazą pucharową LM i teraz odpadniemy z Bayernem. Drużynie brakuje motywacji. Od dawna prawie, że Wenger nie potrafi zmotywować drużyny, a z Blackburn przegraliśmy na własne życzenie. Zlekceważyliśmy ich totalnie i teraz mamy. Dno dna.
Genialny skład! Arsene świetnie odciążył najważneijszych zawodników przed arcyważnym spotkaniem z Bayernem. Coqq na prawej obronie. Super myśl BOSS-a. W końcu już parę razy występował na tej pozycji. Nareszcie Rosa w pierwszym by odciążyć Cazorlę. Liczę na przebojowy mecz Gervinho i Ox'a.
GO GO GUNNERS !!!
Benteke to podobno kibic Arsenalu także raczej byłby wierny naszym barwom. ;) Do tego jest bardzo skuteczny. Do okienka jeszcze jednak bardzo daleko i ciężko teraz oceniać czy warto go ściągnąć. Podobnie jak afcforever także chciałbym świetnego technicznie napastnika i marzy mi się od dawna Suarez. Takiego spryciarza jak on właśnie nam brakuje. :) Tylko cena pewnie zaporowa.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Brać go. Na lepszego grajka nie mamy szans. $$$
Już te ewentualne 20mln jest kosmiczne.