Typy użytkownika adriangazda

Typy danego użytkownika staną się widoczne, gdy do rozegrania danego meczu zostanie mniej niż godzina.

Wszystkie typy: 146
Poprawne typy: 34
Dokładne wyniki: 0

przesuń tabelę
5 stycznia 2023, czwartek
21:00Chelsea - Man City-
4 stycznia 2023, środa
21:00Aston Villa - Wolves-
21:00Crystal Palace - Tottenham-
20:45Leeds - West Ham-
20:30Southampton - Nottingham Forest-
3 stycznia 2023, wtorek
21:00Arsenal - Newcastle-
21:00Man Utd - Bournemouth-
20:45Everton - Brighton-
20:45Leicester - Fulham-
2 stycznia 2023, poniedziałek
18:30Brentford - Liverpool-
1 stycznia 2023, niedziela
17:30Nottingham Forest - Chelsea-
15:00Tottenham - Aston Villa-
31 grudnia 2022, sobota
18:30Brighton - Arsenal-
16:00Bournemouth - Crystal Palace-
16:00Fulham - Southampton-
16:00Man City - Everton-
16:00Newcastle - Leeds-
13:30Wolves - Man Utd-
30 grudnia 2022, piątek
21:00Liverpool - Leicester-
20:45West Ham - Brentford-
28 grudnia 2022, środa
21:00Leeds - Man City-
27 grudnia 2022, wtorek
21:00Man Utd - Nottingham Forest-
18:30Chelsea - Bournemouth-
26 grudnia 2022, poniedziałek
21:00Arsenal - West Ham-
18:30Aston Villa - Liverpool-
16:00Crystal Palace - Fulham-
16:00Everton - Wolves-
16:00Leicester - Newcastle-
16:00Southampton - Brighton-
13:30Brentford - Tottenham-
13 listopada 2022, niedziela
17:30Fulham - Man Utdbrak1 - 2
15:00Brighton - Aston Villabrak1 - 2
12 listopada 2022, sobota
20:45Wolves - Arsenalbrak0 - 2
18:30Newcastle - Chelseabrak1 - 0
16:00Bournemouth - Evertonbrak3 - 0
16:00Liverpool - Southamptonbrak3 - 1
16:00Nottingham Forest - Crystal Palacebrak1 - 0
16:00Tottenham - Leedsbrak4 - 3
16:00West Ham - Leicesterbrak0 - 2
13:30Man City - Brentfordbrak1 - 2
6 listopada 2022, niedziela
17:30Tottenham - Liverpoolbrak1 - 2
15:00Aston Villa - Man Utdbrak3 - 1
15:00Southampton - Newcastlebrak1 - 4
15:00West Ham - Crystal Palacebrak1 - 2
13:00Chelsea - Arsenalbrak0 - 1
5 listopada 2022, sobota
18:30Everton - Leicesterbrak0 - 2
16:00Leeds - Bournemouthbrak4 - 3
16:00Man City - Fulhambrak2 - 1
16:00Nottingham Forest - Brentfordbrak2 - 2
16:00Wolves - Brightonbrak2 - 3
30 października 2022, niedziela
17:15Man Utd - West Hambrak1 - 0
15:00Arsenal - Nottingham Forestbrak5 - 0
29 października 2022, sobota
20:45Liverpool - Leedsbrak1 - 2
18:30Fulham - Evertonbrak0 - 0
16:00Bournemouth - Tottenhambrak2 - 3
16:00Brentford - Wolvesbrak1 - 1
16:00Brighton - Chelseabrak4 - 1
16:00Crystal Palace - Southamptonbrak1 - 0
16:00Newcastle - Aston Villabrak4 - 0
13:30Leicester - Man Citybrak0 - 1
24 października 2022, poniedziałek
21:00West Ham - Bournemouthbrak2 - 0
23 października 2022, niedziela
17:30Tottenham - Newcastlebrak1 - 2
15:00Aston Villa - Brentfordbrak4 - 0
15:00Leeds - Fulhambrak2 - 3
15:00Southampton - Arsenalbrak1 - 1
15:00Wolves - Leicesterbrak0 - 4
22 października 2022, sobota
18:30Chelsea - Man Utdbrak1 - 1
16:00Everton - Crystal Palacebrak3 - 0
16:00Man City - Brightonbrak3 - 1
13:30Nottingham Forest - Liverpoolbrak1 - 0
20 października 2022, czwartek
21:15Leicester - Leedsbrak2 - 0
20:30Fulham - Aston Villabrak3 - 0
19 października 2022, środa
21:15Man Utd - Tottenhambrak2 - 0
20:30Bournemouth - Southamptonbrak0 - 1
20:30Brentford - Chelseabrak0 - 0
20:30Liverpool - West Hambrak1 - 0
20:30Newcastle - Evertonbrak1 - 0
18 października 2022, wtorek
21:15Crystal Palace - Wolvesbrak2 - 1
20:30Brighton - Nottingham Forestbrak0 - 0
16 października 2022, niedziela
17:30Liverpool - Man Citybrak1 - 0
15:00Aston Villa - Chelseabrak0 - 2
15:00Leeds - Arsenalbrak0 - 1
15:00Man Utd - Newcastlebrak0 - 0
15:00Southampton - West Hambrak1 - 1
15 października 2022, sobota
18:30Tottenham - Evertonbrak2 - 0
16:00Fulham - Bournemouthbrak2 - 2
16:00Wolves - Nottingham Forestbrak1 - 0
13:30Leicester - Crystal Palacebrak0 - 0
14 października 2022, piątek
21:00Brentford - Brightonbrak2 - 0
10 października 2022, poniedziałek
21:00Nottingham Forest - Aston Villabrak1 - 1
9 października 2022, niedziela
17:30Arsenal - Liverpoolbrak3 - 2
17:30Everton - Man Utdbrak1 - 2
15:00Crystal Palace - Leedsbrak2 - 1
15:00West Ham - Fulhambrak3 - 1
8 października 2022, sobota
18:30Brighton - Tottenhambrak0 - 1
16:00Bournemouth - Leicesterbrak2 - 1
16:00Chelsea - Wolvesbrak3 - 0
16:00Man City - Southamptonbrak4 - 0
16:00Newcastle - Brentfordbrak5 - 1
3 października 2022, poniedziałek
21:00Leicester - Nottingham Forestbrak4 - 0
2 października 2022, niedziela
17:30Leeds - Aston Villabrak0 - 0
15:00Man City - Man Utdbrak6 - 3
1 października 2022, sobota
18:30West Ham - Wolvesbrak2 - 0
16:00Southampton - Evertonbrak1 - 2
16:00Liverpool - Brightonbrak3 - 3
16:00Fulham - Newcastlebrak1 - 4
16:00Crystal Palace - Chelseabrak1 - 2
16:00Bournemouth - Brentfordbrak0 - 0
13:30Arsenal - Tottenhambrak3 - 1
18 września 2022, niedziela
15:00Brentford - Arsenalbrak0 - 3
15:00Everton - West Hambrak1 - 0
17 września 2022, sobota
18:30Tottenham - Leicesterbrak6 - 2
16:00Newcastle - Bournemouthbrak1 - 1
13:30Wolves - Man Citybrak0 - 3
16 września 2022, piątek
21:00Aston Villa - Southamptonbrak1 - 0
21:00Nottingham Forest - Fulhambrak2 - 3
4 września 2022, niedziela
17:30Man Utd - Arsenalbrak3 - 1
15:00Brighton - Leicesterbrak5 - 2
15:00Chelsea - West Hambrak2 - 1
3 września 2022, sobota
18:30Aston Villa - Man Citybrak1 - 1
16:00Brentford - Leedsbrak5 - 2
16:00Newcastle - Crystal Palacebrak0 - 0
16:00Nottingham Forest - Bournemouthbrak2 - 3
16:00Tottenham - Fulhambrak2 - 1
16:00Wolves - Southamptonbrak1 - 0
13:30Everton - Liverpoolbrak0 - 0
1 września 2022, czwartek
21:00Leicester - Man Utdbrak0 - 1
31 sierpnia 2022, środa
21:00Liverpool - Newcastlebrak2 - 1
20:45West Ham - Tottenhambrak1 - 1
20:30Bournemouth - Wolvesbrak0 - 0
20:30Arsenal - Aston Villabrak2 - 1
20:30Man City - Nottingham Forestbrak6 - 0
30 sierpnia 2022, wtorek
21:00Leeds - Evertonbrak1 - 1
20:45Southampton - Chelseabrak2 - 1
20:30Crystal Palace - Brentfordbrak1 - 1
20:30Fulham - Brightonbrak2 - 1
28 sierpnia 2022, niedziela
17:30Nottingham Forest - Tottenhambrak0 - 2
15:00Aston Villa - West Hambrak0 - 1
15:00Wolves - Newcastlebrak1 - 1
27 sierpnia 2022, sobota
18:30Arsenal - Fulhambrak2 - 1
16:00Brentford - Evertonbrak1 - 1
16:00Brighton - Leedsbrak1 - 0
16:00Chelsea - Leicesterbrak2 - 1
16:00Liverpool - Bournemouthbrak9 - 0
16:00Man City - Crystal Palacebrak4 - 2
13:30Southampton - Man Utdbrak0 - 1
22 sierpnia 2022, poniedziałek
21:00Man Utd - Liverpoolbrak2 - 1
21 sierpnia 2022, niedziela
17:30Newcastle - Man Citybrak3 - 3
15:00Leeds - Chelseabrak3 - 0
15:00West Ham - Brightonbrak0 - 2
20 sierpnia 2022, sobota
18:30Bournemouth - Arsenalbrak0 - 3
16:00Crystal Palace - Aston Villabrak3 - 1
16:00Everton - Nottingham Forestbrak1 - 1
16:00Fulham - Brentfordbrak3 - 2
16:00Leicester - Southamptonbrak1 - 2
13:30Tottenham - Wolvesbrak1 - 0
15 sierpnia 2022, poniedziałek
21:00Liverpool - Crystal Palacebrak1 - 1
14 sierpnia 2022, niedziela
17:30Chelsea - Tottenhambrak2 - 2
15:00Nottingham Forest - West Hambrak1 - 0
13 sierpnia 2022, sobota
18:30Brentford - Man Utdbrak4 - 0
16:00Arsenal - Leicesterbrak4 - 2
16:00Brighton - Newcastlebrak0 - 0
16:00Man City - Bournemouthbrak4 - 0
16:00Southampton - Leedsbrak2 - 2
16:00Wolves - Fulhambrak0 - 0
13:30Aston Villa - Evertonbrak2 - 1
7 sierpnia 2022, niedziela
17:30West Ham - Man Citybrak0 - 2
15:00Leicester - Brentfordbrak2 - 2
15:00Man Utd - Brightonbrak1 - 2
6 sierpnia 2022, sobota
18:30Everton - Chelseabrak0 - 1
16:00Bournemouth - Aston Villabrak2 - 0
16:00Leeds - Wolvesbrak2 - 1
16:00Newcastle - Nottingham Forestbrak2 - 0
16:00Tottenham - Southamptonbrak4 - 1
13:30Fulham - Liverpoolbrak2 - 2
5 sierpnia 2022, piątek
21:00Crystal Palace - Arsenalbrak0 - 2
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
7.33
Gracz listopada wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl