Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 11024 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 1 z 276 (komentarze od 1 do 40):
Żałosna AV mam nadzieję że NF ich rozwali w LE
@WygramyTo: a tam w Liverpoolu lewy to niech idzie do Milanu albo Juve wygrać ligę powalczyć o króla strzelców i być w pełni gotowym na kadrę ;)
@Marzag: to tak jak Madueke tylko obaj nie kosztowali 60 mln ;)
Napastnik odbija łapa i strzela bramkę uznają gola nie domyślenia w erze Var jakby takie kontrowersje u Kaia albo Gyo były to by ze 20 razy to sprawdzali żeby gola nie uznać ;)
@WygramyTo: mógłby podpisać kontrakt z nami :D
Szobo kot
Liverpool wydał ponad 200 mln na napastników i przychodzi mecz z United i nie ma kto grać na 9 xD
@Marzag: dali powtórkę mówiłem że łapa dotykał i nie powinno być to uznane
@pablofan:” obiektywnie jest twierdząc, że on nie ma umiejętności, aby być czołową postacią tego zespołu” nie to jest twoja subiektywna opinia.
@BizoNxd6: mogą być groźni Carrick kawał dobrej roboty tam wykonał
@pablofan: no ty wchodzisz w dniu meczu żeby pocisnąć Gyo i poszukać poklasku. Co robisz w wolnym czasie się domyślam ale zostawię to dla siebie. Masz rację odpowiedziałem statystkami na twoje biadolenie. Gyokeresa oceniam obiektywnie jak zagra zły mecz to to mówię i jak zagra dobry to też.
@pablofan:” raz jeszcze podkreślam „ to po co podajesz statystki XDD
@pablofan: mi pęknie to ty tu wchodzisz i szukasz poklasku wczoraj jak nikt Ci racji nie przyznawał to zamilkłeś ;)
@pablofan: Sesko 11g1a Gyokeres 21g3a a Twoje wyliczenia c…j mnie obchodzą za przeproszeniem ;) możesz iść kibicować United
W ogóle to podanie Bruno do Sesko jest liczone jako asysta bo tam bramkarz do dotknął jeszcze ? Jak tak to wyrównał rekord
@Marzag: no zmieniło dotyka łapa nie ma gola takie zasady ;)
@Marzag: no ładnie ręka strzelił xD
Liverpool nieźle na łeb wyłapie w tym meczu
@pablofan: Gyokeres przynajmniej bramkami się broni twoje komentarze źle się starzeją bardzo szybko jak to było po meczu z Atletico miał już nic nie strzelić bo karnych niech będzie a tu klops, wchodzisz tu wylewać swoje frustracje czy to na Artete czy to na Gyo czy to na Zubiego i czujesz się przez to lepszym człowiekiem.
@pablofan: żałosne są twoje komentarze ;)
@Marzag: ja jestem fanem Skellego w pomocy ale wydaje mi się że na Atletico może to być zbyt duże ryzyko jednak Fulham zostawiało trochę więcej miejsca, w półfinale jego jakaś stratę piłkarze Atletico mogą szybko wykorzystać a mogą się takie zdarzyć bo młody gra na dużym ryzyku no ale zobaczymy.
Pablo cały sezon pisze żałosne wysrywy na temat napastnika naszego klubu bo ma ból dupy że jego idol który nawet nie wie jakiej jest narodowości chociaż ma jego plakat nad łóżkiem gra w MU ;)
World class *
@Damper: jaka 11stka byśmy nie wyszli jak zagramy tak wczoraj zwłaszcza Saka Gyokeres i Eze to będzie dobrze. Ja juz któryś raz to mówię Gyokeres jak się rusza na boisku to jest zagrożeniem i umie się znaleźć w sytuacji, Saka to wiadomo Word class a teraz wreszcie wygląda na zdrowego i w formie, Eze się rozkręcił i wygląda na prawdę bardzo dobrze.
@Marzag: marzag jak już się czepiasz to czepiaj się faktycznej setki która zepsuł a nie piłki sytuacyjnej ;)
@Theo10: oby tak było bo Kai jest potrzebny na tą końcówkę
Ja się tylko obawiam że to oszczędzanie Gyo i ściąganie go tak wcześniej oznacza że Kai wyleciał do końca sezonu
@mistrzu973: która ?
@Theo10: ta jedna faktycznie zmarnowal, ta 2 czy taka setka sytuacyjna piłka spory tłok dobrze uderzył ale nie zmieścił bo Leno wyjął no ale można to podciągać pod setkę ;)
@Damper: z dobrze dysponowaną ofensywą i jak sam Szwed będzie taki ruchliwy jak wczoraj to patrząc na tych ostatnich przeciwników zakręci sie koło 25 bramek w debiutanckim sezonie to dobry wynik. A co do Zubiego to będzie teraz ciśnięty bo Skelly pokazał dobry futbol, obaj mają inne atuty ale Zubi jest bardzo dobrym piłkarzem tylko jest zmęczony zajchany do niektórych nie dociera że on gra 1 sezon na takiej intensywności.
Dalej kłótnie o Gyo ? Chyba każdemu powinni zależeć żeby zagrał jak najlepszą końcówke sezonu i strzelił jak najwięcej zle mowie ?
@pablofan: cały sezon graliśmy padake w środku że aż wygraliśmy fazę ligową w LM i cały sezon prowadzimy w PL weź już przestań bo niechęć czy to do Zubiego czy Gyo aż od Ciebie kipi.
A ogólnie Declan na 6 to jest najlepszy Declan nie ma sensu go pchać wyżej mam nadzieję że Arczi już to widzi, Skellas zagrał na prawdę bardzo dobrze pokazując że ma vibe Parteya i jego przyszłością jest SP tak jak mówił Rice i Tuchel, ale przestańcie co niektórzy robić z Zubiego nieudacznika po on przez większość sezonu wyglądał bardzo dobrze, teraz jest zajechany gra 1 sezon na takiej intensywności dlatego słabsza forma.
@Marzag: nie marzag to nie jest tak, dzisiaj to był zupełnie inny Saka może wreszcie w pełni zdrowy i dlatego? Saka z ostatnich kilku miesięcy poszedł by w tej akcji na strzał i pewnie nie trafił Saka w formie nie gra egoistycznie i widzi najlepsze możliwe opcje ;) co by nie mówić był dzisiaj najlepszy na boisku. A występ naszych skrzydeł dzisiaj pokazał że Gyokeres ma swoje ograniczenia oczywiście ale przy lepszych partnerach w ofensywie daje bramki czyli to po co był kupiony. Oczywiście żeby nie było kolorowo setkę też zepsuł i za to bura bo każda bramka się liczy.
Ważne że Gyo wreszcie ma partnera w ofensywie na poziomie :) mam nadzieję że to nie jednorazowy błysk starboya tylko jego powrót do formy
@losnumeros: mecz z młotami będzie na wagę tytułu jak tam wygramy to z CP i Burnley tym bardziej damy radę i zrobić różnice bramek, za tydzień kluczowy mecz chyba że Everton ogra city
@Marzag: no nie najlepsza bo z Tottenhamem była lepsza ;)
@Dziadyga: Gyo dostał jednego skrzydłowego na światowym poziomie a drugiego na bardzo dobrym w dzisiejszym meczu i cyk nagle zaskoczył xD Ale generalnie temat rzeka on sam dzisiaj wiele dał od siebie był aktywny wychodził do podań nieźle rozgrywał szkoda tej setki bo mógł ustrzelić swojego pierwszego hat tricka ale bardzo dobry występ ;) niech dołoży takie do końca sezonu i zamknie krytyka mordy
@Theo10: Ale nie mówię tylko w tym meczu kilka razy w innych meczach już też tak było zresztą na Kaiu jest podobnie ja rozumiem że oni dobrze wyglądają i są dość silni ale bez przesady
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dzisiaj wszyscy zgodnie jesteśmy fanami Evertonu a Beto to najlepsza na 9 na świecie nie jakieś Gyokeresy i Havertzy :D