Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 11829 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 1 z 296 (komentarze od 1 do 40):
@arsenallord: albo chcemy mieć 4 pewniaków w środku żeby wreszcie móc rotować tam ;) @Garfield_pl: moim zdaniem to może być taki przypadek jak Rice i chłop wejdzie na jeszcze wyższy poziom
@pioafc: 29 lat spokojnie 4/5 jeszcze przed nim na dobrym poziomie a środek Rice Bruno byłby nie do zajechania
@Marzag: obejrzyj se w Repce jak chce to się umie ogarnąć ten Madryt jakoś na niego wpływa jak na większość co tam gra też za nim nie przepadam ale jest to zdecydowanie top na świecie w tym momencie u nas Arteta mógłby z niego wyciągnąć jeszcze więcej kto wie może nawet grę na złotą piłkę. 25 lat to też ciągle wiek rozwojowy.
@Marzag: xD z pewnością zwłaszcza że przez całą karierę zebrał 2 czerwone kartki. Chcesz widzę powiedzieć że Vini to nie jest top tak ?
@TlicTlac: kto wie po tych 2 bramkach Ronaldo bramki nakręcają może też go stać na last Dance i zobaczymy ostatni raz rywalizację najwybitniejszych pilkarzy w historii ;)
@Gunnerrsaurus: no widzisz z gry stworzył 4 a np super rozgrywający Pedri 5 XD a z kim grała Anglia a z kim Hiszpania
Tutaj jest taki jeden ziomek co Rica krytykował za rozegranie ;) a tu Rice stworzył najwięcej okazji ze wszystkich zawodników 2 pierwszych kolejek mundialu 10 ;)
@aguero10: 2 dobre sezony jakby Berta wynegocjował za niego 60 mln i go kupił to jak promocja ;)
@arsenallord: no też fakt. Tylko mówię ogólnie nawet nie przez sympatię ale Hitlera każdy Niemiec Austriaka itp by wymazał z historii i im wstyd za to, a dla większości Ukraincow bandera to bohater narodowy.
Ile nasi napastnicy dzisiaj brameczek strzela ? Obstawiam 1 Havertza z karnego i 2 Gyo bez karnego :D
@losnumeros: i Putin i Trump to takie same z….y ;)
@Theo10: napisałem przecież że nie lubię ruskich, co do Niemców masz absolutną racja ale nie widzę żeby oni wznosili pomniki hitlerowi jak Ukraince banderze. I nie napisałem że ufam angola a Francji to nie ma to bardziej już Senegal ;) a tak nie historycznie to mam w dupie tą wojnę niech się skończy i wypad do siebie. Już wole powtarzające się rozmowy o Gyo czy Havertzie niz wciskanie ideologii pro ukraińskiej albo anty ukraińskiej na forum o Arsenalu.
Swoją drogą Vini świetny turniej rozgrywa bez pyskówek bez prowokacji pokazuje że jak się skupi na grze jest topowym zawodnikiem, jakby był chociaż cień szansy żeby go wyciągnąć to powinniśmy z tego skorzystać.
@ArsenalChampion: nie lubię Ukrainy, i to tak bez manipulacji z faktów historycznych walić banderowców :) Ale ruskich też nie lubię. Te dwa państwa mogliby zaorać i by mnie to nie ruszyło.
@Czeczeniec: możliwe że koniec cyklu Grbic już długo prowadzi repke powołuje pupilków, tak to już bywa o siate nie ma co się martwić zwykle po zmianie trenera znowu parę lat spokoju jest i grają bardzo dobrze ;)
@Gunnerrsaurus: Ty ale to Bellingham był rozgrywającym a nie Rice dziwna sprawa co ? Rice grał jako DM
@mistrzu973: nie no Kane coś tam umie ;)
@losnumeros: nie zdecydowanie to nie szaman tylko gra z tymi 2 gagatkami :D i co tu sie dziwić Gyokeresowi jak cały sezon musiał grać z takim duetem xD
@losnumeros: przy Madueke i Martinellim nawet Kane przestał strzelać bramki xD
@BizoNxd6: bez przesady Saka dał dobrą zmianę, Rice też grał bardzo dobrze ale sam ich nie pociągnie. A Madueke no cóż zrobił to za co tu chłopaki go chwalą i mówią że dobry transfer czyli wiatr ;D
Anglia nie ma wyjścia musi wejść Havertz za Gyokeresa wtedy Martinelli na LS i Madueke zaczną grać ;)
Saka Rash na boisko
@Arsenal2004: ja też tylko nr Rica mi nie pasuje :D
Wyjaśni mi ktoś fenomen Bellinghama na jakiej pozycji on w ogóle gra i w czym jest dobry ?
@Gunnerrsaurus: niby tak ale oni w tych stanach to akurat piłkę mają w dupie, no i chciałoby się MS w Europie w końcu. Bo ruskich Do Europy nie liczę xD
@pablofan: „ graja po 12 pełnych spotkań w lidze na sezon to są pleni polotu” powiem Ci że w punkt ;)
@Gunnerrsaurus: mnie osobiście godziny męczy irytują, ale ogólnie mundial fajny poziom trzyma
@arsenallord: nie przegrywa tylko Saka cały czas nie jest zdrowy i jest to niepokojące przed nowym sezonem, jak nie jest zdrowy powinni go wysłać do domu jak Timbera i tyle a nie go jeszcze tyrają
@Matelko: Ja od dawna o nim mówię ale nie ma niego szans w tym okienku zresztą mamy tą pozycję obsadzoną jest Ode i Eze dopóki któryś nie odejdzie nie ma miejsca dla następnej 10 tki
Spoko ten mundial last Dance Ronaldo Messiego nowe pokolenie Mbappe Haaland. Szkoda tylko że bez polski no i te godziny
@Damper: no zdecydowanie sie zgadzam obaj młodzi ograni i z wysokim potencjałem można ich wprowadzać do składu i rotować bo jednak Rice Zubi Skelly i któryś z tej 2 to byłby mega komfort dla Mikela.
@Garfield_pl: o to by był deal a nie Tonali jakiś
@WygramyTo: no właśnie nie jak Gyo zagrał zły mecz to pisał ale jak zagrał dobrze to też go pochwalił, to nie jest tak że na Gyokeresa też nic powiedzieć nie można złego bo można, na tym polega obiektywizm.
@WygramyTo: nie no bez przesady on akurat Gyo normalnie oceniał mimo że fanem transferu nie był
@Damper: no ja też się właśnie nad tym zastanawiam jak czytam opinie niektórych użytkowników na temat Gyokeresa ;) no strzelił 5 więcej od Gyokeresa bo grali akurat z potężnym Tottenhamem i Club Brugge i nie mówię że Alvarez jest złym zawodnikiem bo jestem jego fanem ale ten sezon miał słaby
@arsenallord: no właśnie Jesusa to im można oddać w zamian reszta naszych napastników zostaje w domu łącznie z Merino ;)
@NicolasJover: nie musisz mi wyjaśnić
@NicolasJover: to się tylko tyczy Ciebie i twojego stosunku bo ty tylko w stosunku do Gyokeresa jesteś krytyczny ;)
@mistrzu973: może tak może nie zobaczymy w przyszłym sezonie. Według mnie obaj swoje pograją i obaj swoje bramki strzelą.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Mario145: zdecydowanie promocja za robienie wiatru ;)