Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 4744 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 108 z 119 (komentarze od 4281 do 4320):
Gramy bez ambicji bez charakteru drużyna jest kompletnie rozbita przypomina to CFC z zeszłego sezonu z top 4 moim zdaniem wylecimy trzeba sie pilnować żeby chociaż w Lidze Europy zagrać w następnym sezonie :)
On cały czas się wypowiada jak by miał zamiar tutaj zostać bardzo obawiam sie tego ze podpisze nowy kontrakt i przez następne kilka lat będziemy się męczyć oglądając tak fatalnie grający Arsenal
Guardiola jest dobrym trenerem jego osiągnięcia mówią same za siebie fakt ze media czy niektórzy ludzie przesadzaja robiąc z niego jakiegoś Boga ale uważam że Hiszpan w następnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo to jest jego 1 sezon a City potrzebuje przebudowy tak samo jak i my :)
BVB-Monaco także był by fajny drużyny grające ładnie ofensywnie ciekawy mecz by był :)
Mendy fajny obrońca daje rade w defensywie a w ofensywie jest kapitalny :) z realnych dla nas zawodników do kupienia z Monaco to właśnie on i Lemar który będzie wybitnym zawodnikiem na Mbappe Bernardo czy Fabinho (który jest świetny przypomina mi Essiena z Lyonu i pierwszych sezonów w CFC) nie mamy szans niestety chyba ze Jardim by nas objął i może któryś pójdzie za trenerem :) może jeszcze Bakayoko dało by rade kupić. Żadnym z trójki Bakayoko Lemar Mendy bym nie pogardzil :D
D14
To pierwszy sezon Guardioli a to Monaco jest o wiele mocniejsze niż to z którym my odpadalismy ;)
Pajdi
Gdzieś to wyczytal z tego co wiadomo to ma problemy z metabolizmem
Lisy weszly i bardzo fajnie się stało że chociaż jedna drużyna z Hiszpanii juz odpadła teraz było by wspaniale gdyby Real zagrał z Barca kolejna hiszpańska "Potęga" pożegnała by się z LM ;) a co do tego czy Lisy zasłużenie czy nie wygrywa drużyna która strzela więcej bramek a nie gra pięknie i nic z tego nie ma Sevilla miała 2 karne w dwumeczu nie strzeliła Lisy żadnego 3 bramki strzelili awans jak najbardziej zasłużony :)
Od Arsenalu to juz Porto lepiej zagrało straciło tylko 3 bramki grając w osłabieniu obydwa mecze z drużyną o podobnym potencjale do Bayernu :) dopaść odpadli ale się nie zblaznili wynikiem 10-2
Trequartista
Oczywiście że tak Mahrez to ciągle świetny gracz mimo słabszego sezonu a pewnie cena też nie była by az taka wielka :)
Seeboq
Ciągle karne? Z Milanem zasłużony dziś tym bardziej to nie piłka ręczna :D a skoro karne są ewidentne to co sędzia ma ich nie gwizdac? ;)
Mamy szczęście że to nie CFC albo Totki. City jest do pokonania ale jakoś w to nie wierzę :)
"Przeciwko Bayernowi zagraliśmy znakomite spotkanie, ale cierpieliśmy przez sędziego" 11 na 11 strzelilismy cała 1 bramkę fakt było ZNAKOMITE!!
Jego wypowiedzi sa zalosne tak samo jak i nasza gra dzień w którym powie ze odchodzi będzie jednym z najszczesliwszych w ostatnich latach
Wygrali bo wygrać musieli nie ma się z czego cieszyć i ich chwalić Ramsey strzelił gola co nie zmienia faktu że powinien byc 1 do wywalenia :) brawo dla Lincoln za 1 połowę w drugiej brakło im sił ale i tak zasługują na uznanie :)
JA będę bardzo zadowolony jeśli Allegri ogólnie zostanie trenerem Arsenalu bez zabierania Dybali :D a jeśli by się mu jego jeszcze udało przekonać Dybala to gorsza wersja Messiego ale jest młody wiec sie rozwinie :D ale cóż to niemożliwe marzenia mnie poniosły :)
no lepiej żeby zagrał on niż Gabriel Paulista :)
stahustaszku
Też bym bardzo chciał Kryche on jako defensywny pomocnik był by dla nas zbawieniem i żal że go nie kupiliśmy :) co do Xhaki to zawsze był bardziej cofnięty rozgrywający i mam nadzieje że w następnym sezonie pokaże prawdziwe umiejętności :)
A może kasa na porzadne wzmocnienia jest i zarząd nie broni tylko Wenger ufa swoim ulubiencaa? :D
Kose sprzedawać to by był największy bezsens jeden z najlepszych stoperow na świecie który gra juz tu tyle lat
Macikbe
Nie liga Europy nie wpływa na to jak skończymy na 4 a United wygra LE i będzie za nami w lidze to i tak gramy w LM
A co myślicie o Jamesie jak by był do wyciągnięcia po sezonie i za Ozila go na 10?
Kogo widzicie ze Mesuta i Alexisa jeśli by odeszli z realnych opcji?
DontCry
Ale mi się po prostu ta sytuacja od razu przypomina to było komiczne :)
Laliga
Z Interem? Bo wam bramki Bojana nie uznali? Czerwona dla Motty jakoś na początku meczu tez byla kontrowersyjna :)
Laliga
Jak słyszę kibica Barcy mówiącego ze ich sędziowie też krzywdza to od razu przypomina mi się sytuacja jak RVP dostał druga żółta kartkę za kopniecie pilki po gwizdku a Arsenal nie musiał wcale odpadac wtedy ;)
Dajcie już spokój z tą Barca oni zawsze się kładli i będą dalej to robić :) mam nadzieję że Juve albo Atletico w tym roku wygra LM :)
Laca kapitalny piłkarz kapitalny gol!
Fekir co zrobił!
Suarez zawsze był nurek ale jednak w LFC tak nie pajacowal w Barcelonie osiągnął mistrzostwo...
Karny na Suarezie to parodia i za co tam było 5 min doliczone? PSG zagrało słabo ale sędzia wydrukowal końcówkę
Ciekawe czy zraszacze włącza jak wtedy po odpadnieciu z Interem :D
Cavani wyjaśnił :D
Pauleta
Nie bój się zaraz karnego bo się o powietrze wywroci też wywalczy :) on jest nurkiem zawsze był i będzie
Jaki karny? Neymar nurek widział że Belg się poslizgnal i w niego wpadl specjalnie
Ma jeśli ktoś ma wyjść z 4-0 to właśnie Barca ale oby nie :D
Imprecis
Mózg Ci wypralo? Najlepszy sklad pod wzgledem ogólnej jakości w hisrorii? Większej głupoty nigdy nie słyszałem co nam po liczbach Theo jak on nigdy równo nie gra? Welbeck wiecznie kontuzja OX wgl licz nie robi podobnie Iwobi gdzie ty masz ta jakość?
Arsenal961
Nie każda środek obrony mamy dobry dokupić solidnego rezerwowego a nie Gabriela i dobrze to wygląda
Fabri4
Alexisa to juz trzeba zastąpić konkretnym zawodnikiem o przynajmniej porównywalnych umiejętnościach do niego ja widzę tylko Reusa którego dało by się wyciągnąć ale jego kontuzje...
Chociaż *
Cutler
Lukaku hociaż nie realny albo Mbappe a na skrzydlo Inaki Williams
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Imprecis
Dajmy Wengerowi dozywotni kontrakt a co tam skoro nie chce odchodzic to niech pracuje mniejsza z wynikami mniejsza ze co sezon się osmieszamy ważne że Wenger będzie dalej pracował ^^