Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11757 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 103 z 294 (komentarze od 4081 do 4120):

@adek504: nie ma co się go czepiać o to że próbował strzelać ale musi poprawić jakość tych prób bo on nigdy nie miał problemu z wykończeniem a ostatnio mu to kuleje ale ogólnie grał dobry mecz

@pablofan: hehe dobre usprawiedliwienie ale widać było że mu siły brakło xD

A 100 mln za Rice to była kradzież ;)

Saka powinien na treningach ćwiczyć wykończenie zawsze miał to na topowym poziomie a teraz strasznie mu nie idzie

@Numer10: Saka tam powinien zatrzymać się żeby obrońca przejechał tak jak Jesus kiedyś z United ale chyba siły mu już brakło

Saka …

To nie faul na Jesusie ?

Będziemy grali w tym narożniku ? xD

@Maxilinexus: Jesus nie jest i nigdy nie był słaby tylko nie ma wykończenia

No i na cholerę się cofnęliśmy ? City przy prowadzeniu 1 bramka było cały czas na połowie przeciwnika nadzieję że Martinelli coś z kontry trafi

Raya

Wchodzi Welbeck :D Zara stary wyga pokaże jak się strzela bramki ;)

Ajjj szkoda

Ode świetny dzisiaj ;)

Nasz najlepszy napastnik znowu z golem xD

@Numer10: no dokładnie parę razy spróbuję aż w końcu wpadnie dzisiaj ładnie kręci nie jest schematyczny no i asystę też już zaliczył ;)

Saka nie wyglada dzisiaj źle nie ma się co go czepiać że szuka bramek lepsze to niż ciągle dośrodkowania Ode a też rozgrywa dobry mecz przyspiesza akcję Trossard trochę mało widoczny ale w 2 pewnie się trochę rozkręci trzeba ich dobić i skończyć mecz ;)

@Marzag: po prostu z taką amebą intelektualną jak ty trzeba rozmawiać na tym poziomie.

@thegunners101: powinien strzelić tą akcję co miał

@Bartek_: bo z tym człowiekiem się inaczej nie da tu nie bardzo miał co zrobić z tą piłką a ten jeb krytyka xD jestem pewny że Havertz by zagrał tak samo może Haaland by tam poszedł po gola bo bramkarz by się od niego odbił

@Marzag: Twoich za to nikt nawet pod trzepakiem by nie uznał za wartościowe ;)

@Bartek_: to że akurat w tej akcji nie bardzo było jak zejść i uciec z tą piłką do środka

@Marzag: Ty byś lepiej zagrał XD

Ode tak jest

@Marzag: najbardziej to prawda ciebie boli że Isak jest cienki, i twoje pisanie że City wygląda jak Liverpool nie nie wygląda Forrest strzeliło fartem City miało kontrolę cały mecz i nie cofnęło się na końcówkę jak my z Wolves, City ostatnio punktuje lepiej od nas odrobili 5 pkt ale zaprzeczaj sobie faktom.

Merino ze swoją szybkością i zwrotnością na PO wątpię xD

@Garfield_pl: stawiam że Zubi na PO a Rice z Merino w środku pola

Nasz wychowanek trafia :D

Cherki bardzo dobry transfer trochę się aklimatyzował ale ostatnio świetnie wygląda

@kamo99111: nie ma co Rivaldo obrażać chlop miał oko do napastników ciekawe co u niego mogli by go odbanowac :D

@Marzag: masz rację zmienia obraz każdej drużyny zmienił Sociedad zmienił BVB zmienił kadry Szwecji teraz zmienia Liverpoolu XD każdy klub oprócz NU to jest rozczarowanie. Tabletek to ty nie bierzesz i całe dnie piszesz te jak to nazywasz swoje chocholy

@Marzag: i znowu Twoje urojone doliczanie bramek czy jest jeszcze na świecie zawodnik któremu dopisujesz bramki których nie strzelił ? Wiem Ciezko Ci przychodzi przyznać że Isak to zwykły przeciętniak który w każdym klubie kręcił przeciętne/słabe liczby tak jak w kadrze i po prostu jego prime i styl gry NU zgrały się sobą.

@Marzag: całe szczęście że na Gyokeresa a nie nabraliśmy się na Isaka za 150 ;)

U Sesko pewność siebie siedzi on ma dobre uderzenie i z prawej i lewej nogi a w United nawet nie próbuje uderzeń może nie jest to wirtuoz ale na pewno nie jest tak tragiczny na jakiego wygląda w United

@Dziadyga: to że Gyokeres jutro strzeli to bardziej niż pewne tylko pytanie czy 2 czy 3 ;)

@alexis1908: Ci komentatorzy są niesamowici *

Ci komentatorzy United są niesamowici 20 minut meczu i dopiero się zorientowali że United gra dzisiaj na 4 obrońców xD

@Numer10: robotę tzn asystował strzelał bramki miał asysty 2 stopnia ? Płacili za gościa który podciągnie im ofensywę i da bramki i asysty a nie za gościa który pociągnie z akcją i nie trafi do bramki tak jak w meczu z nami, narazie to jest flop chociaż spodziewałem się że będzie gorzej ostatnio lepiej wygląda

@arsenallord: nie no Song zostawiał dziury w środku ale wizję gry miał fajną ;)

@arsenallord: Ale podania do Robina były pierwsza klasa ;)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady