Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 5916 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 11 z 148 (komentarze od 401 do 440):
@metjuAFC: Dokładnie Saki to ostatnio nie ma czy to w końcówce sezonu czy tera sparingi sporo za to macha łapami i z sędziami dyskutuje
@vitold: o dobrze że udokumentowałeś ten zakład ;)
@wnw46: Haaland Auba Lewy Suarez Costa wszędzie tak samo strzelali xD
@MineEdge: obaj na ławce wyjdą Hojlund i Havertz xD
@coooyg11: ta a tu Nicolas Jackson zgarnia Koronę króla strzelców z 40 golami bijąc rekord Haalanda xD
@Marzag: Szkoda że nie wygraliśmy tej LM bo po tych właśnie 2 wolnych realowi skoczył popularnosciowo i mógłby powalczyć o tą złotą piłkę ;)
@Artetaballer: Lookman to żaden półśrodek tylko kawał grajka a za 40 mln to promocja
@1886gunner1886: w tamtym roku nas odrzucił w tym były te szopki z ceną ostatecznie i tak zawsze ostatnie słowo ma zawodnik jakby chciał to by do nas przyszedł ;) ciekawe w którym wywiadzie powie że od dziecka marzył żeby zagrał na Old Trafford XD
Tak szybki transfer Sesko do United tym bardziej utwierdza w tym że on poprostu nie chciał przyjść do Arsenalu ;)
@thegunner4life: Ale ja teraz nie mówię w ogóle o transferze Madueke tylko o formie Saki bo nie można powiedzieć za na prawej wszystko gra i jest super :)
@thegunner4life: z PS też jest problem ja rozumie że Saka ma taryfę ulgowa wychowanek itp ale on po kontuzji w ogóle nie wrócił do formy mam nadzieję że na Ligę będzie ok ale on ani w sparingach ani w końcówce tamtego sezonu nie prezentował się dobrze był przewidywalny do bólu
@Placio: ważne gole w zeszłym sezonie które ? Bardzo ważne było jak nas wyrzucił z FA Cup nie trafiając setek z United xG na minusie top i jak go zabrakło to nic się nie działo bo merino strzelał tyle co on . Fakt masz co już oceniać Gyokeresa po 80 min w sparingach XDD
@vitold: no była taka jedna co miał lepszą piłkę mógł isc na strzał to mu któryś wbiegł i zabrał piłkę XD tylko nie wiem czy to nwaneri czy Martinelli
@Marzag: brakuje mu rytmu meczowego i czucia jeszcze do tego zgranie z drużyną ja jestem o niego spokojny bardziej mnie martwi Saka bo on po kontuzji nie wrócił jest przewidywalny i schematyczny nie chce wyciągać wniosków po sparingach i mam nadzieję że na ligę będzie w optymalnej formie .
@Marzag: już od United zacznie strzelać jak wyjdzie pomoc w podstawowym zestawieniu , i oby jak najmniej Merino dawno tak drewnianego pomocnika nie widziałem już wolę Kaia na tej lewej 8
@ozzy95: no i będzie rozliczany jak przyjdzie sezon ja nie mówię że mamy go nie oceniać ale na pewno nie po sparingach ;)
@alexis1908: na ten sezon *
@ozzy95: i nie jestem wielkim fanem Artety po prostu uważam że zasłużył na ten i nie ma co oceniać po sparingach w których jest ciągła rotacja Gyokeres Zubi dopiero wchodzą do składu , osobiście sam bym chętnie zobaczył u nas Glasnera podoba mi się jego styl i gra jego drużyn
@ozzy95: pamiętam też tą ambicję ze top 4 jak trofeum burdel w składzie wielki kontrakt dla Ozila który zaliczał już zjazd ;) dla mnie błędem było trzymanie tyle Wengera powinien odejść 2/3 lata wcześniej jak była szansa na kloppa tyle i w żadnym wypadku nie wspominam miło jego rządów tak po sezonie 2008/2009 ;) my po sezonie niepokonanych nie byliśmy nigdy nawet blisko mistrzostwa chyba że ten sezon co Lisy wygrały ale tam też bardziej kury z nimi rywalizowały tylko się wywaliły na pysk w końcówce .
@ozzy95: ja też pamiętam np 6-0 z Chelsea albo 8-2 z United o dwumeczach z Bayernem to nie wspomnę albo jak graliśmy z city czy live to z góry można było zakładać wynik a i ze średniakami często szło opornie np taki Everton czy southampton bardzo często potrafił się postawić ;) aż się łezka kręci jak sobie przypomnę jak ta piłeczka wtedy chodziła ;)
@Dziadyga: a mi się właśnie Zubi podobał widać że chce grać do przodu fajnie umie piłka pograć na jeden kontakt i jest ciągle pod grą to może być na prawdę bardzo Deal , co do Merino to już przed jego transferem mówiłem że on się nie nadaje i dalej się tego trzymam ;)
@thegunner4life: nie wiem mi cały czas siedzi w głowie sezon 2008/2009 wtedy na prawdę mieliśmy mocną pakę i nic nie daliśmy rady wygrać i to raczej była kulminacja potem najlepsi zaczęli odchodzić , i nawet mimo że lubiłem tamten styl ale jednak wolę jak grają jak równy z równym z czołówka a nie zbierać ciągle baty ;) mi się osobiści styl Glasnera podoba i chętnie bym go w Arsenalu zobaczył z tymi zawodnikami
@thegunner4life: no i od kiedy dostał pieniądze do wydania to te wyniki się zrobiły jeszcze gorsze xD szkoda że nie odszedł wcześniej jak była szansa na Kloppa ;)
@XandeR: do Fergusona to Wenger nie ma podjazdu a i Guardiola więcej wygrał i Mourinho nie przemawiają za mną Twoje argumenty w Europie mógł osiągnąć więcej , Fakt to 2006 roku bardzo dobry trener po 2006 to równia pochyła i tyle , i w którym ja miejscu go porównywałem do Artety xD zabawne bo ja fanem Mikela wielkim nie jestem ;)
@XandeR: i masz rację piękna piłkę pokazywaliśmy zwłaszcza na Old Trafford 8-2 do dziś ten mecz pamiętam piękny był .
@XandeR: np sezon 2008/2009 w obronie Gallas toure to jest ss i djorou ? Później Verma Kościelny Per litości to przyjęcie ze Wenerer cały czas nie miał zawodników jest śmieszne jemu piłka odjechała a pojęcie pressingu nie istniało .
@pawel_1986: no jak widziałem ich sparing z evertonem to dalej jest Bruno i pełno drewna koło niego xD ale nie będę wyciągał wniosków to tylko sparingi
@XandeR: tak jak wyjaśnił Monaco w 1/8 LM XD weź przestań po 2006 roku kadencja wengera to było pasmo niepowodzeń skład z gowna no nie wiem w pewnym momencie miał Fabregasa Nasriego Arshavina Persiego Rose i co wygrał .
@XandeR: xDDDD chyba mało pamiętasz jak za Wengera nas każda mocniejsza drużyna masakrowała i jaki burdel po sobie zostawił
@Garfield_pl: dokładnie ja też chcę zobaczyć wyjściowy skład a nie te mieszania co najważniejsze podstawowa pomoc bez merino , Gyokeres w 2 połowie już się rozkręcał musi się trochę zgrać a i reszta musi się nauczyć do gry z napastnikiem innego typu ;)
@pawel_1986: szykuj lepiej kasę na cele charytatywne na koniec sezonu ;) bo tą ligę wygramy w tym sezonie ;)
Co to za zmiana … czemu on nie zgrywa Ode z Gyokeresem Ricem tylko zostawia merino ehhh
@Marcinafc93: Saka za to top gra w tych sparingach XD
@Nicsienieda: no no po 70 paru minutach rozegranych racja XD
@prezes77: odchodzi do Leverkusen
Martwi najbardziej forma Saki mam nadzieję że on się obudzi bo bez niego leżymy , o Gyokeresa się nie martwię 1/2 mecze i będzie strzelał zresztą dobrze że się pokazuje więcej piłek prostopadłych i będzie ok ,
@Szogun: i na LS i Na PS może zagrać. Saka nie daje nic dzisiaj przykre ale prawdziwe a Ethan potrzebuje więcej miejsce i dobrze schodzi ze skrzydła .
Madueke za Gabiego Nwaneri na skrzydło za Sake i Ode na kierownicę
Saka po tej kontuzji nie jest sobą z przyzwyczajenia ciśniecie Martinelliego ale on chociaż się pokazuje pod grę a gdzie jest Bukayo ?
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 7 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@silvano95: za to w obronie mają kaleki w bramce też i pomocy ;)