Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11829 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 10 z 296 (komentarze od 361 do 400):

@pablofan: przegrana po karnych to jest dla Ciebie koszmar ? Czy może unieszkodliwienie PSG że Gowno mogli z akcji zrobi i były strzały rozpaczy ? Zagraliśmy mądry mecz i prawie wygraliśmy i zdanie płaczków tego nie zmieni.

@WygramyTo: przecież mieli Eriksena Dele Ali miał prome

@arsenallord: bez przesady jak Kane grał w kurach to mieli skład na top 4 ligi

@arsenallord: kiedyś ogólnie Ci napastnicy to lepsi byli Aguero Ibra Rooney Lewy Suarez nawet Cavani a tera jakieś Seska Pedra Itp co szczytem marzeń jest przekroczenie 15 goli w sezonie

@WygramyTo: no jednak Lewy miał 33 lata przechodził do drużyny w kryzysie która nie potrafiła wyjść z grupy w LM Kane jednak był młodszy i przechodził do totalnego dominatora ligi. I kolejny raz mówię dla mnie Kane jest świetnym napastnikiem ale wyżej stawiam Lewego

@WygramyTo: teraz Gyo jest znienawidzony ? Już był Arteta bym Havertz Zara będzie Gabriel albo Rice znienawidzony xD skąd wy tą nienawiść bierzecie

@Numer10: Lewy technicznie też ułomny nie był w wieku 30+ lat wpasował się do zupełnie innego grania w Barcelonie i strzelił ponad 100 bramek Lewy> Kane zawsze tak samo jak Suarez> Kane ;)

@WygramyTo: no 2 ogórkowe Ligi to LM jest najbardziej wiarygodna łącznie to wiadomo że Kane nawalił 61 bramek ale Lewy co sezon w bayernie 50+ walił i nikt mu złotej piłki nie dał zobaczymy co angol pokażę na MS jeszcze bo Kvara takiej szansy nie ma

@WygramyTo: w tej LM Kane ma 14g2a 4 bramki z karnych Kvara ma 10g 7a

@WygramyTo: a ja gdzieś napisałem że Kane jest słabym piłkarzem ? Mówię że na złota piłkę BL i Puchar Niemiec to trochę mało. Jakby jeszcze machnął rekord Lewego ale tego nie zrobił dużo mu brakowało w LM Kvara liczby ma lepsze bez strzelanych karnych.

@WygramyTo: Arteta mi powiedział jak z nim rozmawiałem ;)

@WygramyTo: a co mnie obchodzi że on nastrzelal ogórka w BL ? Kvara bardziej zasłużył za samą LM. A jak Anglia wygra MS to Rice powinien dostać ;)

@WygramyTo: no tak bo Saka znowu będzie pod formą cały sezon Havertz w szpitalu a Gyo przez pół roku bedzie się kopał po czole. Jedyne co musimy zrobić to uzupełnić skład.

@WygramyTo: bo Haaland ma tryb terminatora zwykle na początku sezonu i nastrzela tych bramek potem trochę przygasa a te wszystkie plebiscyty ludzie patrzą na koniec. Tak samo nie wiem za co ty uważasz złotą piłkę dla Harrego wygrał ogórkową BL i puchar Niemiec rekordu Lewego nie machnąl w LM nie doszli nawet do finału. Lewy takie sezony jak ten jego rozgrywał co roku i złotej piłki się nie doczekał więc nie wiem czemu angol miałby dostać.

@Adamarsenal1: Dawać tego Rogersa do tego jeszcze Andersona I rezerwowego PO i można zaczynać nowy sezon ;)

@WygramyTo: mądre transfery Realu wzmacniają się tam gdzie mieli braki, a na 9 to mają Mbappe który był królem strzelców ligi

@Gunnerrsaurus: co wy macie z tą nienawiścią jak nie Marzag wymyśla nienawiść do Havertza to teraz ty do Artety że ktoś miał moment zwątpienia i nie popierał niektórych ruchów Arcziego nie znaczy że go od razu nienawidzi.

@Numer10: no właśnie fajnie potrafi wyjść z pod pressingu ;D a z klepaniem zobaczymy tera jak się na MS pokaże ;) dla mnie to by mogło chodzić super Anderson Rice Ode do tego jest Zubi Eze Skelly

@Numer10: ja też myślałem że Anderson to jak Rice ale właśnie lepiej chlopaka pooglądałem to on ma predyspozycje do gry box to box do tego niesamowita wydolność i konskie zdrowie to mój tak wymarzony pomocnik do gry z Deciem w środku ;) no albo Valverde :D

@arsenallord: zostaw pabla ja tam go lubię :D

@WygramyTo: kurde ja się zgodzę z chłopakami to ty nakręcasz temat Gyo a potem się dziwisz że odpowiadają ma tu swoich fanów i nie fanów nie bój się jak porządnie odpali w przyszłym sezonie to każdy na pewno go doceni. Narazie na te oczekiwania zagrał średni sezon i tyle.

@pablofan: każdy zawodnik który u nas będzie grał będzie miał ode mnie wsparcie oprócz Seski bo nie zniósłbym tego drewna ;)

@pablofan: nie Eze został kupiony jako gwiazda ligi ;) a Madueke jako podobno dobry gracz który będzie mało zarabiał nie zarabiał a w dodatku był drogi ale nie zostało nic innego jak dać mu jeszcze ten jeden sezon nie raz tak było że zawodnicy odpalali w 2 sezonach więc mam nadzieję że to czeka Noniego bo ogólnie się sympatyczny wydaje ;)

@krzykus1990: tak tak już Arczi leci do Madrytu psuć sobie karierę i pomnik który buduje na Emirates takie bajki to xD

@pablofan: ja zamierzam iść w narrację żebyś sobie zamówił koszulkę Seski ;)

@Dawid04111: ja go nie skreślam ale niech ogarnie łeb to jego luzackie podejście to moglo przechodzić w CP ale nie w Arsenalu. Madueke też ma jeszcze sezon zaufania ode mnie żeby wejść na ten optymalny poziom mimo że nie jestem jego fanem. Mam nadzieję że Saka będzie w przyszłym sezonie zdrowy i Madueke faktycznie będzie robił jako zmiennik wtedy będzie mial mniejszą presję.

@WygramyTo: on strzelił 17 goli w lidze włoskiej … a kadrze co go widzę kaleczy w LM w interze kaleczy Havertz>>Lautaro

@Adi17: szczególnie z Lautaro który strzelił w lidze zawrotne 17 goli i zwykle w dużych meczach zawodzi Havertz jest lepszy i to zdecydowanie, do tego Argentyńczyk całe życie gra w systemie na 2 napastników

@Numer10: nie wiem mnie Eze irytuje to jego luzackie podejście chłop wygląda jakby w domu wypalił 2 Lolki i wyszedł se pograć na wyjebce, już wolę Ode któremu przynajmniej zawsze się chce biegać nawet jak nie jest w najwyższej formie.

@pablofan: co pokazał jak biec do lini jakie sytuacje on tworzył ? Za 50 mln to był katastrofalny transfer i nie nie kupuję że robi wiatr i że dał niezłą zmianę w finale.

@losnumeros: dla mnie styl to jest sprawa drugorzędna można trochę poprawić grę z kontry ale jak wyniki będą się zgadzać tak jak teraz jest okej, też nie czarujmy się my cały sezon graliśmy praktycznie bez skrzydeł Saka ciągle jakieś problemy potężny zjazd w pewnym momencie Gabiego i Leo to samo ofensywny pomocnik Eze miewał przebłyski ale tylko tyle Ode też większość czasu się leczył więc graliśmy to co umiemy dobre ustawienie i bardzo mocną defensywa ;)

@aguero10: zobaczymy ja bym czerwonych nie skreślał w przyszłym sezonie, za to mam opinie że ani Live ani Chelsea się liczyć nie będzie a tottenham znowu zagra o oszukanie przeznaczenia

@losnumeros: do trzech razy sztuka za rok to bierzemy ;)

@Mickeylo: city pewnie standardowo jeszcze pojadą na ustawieniach Guardioli, i nie wiem coś mi mówi że United nie trawie tego klubu ale mogą być groźni w tym sezonie jak trochę wzmocnią środek pola i kupią jakąś ogarniętą 9 a chodzą ploty o Osimhenie

Wchodzę a tu zamiast cieszyć się z mistrzostwa to stękający pablo, spokojnie za rok też wygramy ligę i dorzucimy LM ;)

@Gunner915: Włosi to mają myśl trenerską widać po ich reprezentacji ;D

@mistrzu973: przy Ronaldo prime to żaden napastnik by nie postrzelał ;D Benzema dopiero odżył strzelecko jak Portugalczyk odszedł ;) Messi to już inna sprawa bo to był nadpilkarz.

@Tevez: no patrz dziwne że reklamowali potencjalnego karnego którego nawet nie sprawdzili na varze, gracze PSG bo każdym kontakcie się przewracali, i ile tych strzałów było celnych 4 ? A ile groźnych ? 1 z karnego ?

PSG cała 2 połowę szukało karnego bo c…a z gry se stworzyło za przeproszeniem chyba że te strzały rozpaczy i wrzutki to były takie cudowne okazje, jak Arsenal tak grał z drużynami które grają niskim blokiem to większość stękała

@Catalonczyk: wedle przepisów tam nie było karnego chcesz czy nie chcesz Saka sam się ta piłka nabił żadnego błędu nie było

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady