Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 10550 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 3 z 264 (komentarze od 81 do 120):
@Theo10: no musimy strzelać i liczyć ze oni będą strzelać mniej ;)
@Marzag: city strzela w przedostatniej kolejce 7 bramek i ma + 7 przed ostatnią kolejką nad Arsenalem nadal jest wszystko w naszych rękach ?
@Spodek: to próbuje mu się wytłumaczyć … ale to ciężki przypadek
@Marzag: nie nie wszystko jest w naszych rekach bo możemy wygrywać i mistrzostwa nie zdobyć dużo zależy od nas ale nie mamy pełnej kontroli nad tym rozumiesz ? No jesteśmy bo jest iluzja 3 pkt przewagi a co jak City wygra dalej będziemy w lepszej sytuacji ?
@Marzag: a czy ja napisałem że sukces nie jest zależny też od naszej gry ? Po co ty przekręcasz słowa ? Ja wiem że ty starasz się na siłę wszystkim wmówić że jesteśmy w lepszej sytuacji niż city ale tak nie jest oni w ciągu 2 tygodni zlali nas 2 razy Chelsea i Liverpool. Mental maja teraz top.
@Marzag: no i z kim grają w ty FA Cup Southampton? To ławka wyjdą i wygrają ten mecz
@Marzag: ze wynik działań zależy wyłącznie od naszych decyzji, wysiłku i zaangażowania. Tutaj tak nie jest bo jesteśmy zależni od tego ile strzeli city tak jak oni są zależni od tego ile strzelimy my.
@Mickeylo: przy równym bilansie są mecze bezpośrednie albo bramki strzelone tak że każda wygrana city wsadza ich na fotel lidera a co do trudności terminarza oni nie mają LM mogą spokojnie grać w lidze
@Marzag: Ale ty nie na prawdę udajesz czy coś ten tego ? Określenia wszystko w naszych rękach byś mógł użyć jak nie musieli byśmy się patrzeć na city ich wyniki nic by nam nie robiły teraz tak nie jest.
@Marzag: omg możemy strzelić 20 bramek w 5 meczach i i tak nie zostać mistrzem to jest według Ciebie wszystko w naszych rękach Einsteinie ?
@Marzag: no musimy się patrzeć na to co zrobi city to już nie jest wszystko w naszych rękach, wszytko w naszych rękach przewaga chociaż 1 punktem i nie interesują nas wyniki city
@Marzag: no nie jest w naszych rękach bo możemy wygrać wszystko do końca i nie mieć mistrza jeśli city strzeli więcej bramek, tylko w swoich rękach to mieliśmy do weekendu
@Barney: przecież Villa rozłoży nogi przed city oni mają 10 pkt nad Chelsea a Chelsea wiadomo w jakiej jest formie czyli już można mówić że zagrają w LM nie wiem na co niektórzy liczą
@axe: mistrzostwo zawsze , kury mi nie wadzą i co sezon urywają punkty city.
@Marzag: Porro na ławkę byłby dobry
Laca był na poziomie Girouda ale miał gorszych partnerów do gry ;)
@pablofan: pablo przestań już czarnowidziec będzie dobrze ;)
@losnumeros: a ja bym chciał zobaczyć jakąś techniczną 8 tyłu Vitinha
@Marzag: właśnie tu wyszedł brak ogarnia u Ode w ostatnich miesiącach stąd zła decyzja. I ogólnie nie grał źle ale podania mu nie siedziały w tym meczu. Ale dawał pozytywne sygnały
@Dziadyga: proste deklasujemy w sobotę NU tak ja Barcelona co jest do zrobienia bo sroki się chwieją i po prostu źle grają ;) potem Moyes pomaga swojemu byłemu podopiecznemu i ogrywa Guardiole my wygrywamy wszystko do końca i tytuł trafia do Londynu. Już dosyć z pesymizmem.
@Marzag: no najrozsądniej to chyba by było jakby wyleczył kontuzje a nie z nią grał nie ? Tym bardziej że mamy dobrego zmiennika na PS najlepszego skrzydłowego Chelsea z poprzedniego sezonu który nie dużo zarabia ;)
@ArsenalChampion: Odegaard to w ogóle sam powinien to skończyć i uderzyć a nie jeszcze podań szukać takie moje zdanie i pewnie Odegaard z przed 2 sezonów by to skończył golem
@aguero10: to Ciekawe bo w Atletico często gra jako jedyny napastnik ;) Sørloth to joker. W City jak wychodził jako 9 też wykręcał dobre liczby.
@GunnersFan9: Saka gra z kontuzją skąd to info ? nic się nie nauczyli po Benie ? nie zdziwiłbym się jakby te powroty Odegaarda też były przyspieszane a chłop nadal czuł dyskomfort.
@duzy469: a ja uważam że Alvarez by się sprawdził to byłby taki Sanchez ;) co do Girouda masz rację wczoraj jak Heroiczny Niemiec uderzał głową to człowiek widział tam Girouda jak kończy tą piłkę :D albo nawet Merino on też by to zmieścił
@duzy469: tam trzeba też spojrzeć że Atletico w pewnym momencie na prawdę wyglądało tragicznie oni się z Bruggia męczyli, dla mnie Alvarez to 9 skrojona pod Arsenal.
@iluzbg: raczej awans ;) Atletico wystarczy nie zostawiać dziur w środku i zagrać szczelną obroną z przodu coś wpadnie.
@duzy469: 19 bramek 9 asyst łącznie w defensywnie grającym Atletico ;) poprzedni sezon rewelacyjny. Zawodnik techniczny potrafiący zagrać kombinacyjnie z bardzo dobrym uderzeniem.
@pablofan: a ja wolę napastnika który jest napastnikiem i w dodatku umie uderzyć a nie pomocnika bez wykończenia na 9 ;) Gyokeres Havertz Madueke i koszyk butelek za Alvareza :D
@Theo10: Emery to znowu rozłoży nogi przed city tym bardziej jak wygrają LE ,CP pewnie na nas wyjdzie ławka jak będą mieli finał LK przed sobą ;) ja gdzieś upatrywać że mogą zgubić to bardziej bym stawiał Wisienki albo Everton
@darek250s: logika mówi że nie ;) ale serduchem mimo wszystko nadal wierzę że coś wrzucimy
https://vm.tiktok.com/ZGdHL9m8Y/ XD
@Tomi7: chyba nawet wtedy krócej prowadziliśmy
@danpol: spokojnie Liverpool wróci gracze się zgrają wzmocnią obronę może jeszcze Isak odpali Wirtz jest kotem Szobo to samo, cały szkielet drużyny mają. Slota będzie można w pełni ocenić po następnym sezonie dopiero pewnie jak nie podoła to po prostu zmienią trenera ;)
City za Cherkiego niecałe 40 mln xD my za Madueke 56 a za Eze 70 to są te top interesy, da się jednak wypatrzyć zawodnika w innej lidze a nie kupować szrot z Chelsea. Bo Eze może jeszcze odpali.
Była kiedyś jakaś drużyna dłużej na prowadzeniu żeby później przegrać mistrzostwo ?
@sWinny: i dodajmy przegrywa fizyczny pojedynek z Bernardo ;)
Ostatnie 5 meczy Arsenalu 3 porażki 1 zwycięstwo 1 remis ostatnie 5 meczy City 4 zwycięstwa 1 porażka w tym zlanie Liverpoolu Chelsea i nas 2 krotnie xD
@Marzag: no tak zapomniałem według ciebie city nie musi tracić punktów bo mamy lepszy bilans bramek XD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Marzag: jeśli nic w tym sezonie nie wygramy to co powiesz ? Że to przez Gyokeresa ? Przez kontuzje ? A Arczi jest w sumie niczemu nie winny i jest ok czekamy na następny sezon. Prawda ?