Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 11892 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 3 z 298 (komentarze od 81 do 120):
@losnumeros: nie zdecydowanie to nie szaman tylko gra z tymi 2 gagatkami :D i co tu sie dziwić Gyokeresowi jak cały sezon musiał grać z takim duetem xD
@losnumeros: przy Madueke i Martinellim nawet Kane przestał strzelać bramki xD
@BizoNxd6: bez przesady Saka dał dobrą zmianę, Rice też grał bardzo dobrze ale sam ich nie pociągnie. A Madueke no cóż zrobił to za co tu chłopaki go chwalą i mówią że dobry transfer czyli wiatr ;D
Anglia nie ma wyjścia musi wejść Havertz za Gyokeresa wtedy Martinelli na LS i Madueke zaczną grać ;)
Saka Rash na boisko
@Arsenal2004: ja też tylko nr Rica mi nie pasuje :D
Wyjaśni mi ktoś fenomen Bellinghama na jakiej pozycji on w ogóle gra i w czym jest dobry ?
@Gunnerrsaurus: niby tak ale oni w tych stanach to akurat piłkę mają w dupie, no i chciałoby się MS w Europie w końcu. Bo ruskich Do Europy nie liczę xD
@pablofan: „ graja po 12 pełnych spotkań w lidze na sezon to są pleni polotu” powiem Ci że w punkt ;)
@Gunnerrsaurus: mnie osobiście godziny męczy irytują, ale ogólnie mundial fajny poziom trzyma
@arsenallord: nie przegrywa tylko Saka cały czas nie jest zdrowy i jest to niepokojące przed nowym sezonem, jak nie jest zdrowy powinni go wysłać do domu jak Timbera i tyle a nie go jeszcze tyrają
@Matelko: Ja od dawna o nim mówię ale nie ma niego szans w tym okienku zresztą mamy tą pozycję obsadzoną jest Ode i Eze dopóki któryś nie odejdzie nie ma miejsca dla następnej 10 tki
Spoko ten mundial last Dance Ronaldo Messiego nowe pokolenie Mbappe Haaland. Szkoda tylko że bez polski no i te godziny
@Damper: no zdecydowanie sie zgadzam obaj młodzi ograni i z wysokim potencjałem można ich wprowadzać do składu i rotować bo jednak Rice Zubi Skelly i któryś z tej 2 to byłby mega komfort dla Mikela.
@Garfield_pl: o to by był deal a nie Tonali jakiś
@WygramyTo: no właśnie nie jak Gyo zagrał zły mecz to pisał ale jak zagrał dobrze to też go pochwalił, to nie jest tak że na Gyokeresa też nic powiedzieć nie można złego bo można, na tym polega obiektywizm.
@WygramyTo: nie no bez przesady on akurat Gyo normalnie oceniał mimo że fanem transferu nie był
@Damper: no ja też się właśnie nad tym zastanawiam jak czytam opinie niektórych użytkowników na temat Gyokeresa ;) no strzelił 5 więcej od Gyokeresa bo grali akurat z potężnym Tottenhamem i Club Brugge i nie mówię że Alvarez jest złym zawodnikiem bo jestem jego fanem ale ten sezon miał słaby
@arsenallord: no właśnie Jesusa to im można oddać w zamian reszta naszych napastników zostaje w domu łącznie z Merino ;)
@NicolasJover: nie musisz mi wyjaśnić
@NicolasJover: to się tylko tyczy Ciebie i twojego stosunku bo ty tylko w stosunku do Gyokeresa jesteś krytyczny ;)
@mistrzu973: może tak może nie zobaczymy w przyszłym sezonie. Według mnie obaj swoje pograją i obaj swoje bramki strzelą.
@Damper: Ale tylko piszą że chcemy Alvareza a nie że chcemy oddawać za niego Gyokeresa ? Więc to raczej żadna nowość Alvarez przewija się już dłuższy czas
@mistrzu973: nie chciał kupili mu napastnika mówią masz Mikel masz nim grać koniec kropka bo on nie ma nic do powiedzenia ;D
@Mastec30: to może inaczej zapłaciłbyś za to co grał w środku pola 80 mln i najwyższy kontrakt w drużynie ?
@NicolasJover: ciśniecie go od drewna wcale nie jest hejtem faktycznie to tylko ocena mój błąd.
@WygramyTo: no to pokaż mi takie w PL ;D bo większość jest gorsza od niego xD zamiast docenić że mamy 2 dobrych napastników to obu się ciśnie, a każdy zapomina że obaj grali bez skrzydeł praktycznie i z Ode pod formą ;D
@Dziadyga: ja tam nic do Kaia nie mam uważam że najlepiej wyjdziemy na tym jak on i Gyo zostaną i będą zdrowi, bo nie ma w tym momencie topowych gotowych 9 ktore wejdą do nas z buta.
@NicolasJover: gdy pisałeś o dealu Alvarez Gyo to najwięksi hejterzy Gyo za to Ci przytaknęli ahh i nikt więcej,
@Mastec30: od do tego meczu z live w którym wyszedł jako 9 kilka razy zaczynał z ławki tak samo dużo meczów w których schodził dość szybko, jak ty byłeś zadowolony z jego gry na 8 to ok ja nie byłem Zubi miał słabą końcówkę sezonu a i tak wyglądał lepiej w pomocy niż Havertz u nas.
@Mastec30: to z tą repka to oczywiście ironia była ale wziąłeś to na poważnie ;) jasne że to nie tylko jego wina że nie wygrywają
@NicolasJover: gol z Evertonem nawet dwa Gyokeres nie strzela gdy trzeba wygrać mecz XD
@Mastec30: był tak dobry że Nawet Arteta go posadził na ławce bo był słaby. Litości nie próbuj mi wmówić że on dobrze wyglądał bo nie wyglądał dopiero po przesunięciu na 9 odpalil jako lewa 8 się nie sprawdził i tu nie ma co czarować. @NicolasJover: kto tu jest odklejony XD ja nie przetrawię Havertza no no nie będę mówił że grał dobrze w środku pola jak nie grał tam dobrze tak jak nie będę mówił że Madueke był dobrym transferem bo nie był.
@Mastec30: oj nie sorry pamiętam jak on grał w środku przestań z mityczną fizycznością jak on się od wiatru przewracał i z tym zgarnianiem górnych piłek, w środku pola byl tragiczny Arsenal z nim wyglądał tragicznie. Na środku ataku jest ok albo jak zagra podwieszonego i to tyle na 8 nie powinien grać nigdy więcej
@Mastec30: szybciutko to skończyły się sukcesy Niemców od kiedy Kai jest tym podstawowym :D
@arsenallord: mieszkając w Niemczech odnoszę wrażenie że kibice domagają się Undava ;)
@Piotrek_175: Madueke to w sumie dobry transfer i jego się czepiać nie można przecież bo przychodził jako rezerwowy i mało zarabia … to oczywiście nie moje słowa ale pewnych osób z tej strony ;)
@NicolasJover: no ale jakby myśleć tak jak ty to byśmy go odpalili po połowie sezonu tak że tego.
@NicolasJover: no widzisz całe szczęście że Arteta też ocenia inaczej bo jakby oceniał tak jak ty to Havertz po 1 połowie sezonu w Arsenalu już by z ławki nie wstał tak kaleczył w środku pola
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@mistrzu973: nie no Kane coś tam umie ;)