Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 4606 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 9 z 116 (komentarze od 321 do 360):

Komentowany temat: Wielkanocne granie: Ipswich Town vs Arsenal 20.04.2025, 12:33

@Theo10: czy ja wiem takie City czy Chelsea nadal więcej wtedy wydawało od nas . Do dziś pamiętam okno jak dołączył tylko Cech albo tą szopkę z Suarezem który chciał do nas przyjść ale nie rozbiliśmy banku a on dałby nam wtedy mistrzostwo . Tak samo z Hazardem jakbyśmy wydali pieniądze to grałby u nas a nie u smerfow podobna sytuacja z Mata . Wenger długie lata latał jak mógł tą drużynę chwala mu za to że tyle lat trzymał nas w tej 4 .

Komentowany temat: Wielkanocne granie: Ipswich Town vs Arsenal 20.04.2025, 12:01

Ciekawe czy Real nie będzie chciał sprzedać Gulera po tym sezonie zagra i na 10 i na skrzydle ma papiery na duże granie chętnie bym go zobaczył w Arsenalu

Komentowany temat: Wielkanocne granie: Ipswich Town vs Arsenal 19.04.2025, 20:31

@wajktor1998: trzeba się przełamać w tej lidze 2 miejsce jednak lepiej wygląda niż 3 czy 4

@Corthal: Ta ja cały czas jestem na nie nie jest warty żeby płacić za niego 150 baniek czy ile tam NU krzyknie ale pewnie w tych granicach oni sprzedawać nie muszą do tego do LM pewnie wejdą to raczej będą wzmacniać skład a nie się osłabiać . Zdecydowanie jestem najbardziej za Gyokeresem ;)

@arkoreus: jak miał żółtą w ćwierćfinale i był zagrożony ale jej nie złapał to na półfinały mu się kasują Partey był zagrożony złapał i pauzuje ;)

@RavenPL: ich środek pola to Rice sam wyłączy ;)

@sebaarsenal: a ty oglądasz coś Arsenal ? Czy pamiętasz Bena z poprzednich sezonów ? Wrzucenie Bena w takim rytmie na Kvare to będzie odkrycie prawej strony boiska tak samo Calafioriego na Doue czy Debmbele . Główną siłą PSG są skrzydła które mogą zneutralizować Skelly i Timber . A ty piszesz jakieś głupoty o przesuwaniu Timbera na lewą a skellego do pomocy . Jorignho do podawania bidonów a co on Ci zawalił w tym sezonie ? On nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu i ze swoim doświadczeniem sobie poradzi .

@arkoreus: to by musiał czerwoną dostać kartki w półfinale się kasują

@sebaarsenal: Ty serio mówiłeś o tym żeby przesuwać Timbera na lewą obronę a na Kvare wystawić nie ogranego bez rytmu meczowego Bena ? XD niezły taktyk z Ciebie obrona w tym składzie jest nie do ruszenia . A Jorgi spokojnie sobie poradzi środek PSG fizyczny nie jest więc kondycyjnie też sobie poradzi .

@GreKa: Papcio długie lata bez kasy trzymał nas w 4 to nadal najlepszy trener w historii Arsenalu ;) Ale w pewnym momencie było widać wypalenie jakby trochę mu pilka odjechała w pressingu nie istnieliśmy . Tak czy siak mam nadzieję że Mikel przebije jego osiągnięcia .

@miki9971: Nie no bez przesady można beke z Chelsea cisnąć ale Palmer to akurat jest dobry jakby te Jacksony inne wynalazki potrafili kończyć to co on wykreuje to by by miał dużo lepsze liczby w tym roku .

@adek504: Dlatego jak kupimy Gyokeresa to dostaniemy napastnika który umie wykonać mityczną tytaniczną pracę i ma kliniczne wykończenie

@Artetaballer: potrzebujemy napastnika jak tlenu nawet wygrana w LM nie zmieni tego .

@Be4Again: też tak uważam ale mogę się założyć że Inter w tym finale zagra

@thegunner4life: Jakie odpaść z PSG jedziemy do Monachium i wygrywamy te rozgrywki ;)

@Socjopata: i w lidze są poza pucharami . Ale faktycznie nie sprawdziłem dobrze że policzyłeś chwala Ci za to XD

@adek504: Ode na pewno wróci na swój poziom on ma za duże umiejętności zeby się nie odbudować . Ale to nie zmienia faktu że przydałby mu się jakiś zmiennik bo jak on jest pod formą to słabo kreujemy zwlaszcza z drużynami które się cofną .

@executer1: zwyżka formy a kogo to PSG pokonało przeszli Liverpool który nie gra ostatnio nic specjalnego po karnych ? Z fazy ligowej ledwo co wyszli i Villa która jest pod formą też napędziła im stracha bo w rewanżu to mocarne PSG nie wiedziało co się dzieje .

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 12:37

Mam nadzieję że Inter dzisiaj klepnie Bayern my real . W półfinale my PSG a oni barce . Finał będzie nudny ale chociaż tym wszystkim eksperta kopary opadną . Bo Inter mimo że 2 lata temu grał w finale mimo że teraz też grają o potrójna koronę jest tak samo niedoceniany jak i my .

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 12:09

Mnie to już tak irytuje gadanie o tej remontadzie jacy to oni zmotywowani będą wszędzie takie gadki . No bo nasi nie będą zmotywowani i nie mają nic do powiedzenia w tym meczu . Najpierw mieli nas rozbić w 1 meczu a teraz na 100% mają odrobić .

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 09:48

@Barney: chyba na odwrót trzeba liczyć ze Inter przegra mecze z barca czy Bayernem będą łatwe do wygrania . Ale nie ma co wybiegać w przyszłość trzeba zbić jeszcze Real

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 22:17

Barca jak trafi na drużynę z dobrze zorganizowaną obronę to będzie miała problem . Inter w półfinale ich zje

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 22:13

@Gunnerrsaurus: spokojnie najpierw przejdźmy Real dopiero się będziemy martwić PSG ;) też jestem pewny naszych ale nie można sobie jeszcze przypisywać awansu

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 19:43

@Dzulian: jedyne czego się obawiam to żeby sędzia nie odwalił jakiegoś numeru jakiś karny na początku albo czerwona kartka bo nie wierzę że stracimy 3 bramki i nic nie strzelimy .

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 19:41

@arsenallord: To sobie przypomnij na początku tego sezonu jak grał nieco gorzej

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 19:40

@silvano95: Zmasowane ataki Realu takie jak z Alaves w lidze ? Już nie przesadzajmy kiedy my mecz ostatnio przegraliśmy w szatni może nie zawsze wygrywaliśmy ale ostatni raz drużyna z topu która nam wbiła 3 bramki to chyba City 2 lata temu

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 17:58

@arsenallord: ale przecież tutaj też tacy byli co mówili że Rice to niewypał nie wart 100 mln i City nam specjalnie podbijało oferty za niego i go nie chciało bo tam by nie grał ;D

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 17:56

@darek250s: Z City 2 lata temu też mieli wiare i inne *******y Bernabeu miało płonąć no i im nie pyklo ;)

Komentowany temat: Marcelo ostrzega Arsenal przed rewanżem z Realem Madryt 15.04.2025, 17:39

@executer1: Mnie to bardziej śmieszy to gadanie o tym bernabeu jakby nie wiadomo co to było jasne u siebie się gra lepiej ale czy tam jest lepsza atmosfera niż na Emirates Anfield czy Allianz nie powiedziałbym oni tam na swoich zawodników potrafią gwizdać

@GunnersFan9: przecież Militao wiązadła zerwał ma po tym sezonie

A swoją drogą co do Ode to moim zdaniem Arteta chce żeby on grał niżej regulował tempo gry i atakował bardziej z głębi i Norweg niezbyt sobie z tym jeszcze radzi

@Damper: sory nie rozumiem co napisałeś kluby PL robią lepsze liczby niż napastnicy w tych zespołach ?

@Damper: i był tak tragiczny w tej pomocy że dopiero przesunięty na 9 zaczął robić jakieś liczby . Ty chyba meczów nie oglądałeś że nie pamiętasz jak Havertz super grał w pomocy XD wziąłeś porównanie które jest tu nie na miejscu porównując 9 z pomocnikiem . Jak już chcesz pokazać że Ode jest niby taki tragiczny to porownuj go z pomocnikami . I tak zgadzam się u Ode zawodzi decyzyjność w tym sezonie ale żeby go sprzedawać i porównywać z Havertzem trzeba ostro coś nie tak mieć ;)

@Damper: To od kiedy Havertz gra w pomocy ? Przecież on od 2 lat gra na 9 chyba logiczne że strzeli więcej niż Ode .@DyktatorArsene: Co Nwaneri pokazał w ostatnich meczach ? Wczoraj przegrywał każdy fizyczny pojedynek obrońcy przestawiali go jak zabawkę .

@Dziadyga: gra 1 słabszy sezon od 4 lat XD każdemu się może zdarzyć kryzys formy ale wiadomo według Janka z za klawiatury nie może ;)

@piter1908: no no City już pędzi po 2 miejsce bo zbiło CP które my też zlaliśmy 2 razy w tym sezonie XD z takiego kryzysu w jakim oni byli nie wychodzi się w tydzień .

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 20:18

@minio7: Tierney przecież to jest zawodnik 3 składu jest Calafiori a z Parteyem nie wiadomo to samo kto powiedział że Kiwior odchodzi polskie media ?

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 20:16

@minio7: potrzebujemy skrzydłowego napastnika i pomocnika gdzie ty tu 6/7 wzmocnien naliczyłeś ?

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 13:51

@youngboy: City będzie w przebudowie w przyszłym sezonie przyjdą nowi zawodnicy nie zrobi z nich Guardiola od razu takiej maszyny jaką miał

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 13:17

Tak odpuśćmy już ligę a potem znowu będziecie bredzić że brak na mentalu zwycięzców ;) grać żeby wygrać wszystko do końca a nie coś odpuszczać bez przesady tych meczów nie ma jakiegoś wielkiego natłoku teraz że potrzebne są wielkie rotacje

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady