Komentarze użytkownika bobslej22
Znaleziono 9529 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 1 z 239 (komentarze od 1 do 40):
@Er4s: No i szambo taktyka się obroni
Będzie trudniej krytykować co?
To się po prostu nazywa rywalizacja. Może nam tylko wyjść na dobre. Jak na razie głodny gry z chęcią pokazania wszystkim Martinelli wszedł i zrobił to co miał zrobić.
@pawel_1986: No i teraz wygrywamy, wszedł ronaldinho
Lepiej uważać co się pisze hehe
@Er4s: Zgadza się. A najmniej to doceniało Alaves które z nimi pojechało
Ta 1:0 z xg 0.09
Rzeczywiście
Nikt z was nie docenia tego jak dobrze taktycznie wygląda gra Atletic
Rice dziś nie dojeżdża
@vitold: oglądam
Z Atalantą w pierwszym meczu tamtej edycji lm
Co wy narzekacie . Przypominam że w zeszłym roku graliśmy z Atalantą jeszcze większy syf. Myślę że ten mecz wygramy. Jeżeli nie to na ciężkim terenie remis to super wynik.
Ok bo to jakaś masakra. Jak piłka jest przy Timberze to już jej nie widzę xd
Mam pytanie. Czy ja już jestem tak ślepy czy ta kamera jest jakaś oddalona mocno?
United xg=0,05xd
Jakim cudem w ogóle Oliver jeszcze sędziuje?
Żałosny Liverpool i jeszcze bardziej Barnley. Liverpool tak przepycha. To ma być mistrz? Proszę was
To jest niepojęte
Haha
19 min mógł doliczyć
Żałosny ten Liverpool serio. Uja grają a to pewnie wygrają. Tak jak z nami.
To chyba mnie wczoraj Instagram wkręcił ze starym filmikiem bo schodził kuśtykając na nim
Ode kontuzja? Ja pierole przecież to jest jakiś koszmar
@zwierz: rozróżniam często trolling ale tym razem wziąłem na serio, wybacz ;)
@zwierz: bardziej chodziło mi o to że napisałes to o Merino który strzela na zawołanie w ręce a narzekanie było na niego że jako pomocnik nie daje kompletnie nam nic, ani obrony, ani kreatywności . Dlatego to było takie bezsensowne pisząc to w momencie kiedy strzela dla repki . Bez spiny pozdro
@zwierz: Merino to jest szef. 3/4 k.com po nim ciśnie, a chłop strzela sobie kolejne brameczki dla zabawy jak jakiś Mateusz Gotówka.
A to takie bezsensowne co napisałeś w sumie.
@JosifArtety: losnumeros przestań
Ludzie przeczytajcie jeszcze raz ci ja napisałem. Przecież to nie ja napisałem że Zubi gra słabo, gorzej niż Partey. Wyjaśniałem coś i przytoczyłem dżizzz
@alexis1908: nie no ja to wiem. Tłumaczyłem koledze bo pewnie ocenił przez pryzmat tej sytuacji
@arsenallord: a pamiętasz jak grał Partey na początku? No ja też nie.
@arsenallord: najgorszy bo będzie potrzebował dużo czasu będzie Gyo. Dlaczego myślisz że Zubi nie da rady bo wczoraj zawalił? Myślę że to dla niego będzie nauka i będzie dzięki takiej akcji jeszcze lepszy. Nasze transfery ogólnie mega przemyślane. Będzie dobrze
Cytując klasyka z kanonierzy.com " zapominamy i lecimy dalej "
ale tylko pod warunkiem że Mikel zmieni cos w swojej głowie. Wczoraj mecz był do wygrania moim zdaniem tylko nie przycisnęliśmy w odpowiednim momencie tylko wtedy kiedy już było za mało czasu. Szachy w pierwszej połowie wygraliśmy i Liverpoolu nie było ale trzeba było coś dołożyć extra. Ja myślę że kondycyjnie niektórzy źle wyglądają i po przerwie reprezentacyjnej będziemy wyglądali o wiele lepiej. Ciężkie mecze przed nami ale powiem wam że z Eze to my będziemy mieli pociechę. Gość co miał piłkę to widać byo że ona mu nie przeszkadza w ogóle jak niektórym . Wiem że wielu pewnie mnie za to powiesi ale patrząc jak bardzo zwalnia grę Ode to moim zdaniem powinien być opcją rezerwową.
@thegunner4life: W tamtym roku bylo gadanie(kilku osobnikow nonstop) ze to jak gramy to wina kontuzji. Tylko my caly czas tak gramy.
No i cały czas mamy kontuzje najważniejszych hihi
@aikon90: dokładnie tak. Do bramki zawodnicy Liverpoolu grali gówno a po bramce bogowie pewnie na sąsiednich stronach. Tak to wygląda. Mecz był stabilny ale strzał życia zmienił punkt widzenia. Fakt Arteta za bardzo defensywnie ale może wie że kondycyjnie nie do końca jest ok. Eze dziś ładna zmiana ale dyszał jak parowóz po 5 minutach, Gyo fizycznie też nie wygląda za dobrze. Myślę że to wszystko zacznie funkcjonować za moment lepiej.
Martinelli nie powinien powąchać murawy do zimy. Przed Gyo jeszcze dużo pracy.
Ogólnie jak się zgramy to będzie top . Eze to wyższy poziom. Szkoda straconych punktów. Mogło to wyglądać zupełnie inaczej
Ruchają nas znowu
Strzał życia po prostu wyszedł Szobo. Życie lecimy dalej a może remis jeszcze wleci
Najbardziej wkurza fakt że nie przyjechaliśmy tam wygrać tego meczu.
Dlaczego dają im grać w piłkę? Zmęczeni?
@MineEdge: Eze dalej siedzi na ławce :(
A czego się spodziewałes? Ze będzie zmiana od razu po przerwie? Przecież u Artety takiego czegoś cyca nie było
@Artetaballer: no ci napastnicy sprowadzeni strzelili 191 a reszta drużyny też coś strzeliła.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Haha z tą ręką to jest kabaret