Komentarze użytkownika bobslej22
Znaleziono 10660 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 1 z 267 (komentarze od 1 do 40):
Można sobie mówić co się chce ale patrząc jak Citi gra to widać że oni dobrze się czują z piłką , widać pasje . Nasi wyglądają jakby ich piłka parzyła. Niestety ale Citi znowu trafili z firmą idealnie w punkt.
Wiecie co jest mega zabawne a jednocześnie smutne?
To że kilka miesięcy temu pisałem o tym że mamy chyba tylko dwie lub trzy przegrane i Citi już ma więcej na swoim koncie na daną chwilę i broniłem to wszystko później statystykami że w ostatnich latach mistrz nie miał więcej niż sześć przegranych i takie tam . Od tamtego czasu mamy po równo 5 przegranych w sezonie razem z Citi. Kurła Arsenal kiedy wszyscy myśleli że to ten sezon i że statystyki to potrafiłeś to wyje..bać na plecy. To jest niesamowite. Wychodzi na to że w następnych sezonach chyba musimy gonić i jakimś fuksem na końcówce wyprzedzić drużynę z pierwszego miejsca bo nasz gówniany mental nigdy cyca nie pozwoli nam na to żeby utrzymać długo pierwszą pozycję. Na szczęście w ostatnim meczu było widać pomysł na mecz więc jakieś światełko w tunelu jest ale raczej większość wie jak ten sezon się skończy. Żeby nie było to ja z tych co często wierzą kiedy inni kibicują już drużynie przeciwnej. Pzdr
Każdy zespół z czołówki miał w tym sezonie kryzys. Dlaczego akurat my zawsze mamy ten kryzys właśnie w takim momencie sezonu? Jprdle
@marimoshi napisał: "Jedyna nadzieja, że Timber i Saka wrócą, a to będzie spory boost. Zaraz też ma być Calafiori gotowy"
Z tym Calafiorim to jest hit takie zdanie.
@alexis1908 napisał: "Haaland 3 gole w 2 rundzie akurat z nami się odblokował jesteśmy tak samo przeklętą drużyną jak BVB"
My od dawna łamiemy wszystkie rekordy. Jak jakiś komentator powie jakaś ciekawostkę to od razu mam uśmiech bo wiem że zaraz rekord jakiś złamiemy iż reguły w negatywnym stopniu
Transfery nie trafione i to w uj. Kompletnie niektórzy nie pasują do tej drużyny.
Nadszedł taki moment kiedy po prostu to wszystko widać jak na tacy. Nie mamy stylu i gramy padlinę a dobrej gry starczy nam na 20 min w meczu.
Przykro że tyle lat czekam. Przykro że teraz dochodzę do wniosku że to już strsta czasu. No tak po prostu po już mi przykro.
Może teraz
Kurde nie mamy z czego strzelić :/
Martinelli został 200 metrów z tyłu
Nie jest to sprawiedliwe. Martinelli zj ebau bo nie krył
Ten Madueke to jest cieniutki . Wystarczy pressing delikatny i się potyka o nogi własne
@gbn napisał: "Po meczu"
Trochę smutny ten komentarz
I cyk kury z powrotem do spadkowej
Tak od czapy teraz. Jak patrzę na kalendarz Tottenhamu to powiem wam że bardziej pewne jest to że oni poleca niż to że zdobędziemy to mistrzostwo. Mają taki kalendarz że jprdle. Dziś u siebie z Brighton pewnie dostaną a następne mecze? No nie widzę dla nich nadziei
@Furgunn: tak jest ale to legendy
Ten wzrok Rice'a który chyba myślał że coś tu nie funkcjonuje. No nic jest jak jest trzeba kibicować choć Komorowo nie jest.
Sporting już wie
Ładna teraz kontrola
Dobry trening do mojej psychiki oglądając to w ciszy i nie przeklinając. Serio po takim meczu mógłby ktoś napluć mi na pysk i chyba by mnie to nie ruszyło.
Raya dziś też mentalny potwór
@Gunnerrsaurus napisał: "Gyokeres zszedł to przełączam na Arsenal"
I 14 plusów za ten komentarz xd
Ale komentatorzy też wylew całą polowa na Arsenal hehe
Nie no my chcemy tutaj dogrywkę. Szkoda że tak to wszystko siadło w tym sezonie akurat teraz :/
@pLYTEK napisał: "Akurat eze jako jedyny dzis gra do przodu i mija podaniami linie przeciwników. Coś co robimy od święta"
Owszem ale moim zdaniem momentami mogłoby robić to szybciej i byłoby jeszcze lepiej. No ale co ja tam w sumie z kanapy mogę gadać heh
Czy tylko mnie wkur...wia to jak Eze włącza ten swój tryb slomotion ? Gość prowadzi momentami piłkę jakby myślał że dokoła pachołki.
@1886gunner1886 napisał: "@bobslej22: na ławkę ale nie w Arsenalu"
Nie no nie przesadzaj, w formie myślę że będzie grał dobrze. Xhaka jak nie miał formy też był wysłany z zespołu gdzie po mega sezonie każdy miał oltarzyk w domu z nim.
Nawet Rice się już wkur...wia na Zibimendiego że tak długo szuka podania. Gość się na ławkę nadaje. Serio
Zubi pierwsze 14 minut i gość wszystkie podania na styku straty
Po co ten komentator powiedział to że nigdy dwa razy pod rząd nie byliśmy w półfinale, przecież zaraz to jeb...nie
My chyba powinniśmy oddawać co mecz piłkę bo nam to nieźle wychodzi taka gra
Mam na myśli aktualną formę.
@darek250s: Bou to akurat ma całkiem niezła formę i może jeszcze namiesza w tym sezonie. Fakt powinniśmy wygrać z nimi ale nie piszmy że są gorsza drużyna niż Sporting bo tego nigdy nie zmierzymy.
Jutro wygramy na lajcie. Dobranoc
Jprdle prawie wcisnęli uff
Ta Barcelona jeszcze wciśnie
Komentator jaki cep . Gada o ręce na plecach ale nogi nie widział
@Numer10: jaja sobie robiłem
Potrafi*
Atak *
Sorry,telefon i słownik...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@aguero10: to wiadomo