Komentarze użytkownika bobslej22
Znaleziono 9369 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 139 z 235 (komentarze od 5521 do 5560):
|Marzag jebuem
kamo99111>>> Fabregas lepiej niech już się nie wypowiada bo tylko się pogrąża . Temat zamknięty . Gra w Chelsea i tyle. Jose mu naściemniał że będzie liderem ( czego u nas nie mógł dostać bo Oezil ) Fabregas zapomniał że siwy cygan to ściemniacz.
Dancer zobaczysz . Tym razem się pomylisz. Mam wrażenie że na tą obronę Argentyny Pjanic i Dżeko wystarczą :) Na pewno Argentyna nie będzie miała lekko z walczakami
"Jak nie wyrwiemy di marii/reusa"
JanikK Ty tak na serio ?
Argentyna - Bośnia 3-2 :)
TVP=żenada w każdym wydaniu
Benzema nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Powiem wam tak. Griezmann jest dobry . Gra ciekawie ale wczoraj Campbell grał lepiej.
Widać że ze Stoke . Co za osioł.
Dokładnie. W drugiej Giroud wejdzie i pyknie.
Powiedzcie mi dlaczego nas nie łączą z Debuchym ??? przecież to idealny zawodnik w miejsce Baca.
Griezman kozak
Śmiejcie się . Wydaje mi się że Giroud ze swoim odgrywaniem byłby lekiem coś czuje :0
To Gritzman jest Niemcem ???? :P
As to chyba słabe źródło co? Tak czy inaczej trochę te głosy z Hiszpanii są niepokojące
3maj się Sagna. Jakoś nie boli mocno jego odejście . Może dlatego że nie będzie aż tak trudno go zastąpić. No może nie do końca. Mało kto na świecie jest taka skałą nie do przejścia w obronie jak On. Niestety atak kulał i to konkretnie. Raptem parę asyst przez dwa sezony mówi wiele. Potrzeba nam bardziej kreatywnego zawodnika na tej pozycji. Świat idzie do przodu a że rzadko gramy skrzydłami, szybki boczny obrońca to jest chyba to .
Ogólny ból dupy widzę. Jedynie ci co myśleli jak Wenger zdrowo na to patrzą. Ja już przyzwyczaiłem się do tego że nasi zawodnicy często i gęsto biegają w innych koszulkach. Fakt przyznam bez bicia ból będzie ogromny gdy zobaczę Cesca w Chelsea. Ale jakoś to będzie. Nic nie zrobimy. Z drugiej strony wielki szacun dla bossa za to że nie przyblokowal rozwoju innym bo pewnie o to też chodziło. Trzeba było Panie Cesc nie odchodzić a byłbyś guru i pewnie najlepszym zawodnikiem w tym zespole a nawet i w lidze. . Trudno życie toczy się dalej. Niektórym się dziwię bo już trochę doświadczenia mamy w takich tematach. Czekam y na wzmocnienia. Btw. CESC w przyszłym sezonie do nad wróci bo nie potrafi prowadzić autobusu.
Przecież Wenger troluje wszystkich. Moi mm zdaniem w ostatniej chwili sprzątanie Fabregasa. Po kiego niby te klauzule by były. Mowie wam.
Wzruszyłem
Powiem wam że wzruszeń się oglądając program o Adamsie. Mega!
Fajna siema z tym Moyesem
Ja mam Chinczyka ZTE V987 na miui v5 i jest bajka. Polecam każdemu.
Kb8konrad kojarzę a co?
Ramsey
Haha taki zarcik
Ludzie na serio Ransey zdemontować plotki o kontuzji?
Czaicie że Bony w Vitesse Anaheim miał 31 bramek z lidze i ani jednej asysty . Albo ta strona która to podała jest ąkła.
Jeszcze co do Bonego. To będzie jego drugi sezon w BPL. Może byc tak że konkretnie odpali. Moim zdaniem może być konkretny . Taki bardziej dopakowany Aguero :)
GKS_AFC>>> Nie wiem w sumie. Bony imponuje mi walecznością i nie boi się nikogo na boisku. Piłkę mu tez jest ciężko odebrać. Benzema dla mnie jest troszke taka pipką jak Giroud. Choć jedno wiem na pewno . Benzema jak widzi piłkę to nie czeka aż ta sama doleci do niego . U Giroud ostatnio to było tragiczne. Wydaje mi się że ten Bony mógłby u nas się sprawdzić .
Karoo23 kazdy sobie mierzy i wszystko wie a u mnie w firmie w pip do poprawki lezy.pozdro
Stowa na taka siatke powinna wystarczyc. No ale masz problem z glowy na pare lat.
Karoo23 ja mam moskitiery i problem z glowy. Sam handluje takim czyms. Ogolnie idz do pierwszego lepszego sklepu gdzie oknami handluja i zapytaj o moskitiere pod wymiar. W sprawie pomiarowania moge poinatruowac.
CarlosV nie Kowalewski tylko Kowalczyk. To idiota jakich mało. To jeszcze mało co on potrafi. No a
le jak się pół życia jest na bani to tak bywa.
Kazek Węgrzyn trochę musiał pochlac wczoraj. Głos ma tragedia
Adrian który już kiedyś miał u nas grac bardzo fajnie sobie pyka
Ja będę dążył do tego żeby mój nast samochód był w automacie i w benzynie. Mam dosyć diesla.
Ktoś tu dziś padł ze nie wierzy że do pierwszych 15 min wszyscy co grali od początku będą grać. Masakra. A wy narzekacię na nasz sztab
Szogun - ładne autko. Diesel?
Cóż=co
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
KtG skocz do apteki po Enteromax. Pomoże od razu. Serio