Komentarze użytkownika cobi90

Znaleziono 1503 komentarzy użytkownika cobi90.
Pokazuję stronę 26 z 38 (komentarze od 1001 do 1040):

Komentowany temat: Grad bramek w Londynie, Arsenal 5-1 Everton! 03.02.2018, 19:51

4-4 będzie

Komentowany temat: Dość straconych punktów, Arsenal vs Everton! 03.02.2018, 19:18

@Gunnerrsaurus: nie płacze tylko widzę tych płaczków gdzie co mecz piszą co innego o tym samym zawodniku to aż się niedobrze robi.

Komentowany temat: Dość straconych punktów, Arsenal vs Everton! 03.02.2018, 19:16

Mecz u siebie z przeciwnikiem który na leży i zaraz wszyscy ze ale gramy zajebiscie. Następny mecz na wyjeździe wygramy w dobrym stylu wtedy będzie można mówić o postępach a jak dostaniemy znowu baty to się zacznie auba słaby Miki słaby ozil do domu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pierre-Emerick Aubameyang Kanonierem! 31.01.2018, 21:14

@Szogun: Zgadza się że jest potrzebny środkowy pomocnik plus środkowy obrońca z prawdziwego zdarzenia ale nie oszukujmy się bramkarza to my mieliśmy a teraz ciężko będzie kogoś wyrwać skoro Wenger uparł się na Cecha a ten jakoś nie kwapi się żeby zakończyć kariere.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pierre-Emerick Aubameyang Kanonierem! 31.01.2018, 21:05

@Szogun: Nie uważam że nie mamy środka pola. Mamy Ozila Wilshera plus xhaka chociaż on notuje więcej słabszych meczy niż tych dobrych. Obrona też moim zdaniem jest ok tylko bramkarz jest nijaki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pierre-Emerick Aubameyang Kanonierem! 31.01.2018, 21:01

Mina Sancheza bezcenna :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Pierre-Emerick Aubameyang Kanonierem! 31.01.2018, 21:01

gooooooooooooooooooooooooooool

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy odchodzi z Arsenalu 31.01.2018, 20:02

Sezon i tak już jest stracony niech wenger nie robi bez sensownych ruchów typu elneny na siłę ściągany. Lepiej sprzedac szrot zima a latem wzmocnić tyły i środek jakimiś kozakami

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 21:34

Elneny w podstawie to pokazuje że nasza ławka składa się z drużyny rezerw i przyjście Auby nic nie da bo niestety ale on sam grać nie będzie.

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 16:48

Puszczają gdzieś mecz w tv ?

Komentowany temat: Aubameyang wraca do kadry BVB 27.01.2018, 09:31

A moim zdaniem wenger zobaczył że drużyna wygrała dwa mecze i nie potrzebuje wzmocnien a w lutym przepitoli 2 i powie że nie miał kim grać debil

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 20.01.2018, 16:35

Oby ten mecz nie przekonał Pana Wengera że nie potrzeba jednak wzmocnień i wygra ligę tym co ma.

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 20.01.2018, 16:32

Gdzie jest Welbeck ? Arsenal gra fatalnie bez niego

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Crystal Palace 18.01.2018, 16:08

@kanonier21afc: Był na ławce w ostatnim meczu ligowym.

Komentowany temat: Wenger o Aubameyangu, Malcomie, Özilu i Wilsherze 18.01.2018, 16:05

@varatas: Te zabawy to asekuracja w razie jak nie wyjdzie transfer to zawsze będzie mógł powiedzieć, że albo nie byli nim zainteresowani albo za dużo kasy chciał :P

Komentowany temat: Wenger o Aubameyangu, Malcomie, Özilu i Wilsherze 18.01.2018, 15:26

Potrzebny jeszcze środkowy obrońca w tym okienku bo nie oszukujmy się ale kościelny jeszcze się posypie w tym sezonie. Szkoda że zostajemy z elnenym na ławce miejmy nadzieję że Ramseya dograł sezon bez kontuzji i już Egipcjanina nie zobaczymy.

Od tygodnia same plotki a jak na razie to oficjalnie odszedł jeden zawodnik a drugi ma być potwierdzony już niedługo. Co do Sancheza to dzieje się to samo co latem czyli do ostatniego dnia, a na końcu wyjdzie że nic nie wyjdzie i nasz jedyny transfer to młody obrońca plus rezerwy obym się mylił.

@Pukawka: Gdzie tu widzisz wymiane jeden do jednego ? A odejście Walcota i Coquelina ? Jak na razie to aby Wenger osłabia nasz skład. Może i ta dwójka nie jest potrzebna do zdobycia mistrzostwa ale na miejsce 6-7 już by się nadawali. A zmienników za nich nie widać.

Po co on nam skoro mamy Lace ? Któryś z nich będzie musiał przejść na skrzydło. Odchodzi Walcot i Sanchez czyli zostajemy bez skrzydłowych bo Welbeck moim zdaniem to też na skrzydło się nie nadaje. Będzie znowu na siłę stawiał na Ozila i Ramseya na skrzydłach chyba że przyjdzie Heniek plus ktoś na drugie skrzydło.

Komentowany temat: Składy: Chelsea vs Arsenal 10.01.2018, 20:33

@piootrek2: A powiedz mi za co Szczęsny nie dostawał szans na grę przez co odszedł do juve ? Za to że był słaby ?

Komentowany temat: Składy: Chelsea vs Arsenal 10.01.2018, 20:25

Szczęsny za fajkę został skreślony a iwobi za imprezę dostaje dwa razy z rzędu podstawę żenada panie wenger.

Komentowany temat: Sytuacja kadrowa Chelsea 10.01.2018, 16:51

Dzisiaj na meczu VAR mam nadzieje, że Hazard zanurkuje i wyleci z boiska.

Komentowany temat: Coquelin blisko transferu do Valencii 10.01.2018, 16:17

@losnumeros: DP może przyjdzie ale dopiero latem teraz to jedynie Wenger jakiś szrot ściągnie pokroju Elneny. Z rezerw kogoś ściągnie na pół sezonu bo i tak sezon przegrany.

Komentowany temat: Sytuacja kadrowa Chelsea 10.01.2018, 16:16

Jeżeli Wenger wystawi podstawe, a na puchar Anglii dał głębokie rezerwy to udowodni po raz kolejny, że jest idiotą.

Komentowany temat: Czas na rewanż. Arsenal - Liverpool 22.12.2017, 21:35

@Barney: a jak ma grać ozil złapać piłkę biec przez połowę i strzelić gola ? Przecież on jak podaje iwobiemu albo belerinowi to ci mu oddać nie potrafią do nogi

Komentowany temat: Czas na rewanż. Arsenal - Liverpool 22.12.2017, 21:34

Sanchez to już jest w City i od kilku spotkań aby biega i traci pilki

Komentowany temat: Czas na rewanż. Arsenal - Liverpool 22.12.2017, 21:33

Nawet ozil nie gra widząc ta padake dzieci wengera

Komentowany temat: Czas na rewanż. Arsenal - Liverpool 22.12.2017, 21:32

Iwobi najlepszy na boisku 0 cennych podań

Komentowany temat: Czas na rewanż. Arsenal - Liverpool 22.12.2017, 21:11

Pogrom będzie panowie boki obrony mamy najlepsze w Anglii

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Liverpool 22.12.2017, 20:26

Iwobi w końcu kim jest spo czy pp ? Oxa Wenger sprzedał bo ten nie chciał grać na wahadle a teraz zmienił taktykę na skrzydła i nie mamy kim grać co za pacan z tego dziadka

Komentowany temat: Jedyny celny strzał w meczu daje awans, Arsenal 1-0 WHU 20.12.2017, 23:04

My chcemy na nich oni chcą na nas nic tylko ustawić losowanie

Komentowany temat: Jedyny celny strzał w meczu daje awans, Arsenal 1-0 WHU 20.12.2017, 23:01

Losują już ?

Komentowany temat: Jedyny celny strzał w meczu daje awans, Arsenal 1-0 WHU 20.12.2017, 22:56

A to nie wiedziałem że sa rewanże czyli bristol będzie miało ciężko bo nawet jak wygrają pierwszy mecz jak dziś to przeciwnik w drugim meczu się zepnie i wygra

Komentowany temat: Jedyny celny strzał w meczu daje awans, Arsenal 1-0 WHU 20.12.2017, 22:55

Ja bym chciał Bristol-City i mina Guardioli po porażce bezcenna

Komentowany temat: Jedyny celny strzał w meczu daje awans, Arsenal 1-0 WHU 20.12.2017, 22:54

My Chelsea na wyjazd a City u siebie bristol na farcie

Komentowany temat: Składy: Burnley vs Arsenal 26.11.2017, 14:11

Ludzie ogarnijcie się albo złóżcie papiery na trenera może was zatrudnia. W tamtym sezonie płacz że iwobi nie gra teraz płacz że gra bo formy nie ma. Wilshere pogra dwa mecze po 90min i znowu go pół roku nie będzie

Komentowany temat: Wright: Tottenham mnie przeraża 02.11.2017, 14:14

Należy się ich bać bo pokonali słaby Real ? Brak transferów plus brak formy Ronaldo plus ciągłe kontuzje Bale i jeszcze kilka innych czynników przecież ich w tym sezonie dużo klubów zleje. Zobaczymy jak im w lidze pójdzie bo jak na razie przegrali u siebie z Chelsea wygrali z Liverpoolem i przegrali z Man UTD czyli słaby wynik.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Watford 2-1 Arsenal 16.10.2017, 13:07

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przez cały mecz graliśmy kupe. Mecz był bardzo nudny widać było, że chłopaki chcą wygrać 1:0 i jak najszybciej zejść z boiska. Gdyby Ozil i Iwobi strzeliliby swoje setki to teraz ich nota byłaby na poziomie 8 lub 9. Dla mnie kluczowy moment to dwie kontuzje i wymuszone zmiany które w ogóle na poziomie PL nie powinny mieć miejsca.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. BATE 2-4 Arsenal 28.09.2017, 20:47

Walcot chyba płaci Wengerowi za gre.

Komentowany temat: Nieskuteczny Arsenal wygrywa z Doncaster 1-0 20.09.2017, 22:25

Dziwie się że tym kibicom chce się tam siedzieć

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady