Komentarze użytkownika coooyg11
Znaleziono 4972 komentarzy użytkownika coooyg11.
Pokazuję stronę 1 z 125 (komentarze od 1 do 40):
@pablofan: Real chyba po niego uderza
Adingra powinien wracać pontonem na chatę, co on wyrzeźbił w tej końcówce…
Adingra jaki debil XD Jeszcze sobie nie wrócił za zawodnikiem
@TlicTlac: no ten Diomande to tak średnio bym powiedział, talent jest, ale jak na 100 mln to liczyłem na coś zupełnie innego
Havertz kapitalny mecz ^^
@mruw: o dziwo to Haiti wcale tak źle nie wygląda, chociaż próbują grać w piłkę :)
@Damper: główki zbierze Merino jak będzie taka potrzeba :)
Żeby nie było Havertz jest okej, ale nie oszukujmy się nie jest to żadna gwiazda światowego formatu - a taki ma kontrakt.
Jedno jest pewne, zapowiada się ciekawe okienko!
@Be4Again: i to jest naturalny kierunek dla Kaia, Bayern mu da dobrą tygodniówkę, jest gwiazdą reprezentacji Niemiec, nie zdziwię się jak transfer Rogersa to byłoby zastępstwo właśnie Niemca.
Niech dają tyle ile za niego zapłaciliśmy i można robić deal
Ciekawe czy do PL wejdzie przepis z tymi autami, mam nadzieję, że tak, bo w tym momencie jak White podchodzi do linii to można iść do toalety na dwójkę, wrócić, a on i tak dalej stoi z piłką w rękach...
Dobra dużo pisze się o wymianie dwóch LS, Trossard pójdzie pewnie do jakiejś Turcji na emeryturkę, pytanie kto weźmie naszego sympatycznego brazylijskiego sprintera?
@coooyg11 napisał: "jednak to ta półka..."
nie ta półka miało być...
@Be4Again: @Be4Again napisał: "Yildiz, Kvara? Santi też zaczynał jako skrzydłowy."
Nie no zupełnie inne profile, mi osobiście Cazorle najbardziej przypomina Trossard, jednak to ta półka...
@Be4Again: sam się na tym złapałem, ale trzeba pamiętać że od nowego sezonu wraca Merino który jak wiadomo jest ściągnięty do środka pomocy.
Tak jak piszesz, bez sensu jest się ładować w jakiegoś Tonaliego za 70 baniek, jak na jego pozycji jest teraz Rice/Zubi/Merino i kapitalny w końcówce MLS.
Jedyna opcja to wymiana Norgaarda na jakiegoś wonderkida, innej opcji nie widzę biorąc pod uwagę to jak ta pozycja jest obsadzona
Tak z ciekawości, jest teraz na rynku zawodnik zbliżony profilem do Cazorli?
Niesamowicie brakuje mi tego małego magika...
W Londynie jest dalej kochany, na fecie co chwile było słychać Ooooo Santi Cazorla!!!
@Garfield_pl: on czasem nie ma jakiegoś kosmicznego kontraktu?
@Be4Again: Pełna zgoda, dlatego też przytoczyłem Norwich.
Wydaje mi się, że Godts będzie lepszą opcją która cenowo wyjdzie bardzo podobnie, ten Grek to taki "se" :)
Cieszy to, że na pewno przyjdzie jakiś kozak na LS:
- Rogers który jest już sprawdzony w lidze (tylko że on to taki wolny elektron)
- Barcola który ma niesamowity gaz i pokrętło w nodze (gorzej z celownikiem XD)
Ten Tziolis liczby wykręcił kosmiczne, jednak na kompilacjach to tak bez szału wygląda, szybkość przeciętna, drybling przeciętny, nie wiadomo co oni myśleć.
Dodatkowo miał już epizod w Norwich gdzie odbił się od ściany.
Czy to będzie jakiś wielki upgrade względem Gabiego? Kurde nie wydaje mi się
Na jakiejś angielskiej stronie o Arsenalu wyświetliło mi się, że Forrest złożyli 28 baniek za Fabio V, ktoś legitny potwierdzał takie doniesienia bo nic nie kojarzę?
Kudłaty z Chelsea Here We Go do Realu, tego to się nie spodziewałem :O
@pablofan: okej to prawda, że kluczowi zawodnicy PSG rozgrywają 50/60% czasu ligowego, mimo wszystko u Dembele widać całkowitą zmianę i nie można mu odmówić zaangażowania w takiej LM gdzie potrafił harować w defensywie
@pablofan: Dembele też był takim zawodnikiem do momentu aż trafił na odpowiedniego trenera, może Arteta byłby dla Viniego takim Enrique?
Patrząc na klasę zawodnika (osobiście nie przepadam za nim za te akcje z rasizmem) to chyba warto spróbować :)
@alexis1908: spokojnie, za 3 miesiące te same osoby będą narzekać na grę ofensywną Arsenalu XD
Gdyby Madueke kosztował i zarabiał połowę to by można było to przełknąć, jednak 3G/1A przez cały sezon w lidze (1 bramka to jakaś wrzutka i wylew bramkarza) to jest kabaret.
@thegunner4life: a no taki, że jakbyśmy zagrali z nimi otwartą ofensywną piłkę to by nas zlali jak Bayern, tam wystarczyło zostawić trochę miejsca z przodu i już był niesamowity gnój, Doue/Kvara/Dembele/Barcola to w tym momencie najlepszy atak na świecie, a Enrique jest geniuszem trenerskim.
Nie, że propsuje taki styl gry bo wolałbym żebyśmy grali jak PSG, Arsenal był obrzydliwy do oglądania, ale nie oszukujmy się to była jedyna opcja na zdobycie LM (wcale dużo nie zabrakło), zagranie z nimi otwartej gry skończyłoby się zmieleniem
https://www.facebook.com/share/v/1bJdfXycxK/?mibextid=wwXIfr
Moment jak leci drink, złoto ^^
@SoulStorm: dziękuje dobry człowieku! Piękny strzał
@SoulStorm: Godts jako opcja do rotacji to genialny ruch, bardzo fajny zawodnik który może się jeszcze rozwinąć
Jeżeli Monga ma potencjał taki jak w FM to mamy skrzydła obstawione na 15 lat XD
@VecnaBaby_: wtedy przechodzi się na stronę Koalicji Obywatelskiej?
Uffff, nie jesteśmy zgubieni XD
@losnumeros: w każdym województwie jest inny poziom, akurat pomorze jest raczej jednym ze słabszych.
Ja finalnie jestem prezesem klubu w którym od dziecka gram i znam już to wszystko od podszewki, chore kwoty przewijają się już na poziomie okręgówkowym, kiedyś sobie obiecywałem, że nie ma szans na jakiekolwiek pieniądze za granie w okręgówce, ma to być z czystej pasji, w tym momencie mam premię za wygrany mecz, bez tego najprawdopodobniej już by nas nie było albo byśmy się kopali gdzieś w B klasie, poj***ne czasy...
@losnumeros: szczerze? 100x wole pojechać obejrzeć lokalną okręgówkę niż odpalać jakieś Serie A w tv!
Od 13 lat gram seniorsko w piłkę i akurat mam kilka fajnych porównań, bo jak zaczynałem w 2013 roku to miałem trenera ze "starej" szkoły gdzie nie było mowy o jakieś taktyce, liczyła się tylko walka i granie na aferę. W tym momencie mamy trenera który ogarnia nam odprawy i analizy, czasem mamy nagrywane mecze żeby później przerabiać błędy itp.
W 4 lidze pomorskiej najlepsze kluby potrafią już płacić powyżej 10k/mies, są coraz bardziej rozbudowywane sztaby trenerskie, coraz więcej jakiś dyrektorów, a nie oszukujmy dalej jest to poziom amatorski
Iraola w Liverpoolu, ciekawe jak to wszystko poukłada
@Dominik11: byłem już kilka razy w Londynie i takiego czegoś się nie spodziewałem, kosmos po prostu, całe miasto w koszulkach Arsenalu :O
A dostać się do metra graniczyło z cudem, musieliśmy gonić 3 stacje dalej z buta i prawie na autobus się spóźniliśmy ^^
Kurde ta feta to będzie zapamiętana do końca życia, niesamowita sprawa
Lotnisko Luton całe w koszulkach Arsenalu, piękna sprawa
@vitold: mojej świętej pamięci babcia robiła takiego kozaka, że aż łezka w oku mi się zakręciła jak o tym przypomniałeś...
Na pomorzu mówimy BABKA ZIEMNIACZANA
@Eduardo15: dziękuje kolego!
o której zaczyna się parada mistrzowska w niedzielę?
@Moczyknur: @kaljot: @Szogun: to w kontakcie, może uda się gdzieś złapać :D
Dobra bilety ogarnięte, lecimy z ziomkami, ktoś jeszcze leci w niedziele do Londynu świętować?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Matelko: zdecydowanie Kvara!
Rogers jest kapitalny, jednak nie jest to LS z krwi i kości, Kvara w tym momencie to najlepszy lewy skrzydłowy na świecie