Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 20417 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 150 z 511 (komentarze od 5961 do 6000):
@Ech0z: Ok zmieniam zdanie dostaniemy 5:0 w dupę a Xhaka z Gabrielem wylecą z boiska przed przerwą.
Co Wy się tak stresujecie przecież napisałem parę godzin temu że wygramy ten mecz i jeszcze sobie ładnie postrzelamy.
A dzisiaj w ogóle jest jakiś mecz ?
Robert Lewandowski ma naciskać na rozwiązanie kontraktu z Bayernem Monachium. [Alex Pintanel]
Ciekawe czy chodzi o Prawo Webstera czy co innego ? Lewy ma prawo go użyć 15 dni od rozegrania ostatniego meczu w sezonie ?
@miki9971: Cokolwiek by nie zrobił nie dostałby. Już rok temu przegrał jakiś plebiscyt z Haalandem choć ten zdobył o wiele mniej bramek - Bayern nie jest wielce lubianym klubem a Lewy pobiciem rekordów Mullera nie przysporzył sobie w Niemczech zbyt wielu fanów...
Nkunku piłkarzem roku w Bundeslidze xD
Nie dziwi mnie że Lewy chce stamtąd odejść...
@MadMax14: @MadMax14 napisał: "Czy ktoś z was skutecznie odciął się od toksycznych rodziców, a jeśli tak to w jaki sposób?"
Wyjazd za granicę.
@Furgunn: Ma do tego prawo.
Nie wiem czemu ale w chwili obecnej jestem dziwnie spokojny o wieczorny mecz. Coś czuję że nie tylko wpadną 3 punkty, ale że jeszcze sobie sporo postrzelamy.
@Bukayoforever: ?
MARCA: Real doszedł do porozumienia z Mbappé!
@Spejsik: Bardziej chodzi o braciszka-prezesa, który dostał robotę po znajomości i wuja który wygrał 1 z 12 meczów. Szkoda że kolesie którzy tak poważnie podeszli do ratowania klubu podjęli potem tyle niepoważnych decyzji .
Żal tylko Kazimierza Kmiecika - facet jako jedyny nie podniósł się z ławki by wrócić do szatni w Radomiu bo zalał się łzami. Szkoda że tylko jemu zależało.
A tymczasem Błaszczykowscy właśnie zostali najbardziej znienawidzonymi ludźmi w Krakowie...
@krzykus1990: No tak, ale liczę że w niedzielę nadal będziemy jedno oczko nad Totkami. Powiem Ci szczerze że nie wyobrażam sobie nawet przep.... 4-ego miejsca i LM w ostatnich 2 kolejkach.
Oj chyba jednak dwa finały nam się szykuja - jeden jutro i kolejny w niedzielę.
Wisła Kraków oficjalnie spada.
Widać że Everton i Leeds twardo walczą między sobą by nie zostać w PL. Burnley chociaż próbuje.
Everton drugie czerwo ja pierdzielę fajny skład będą mieli na CP
Ja pierdzielę niech ten Everton się ogarnie bo inaczej z nami będą grali o życie a to ostatnie czego potrzebujemy.
Wisła leci i Leeds leci też.
Zarówno Leeds jak i Everton pokazują jak źle gra się pod presją. Leeds grało z Brighton które grało KOMPLETNIE O NIC i cudem zremisowało u siebie, Everton zaś jak widzimy ma już czerwoną kartkę po raptem 18 minutach.
Leeds walczy o życie.
Hehehe
@Kredens: Nie jestem jakimś wielkim optymistą przed jutrzejszym meczem bo obawiam się o presję ciążącą na tym młodym zespole, ale liczę na to że chłopaki zagrają na 200% i wygrają. Tyle.
Łeee 2:2
Burnley się chyba utrzyma bo Leeds robi dosłownie wszystko co można by spaść.
@Kredens: Łatwe zwycięstwo ? Nie ma czegoś takiego.
To że NUFC gra o nic nie ma żadnego znaczenia - grają u siebie ostatni mecz w tym sezonie więc będą chcieli się ładnie pokazać kibicom, nie będzie u nich też żadnej presji wyniku bo już mają zapewnione utrzymanie. To nasi wyjdą pod totalną presją oczekiwań i liczę że Arteta zrobi wszystko co można by chłopaków na to przygotować i by nikomu nie odwaliło jak Holdingowi w ostatnim meczu.
Widzę że mamy tu sporo pesymistów przed jutrzejszym meczem...
Jeśli Live i City będą miały tyle samo punktów na koniec decyduje bilans bramkowy ?
Oho jeszcze 3h temu to forum żyło fantazją remisu Totków z Burnley a teraz nagle zrobiło się nerwowo :)
No cóż, presja na naszych chłopakach jutro będzie maksymalna bo utrata punktów z NUFC to koniec i każdy to wie - nie ma co się bawić w jakąś chorą matematykę że Totki w ostatniej kolejce dadzą ciała ze zdegradowanym Norwich.
Jutro obawiam się tylko jednego: by na boisko nie wyszło kilku Holdingów z ostatniego meczu którzy będą tak napakowani i zeschizowani wagą tego meczu że wyrwą czerwo zanim zdążymy się dobrze rozsiąść w fotelach.
Eh pisałem nie ma co liczyć na innych, trzeba patrzeć na siebie.
Nie no to ja tych szympansów nie jestem w stanie oglądać bo jak ich widzę to rzygać mi się chce;
Wrzucę sobie w tle pasek z livescore i starczy.
Już dawno nie widziałem tak jednostronnego meczu, to cud że nadal jest 0:0.
Totki posiadanie piłki 86% ;)
Heh serio liczycie że Totki nie władują paru bramek Burnley ? xD
Stresik to będzie jutro...
Barcelona osiągnęła uste porozumienie z Robertem Lewandowskim: umowa na trzy lata z zarobkami na poziomie 8-9M euro netto rocznie. [Shay Lugassi]
@Ranczomen: Ty mi nic nie mów bo jak Raków przewalił mistrzostwo na własne życzenie na finiszu rozgrywek to od razu przyszło mi do głowy że my możemy zrobić to samo jeśli jutro nie wygramy z NUFC. Tego meczu boję się o wiele bardziej niż derbów, bo tam mogliśmy sobie jeszcze pozwolić na przegraną ale teraz limit błędów się wyczerpał.
@Dziadyga: No to jest niestety bardzo smutne, bo starsi ludzie boją się zareagować a dzisiejsza młodzież... cóż, dzieci tik-toka i insta - zapewne tak jak piszesz nie mają w ogóle pojęcia o co chodzi.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
1:4