Komentarze użytkownika kaman17
Znaleziono 5087 komentarzy użytkownika kaman17.
Pokazuję stronę 26 z 128 (komentarze od 1001 do 1040):
Ehhh i pomyśleć, że Emeremu nie pyknął tak konkretnie tylko jeden mecz w LE i to akurat finał Arsenalu z Chelsea.
@Elastico07 napisał: "@kamilo951456 napisał: "Dla mnie ten człowiek jest symbolem corocznego pogorszania się gry pierwszego zespołu odkąd został asystentem Wengera"
Idiotyczne stwierdzenie.Zdecydowanie to jego wina że jesteśmy teraz tacy jacy jesteśmy..."
Ale jednak nie do końca odbiegające od rzeczywistości. Wenger kiedy awansował Boulda na swojego asystenta mówił, że Steve pomoże poukładać grę defensywną. Nie poukładał ani trochę, a Arsenal zaczął być postrzegany w tym czasie jako niestabilny zespół, który może wygrać z każdym strzelając piękne bramki, a innym razem przegrać z najsłabszą drużyną w lidze po jakimś głupim błędzie naszej drużyny. Nie wywiązał się ze swojej roli i teraz potwierdził, że nie jest najlepszym trenerem w drużynie u23, gdzie przegrywał mecze nawet kiedy miał w swojej drużynie trzech piłkarzy z pierwszej drużyny i cały najmocniejszy skład z drużyn młodzieżowych. Pozycja w tabeli też kiepska. Nie obronił się niczym.
Na zdjęciu Luiza z pożegnania z pierwszą drużyną obecny jest Balogun. Myślę, że w przyszłym sezonie ujrzymy go częściej na boisku.
Jak Lewy nie strzeli to Gikiewicza zasypie fala hejtu za ten mecz :D
Ehhh Lewemu wyciąga, a tu z 20 metrów puszcza. :D
Muller cały sezon tak grał pod Lewego.
Polska - największe złoża węgla na świecie
Świat - zabronić Polsce wydobywać węgiel, nałożyć kary za zatruwanie środowiska, zmusić do kupowania węgla od innych państw, manipulowanie pomiarami czystości powietrza(widziałem grafikę, która przedstawiała zatrucie powietrza w naszej części Europy i dziwnym trafem zaraz na granicy z Niemcami powietrze było kolorem zielonym, jakbyśmy żyli w bańce niczym w Igrzyskach Śmierci i Niemcy mieli nieskazitelnie czyste powietrze).
Tymczasem smog w Indiach, Chinach i wielu innych państwach nie jest tak szkodliwy jak ten w Polsce.
Tymi różnymi bardziej zagrażamy swojej bramce niż CP.
A mi się wszystkie trzy komplety podobają. Trzeci ciekawy i z pewnością będzie o wiele lepiej wyglądał na zawodniku.
Fajne, jeśli domówki nie będą lepsze to pewnie kupię sobie.
@KapitanJack10:
Napisałem, że ma zostać?
Odniosłem się do ewentualnego zwycięstwa i tego, że wygrana z Chelsea może zamydlić oczy sporej ilości osób.
Ja uważam, że jeśli wygramy jutro z Chelsea to Arteta powinien polecieć.
Jeśli nie potrafi przygotować drużyny do najważniejszego meczu w sezonie(a nawet miał dwie szanse), a ogra finalistę LM walczącego o Top3 w meczu o pietruszkę dla Arsenalu, to znaczy że nie potrafi podołać wielkim meczom.
@chicken1990:
Racja i jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, bo co mi do tego, ale mimo wszystko bawi.
Szczególnie jak ktoś nawet nie zweryfikuje informacji i wystawia zawodnika na pozycji, na której już nie gra od długiego czasu.
@chicken1990:
Dokładnie. Co sezon mega bawi mnie typowanie swoich zawodników do składu i na koniec "lecimy po mistrza".
Mógłbym sporządzić z dwie drużyny zawodników, którzy mieli być znawcami Arsenalu, a teraz już o nich wiele nie słychać.
Na przykład Seri. 3/4 strony niemal żądało go w Arsenalu, a przepadł w Fulham. Zabawne jest to, że ludzie tutaj podważają często opinie ludzi, którzy zajmują się obserwowaniem zawodników zawodowo, niektórzy mają do tego specjalny talent i przede wszystkim posiadają szereg o wiele dokładniejszych informacji o danym zawodniku niż kompilacje z FB czy kilka meczów obejrzanych danego piłkarza (choć większość użytkowników nawet tego zwykle nie zrobiła). Kolejny to Aurier, który praktycznie sam się wpychał do klubu, a teraz kopię się po czole w Tottenhamie, bo kompletnie zmarnował swój talent różnymi dziwnymi zachowaniami.
Jeden gol do wyrównania rekordu.
No dobra, bez przesady. Dobrze, że uderzył.
Coman mógł dać lewemu na pustaka prawie. ;)
RIP pięknie grający Arsenal.
Spierdalam.
Wstyd, żenada, rozczarowanie...
Żeby zagrać w finale trzeba czasami wykorzystać to jedyne pół sytuacji w meczu. My mieliśmy dzisiaj co najmniej 4, które w meczu o taką stawkę powinny zamienić się w bramkę. Nie mieliśmy czego szukać w tym finale. Szkoda, bo już ustawiłem się w kolejce po bilety.
Sędzia co aptekarz... I jeszcze reaguje na krzyk.
wywiad Unaia*
@mikowhy napisał: "Tak zdjął presję ze swoich piłkarzy, że aż ich zdemotywował. Kurtuazja to jedno, ale wypowiadanie się przed półfinałem w ten sposób na pewno nie pomoże jego piłkarzom. Dobrze, że ten kapeć już nie trenuje Arsenalu."
Dokładnie tak, z pewnością wszyscy piłkarze siedzą razem w szatni odświeżając co 3 sekundy stronę Villarrealu czekając aż pojawi się wywiad Unia na przedmeczowej konferencji, żeby się zmotywować albo zdemontować! Ajjjj, tym razem nie wyszło, fajtłapa z tego Emery'ego.
"Od momentu objęcia Chelsea, Thomas Tuchel zdołał ograć takich trenerów jak:
• Diego Simeone
• Carlo Ancelotti
• Zinedine Zidane
• Pep Guardiola
• Jose Mourinho
• Jürgen Klopp
Szybko poszło."
Z Artetą nie wygrał. Arteta>Tuchel>Reszta marnych trenerów
Laca
Pepe-Odegard-ESR-Saka
Partey
Tierney-Gabriel-Luiz-Chambers
Leno
I siadamy na nich od pierwszej minuty. Tak bym to widział jutro.
@Simpllemann napisał: "Pepe jest piłkarzem małych spotkań. Z wielkimi rywalami nie istnieje. 80 milionów to trochę dużo jak za piłkarza, który nabija statystyki z takimi przeciwnikami jak Dundalk, Guimares czy Molde."
W pełni się z tymi słowami nie zgodzę. Pepe kiepsko wygląda kiedy gramy z wielkimi rywalami, bo Arsenal ma obsrane gacie i ledwo za połowę wychodzą. Zdarzały się mecze gdzie ruszyliśmy mocno, np w meczu z Manchesterem United przychodzi mi od razu na myśl, w którym Pepe był bardzo groźny i chyba nawet został motm. Nie chcę się doszukiwać poszczególnych meczów, ale uważam, że to nie Pepe szkodzi w wielkich meczach tylko styl gry Arsenalu przeszkadza Pepe. A raczej braku stylu, bo to jest dramat. Z Liverpoolem albo City Arsenal nie istnieje, a taki West Ham potrafi na nich wyjść odważniej. Z drugiej strony z takim United, Tottenhamem czy Chelsea nie mają problemu (jeśli chcą) z przejęciem inicjatywy.
Finał to zawsze 50/50, praktycznie bez względu na formę. To całkiem inny poziom mobilizacji, podejścia i przede wszystkim mniej ryzykowna gra. Jeśli udałoby się dostać do finału, to nie będzie faworyta.
@XandeR:
Nie zgodzę się. Widać na boisku jakieś schematy. Jednak nie jest to tak regularne jak w takim City i nie na takim poziomie.
W tym sezonie mocno pociągnęły w dół Arsenal błędy indywidualne. Jak sobie pomyślę ile straciliśmy punktów przez głupie błędy to krew zalewa.
Pomyliłem newsy.
Ktoś ma w planach polować na bilety na finał? Na początku maja mają paść dokładniejsze informacje.
Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Z punktu widzenia kibica, może być naprawdę fajny dwumecz.
Jakoś mało się mówi o AMN, który chyba najlepiej wykorzystuje swoje wypożyczenie i gra w środku pola. Najwięcej minut na boisku, wszystko praktycznie od deski do deski, a WBA od jego przyjścia: 11 meczów, w tym 3W, 4R, 4P. Nie tak źle jak na drużynę broniącą się przed spadkiem.
"Hall of Fame docenia wyjątkowe umiejętności i talent osób, które zaszczycały Premier League od jej powstania w 1992 roku."
Ktoś mi może wytłumaczyć o co mniej więcej chodzi w tej gali?
Dlaczego w gali sław premier league nie było do tej pory żadnego piłkarza, skoro to głównie oni ją tworzą?
Ja nikomu nie próbuje wmówić swojej opinii na temat szczepień, każdy niech robi jak uważa.
W mojej rodzinie też jest przypadek gdzie starszy mężczyzna, zdrowy poszedł się zaszczepić i leży teraz od 3 tygodni w szpitalu, bo po prostu organizm już jest słabszy i źle radzi sobie z efektem wywołanym szczepieniem. Dla nas to zwykle jeden, może dwa dni gorszego samopoczucia, ale ludzie starsi już różnie to znoszą. Trzeba sobie zadać pytanie co jest dla bardziej niebezpieczne i każdy indywidualnie powinien podejść do tematu, w ogóle nie sugerując się opinią innych ludzi, a już w szczególności mediów.
Jak myślicie, na finale w Gdańsku ilu kibiców wpuszczą?
@DawidAFC napisał: "Druga sprawa: natrzaskałem tu ponad 1k newsów, bo robiłem to dla ludzi, których łączyła ta sama pasja, wiedziałem, że każdy czeka na najnowsze info dotyczące klubu. A teraz? Nawet nie chce się tutaj wchodzić, wieczna gownoburza.
Jeśli uważacie, że klub zszedł na psy, to zauważcie jak my, kibice, zeszliśmy na poziom absurdu i żenady jeszcze niżej. Smutne.
Peace."
Mam dokładnie to samo odczucie. Poziom kibicowania zszedł do bardzo niskiego poziomu. Dawniej nie było dnia, żebym nie wszedł na stronę kilka razy dziennie sprawdzając czy jest nowy news i poczytać rozmowy pod głównym. Teraz na stronę zaglądam może z dwa razy w tygodniu, bo po prostu nie da się czytać tych komentarzy. Nawet wspomniałem niedawno, że komentarze na tej stronie wywołują raka.
Sam jestem dość młody jeszcze, ale mam wrażenie, że stronę przejęło pokolenie młodszych ludzi, którzy nie potrafią zaczekać na swoją kolej tylko muszą mieć wszystko tu i teraz, a jak nie to będą płakać...
@malyglod:
Pytanie jak długo byłoby to atrakcyjne? Dwa sezony, może trzy. To rozwiązanie krótkoterminowe i jak widać, paniczny krok Realu czy Barcelony.
Wolę oglądać Arsenal męczący bułę z Fulham i czekać aż w końcu swoimi siłami wróci do grona drużyn liczących się w walce o mistrzostwo niż takie sztuczne pompowanie klubu za zasługi z przed 15 lat i więcej.
10 miejsce w lidze i miałby grać z najlepszymi drużynami na świecie? Sorry, ale Arsenal obecnie na takie mecze nie zasługuje.
Pieniądze pieniędzmi*




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 27 | 19 | 7 | 1 | 64 |
2. Arsenal | 26 | 15 | 8 | 3 | 53 |
3. Nottingham Forest | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 |
4. Manchester City | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 |
5. Newcastle | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 |
6. Bournemouth | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 |
7. Chelsea | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 |
8. Aston Villa | 27 | 11 | 9 | 7 | 42 |
9. Brighton | 26 | 10 | 10 | 6 | 40 |
10. Fulham | 26 | 10 | 9 | 7 | 39 |
11. Brentford | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 |
12. Tottenham | 26 | 10 | 3 | 13 | 33 |
13. Crystal Palace | 26 | 8 | 9 | 9 | 33 |
14. Everton | 26 | 7 | 10 | 9 | 31 |
15. Manchester United | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 |
16. West Ham | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 |
17. Wolves | 26 | 6 | 4 | 16 | 22 |
18. Ipswich | 26 | 3 | 8 | 15 | 17 |
19. Leicester | 26 | 4 | 5 | 17 | 17 |
20. Southampton | 26 | 2 | 3 | 21 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 16 |
A. Isak | 19 | 5 |
E. Haaland | 19 | 3 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
O. Watkins | 12 | 5 |
Y. Wissa | 12 | 2 |
J. Kluivert | 11 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ArsenalChampion:
Równie dobrze mógł odpalić jeszcze bardziej i pójść teraz za 70. Wszystkiego nie przewidzisz, raz zarabiasz więcej, a raz mniej. To jest ryzyko.