Komentarze użytkownika kamo99111
Znaleziono 7916 komentarzy użytkownika kamo99111.
Pokazuję stronę 176 z 198 (komentarze od 7001 do 7040):
Niuchacz3
IMO juventusowi brakuje troche pukładania tego wszystkiego tak jak to było rok temu w City... Też niby mieli pakę i wgl, a odpadli z LM itd... ale ja o Juve się nie martwię i uważam, że jak ich nie rozkupią to będą pykać xD
przypominam za Ajaxem... :O
Alonso
hmm... jak man City zajęło ostatnie miejsce w grupie też twierdziłeś, że są słabi??
Niuchacz3
Ja mówie o obecnej sytuacji... To, że Borussia w tamtym sezonie naprawdę robiła furrorę ok zgodzę się ale gdybyśmy w tym sezonie nie odpuścili meczu z Napoli nie wyszli by z pierwszego... A to, że jest 4 to uważam, że świadczy o ich słabości w tym sezonie ;)
Alonso
A czemu nie?? Ja uważam, że Juve spokojnie jest w stanie namieszać :) Z Realem naprawde się pokazali z dobrej strony ;)
LoveTheGunners
Tak ostatnia ;) Dlaczego??
Dlatego, że w sumie w Bundes obecnie tylko Bayern jest w stanie namieszać w Europie ;) Zresztą wystarczy spojrzeć na tabelę... Bayern i..... długo długo nic ;)
simpllemann
Nie mówie, że jest słaba jak liga polska tylko uważam, że to jest gdzieś 4,5 siła w europie ;) IMO
EPL>PD>SERIE A>L1>BUNDES
simpllemann
a może dobra?? Oo
ArseneAl
Nir tym, że w słabych ligach są królami strzelców, a w lepszych ligach Giroud jest drewniany i to samo by było z Martinezem... Zresztą za Benteke też wszyscy byli gotowi tutaj kłaść miliony na stół, a teraz?? Jakoś mało chętnych...
creatiVe4
zgadzam się z Tobą w stu procentach ;) trza Ci polać bo dobrze gadasz xD
cegla5055
No co do Giroud tochyba każdy ma takie odczucia ;) Owszem napastnik jest potrzebny i to bardzo tylko pytanie czy taki Jackson Martinez zmieni cokolwiek?? Bo w sumie widząc go w akcji to bardzo mi naszego Żwira przypomina... I nie wiem czy to jest lepsze rozwiązanie... jeszcze trza by było za niego bardzo dużo przepłacić
Costa jest raczej nie do wyciągnięcia w tym okienku...
Berbatov po tym sezonie stałby się szrotem i by zalegał podobnie jak Park czy kiedyś SS18...
A widać, że Wenger właśnie pozbywa się szrotu :) I Wenger troche zmienił podejście, bo sprowadzając Ozila pokazał, że jeżeli znajdzie się odpowiedni gracz to jest w stanie wydać dużą sumkę xD
cegla5055
Jeżeli chodzi o Benia:
Tylko wiesz co jest najgorsze, że gdyby to był inny zawodnik to wszyscy by gadali: "no on jest po kontuzji i ma prawo" ale, że to Benio to wszyscy kładą na nim kreche... więc wiesz... Jeszcze niedawno nam dupe uratował
co do transferów
Może i będzie się tłumaczył ale skąd wiesz, że jego przyjście(Draxlera) nie zepsuje atmosfery w zespole. Zauważ Poldi już jest niezadowolony, że grzeje ławę, a wczoraj udowodnił, że zasługuje na szansę :) Sądzę, że Wenger wie najlepiej co jest dobre dla Arsenalu i już wiele razy nam pokazywał, że pewne ruchy mogą być niezrozumiałe dla nas ale potem wychodzą na +
KibicTheGunners
Coś tam potwierdzały... a jakie porządne źródło potwierdziło Draxlera?? Jakiś dziennikarzyna, którego wiarygodność można postawioć pod znakiem zapytania... Zresztą co ja będę gadać... PRzyjdzie 01.02.2014 i wtedy zobaczymy kto miał rację :)
KibicTheGunners
Z Luizem Gustavo było to samo... Też było, że już jest, Wenger powiedział, że nie ma tematu, a wszyscy: "on troluje bo się głupio uśmiechnął" Oo. Ale gdyby coś było na rzeczy to Wenger bardziej by powiedział: "niedługo może coś się wydarzyć" tj. było z Ozilem... Nie mówił kto dokładnie itd powiedział tylko, że będzie jakiś transfer.... i tak samo by było teraz!
Ale po co wgl dyskutować na ten temat jak Boss jasno powiedział: "w sprawie Draxlera nic się nie dzieje"... Wy myślicie, że on za każdym razem trolluje?? ;O Co jak co ale teraz tego nie robi...
ArseneAl
Otóż to! IMO Drax może przyjść tylko i wyłącznie w jednym wypadku: Theo idzie na szpicę, OX idzie do środka i wtedy mamy na skrzydłach opcje: Gnabry, Cazorla, Drax, Podolski i jeszcze w ewentualności Rosa zostaje ;)
KibicTheGunners
Oczywiście mina Papcia bezcenna ale wątpie żeby przyszedł Drax ;) Powiem tak z jego wypowiedzi wynikało, że ma kogoś na oku ale jasno powiedział, że w sprawie Draxa nic się nie dzieje. I to jest tak samo jak było z Gustavo w lecie. Też wszyscy myśleli, że troluje!
"[...]mówiłem wam, że nie wykluczam jakiegoś transferu, ale na tę chwilę nie mam dla was żadnego oświadczenia."
Chyba się szykuje coś ;) Bo ostatnio Wenger zdecydowanie mówił, że transferu nie będzie. Nie mówię, że to będzie Draxler bo od początku mówiłem, że Niemiec nie przyjdzie... Ale chyba coś jest na rzeczy i Papcio chyba kogoś upatrzył.
Jak ja bym chciał żeby to okienko się już skończyło ;) przynajmniej będzie koniec tego: przyjdzie, nieprzyjdzie, Wenger troluje, a może jednak nie, a jeżeli tak to co??
Ludzi jak ma przyjść to przyjdzie, a jak nie to nie...
Jeny co wy z tym Draxlerem.. Oo ja mogę postawić 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 funtów na to, że nie przyjdzie w tym okienku ;)
ale wieje nudą... dwa najlepsze wydarzenia:
-kiks benia
-zgaśnięcie świateł
:(
haxball.com/?roomid=~28052347860bacce275d690e7d568ab314415dd67c6bff0e590044d00113933d5
WBIJAĆ!!!!
haxball.com/?roomid=~2b42fa1f6bce61c55276accedf7b5ea08dfc1e1e33ed7275cbb3ea6be6bee617a&pass=1
hasło: hasło
Poprzedni room miał lagi :)
darek250s
akurat teraz nie troluje... Tj było z Gustavo w lecie... Też wszyscy myśleli, że Papcio troluje... Teraz mówi na poważnie.
darek250s
a ktoś naprawde się łudził, żę będzie Drax?? Oo Nie ma opcji. Wenger od kiedy tu jest to jasno mówi, że on jest przeciwnikiem zimowego okna. I jak już kogoś sprowadzi to jakieś uzupełnienie składu a nie gościa za ~40 baniek... Takich transferów to możemy oczekiwać w lecie ale nie teraz
Daniho
Niech podwyższa ;) Pamiętaj, że jeszcze musi się zaklimatyzować no i wejść w rytm meczowy... Bo jak wchodził w Chelsea z ławy to nie prezentował swojego poziomu... Jednak sądzę, że pykniemy Maniurów u nas xD
Daniho
Właśnie tego się obawiam najbardziej :( Bo nie boje się o umiejętności naszych zawodników(oprócz Giroud), tylko właśnie boje się o to, że się osramy w szatni i znów będzie problem. W tamtym sezonie w drugiej rundzie pokazaliśmy choćby z City, czy z Bayernem, że jak gramy bez strachu to jesteśmy w stanie ograć każdego... Z kolei w tym sezonie pokazaliśmy, że często przegrywamy mecze już w szatni...
damianARSENAL
no wiadomka. Trzeba pamiętać, że wygrywa ten kto więcej strzeli ;) A co z tego, że ktoś strzeli 5 jak dostanie 6 xD Dlatego wolę naszą obronę i grę na 1 z przodu i na 0 z tyłu xD
Mou to szczwany lis i uważa, że Mata pomoże mu w wywalczeniu tytułu ze względu na to, że teraz Manu będzie groźniejsze... Aczkolwiek ja na miejscu ManU bym się skupił na obronie, która jest dziurawa i większość spotkań to oni zawalają... Ale cóż pożyjemy zobaczymy. Poza tym Mou patrzy bardzo krótkowzrocznie ze względu na to, że w przyszłym sezonie Mata już rozegra 2 mecze przeciwko Chelsea ;) A ja i tak uważam, że MU to nie awansuje do t4.
Co do naszych transferów to uważam, że takowych w tym okienku nie będzie. Jak już to przyjdzie ktoś w DD ale to nie będzie głośne nazwisko tylko jakiś Ntep lub ktoś jego pokroju.
Co do układu tabeli to uważam, że najbliższe 5-6 kolejek będzie decydujące jeżeli chodzi o walkę o majstra, a po kolejnych 4-5 będzie już wiadomo kto nim zostanie ;) Uważam również, że mistrzem zostanie ten, który będzie miał najlepszy bilans zwycięztw w meczach z top 6.
Transferów w to okienko nie będzie ;) No chyba, że Papcio zrobi swoje ulubione zagranie i w DD sprowadzi jakiego grajka, niekoniecznie top class ;)
haxball.com/?roomid=~2f0fa8988478a1dabc7fda2f93c2d457b12bf16e8bf225fcdb94e3ad24f18db77&pass=1
hasło: hasło
Qarol
No się z Tobą w pełni zgodzę. Nie wyszliśmy jakoś bardzo na -. Nawet bym rzekł, że wyszliśmy troche na + ;) Po pierwsze mamy szerszą ławkę niż kiedyś. Co widać po tym jak mamy knt, że możemy spokojnie zarotować składem. I pomimo odejścia Fabsa to i tk mamy najlepszą linię pomocy od lat. Jedynym brakującym elementem jest napastnik. Gdybyśmy dzisiaj mieli kogoś pokroju Henry'ego bądź Berkampa to byśmy zmiatali wszystkich z powierzchnii ziemii, a Ozil to by mial teraz z 20 asyst, a nie 9 ;)
thide
Po części się z Tobą zgodzę ale w głównej mierze to szejki kreują wysokie ceny ;) Sprowadzając średnich zawodników za 20mln euro np. Bo skoro kupują średniego zawodnika za 20 baniek to inny klub który będzie sprzedawał dobrego zawodnika będzie się opierał na cenie tego średniego i se pomyśli : "skoro średni zawodnik poszedł za 20, a mój jest lepszy to ja chce dwa razy tyle" ;) i tak ceny idą w górę.
Co do transfery Maty, to jedna jaskółka wiosny nie czyni... Pomimo tego, że po powrocie kontuzjowanych będą mieli jedną z najlepszych ofensyw w PL to nie zajmą miejsca wyższego niż 4. Ja na miejscu Moyesa bym najpierw zadbał o dobrą defensywę, bo imo tam najbardziej zawalają mecze...
Żeby rywalizować Z ManU, Realem, czy Bayernem to najpierw trzeba regularnie zdobywać trofea Panie Wenger! ;)
bmwz5
chodź na chemie do Poznania ;) dam Ci notatki xD hhehe
haxball.com/?roomid=~20c5c03867fb3e4d3b950428e02d841449b59ad47042a2c39652a5e364bab94e3
specjalnie dla Shineva! Ja to ja! xD
haxball.com/?roomid=~2a1492989609a660a866d8c1c4c5354e502a0abcbce5951e999cbcb2a81b95bc2&pass=1
hasło: wbijać
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Alonso
To samo można powiedzieć o Juve w tym sezonie ;)