Komentarze użytkownika karlo
Znaleziono 9069 komentarzy użytkownika karlo.
Pokazuję stronę 222 z 227 (komentarze od 8841 do 8880):
Mogliby już przystopować z tymi pochwałami bo się chłopakowi w głowie poprzewraca, no ale z drugiej strony miło usłyszeć od kolegi, że jest się dobrym.
Dopiero sezon się rozpoczął, stratę do lidera mamy niewielką, a skład porównywalny jak nie leszy. Jak wszyscy wrócą do zdrowia to wtedy rozpoczniemy marsz w górę tabeli i szturm na pozycje lidera. Szturm oczywiście udany ma się rozumieć. A chelsea tez się kiedyś potknie i inne drużyny z czołówki to wykorzystają.
Niech Robbie Arszawina tak nie straszy bo nasz pomocnik spokojnie sobie poradzi, a śmiem uważać, że ten sezon w wykonaniu Rosjanina będzie leszy niż poprzedni.
Coś tak jakby nie chciał się rozwijać, wiadomo, że z Arsenalem osiągnąłby znacznie więcej niż z jakimkolwiek klubem holenderskim, no ale jak mu tam będzie dobrze to czemu nie. Raczej nie będziemy za nim płakać.
Vito raczej numerem jeden nie będzie u nas. Mamy Fabiana, który myślę, że wreszcie przestanie popełniać szkolne błędy i stanie się pewnym punktem kanonierów. A poza tym Mały Szczęsny też do cieniaków nie należy.
Nad liverpoolem zaległy czarne chmury i może to powoli być koniec klubu na pewnym poziomie. Najlepsi zawodnicy na bank odejdą, spadek, brak sponsora,trenera.......tragedia
Nieuchronnie zbliża się czas aż od nas odejdzie, no ale powątpiewałbym czy Fabregas sobrze na tym wyjdzie. W barcelonie jest i zawsze będzie silna, za silna konkurencja dla "naszego" kanoniera.
Jak najbardziej można by się wybrać za ocean. Przemawia za tym aspekt finansowy przede wszystkim jak i względy marketingowe. Oczywiście można też zyskać nową rzeszę kibiców, choć rynek amerykański jest nie przewidywalny. Poza tym do odważnych świat należy, tak że niech chłopaki lecą się "lansować" za wielką wodę.
Jego brat jest.....to wiem tylko Havard.
Dokładnie racja, dzięki. Jakiś przemęczony jestem dziś. Idę spać.
Konsekwentnie stawiałbym na Fabiana.
Ja tam wolałbym aby tak na 100% zaleczył kontuzję i nie spieszył się z powrotem na boisko. Nigdy nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. A na trybunach krzywdy nam nie zrobi.
Proste, skoro Wenger zdobył mistrzostwo Anglii z zawodnikami doświadczonymi, to już wiemy czemu teraz co najwyżej łapiemy się do pierwszej trójki?
Też chciałbym go jeszcze zobaczyć w Północnym Londynie. U nas na pewno by się nie marnował, znalazłby sobie odpowiednią funkcję w sztabie szkoleniowym. Kto wie, jeszcze wszytko może się zdarzyć.
Po takiej wypowiedzi widać że Chamakh nie pokazał pełni swoich możliwości i z każdym meczem w kadrze pod wodzą Blanc'ka będzie coraz lepszy u nas.
Brakuje nam ikony, gracza z doświadczeniem, sukcesami typu Bergkamp, Henry itp. Fabregas, Nasri, Arszawin są oczywiście zawodnikami z najwyższej półki, ale ikonami i wzorem stanął się za kilka lat. Oczywiście nie ujmuje im talentu i umiejętności piłkarskich. Myślę, że jakby Wenger zechciał dać szansę Piresowi, zatrudniłby go na sezon może dwa skorzystałaby na ty cała kadra Kanonierów.
Mądrze i dobrze gada, jak dogra się z chłopakami, oczywiście jak najszybciej wyjdzie to z pożytkiem dla całej drużyny i kibiców. Widać, że w Marokańczyku drzemią jeszcze niesamowite umiejętności i pokaże i potwierdzi swoją klasę.
Dokładnie wypożyczyć, zawsze może wrócić choć wolałbym aby Fabian na stałe zagościł w bramce.
Też mi się tak wydaje, że jak już posmakował gry w pierwszej reprezentacji, to zbędne dla niego są występy w U-21, po prostu jest za dobry aby z młodzieżowcami czas marnować. Pierwsza kadra to jest to, ale też żeby się nie przeforsował, bo zmęczony i wypompowany raczej na nic nam się przyda. Wszystko z głową.
Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze.
Chłopak ma nieprzeciętny talent. Wenger może czuć się ojcem sukcesu tego młodzieńca.
Złota piłka, ambitny cel, niech sie rozwija z pożytkiem dla drużyny. Z pewnością stać go na więcej, ale że następca Patricka, trochę przesadzone.
NARESZCIE jakieś pozytywne wieść, Cesc i Theo wracajcie panowie. Reszta oczywiście też.
Pojechałby się na mecze do Hiszpanii co chłopaki?
Jest cienki jak barszcz, sorry nie nadaje się do nas. Za czasów jak grał na Old Trafford był o niebo lepszy, Ferguson się go pozbył i nie żałuje, teraz nasza kolej. Najlepiej go sprzedać i po kłopocie.
Święte słowa, nikt dobry w realu nie gra w podstawowej 11 i najczęściej ma jeszcze na pieńku z ówczesnym trenerem. Tak, że myślę, no chyba 15 baniek powinno starczyć i witamy z powrotem.
Kurde w Brazylii zawsze jest mega konkurencja, myślę, że z czasem zagra dla ojczyzny, ale wątpię aby na dłużej zagrzał miejsca w kadrze. Nam się bardziej przyda.
No mina taka jakby sobie przypomniał, że grzałki rybkom nie wyłączył. A Jack chyba nie da sobie krzywdy zrobić na boisku i wrócić do nas po kadrze cały i zdrowy.
Sagna od dziś mój idol. A tak na marginesie to Zizou.
Pierwszy stycznia, nie mogli tego na drugiego przenieść ?
Niech wraca jak najszybciej w pełni zdrowy i wniesie trochę polotu i świeżości w poczynania Kanonierów na boisku. Przydałby się najlepiej już teraz.
Na wszytko potrzeba czasu, myślę że przełamie się i posypie się worek z bramkami. Do 20 powinien dobić na koniec sezonu, brak mu jeszcze trochę pewności siebie i takiego ciągu na bramkę, ale Boss mu wyłoży kawę na ławę i zagra tak jak się od niego oczekuje.
To wreszcie ktoś inny mam problemy kadrowe. Podobnie liczę na takie 3-0 na luzie.
Nie ulega wątpliwości, że w starciu z chelsea zabrakło nam elementu zaskoczenia, zbyt przewidywalna taktyka, którą spokojnie rozpracował trener gospodarzy nie pozwoliła nam rozwinąć skrzydeł i nie wygrać meczu. Oczywiście można wszystko zwalić na kontuzje, ale nie tedy droga. Sezon jeszcze długi, wyciągniemy odpowiednie wnioski i jeszcze sięgniemy po mistrzowską koronę.
Nie ulega wątpliwości, że w starciu z chelsea zabrakło nam elementu zaskoczenia, zbyt przewidywalna taktyka, którą spokojnie rozpracował trener gospodarzy nie pozwoliła nam rozwinąć skrzydeł i nie wygrać meczu. Oczywiście można wszystko zwalić na kontuzje, ale nie tedy droga. Sezon jeszcze długi, wyciągniemy odpowiednie wnioski i jeszcze sięgniemy po mistrzowską koronę.
zdrowie najważniejsze
RACJA
krótko i na temat
Nie kupi go, nie ma takiej opcji. Ja stawiałbym na Fabiana i Małego Szczęsnego. Znają się na swoim fachu.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Chelsea | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 |
5. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
6. Newcastle | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
7. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
8. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
9. Bournemouth | 28 | 12 | 8 | 8 | 44 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
14. Manchester United | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
15. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
16. West Ham | 28 | 9 | 6 | 13 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Po prosty Arsenal wie jak znajdować, zajmować się, szkolić młode talenty. Za kilka lat będą stanowić o trzonie i sile zespołu.