Komentarze użytkownika kaziu874

Znaleziono 7008 komentarzy użytkownika kaziu874.
Pokazuję stronę 133 z 176 (komentarze od 5281 do 5320):

Komentowany temat: Arsenal wraca na właściwe tory, remis z Man City 1-1 29.03.2014, 19:28

GirOUT do zmiany, to samo Podolski.

Komentowany temat: W poszukiwaniu formy, Arsenal vs City! 29.03.2014, 17:56

Pozostawili nam nadzieje? Szansy na mistrza juz nie ma, a oni dalej naiwnie w to wierza...

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 27.03.2014, 17:49

Namess4 --> zalezy od sytuacji. Jakbym byl pilkarzem w jakims klubie i zarabialbym 20 tys na tydzien, a moglbym zarabiac np 200 tys w innym klubie to bym odszedl, natomiast jakbym zarabial 100 tys w klubie, ktorego jestem wielkim kibicem i dostalbym oferte od innego (juz nie mowie rywalizujacego) klubu 200 tys, to bym zostal. No ale kazdy ma swoj rozum i robi po swojemu.

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 27.03.2014, 16:01

Frusciante93 ---> jakbyś coś wiedział i miał namiary to daj znać na priv, ok? ;d

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 27.03.2014, 15:55

Frusciante93 ---> ale na puchar przecież nie trzeba mieć membershipa, no chyba ze coś przeoczyłem.

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 27.03.2014, 15:51

Ej ziomki, wiecie jak i gdzie najłatwiej kupić bilet na finał FA Cup?

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 26.03.2014, 21:17

Qarol --> ile to nie wiem, ale duzo osob komentujacych pod tym njusem jest zawieszonych ;d

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 26.03.2014, 21:12

A no fakt. Pamietalem ze Kosa strzelil wtedy, ale zapomnialem ze to samoboj byl ;d

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 26.03.2014, 21:10

Przegrywalismy z Legia 3:0? Jakos tego nie pamietam.

Komentowany temat: Jezioro Łabędzie: Arsenal 2-2 Swansea 26.03.2014, 10:10

Powiem tak - teraz każdy marudzi i wywala Wengera, a pod koniec sezonu jak wygra FA Cup (z taką grą jak wczoraj to mała szansa) i zajmie 4 miejsce w lidze (przypominam że jeszcze do niedawna walczyliśmy o mistrzostwo, no ale puchar Wengera nie jest zły) to zapomną o tych wszystkich kompromitacjach i dalej będzie wszystko fajnie. Dodam jeszcze, że nawet jak wygramy ten puchar, to nie dzięki Wengerowi, tylko po pechu city które dało się ograć przeciwko Wigan, bo jakbyśmy mieli z nimi grać to dalej sezon bez niczego. O wczorajszym meczu nie będę pisał, bo oprócz tego minutowego zrywu graliśmy jak drużyna z środka tabeli. Kocham Arsenal i zawsze będę za nimi, ale mam nadzieje ze pod wodzą innego trenera w nowym sezonie będziemy oglądać ten klub.

Jak dla mnie sklad porazka, no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu..

a ja obstawilem na dzisiaj 2 mecze:
- Arsenal wygra 2 golami,
- United bedzie prowadzic do przerwy, ale caly mecz wygra City.
100 do wyciagniecia, zobaczymy czy wpadnie ;d

Antonio ---> nie będzie.

Rozmowa o telefonach? Mam galaxy note 3 i chodzi mega, polecam. Tylko nie wiem czy za taką kasę chcecie kupować.

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 24.03.2014, 12:42

A ja właśnie przeczytałem, że ponoć Wenger jest zły na Szczęsnego i ze Swensea ma bronić Fabiański. Ciekawe..

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 24.03.2014, 12:19

Widzieli? youtube.com/watch?v=EgDv-C_6SBQ

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 24.03.2014, 11:58

Czemu strona nie działała?

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 22.03.2014, 16:35

Cysiowo --> dzieki wielkie.

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 22.03.2014, 16:29

Dobra, tak poza tematem - wie ktos jak sie nazywa dziewczyna, ktora gra na gitarze i spiewa covery na yt, przy czym czesto pokazuje swoje 2 walory? :D bo nie moge sobie przypomniec imienia i nazwiska.

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 22.03.2014, 16:16

Az nie wiem co napisac.. pierwsze, oczywywiste - NIE WALCZYMY I NIE ZASLUGUJEMY NA WYGRANIE LIGI. Matematyczne szanse sa, ale tylko glupcy jeszcze w to wierza. Pierwsza kolejka, porazka 3;1 u siebie z Aston Villa, mysle okej, Koscielny dostal czerwona kartke zdarza sie. Pozniej mecz z City - dobry poczatek, pozniej kicha i 6:3. Nastepny Liverpool - 20 minut i po wszystkim, ostatecznie 5:1. Wtedy sobie powiedzialem, ze ostatni raz ogladam taka padake w naszym wykonaniu, a sami pilkarze po meczu swoimi wypowiedziami mnie przekonywali w tym, ze wiecej sie to nie powtorzy. Oczywiscie caly czas wierny Arsenalowi i nie myslalem zeby pisac Wenger Out. Dzisiaj, po 1,5 miesiacu po tym meczu zadaje sobie pytanie - czy to ja tak jestem zaslepiony Wengerem i jego osoba, a on juz sie wypalil, czy moze jest on jedynym slusznym wyborem i gosciem na wlasciwym miejscu? Na ten moment bardziej wskazuje pierwsza opcje. 20 bramek straconych w tych 4 meczach to jest posmiewisko. Nie bede ocenial dzisiejszego meczu, bo kazdy widzial jak to wygladalo i kazdy ma inne zdanie na ten temat. Napisze tylko, ze dla mnie to bylo 0 taktyki, 0 zaangazowania, 0 walecznosci i dno. Czy jestem za zwolnieniem Wengera? Nie wiem. Latwo jest pisac takie slowa, nie podajac argumentow i propozycji, kto moglby (realnie) go zastapic. Ale pisanie ze to (kolejna!) wpadka i ze w nastepnym meczu wygramy nic nie da, bo wtedy ten klub bedzie stal w miejscu i nie zdobedzie zadnego pucharu przez kolejne 9 lat..

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 22.03.2014, 15:19

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1544530_648368488533046_727596132_n.jpg

Komentowany temat: Blamaż na Stamford Bridge, Chelsea 6:0 Arsenal 22.03.2014, 14:44

kamo ---> oczywiscie to co napisales jest prawda i ja to wiem, ale z ekspertami nie ma co wchodzic w dyskusje. Szkoda tylko ze to sie sprawdzilo, bo mimo wszystko nie chcialem miec w tej sprawie racji..

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 22.03.2014, 14:36

kamo --> +1 co do tego co napisales o meczu z tottenhamem. tak samo mowilem, ze z chelsea taka gra nie przejdzie, to pisali ze marudze itd..

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 22.03.2014, 14:26

Ja teraz jestem zbyt nabuzowany, zeby cokolwiek pisac o meczu, wiec wstawie tylko ten obrazek..

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10015086_610875845658896_1343491677_n.jpg

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 22.03.2014, 12:53

Gdzie Nacho?

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 22.03.2014, 12:43

Alonso ---> ale ja mówię teraz a nie wcześniej.

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 22.03.2014, 12:37

Kibice united cały czas siedzą cicho, a nagle gdy wygrali jeden mecz (jeden!) i to nie z nami, wchodzą tu żeby trollowac? Oni mnie chyba nie przestaną zaskakiwać.

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 21.03.2014, 20:39

Arsenalfcfan --> dokladnie, wtedy byla ekipa nie do zdarcia a w meczach z united czy chelsea byla walka o kazdy metr boiska. Ogolnie pilka nozna juz nie jest taka jak kiedys, gdzie pilkarze ''walczyli na boisku''. Teraz kladziesz reke na twarzy przeciwnika i czerwona kartka z miejsca..

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 21.03.2014, 20:10

Co do grania z manu to na youtube znalazlem filmik z sezonu 04/05 i incydent z van nistelrooyem. Jakos nie widze takiej sytuacji w dzisiejszych czasach, gdzie 20 pilkarzy skacze do siebie w trakcie meczu albo to po nietrafionym karnym:
youtube.com/watch?v=q1dfphE6jOs

Komentowany temat: Tysięczny mecz Wengera w końcowej fazie wojny o Londyn 21.03.2014, 19:02

Jaki sklad na jutro typujecie? Patrzac na to kto jest zdrowy to mozna oczekiwac takiego:
Szczesny, Sagna, Merte, Kosa, Gibbs, Flamini, Arteta, Rosicky, Chambo, Cazorla, Giroud.
Na rezerwie Fabian, Verma, Jenki, Monreal, Gnabry, Poldi, Sanogo

Kallstrom mam takie przeczucie, ze nawet na lawce nie bedzie siedzial, a jak bedzie to za Carla lub Gnabrego.

Ten mecz to jeden z najwazniejszych w tym sezonie, i po prostu nie moze go Arsenal przegrac. Oby pilkarze z okazji 1000 meczu Wengera jako trenera Arsenalu grali z jeszcze wiekszym zaangazowaniem i wola walki.

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 18.03.2014, 14:56

Shark31 --> powrot na 1 kwietnia? Pewnie Prima Aprillis i wroci za 4 miesiace.

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 18.03.2014, 13:22

Slyszalem ostatnio jak komentatorzy mowili, ze z Chelsea Wenger rozegra swoj 1000 mecz jako trener Arsenalu, oby tylko nie uczcili go w taki sposob jak z Borussia w LM u siebie, gdzie tez wtedy przypadal jakis jubileusz. Najwazniejsze to grac swoje i nie przegrac tego meczu. Remis nie bylby zlym wynikiem, ale z Chelsea nie mozna zagrac na remis, bo to bardzo szybko sie zemsci na nas.

Co myslicie o takim kuponie na dzisiaj:
Real - Schalke --> prowadzenie Realu do 15 minuty
Barcelona - Arsenal --> remis lub Arsenal
Man City - Benfica --> 2

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 17.03.2014, 22:58

songo --> nie dam Ci tej satysfakcji!

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 17.03.2014, 22:52

aNormalny --> mnie wczoraj tak przewialo, ze dzisiaj sie schylic nie moge ani gwaltownie ruszyc, bo plecy napieprzaja masakrycznie.

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 17.03.2014, 22:50

songo --> zapomnialem o tym awatarze ;d pozniej zmienie

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 17.03.2014, 22:43

Po tym jak pisali tutaj o cenach jajek, juz nic mnie na tej stronie nie zdziwi ;d

Komentowany temat: Więcej szczęścia niż rozumu, derby dla Arsenalu! 16.03.2014, 18:54

Wazne 3 pkt, ale musze to napisac. Nie narzekam czesto, nawet po przegranych meczach, ale to co dzisiaj zagralismy w drugiej polowie to jest skandal. Poziom 3 ligi angielskiej co najwyzej. Co do Giroud to samo. Nie uwazam go za slabego napastnika, ale dzisiaj dno. Rownie dobrze ja moglem zagrac, Marcin Robak czy niepelnosprawny na wozku (bron Boze nie obrazam ani nie smieje sie z niepelnosprawnych) i nie zagralibysmy gorzej od niego. To tyle ode mnie.

Komentowany temat: Wojna o Londyn w kluczowym momencie sezonu 16.03.2014, 11:33

rozpedAFC ---> sprawdz priv.

Komentowany temat: Wojna o Londyn w kluczowym momencie sezonu 16.03.2014, 11:30

to nie wiem. Ja mialem to samo w fifa manager i wgranie innego cracka pomoglo.

Komentowany temat: Wojna o Londyn w kluczowym momencie sezonu 16.03.2014, 11:25

rozpedAFC --> tez tak kiedys mialem, wgraj innego cracka i powinno byc git ;d

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady