Komentarze użytkownika kuzguwu
Znaleziono 6288 komentarzy użytkownika kuzguwu.
Pokazuję stronę 148 z 158 (komentarze od 5881 do 5920):
Ten pierwszy mecz może sobie z całą pewnością odpuścić. Pewnie i tak do Azerbejdżanu w fazie grupowej pierwszy garnitur nie poleci. Do finału jest sporo czasu, więc odpowiednie instytucje muszą znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Jedyny słuszny ruch. Myślę, że nawet dwuletnie wypożyczenie to dobry pomysł- w tym klubie nie boją się stawiać na młodych zawodników.
Catarro wyleczone.
Będzie potrzeba kreatywności do rozmontowania zasieków gospodarzy.
Wszystko ładnie, tylko te wyjazdy trochę długie...
Ciekawe statystyki, miejmy nadzieję, że zaangażowanie będzie z każdym meczem rosło i dobre wyniki też będą tego konsekwencją.
Po takim meczu to selekcjoner nie miał wyjścia. Golleador pełną gębą.
Mówiąc szczerze, mogło być gorzej.
Widać po jego grze w tym sezonie, że cała ta sprawa może mu jeszcze ciążyć.
Słuszna postawa, swoją szansę prędzej czy później dostanie.
To może coś na zapleczu Premier League uda się znaleźć :)
Trochę z tej wypowiedzi bije rozgoryczenie, że klient nie trafił do Napoli. Trzeba brać poprawkę na to, że to agent, ale jednak chyba trochę nieelegancka ta wypowiedź.
Na wypożyczenie byłoby nawet wskazane, nawet na 2 lata. Sprzedaż nie wchodzi w grę. To perspektywiczny gracz , a W Hoffenheim stawiają na młodych graczy. Kierunek dobry, ale zaznaczam tylko na wypożyczenie.
Już w meczach przedsezonowych widać było, że gramy bardziej skutecznie kiedy Laca i Auba grają razem. W meczu z WHU też dopiero w 2 połowie zaczęliśmy przeważać po wejściu Alexa. To chyba czas na wyjście Lacazette'a w podstawie.
Najważniejsze, że chłopak gra. Jak widać statystyki całkiem niezłe, więc oby tak dalej.
Dużo powiedzą najbliższe spotkania z ligowymi średniakami. Wtedy będzie czas na ewentualne zmiany i próby znalezienia odpowiedniego balansu w drużynie.
Ramsey może być ważnym piłkarzem, ale nie aż tak ważnym żeby klub godził się na proponowane przez niego warunki kontraktu. Jeśli zgodzi się na te proponowane przez klub to ok.
Oby tych momentów było jak najwięcej.
Co klasa to klasa.
Dał chyba do zrozumienia, że Lacazette'a widzi w roli zmiennika. Szkoda, bo zawsze kiedy pojawia się na boisku to gra w ofensywie wygląda dużo lepiej.
Klasowy zawodnik.
Przykro się patrzyło jak dawał się objeżdżać Antonio i Masuaku dziś :/
Obrona do poprawy. 1:1 do przerwy to był więcej niż korzystny wynik dla nas przy ilości sytuacji, które miał WHU.
Cały czas gramy tragicznie w obronie. Trzeba to szybko poprawić.
Chyba trzeba powoli się z nim żegnać. Od jakiegoś czasu nie wnosi kompletnie nic do gry i blokuje miejsce w składzie dla zawodnika, który może chociaż trochę by się starał. Można zacząć wystawiać Ramseya na 10, a kasę z ewentualnej sprzedaży Ozila przeznaczyć na zakup porządnego skrzydłowego.
Szczerze mówiąc spodziewałem się po nim wypowiedzi w stylu: "co z tego, że Arsenal na wyjeździe i tak ich rozwalimy". Pozytywne zaskoczenie :)
Niech się rozwijają i pokażą co potrafią.
W punkt. Te zmiany pokazały, że trafnie potrafi podejmować decyzje w trakcie meczu, z czym bywało różnie.
Fajnie, że wrócił do klubu. Może natchnie kolegów do jeszcze lepszej gry.
Po zobaczeniu zdjęcia pomyślałem, że nasz as może jest brany pod uwagę do składu. A tu klasycznie kontuzja.
Jak okrzepnie w league one to jeszcze może namieszać na trochę wyższym poziomie.
Widzę, że cykl kontynuowany. Jak zawsze dobra robota. Tak trzymać!
Póki co nawet nie gra w podstawie, ale poczekamy zobaczymy.
Oby go Emery na nowo rozwinął i może jeszcze pokaże pełnię swoich możliwości.
Już któraś wypowiedź Mustafiego w ostatnim czasie, w której mam wrażenie pośrednio odnosi się do sytuacji za czasów Wengera. Było, że nie wiedzą jak mają się ustawiać, teraz o braku rywalizacji. Jeśli faktycznie się do tego odnosi to widać, że kibice trafnie analizowali sytuację w zespole.
Patrząc na jego ostatnie wypowiedzi to chyba mu minęła ta deklarowana miłość do Arsenalu.
Raz piszą, że blisko porozumienia, raz że nie chcą się zgodzić. Sytuacja wygląda na dynamiczną :)
Teraz seria meczów z ligowymi średniakami, więc wyniki pewnie też przyjdą.
Oby w przyszłości sprawdzało się to co jest zawarte w ostatnim akapicie. Byłby to już progres w porównaniu do chociażby zeszłego sezonu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja bym zwrócił uwagę na to jak broni cała drużyna. Uważam, że tu jest największy problem, brakuje asekuracji chociażby bocznych obrońców kiedy ci atakują. Jeśli wkład drużyny w defensywę wzrośnie powinno to lepiej wyglądać.